NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Az miért van, hogy mivel 5 MB szabad helyem lett hirtelen a 5-700 megából valami ufó okból kifolyólag, ezért lemezkarbantartót futtattam, ami végül azt mondta, hogy 720 megát tud felszabadítani ha xy fájlokat törlöm. Meg is tettem, majd lett 300 mega szabad helyem. Szóval így a köztes 400 megával lehet tudni, hogy mi lett, vagy szimplán elvitte a cica?fetomy
nekem is baszakszik van 9 giga szabad , egyszer csak több órás használat után (főleg ha fmezek vagy pcmezek) kiírja hogy kevés a hely a C-n.. Iújraindítom a gépet és egyből van hely.eaglesmcnabb
lapozófájl?!Divat
az mi? Nem értek hozzá 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az miért van, hogy mivel 5 MB szabad helyem lett hirtelen a 5-700 megából valami ufó okból kifolyólag, ezért lemezkarbantartót futtattam, ami végül azt mondta, hogy 720 megát tud felszabadítani ha xy fájlokat törlöm. Meg is tettem, majd lett 300 mega szabad helyem. Szóval így a köztes 400 megával lehet tudni, hogy mi lett, vagy szimplán elvitte a cica?fetomy
nekem is baszakszik van 9 giga szabad , egyszer csak több órás használat után (főleg ha fmezek vagy pcmezek) kiírja hogy kevés a hely a C-n.. Iújraindítom a gépet és egyből van hely.eaglesmcnabb
lapozófájl?!

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Az miért van, hogy mivel 5 MB szabad helyem lett hirtelen a 5-700 megából valami ufó okból kifolyólag, ezért lemezkarbantartót futtattam, ami végül azt mondta, hogy 720 megát tud felszabadítani ha xy fájlokat törlöm. Meg is tettem, majd lett 300 mega szabad helyem. Szóval így a köztes 400 megával lehet tudni, hogy mi lett, vagy szimplán elvitte a cica?fetomy
nekem is baszakszik van 9 giga szabad , egyszer csak több órás használat után (főleg ha fmezek vagy pcmezek) kiírja hogy kevés a hely a C-n.. Iújraindítom a gépet és egyből van hely.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerencsétlen facebook, blokkolják a blog.hu-s lájkokat... Itt lehet tiltakozni: https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=block_appeal
több mint 12 éve
catattack 3 520
A válasz egyszerű.
Szard le és vegyél winchestert!

😀
Remélem tudtam segíteni!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az miért van, hogy mivel 5 MB szabad helyem lett hirtelen a 5-700 megából valami ufó okból kifolyólag, ezért lemezkarbantartót futtattam, ami végül azt mondta, hogy 720 megát tud felszabadítani ha xy fájlokat törlöm. Meg is tettem, majd lett 300 mega szabad helyem. Szóval így a köztes 400 megával lehet tudni, hogy mi lett, vagy szimplán elvitte a cica?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mi a teendő ha félévet akarok halasztani? mert hallottam olyat h elég ha neptunon "passzív" ra teszem magam, csak nemtudom, hogy ez elég-eEaRl
Már nem azért, de nektek nincsenek levlistáitok, vagy legalább facebook csoport vagy fórum vagy valami, hogy a többi ott tanulótól kérdezz? 😛
Értem én, hogy tök jó, hogy van ez a topic, de ott tényleg használható információt kapnál, nem ilyen "nálunk így van" típusút.tenorx
levelezőn csináltam a múlt félévet is (elsőt), így nem ismerem túl sok szaktársamat 😀EaRl
Jah, na ez jó kifogás 😀
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mi a teendő ha félévet akarok halasztani? mert hallottam olyat h elég ha neptunon "passzív" ra teszem magam, csak nemtudom, hogy ez elég-eEaRl
Már nem azért, de nektek nincsenek levlistáitok, vagy legalább facebook csoport vagy fórum vagy valami, hogy a többi ott tanulótól kérdezz? 😛
Értem én, hogy tök jó, hogy van ez a topic, de ott tényleg használható információt kapnál, nem ilyen "nálunk így van" típusút.tenorx
levelezőn csináltam a múlt félévet is (elsőt), így nem ismerem túl sok szaktársamat 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mi a teendő ha félévet akarok halasztani? mert hallottam olyat h elég ha neptunon "passzív" ra teszem magam, csak nemtudom, hogy ez elég-eEaRl
Már nem azért, de nektek nincsenek levlistáitok, vagy legalább facebook csoport vagy fórum vagy valami, hogy a többi ott tanulótól kérdezz? 😛
Értem én, hogy tök jó, hogy van ez a topic, de ott tényleg használható információt kapnál, nem ilyen "nálunk így van" típusút.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
köszi a segítséget, nem voltak ma bennt a TO-sok, azért gondoltam megkérdezem hátha le tudom rendezni itthonrol, hétfőn akkor biztonság kedvéért felhívom még őket
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mi a teendő ha félévet akarok halasztani? mert hallottam olyat h elég ha neptunon "passzív" ra teszem magam, csak nemtudom, hogy ez elég-eEaRl
Mindenképp kérdezz rá minimum e-mailben, mert változó. Dunaújvárosban nálunk két hétig kellett napi 26 hivatalba járkálni a legkisebb ügyben is, Kodolányin ha nem vettem fel tárgyat, tulajdonképp már halasztottam is, valahova direkt kérelem kell. Szóval mint mindenben ebben is abszolút egységes, központi szabályozás van.. 😀
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mi a teendő ha félévet akarok halasztani? mert hallottam olyat h elég ha neptunon "passzív" ra teszem magam, csak nemtudom, hogy ez elég-eEaRl
Nálunk A Corvinuson még le kell adni a TO-n egy passziválási kérelmet, szóval szerintem nem elég.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mi a teendő ha félévet akarok halasztani? mert hallottam olyat h elég ha neptunon "passzív" ra teszem magam, csak nemtudom, hogy ez elég-eEaRl
de elég, a biztonság kedvéért még nézz be a TO-ra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mi a teendő ha félévet akarok halasztani? mert hallottam olyat h elég ha neptunon "passzív" ra teszem magam, csak nemtudom, hogy ez elég-e
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
na ezt fordítsa le nekem valaki...

"I'm fixing to make me a faggot shish kebab."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Elég komoly 8000*8000 pixeles kép a földről... Inkább nem teszem img kódok közé 😀
http://www.nasa.gov/images/content/618486main_earth_full.jpg

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha szaggatnak a youtube videók teljes képernyőn, hogyan javíthatok rajta?Höri
az volt a baja, hogy a html5 még nem működik az operával.

persze erre nem hetek alatt jöttem volna rá, ha ez a buzi kiírja, hogy elkezdi használni a próbaverziót a beleegyezésem nélkül.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Yeah, kis városom a blikkben 😀 😕
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/satan-lakozik-a-diszkoban-2078375Höri
Azt hallottam, hogy Kunszentmiklóson rengeteg a pénzes cigány...
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Yeah, kis városom a blikkben 😀 😕
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/satan-lakozik-a-diszkoban-2078375Höri
És a kapcsolódó cikkekre is érdemes egy pillantást vetni 😀
http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/vv-laci-diszkot-nyitott-solymaron-2071612
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Yeah, kis városom a blikkben 😀 😕
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/satan-lakozik-a-diszkoban-2078375Höri
Először már vmi sátánista szeánszra számítottam. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Yeah, kis városom a blikkben 😀 😕
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/satan-lakozik-a-diszkoban-2078375

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tegnapelőtt egy férfi a szemem előtt segített ki egy lepukkant csókát 7000 forinttal, hogy Kecskemétről hazajuthasson Zalaegerszegre.
Nem hittem a szememnek. Megkérdeztem, hogy miért, mire ő: Csak haza kell jutnia valahogy, nem?
Nem tudtam megszólalni! Szívesen elbeszélgettem volna vele... különleges...catattack
Előfordul azért. Engem pl. úgy neveltek (és az élet még nem teljesen verte ki belőlem), hogy ilyen helyzetben segítek. Hiába 99%-ban átbaszás, ha netán én ilyen helyzetbe kerülnék, blabla. Pl. a pár évvel ezelőtti közös draftnézésről hazafelé a vasúton a balatonra utazó fiataloknak adtam 2-3 ezret 😀

De olyan is volt már, hogy egy faszi mesélte el szétvert fejjel, hogy a felesége kirakta otthonról satöbbi, először adtam, mikor másodszor akarta pár hónappal később előadni akkor már nem. De ami még durvább, hogy úgy 6-7 éve adtunk valakinek párszáz forintot, merthogy lerobbant a kocsija, és nem tud hazamenni mittudomén hova, majd tavaly újra belefutottunk, amikor előadta tökugyanazt a történetet...fetomy
Itt Győrben van egy fószer, aki úgy mutatkozik be mindenkinek, hogy nem koldus, nem hajléktalan, hanem vándor. Ilyen kibírhatatlan stílusban magyaráz, okoskodik, és meséli, hogy itt van papíron a kézzel írt verse, szívesen megosztja bárkivel, de cserébe pár forintot elfogadna, hogy vándorolhasson tovább. Nem adtunk neki első alkalommal, tényleg nem volt nálunk készpénz, de ezután olyan szinten kibírhatatlan lett, hogy hihetetlen. Pedig előtte legalább hússzor elmondta, ha nincs módunkban segíteni neki, semmi gond.
De a legnagyobb poén, hogy az eset óta legalább 5-6 alkalommal jött oda a vándor 😀Deny
Leírás alapján ugyanezzel a fószerrel találkoztunk kb 2 hete Fehérváron, vagy télleg ő vagy valaki már másolja...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Mert az egyik digitális, másik analóg.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Itt spamelnek minket, hogy nem jó a T-homenál a sport1 és nem tudják nézni a konfdöntőket. Kb utolsó 5 hívás erről szólt alíg bírtam ki hogy ne lőjem le a poént nekik 😀Toca
Szerintem sehol nem volt jó,mert én is nézni akartam az ismétléseket UPC-éknél,de csak a Giants meccs második félidejére jött vissza az adásJoeyPorter
A digiTv-nél meg a közvetlen bekötésesen nem volt a SportTV-n adás, de a régi, settopboxos tv-n ment minden.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Itt spamelnek minket, hogy nem jó a T-homenál a sport1 és nem tudják nézni a konfdöntőket. Kb utolsó 5 hívás erről szólt alíg bírtam ki hogy ne lőjem le a poént nekik 😀Toca
Szerintem sehol nem volt jó,mert én is nézni akartam az ismétléseket UPC-éknél,de csak a Giants meccs második félidejére jött vissza az adás