OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szégyen RTL Klub!!!!gravedigger
Ez eddig nem volt egyértelmű számodra? 😊Joco
De igen az volt 😊 Ez most berakta a kaput 😊
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
szégyen RTL Klub!!!!gravedigger
Ez eddig nem volt egyértelmű számodra? 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Keresem az rtl honlapján,hogy bebizonyosodjak róla,de nem találtam :/JoeyPorter
Én is úgy hallottam, de mondom tuti én vagyok a hülye. Hát akk nem.Hanni
"Ingland pétriótsz"-ot mondott. Viszont az eredmény bemondása utána mondat jobban megfogott:
"Ez azonban a csapatok szurkolóin kívül senkit sem érdekelt". Aztán jöhetett Madonna...
Jah és nem enefel, hanem enéfel és kaptunk egy nagyszerű leírást is az amerikai fociról. 😀
Soccer társával ellentétben ugyanis itt "gladiátorokhoz hasonló jelmezben játszanak és főleg csak futnak a labdával".
Csoda, hogy az első SB időpontját jól tudta...

Megtekintése nem ajánlott: http://www.rtlklub.hu/most/27579_fokusz_kinos_pillanatok_-_medveczky_ilona_elegansan_kezelte_ :rolleyes:
0640-től van az Super Bo... izé... a Madonnás riport.süti
Bazzeg annak ellenére hogy felhivtad a figyelmet rá , megtekintése nem ajánlott, rákattintottam, megnéztem és teljesen kiakadtam. Hogy lehet olyat mondani egyáltalán hogy az eredmény senkit sem érdekelt, mindenki a félidei Madonna koncenrtet várta ? EnÉFEL ??? Uramisten.....szégyen RTL Klub!!!!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Keresem az rtl honlapján,hogy bebizonyosodjak róla,de nem találtam :/JoeyPorter
Én is úgy hallottam, de mondom tuti én vagyok a hülye. Hát akk nem.Hanni
"Ingland pétriótsz"-ot mondott. Viszont az eredmény bemondása utána mondat jobban megfogott:
"Ez azonban a csapatok szurkolóin kívül senkit sem érdekelt". Aztán jöhetett Madonna...
Jah és nem enefel, hanem enéfel és kaptunk egy nagyszerű leírást is az amerikai fociról. 😀
Soccer társával ellentétben ugyanis itt "gladiátorokhoz hasonló jelmezben játszanak és főleg csak futnak a labdával".
Csoda, hogy az első SB időpontját jól tudta...

Megtekintése nem ajánlott: http://www.rtlklub.hu/most/27579_fokusz_kinos_pillanatok_-_medveczky_ilona_elegansan_kezelte_ :rolleyes:
0640-től van az Super Bo... izé... a Madonnás riport.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
De gyorsan eltelt ez a két hét 😕

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Keresem az rtl honlapján,hogy bebizonyosodjak róla,de nem találtam :/JoeyPorter
Én is úgy hallottam, de mondom tuti én vagyok a hülye. Hát akk nem.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Keresem az rtl honlapján,hogy bebizonyosodjak róla,de nem találtam :/JoeyPorter
Meglett az állás a Mercedesnél?catattack
Nem 😕

több mint 12 éve
catattack 3 520
Keresem az rtl honlapján,hogy bebizonyosodjak róla,de nem találtam :/JoeyPorter
Meglett az állás a Mercedesnél?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Keresem az rtl honlapján,hogy bebizonyosodjak róla,de nem találtam :/

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Indianapolisban a Patriots ellen?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jól hallottam,hogy Indiana Patriots? :oJoeyPorter
???gravedigger
Megy a háttérben az RTL Klub és fókuszban volt egy kis blokk a Superbowlról,fél füllel mint ha azt hallottam volna,hogy a hajnali döntőben a New York Giant győzött az Indiana Patriots ellen 😐JoeyPorter
Hihetetlen...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lehet h tudnak vmiféle fúzióról... 😀

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Jól hallottam,hogy Indiana Patriots? :oJoeyPorter
???gravedigger
Megy a háttérben az RTL Klub és fókuszban volt egy kis blokk a Superbowlról,fél füllel mint ha azt hallottam volna,hogy a hajnali döntőben a New York Giant győzött az Indiana Patriots ellen 😐

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jól hallottam,hogy Indiana Patriots? :oJoeyPorter
???
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Jól hallottam,hogy Indiana Patriots? :o

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha nagyon életbevágó a kérdés, akkor van egy ismerősöm, akinél rá tudok kérdezni arra, ami érdekelJJ
mindjárt megy pm. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hátha:
CNC esztergályos van itt vki a fórumon?kristof
amúgy mi az a CNC? (csak mert fejér megyei hírlap állás rovata gyakorlatilag a CNC maróst keresünk rovat, és már érdekel 😀)fetomy
CNC = számítógépes vezérlésű, CNC marós = marógépet számítógépesen vezérlő dolgozó
legalább olyan jól hangzik, mint a HR vagy a PR munkás, szóval hangoztatják is rendesen
tessék itt el is sajátíthatod az alapokat: http://www.mechatronika.hu/~gyukli/cnc.htm

ha nagyon életbevágó a kérdés, akkor van egy ismerősöm, akinél rá tudok kérdezni arra, ami érdekelJJ
Off az off topikban, de az a segédlet használatához ajánlott gépi konfiguráció nagyon kemény. 😂
Nem hiszem, hogy sokunk gépe tud megfelelni ezeknek a kemény feltételeknek. 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
hátha:
CNC esztergályos van itt vki a fórumon?kristof
amúgy mi az a CNC? (csak mert fejér megyei hírlap állás rovata gyakorlatilag a CNC maróst keresünk rovat, és már érdekel 😀)fetomy
CNC = számítógépes vezérlésű, CNC marós = marógépet számítógépesen vezérlő dolgozó
legalább olyan jól hangzik, mint a HR vagy a PR munkás, szóval hangoztatják is rendesen
tessék itt el is sajátíthatod az alapokat: http://www.mechatronika.hu/~gyukli/cnc.htm

ha nagyon életbevágó a kérdés, akkor van egy ismerősöm, akinél rá tudok kérdezni arra, ami érdekel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hátha:
CNC esztergályos van itt vki a fórumon?kristof
amúgy mi az a CNC? (csak mert fejér megyei hírlap állás rovata gyakorlatilag a CNC maróst keresünk rovat, és már érdekel 😀)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hátha:
CNC esztergályos van itt vki a fórumon?
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
azt olvasom, hogy minden facebook profil át lesz állítva az idővonalas baromságra, ha az enyémmel még nem történt ez meg, csak anomália, vagy előbb-utóbb engem is elér a végzet?JJ
De utálom ezt. 😊 Még nekem sincs, nem is erőltetem, aki akarja, hamarabb megcsinálhatja magának.Vrijbloed
Ez amúgy mi?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
azt olvasom, hogy minden facebook profil át lesz állítva az idővonalas baromságra, ha az enyémmel még nem történt ez meg, csak anomália, vagy előbb-utóbb engem is elér a végzet?JJ
De utálom ezt. 😊 Még nekem sincs, nem is erőltetem, aki akarja, hamarabb megcsinálhatja magának.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vrijbloed: bazzeg, ismerek egy srácot ugyanaz a teljes neve mint neked és ő is debreceni. Hányan vagytok még? 😀

legalább nyert a csoporttársad Hanni?eaglesmcnabb
Tudom, tesóm is ismeri, kb egyszer, ha találkoztam vele. 😀 De pontosítok: neki csak egy keresztneve van, nekem kettő, csak a Bencét használom. 😊 😀

Ha jól láttam, akkor hétfőn folytatja a srác, asszem 4 párbajon van már túl. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
azt olvasom, hogy minden facebook profil át lesz állítva az idővonalas baromságra, ha az enyémmel még nem történt ez meg, csak anomália, vagy előbb-utóbb engem is elér a végzet?JJ
Kis idő kell, hogy megszokd, de amúgy jó az idővonal is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mondjuk a legelején úgy volt, hogy dec. 22-től mindenkinek az lesz, aztán látjuk, hogy mégse 😊