Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Éreztem, h Pang Wei-re kéne tenni, és nem Jin Jong-Oh-ra, ejj...

Az indiai Saurabh meg elég komoly sorozatot tol, 22 db tízest lőtt egymás után.. és még mindig tart.

 olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/shooting/results-10m-air-pistol-men-qual-000100-.htm
Igor
Az én indiaim. Remélem meg is nyeri.😃



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
nagyon durva ez a 17 éves gyerek

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
nah jó, hogy mondta, hogy mentálisan milyen erősen a koreaiak, erre jön egy 7es, ha 9es lő megnyerték a meccset kb 😀

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
lassan lassan, erre a 17 éves koreai fél sec alatt kihúzta

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a fiatal gyerek nagyon hamar elengedi ráadásul...

Na kezdenek bemelegedni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
jó ez az íjászat
Sixo
A darts elit változata
Kampman
az lenne a legjobb, íjjal lőnének kocsmában, a helyiek meg hangoskodnának közben

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
jó ez az íjászat
Sixo
A darts elit változata
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
de gyenge kezdés ez az indiaiaktól

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát, ez elég ócska teljesítmény volt... szerintem itt a szél is bekavart. De szerintem azért innentől jobb köröket lőnek majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
de rosszul lőttek elsőre a nők

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
azt hittem az az an jang kang egy név volt

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
jó ez az íjászat

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Jenő idegesítő, de élvezet ütni.
dawyd728
Hm.
több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Horváth Mariann hogy tudott másik két számban olimpiát közvetíteni volt párbajtőrözőként?
dawyd728
Ő egyrészt vívó volt, nem öttusázó (nem is tudtam ez utóbbit Szekeresről), szóval feltehetően jóban van más fegyvernemek képviselőivel, másrészt őt érdekelte, hogy felkészült legyen, alpesi síből is felkészült, ha kellett, pedig azt nem csinálta versenyszerűen.

Egyébként az is bosszantó, hogy alig hallani a bírót, legalább tudnám, mi az ítélet, ha már a kommentátor össze-vissza hadovál.
Rajna
Pont ez a lényeg, ha valaki ilyen szarul közvetít vívást, amihez valami köze csak van, akkor mi lesz, ha számára ismeretlen dolgot kell közvetíteni? Ergo már a sporttv is aki felvette és évekig alkalmazta, talán triatlont hallottam vele 15 éve először, majd most Székely Dávidék is nem tudom mire gondolnak? Jenő idegesítő, de élvezet ütni. Ez a Szekeres kínos.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Most akkor valóban 8kor jön Szilágyi? Mert akkor addig marad a kerékpár.
dande
Elvileg súlyemelés A csoportnak is most kéne menni amúgy... az M4 sport2-n. Úgy látom óra egészkor kezdik.

Hajrá Ázsiai Szeles Katinka! (=Aisah Windy Cantika)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez a Szekeres hogy tudott öttusázni, ha nem ért a víváshoz? Mármint látszólag nem ért hozzá.
dawyd728
Úgy hogy ott csak párbajtőr van, ami abból áll, hogy szúrd meg a másikat és pont
Heisman
Horváth Mariann hogy tudott másik két számban olimpiát közvetíteni volt párbajtőrözőként?
dawyd728
Egy teremben van mindkét szakág, gondolom jobban belefolyt, meg van hogy vezetnek edzésen egymásnak meccset az emberek. Öttusások nem tudom mennyire folynak ebbe bele, nem tapasztaltam. Ja és van ennyire rátermedt, ő közvetítéseit szerettem 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Horváth Mariann hogy tudott másik két számban olimpiát közvetíteni volt párbajtőrözőként?
dawyd728
Ő egyrészt vívó volt, nem öttusázó (nem is tudtam ez utóbbit Szekeresről), szóval feltehetően jóban van más fegyvernemek képviselőivel, másrészt őt érdekelte, hogy felkészült legyen, alpesi síből is felkészült, ha kellett, pedig azt nem csinálta versenyszerűen.

Egyébként az is bosszantó, hogy alig hallani a bírót, legalább tudnám, mi az ítélet, ha már a kommentátor össze-vissza hadovál.

több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Ez a Szekeres hogy tudott öttusázni, ha nem ért a víváshoz? Mármint látszólag nem ért hozzá.
dawyd728
Úgy hogy ott csak párbajtőr van, ami abból áll, hogy szúrd meg a másikat és pont
Heisman
Horváth Mariann hogy tudott másik két számban olimpiát közvetíteni volt párbajtőrözőként?
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Éreztem, h Pang Wei-re kéne tenni, és nem Jin Jong-Oh-ra, ejj...

Az indiai Saurabh meg elég komoly sorozatot tol, 22 db tízest lőtt egymás után.. és még mindig tart.

 olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/shooting/results-10m-air-pistol-men-qual-000100-.htm

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Laikusként nekem a kard másabb mint a másik kettő vívásnem, de a szakértőnek elhiszem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez a Szekeres hogy tudott öttusázni, ha nem ért a víváshoz? Mármint látszólag nem ért hozzá.
dawyd728
Úgy hogy ott csak párbajtőr van, ami abból áll, hogy szúrd meg a másikat és pont

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na én eddig bírtam, ez a sikertelenség elvette a kedvem. Ezek után nem hiszem hogy Szilágyi megnyerné, biztos belefut ő is egy idiótába mint Szatmári. Max ES-en visszanézem. Sok szerencsét annak aki nem aludt semmit 😊
Heisman
Hamar feladtad.
Lehet, hogy csak 1-2 aranyunk lesz összesen, az egész olimpián, vagy annyi se, mert az is simán benne van, hogy ahol favoritunk van, azok olyan sportágak, ahol leginkább csak nüanszok döntenek, talán a kajak-kenu kivételével.
Sobri Jóska
Csak a mai napra adtam fel 😉
Nincs olyan extra most ami miatt tovább küzdenék a szememmel 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Viszont tökéletesen vegrehajtja a pártutasitast, nem fog migransokrol, buzikrol beszelni, es ez joval fontosabb, mint hogy ertsen hozza.
gabokocka
Nem hiszem el, hogy nincs olyan ember, aki néz vívást/vívó volt, tud beszélni, és kibírja, hogy ne hozzon szóba ilyesmiket.

Teszem hozzá, tegnap a megnyitót kanadai tv-n néztem, és ott meg alig volt szó sportról, bejöttek a küldöttségek, és a legritkább esetben említettek sportolókat, hanem mindenhol politikai ügyeket hoztak szóba, az sem az igazi.
Rajna
Az a baj, ebbe az irányba haladunk.
Csak simán nem lehet tolerálni, elfogadni, ertekelni vmit, ki kell plakatold magadra hogy vagy teljes szelesseggel mellette vagy, esetleg szivbol utalod. Kozeputat nem keressuk.

Azert ez a 17 perc eleg sok, foleg hogy nincsenek nagy csapatok, 5 fo a max, meglatjuk, erdekes lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Ez a Szekeres hogy tudott öttusázni, ha nem ért a víváshoz? Mármint látszólag nem ért hozzá.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Na én eddig bírtam, ez a sikertelenség elvette a kedvem. Ezek után nem hiszem hogy Szilágyi megnyerné, biztos belefut ő is egy idiótába mint Szatmári. Max ES-en visszanézem. Sok szerencsét annak aki nem aludt semmit 😊
Heisman
Hamar feladtad.
Lehet, hogy csak 1-2 aranyunk lesz összesen, az egész olimpián, vagy annyi se, mert az is simán benne van, hogy ahol favoritunk van, azok olyan sportágak, ahol leginkább csak nüanszok döntenek, talán a kajak-kenu kivételével.