Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tényleg végelgyengült?
Szokol
Fojtással nyert a japán végül, utána egy rövid ideig el is ájult az orosz lány.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
utoljára evrát láttam sírni himnusznál, itt meg zokog a fél válogatott, hajrá fidzsi!
eaglesmcnabb
huh tényleg duna rögbi
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Tényleg végelgyengült?
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
utoljára evrát láttam sírni himnusznál, itt meg zokog a fél válogatott, hajrá fidzsi!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Jó kipihent lesz szegény japán a döntőre 😁


több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Szerintem ennek a győzelemnek csak a következő ellenfél örül...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Ilyen hogy lehet amúgy? Miért nincs hasonló mint a birkózásban hogy egy bizonyos idő után ha nincs akció az nyer akinek kevesebb intése van?
kapitnono
Van intés, csak az Üzbég spori otthon hagyta a tökeit...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ilyen hogy lehet amúgy? Miért nincs hasonló mint a birkózásban hogy egy bizonyos idő után ha nincs akció az nyer akinek kevesebb intése van?
kapitnono
Asszem régebben volt így és volt belőle csalás gazdagon, aztán döntöttek úgy h kell az akció vagy ugye 3 intés után jár a pont a másiknak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Nagyon izgi meccs...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ilyen hogy lehet amúgy? Miért nincs hasonló mint a birkózásban hogy egy bizonyos idő után ha nincs akció az nyer akinek kevesebb intése van?


több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
A Brian élete jut eszembe..addig nem csinál majd semmit az orosz hölgy, amíg a másik szívroham miatt összeesik 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ennek a meccsnek úgy lesz vége h vmelyik csajért végelgyengülés miatt jön a mentő...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Putyin befolyása erős lehet ezen a meccsen, mert tényleg vicces egy tízperces aranypont körben a zéró intés

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ha már magyar érem esélyek, krizsán xéni bronz? nem tudom kik vannak kint ,de gondolom a belga meg brit kint van
Sixo
Thiam most nem olyan jó a sérülése után, Johnson mellett még ott van egy amerikai is jó formában. Inkább a 4. hely elérhető, de ha valakinek rosszabb napjai vannak, fel lehet mászni a dobogóra.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nah 7:15-ig tartott az aranypontra menő rész ezen a meccsen, végül egy karfeszítéssel összejött a japánnak a győzelem.
empty taxi
Elkiabáltam, visszafújták, dzsódóznak tovább XD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
ha már magyar érem esélyek, krizsán xéni bronz? nem tudom kik vannak kint ,de gondolom a belga meg brit kint van

több mint 3 éve
Platypus San Francisco 49ers 281
Nah 7:15-ig tartott az aranypontra menő rész ezen a meccsen, végül egy karfeszítéssel összejött a japánnak a győzelem.
empty taxi
Vagy mégse
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nah 7:15-ig tartott az aranypontra menő rész ezen a meccsen, végül egy karfeszítéssel összejött a japánnak a győzelem.
empty taxi
Visszavonták

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nah 7:15-ig tartott az aranypontra menő rész ezen a meccsen, végül egy karfeszítéssel összejött a japánnak a győzelem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Magyar momentumok szempontjából, amire visszaemlékezhetünk pár év múlva elég gyenge eddig az olimpia: a két aranyunk sima volt, egy percig nem kellett izgulni a döntőben, sajnos az ezüst is. Eddig talán a hegyi kerékpáros kislány meg a triatlonos futósrác, aki megmaradt, de ezekre se fogok emlékezni fél év múlva.
Szokol
Hát úgy általában mmentumok tekintetében úgyis a csapatsportok szokták vinni a prímet. Meg egy kicsit a vívás meg a birkózás. Nekem eddig az olimpia legnagyobb élénye Siklósi negyeddöntője volt, egy nagyon nagy névvel vívott remek meccset. Szilágyi nem momentumként, hanem egésznapos élményként marad meg, ahogy Londonból is.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Meanwhile nagy g*ci ez a japán csaj meghúzza az orosz haját, aki azzal van félig-meddig elfoglalva, az közben indít egy kis belső horgot, nehezen lépett le belőle az orosz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Magyar momentumok szempontjából, amire visszaemlékezhetünk pár év múlva elég gyenge eddig az olimpia: a két aranyunk sima volt, egy percig nem kellett izgulni a döntőben, sajnos az ezüst is. Eddig talán a hegyi kerékpáros kislány meg a triatlonos futósrác, aki megmaradt, de ezekre se fogok emlékezni fél év múlva.
Szokol
Én VKB-ra meg Bicsákra egy ideig biztos fogok, főleg, hogy Kata (nem tudom ezt használja-e) csak 19 éves. Azért a mai USA legyőzés is elég jó pillanat volt.
alatriste
pont a másikat 😀
Remélem az új csapatában kimaxolják, és akkor ordas nagy klasszis lehet több sportágban is. Nagyon szurkolok neki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Magyar momentumok szempontjából, amire visszaemlékezhetünk pár év múlva elég gyenge eddig az olimpia: a két aranyunk sima volt, egy percig nem kellett izgulni a döntőben, sajnos az ezüst is. Eddig talán a hegyi kerékpáros kislány meg a triatlonos futósrác, aki megmaradt, de ezekre se fogok emlékezni fél év múlva.
Szokol
Én VKB-ra meg Bicsákra egy ideig biztos fogok, főleg, hogy Kata (nem tudom ezt használja-e) csak 19 éves. Azért a mai USA legyőzés is elég jó pillanat volt.
alatriste
Blankát használja 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Magyar momentumok szempontjából, amire visszaemlékezhetünk pár év múlva elég gyenge eddig az olimpia: a két aranyunk sima volt, egy percig nem kellett izgulni a döntőben, sajnos az ezüst is. Eddig talán a hegyi kerékpáros kislány meg a triatlonos futósrác, aki megmaradt, de ezekre se fogok emlékezni fél év múlva.
Szokol
Én VKB-ra meg Bicsákra egy ideig biztos fogok, főleg, hogy Kata (nem tudom ezt használja-e) csak 19 éves. Azért a mai USA legyőzés is elég jó pillanat volt.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miben van még aranyesélyünk a kajak-kenu mellett?
Bazzani
Birkózásban szerencsével kieshet még valami jó, illetve ez a vitorlázás is elég jól néz ki.
Hanni
rasovszky is dobogós lehet, meg valamelyik vízilabda csapatunk, marosi ádám sem esélytelen öttusában a dobogóra

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!