OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
egyetlen logikus és értelmes dolgot hozok fel a védelmemben: NA ÉS AKKOR MI VAN??? 😊

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Sanyó, az avatorodon amúgy mit láthatunk ? 😀Höri


így első blikkre baby chubit, amint használt péniszpumpát rágcsál


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Csubi kiskorában 😊 nagyobb képen jobb, de hát kötnek a korlátok 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy szopoalarcos vukit
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sanyó, az avatorodon amúgy mit láthatunk ? 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Amúgy ezen a műsoron meg a megasztáron csak én nem tudok röhögni?Little Jarry
én se nagyon.. van jobb dolog is a tv-ben, mint ezek a sokadik bőrös tehetségkutató műsorok, amik úgyis csak arra jók, hogy jól megszedje magát a csatorna, a győztes meg örüljön a 15 perc hírnevével...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
itt a tegnapi adás csúcspontja:
http://www.youtube.com/watch?v=V16uIzzcKoM
😂 😂 😂gamerkr
nem azt kell mondani, hogy "szar volt", meg hogy "nem volt jó"...

egyik se tudta azt modnani, hogy "énekeseket keresünk, te pedig táncoltál..."H_Marko
Amúgy ezen a műsoron meg a megasztáron csak én nem tudok röhögni?
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
itt a tegnapi adás csúcspontja:
http://www.youtube.com/watch?v=V16uIzzcKoM
😂 😂 😂gamerkr
nem azt kell mondani, hogy "szar volt", meg hogy "nem volt jó"...

egyik se tudta azt modnani, hogy "énekeseket keresünk, te pedig táncoltál..."

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a Hallelujás sztori meg tényleg látványosan meg volt játszva - jé, pont a "botrányszünet" után jön az aranyhangú srác aki csodák-csodájára elkápráztat mindenkit - hozzáteszem a korábbiak között is volt egy csaj, aki egészen jól kezdte, csak 2 szó után kifujjolták.Rataccess
Igen, már mikor láttam a kalapos srácot, biztos voltam benne, hogy jön aztán majd beájul mindenki... De sebaj, a srác k.vajó volt 😛
Amúgy igen, akartam is mondtani, hogy volt egy csaj, aki egész jó volt, csak mivel sokadik volt ezzel a számmal, beleszartak az egészbe...
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az Xet 1 percig néztem, egy kalapos forma énekelte a Hallelujah-t. Nem volt rossz, de a zsűri megjátszott fasságait nemb írtam elviselni, ahogy eljátszották látványosan, hogy mennyire unják már ezt a számot, aztán Geszti fokozatosan lelkesült be megjátszott grimaszokkal, hát shotgunnal lőttem volna közéjük, annyira emgrendezett hogy borzalom.Rajna
Sok benne a megjátszás, de akkoris sokkal hangulatosabb, mint a megasztár. A közönségnek is nyilván jelzik, mikor kell ujjongani meg hasonlók, de attól még így jobb.
Amúgy a zsűriből engem inkább Keresztes Ildikó idegesített, aki gondolta a gyakorlatba ülteti a "tátott szájjal bámul" kifejezést, és olyan látványosan szarul játszotta el, hogy le van döbbenve, hogy már fájt nézni..
Mindenesetre a lényeg, hogy százszorjobb előadókat találni xfaktorban, mint megasztárban..fetomy
Szerintem is zsűriben a megasztár viszi a prímet, Keresztest meg Gesztit legszívesebben tenyészeném... géppisztollyal. Viszont Balázs rendesen eldönti a mérleget az X felé.JayB
itt a tegnapi adás csúcspontja:
http://www.youtube.com/watch?v=V16uIzzcKoM

😂 😂 😂

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Az Xet 1 percig néztem, egy kalapos forma énekelte a Hallelujah-t. Nem volt rossz, de a zsűri megjátszott fasságait nemb írtam elviselni, ahogy eljátszották látványosan, hogy mennyire unják már ezt a számot, aztán Geszti fokozatosan lelkesült be megjátszott grimaszokkal, hát shotgunnal lőttem volna közéjük, annyira emgrendezett hogy borzalom.Rajna
Sok benne a megjátszás, de akkoris sokkal hangulatosabb, mint a megasztár. A közönségnek is nyilván jelzik, mikor kell ujjongani meg hasonlók, de attól még így jobb.
Amúgy a zsűriből engem inkább Keresztes Ildikó idegesített, aki gondolta a gyakorlatba ülteti a "tátott szájjal bámul" kifejezést, és olyan látványosan szarul játszotta el, hogy le van döbbenve, hogy már fájt nézni..
Mindenesetre a lényeg, hogy százszorjobb előadókat találni xfaktorban, mint megasztárban..fetomy
Szerintem is zsűriben a megasztár viszi a prímet, Keresztest meg Gesztit legszívesebben tenyészeném... géppisztollyal. Viszont Balázs rendesen eldönti a mérleget az X felé.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Enikő volt nálunk lenn júliusban, kacsasalátát evett, és nagyon érzékeny mindennemű ételecetre 😛 😀JJ Tiller
Ecetet nem kapna tőlem, attól nem kell tartania 😛 A hírhedt Nemzeti dal előadásáért lehet megdorgálnám azért kicsit, de haragudni nem tudok rá 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ildikó valóban rohadtul idegesített, bár a zsűri több tagját is lerugdostam volna 😊 Ilyen tekintetben a Megasztár nekem sokkal szimpibb, az egész zsűri profibb, bár lehet az is közre játszik, hogy Enikő a szívem csücske 😀Rataccess
Enikő volt nálunk lenn júliusban, kacsasalátát evett, és nagyon érzékeny mindennemű ételecetre 😛 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Sok benne a megjátszás, de akkoris sokkal hangulatosabb, mint a megasztár. A közönségnek is nyilván jelzik, mikor kell ujjongani meg hasonlók, de attól még így jobb.
Amúgy a zsűriből engem inkább Keresztes Ildikó idegesített, aki gondolta a gyakorlatba ülteti a "tátott szájjal bámul" kifejezést, és olyan látványosan szarul játszotta el, hogy le van döbbenve, hogy már fájt nézni..
fetomy
Jakk, Ildikó valóban rohadtul idegesített, bár a zsűri több tagját is lerugdostam volna 😊 Ilyen tekintetben a Megasztár nekem sokkal szimpibb, az egész zsűri profibb, bár lehet az is közre játszik, hogy Enikő a szívem csücske 😀

Az a Hallelujás sztori meg tényleg látványosan meg volt játszva - jé, pont a "botrányszünet" után jön az aranyhangú srác aki csodák-csodájára elkápráztat mindenkit - hozzáteszem a korábbiak között is volt egy csaj, aki egészen jól kezdte, csak 2 szó után kifujjolták.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az Xet 1 percig néztem, egy kalapos forma énekelte a Hallelujah-t. Nem volt rossz, de a zsűri megjátszott fasságait nemb írtam elviselni, ahogy eljátszották látványosan, hogy mennyire unják már ezt a számot, aztán Geszti fokozatosan lelkesült be megjátszott grimaszokkal, hát shotgunnal lőttem volna közéjük, annyira emgrendezett hogy borzalom.Rajna
Sok benne a megjátszás, de akkoris sokkal hangulatosabb, mint a megasztár. A közönségnek is nyilván jelzik, mikor kell ujjongani meg hasonlók, de attól még így jobb.
Amúgy a zsűriből engem inkább Keresztes Ildikó idegesített, aki gondolta a gyakorlatba ülteti a "tátott szájjal bámul" kifejezést, és olyan látványosan szarul játszotta el, hogy le van döbbenve, hogy már fájt nézni..
Mindenesetre a lényeg, hogy százszorjobb előadókat találni xfaktorban, mint megasztárban..
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Az Xet 1 percig néztem, egy kalapos forma énekelte a Hallelujah-t. Nem volt rossz, de a zsűri megjátszott fasságait nemb írtam elviselni, ahogy eljátszották látványosan, hogy mennyire unják már ezt a számot, aztán Geszti fokozatosan lelkesült be megjátszott grimaszokkal, hát shotgunnal lőttem volna közéjük, annyira emgrendezett hogy borzalom.Rajna
Geszti szemében egy-két produkciónál pedig csak úgy csillogtak a dollárjelek 😛

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Az Xet 1 percig néztem, egy kalapos forma énekelte a Hallelujah-t. Nem volt rossz, de a zsűri megjátszott fasságait nemb írtam elviselni, ahogy eljátszották látványosan, hogy mennyire unják már ezt a számot, aztán Geszti fokozatosan lelkesült be megjátszott grimaszokkal, hát shotgunnal lőttem volna közéjük, annyira emgrendezett hogy borzalom.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát én nem tudom, de itt az X-faktorban kábé az első adás alatt van vagy 8 olyan tuti, akire azt mondom, hogy majdnem bármelyik megaszart megnyerte volna... Az R-E-S-P-E-C-T, a Because of You, a Halleluja, a Mercy-t aki énekelte mindenképp, aztáán az az 5 srác ugyanúgy, és még volt 1-2, akire per pill nem emlékszem. Az látszik, hogy már az elején is inkább a komolyságra mennek, nem annyira a röhögésre, mint a megasztár. Asszem ezentúl inkább ezt nézem 😛
Ja, amúgy baromi sokat dob, hogy egyrészt a közönség sokkal "aktívabb", másrészt hogy van aláfestőzene, harmadrészt pedig, hogy aki jó, az akár végig is énekelhet a számot..😊

(Az az Észak-Közép-Délolaszos történet hatalmas volt 😀😀 )

Annyi negatívum van egyébként, hogy túlságosan paraszt a zsűri némely tagja... Nemis azokkal, akik kritikán aluliak, de voltak olyanok, akik egész jók voltak, mégis be lettek alázva, és olyanok is, akik mondjuk k.vajók voltak, mégis kaptak bunkó megjegyzéseket. De ez igaz a megaszarra is, azért nem ártana néha moderálni magukat, mert aki nem szolgált rá, azt nem kéne porig alázni..
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A kalapos srác meg az uccsó bikóz of jú eddig eléggé X.JayB
az az "...Olaszországból jöttem, de ebben az országban születtem.." "énekes" nagyon kemény volt 😀 Feró adta neki, de teljesen igaza volt.gamerkr
Illetve, amit a csaj mondott, hogy “Felléptem Észak-Olaszországban, Közép-Olaszországban és Dél-Olaszországban.” — Magyarul egész Olaszországban, valahogy sugallta, hogy ő nagyon overratelte magát.shawnka
amikor ez a mondat elhagyta a száját, mondtam is az ősöknek, hogy ez fog a legjobban beégni.
Hát be is jött 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
A kalapos srác meg az uccsó bikóz of jú eddig eléggé X.JayB
az az "...Olaszországból jöttem, de ebben az országban születtem.." "énekes" nagyon kemény volt 😀 Feró adta neki, de teljesen igaza volt.gamerkr
Illetve, amit a csaj mondott, hogy “Felléptem Észak-Olaszországban, Közép-Olaszországban és Dél-Olaszországban.” — Magyarul egész Olaszországban, valahogy sugallta, hogy ő nagyon overratelte magát.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A kalapos srác meg az uccsó bikóz of jú eddig eléggé X.JayB
az az "...Olaszországból jöttem, de ebben az országban születtem.." "énekes" nagyon kemény volt 😀 Feró adta neki, de teljesen igaza volt.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
A kalapos srác meg az uccsó bikóz of jú eddig eléggé X.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor itt volt a magyar Kelly Clarkson. Brutááááál.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
X-Faktorban most a tortás csajnál, az egy Notre Dame póló volt?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
nem fogok filozofikus, és ha már hit, teologikus vitába bocsátkozni, csupán annyit tanultam meg eddigi rövid életem során, hogy a sárdobálózás soha nem vezet jóra, de ha valaki ettől érzi okosnak és mindenki felett állónak magát, akkor csak tessék rajta, én maradok naív és jókedvű továbbra is

5 percig vicces az mkkp, ennyi, én az a típus vagyok, akiből csak az ellenhatást váltják ki, és összességében van elegem már abból, hogy a magyar humor 90%-ban mindig valaminek a fikázásából és/vagy karikírozásából áll, kreatív ötlet sehol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal