Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Viszont tökéletesen vegrehajtja a pártutasitast, nem fog migransokrol, buzikrol beszelni, es ez joval fontosabb, mint hogy ertsen hozza.
gabokocka
Nem hiszem el, hogy nincs olyan ember, aki néz vívást/vívó volt, tud beszélni, és kibírja, hogy ne hozzon szóba ilyesmiket.

Teszem hozzá, tegnap a megnyitót kanadai tv-n néztem, és ott meg alig volt szó sportról, bejöttek a küldöttségek, és a legritkább esetben említettek sportolókat, hanem mindenhol politikai ügyeket hoztak szóba, az sem az igazi.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Úgy is helyes, csak nagy a szünet.
Ha nem mondta volna, nem tudnám, hogy kanadai ellenfele volt előtte.
Sobri Jóska
Persze. De ha ott vagyok vívást közvetíteni, biztos, hogy nézek minden asszót, szóval nem csak, hogy fejből tudnám az eggyel ezelőtti meccs eredményét, hanem még az alakulásról, stílusról is tudnék valamit mondani. Arról nem is beszélve, hogy ha nem is jut eszébe, kivel meccselt, akkor is mondhat róla két szót, mert ha valaki ért a kardvíváshoz, tudja, ki az az Abedini. Az egész beszólás illusztrálta, hogy nem ért a sporthoz, amit közvetít, és még arra se figyel, amelyik meccset épp nézi.
Rajna
Viszont tökéletesen vegrehajtja a pártutasitast, nem fog migransokrol, buzikrol beszelni, es ez joval fontosabb, mint hogy ertsen hozza.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na én eddig bírtam, ez a sikertelenség elvette a kedvem. Ezek után nem hiszem hogy Szilágyi megnyerné, biztos belefut ő is egy idiótába mint Szatmári. Max ES-en visszanézem. Sok szerencsét annak aki nem aludt semmit 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Úgy is helyes, csak nagy a szünet.
Ha nem mondta volna, nem tudnám, hogy kanadai ellenfele volt előtte.
Sobri Jóska
Persze. De ha ott vagyok vívást közvetíteni, biztos, hogy nézek minden asszót, szóval nem csak, hogy fejből tudnám az eggyel ezelőtti meccs eredményét, hanem még az alakulásról, stílusról is tudnék valamit mondani. Arról nem is beszélve, hogy ha nem is jut eszébe, kivel meccselt, akkor is mondhat róla két szót, mert ha valaki ért a kardvíváshoz, tudja, ki az az Abedini. Az egész beszólás illusztrálta, hogy nem ért a sporthoz, amit közvetít, és még arra se figyel, amelyik meccset épp nézi.
Rajna
Na igen, ez tagadhatatlan.
Dehát úgyis olyan gyakran van olimpia, amit közvetíthet, és vív Szilágyi, hogy most pont erre a szombat hajnalira nem fogja megerőltetni magát - látod.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
"A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte ellenfelét."
eaglesmcnabb
Hatalmas ez a figura, én nem értem, hogy van ezen a pályán, bármit közvetít, halálra irritál, és ehhez képest tolja már rohadt régen
Rajna
Idegesítő valóban, de valójában azt mondta, hogy "A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte kanadai ellenfelét."
Sobri Jóska
Akkor mi nem ugyanazt a kozvetítést nezzük, hallgatjuk 😊
eaglesmcnabb
Nekem átjött az infó, hogy kanadaival vívott korábban.
Így akkor talán akkora óriási faszságot mégse mondott, mint ahogy te idézted.
De az, hogy idegesítő a srác, és nem könnyíti meg a konkrét látvány értelmezését, befogadását, élvezetét, az biztos.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Most akkor valóban 8kor jön Szilágyi? Mert akkor addig marad a kerékpár.
dande
Női párbajtőr megy azért... de ha az nem vonz, akkor valóban.

De lesz 7:15-tól íjászat, amit valszeg nem adnak sehol... 😕 aztán 8:30-kor sportlövészet, és utána lehet megint kerékpárt nézni.

És ahogy írtam, valóban Irán az egyetlen, aki mindhárom emberét a 16 közé juttatta... legjobb csapat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Úgy is helyes, csak nagy a szünet.
Ha nem mondta volna, nem tudnám, hogy kanadai ellenfele volt előtte.
Sobri Jóska
Persze. De ha ott vagyok vívást közvetíteni, biztos, hogy nézek minden asszót, szóval nem csak, hogy fejből tudnám az eggyel ezelőtti meccs eredményét, hanem még az alakulásról, stílusról is tudnék valamit mondani. Arról nem is beszélve, hogy ha nem is jut eszébe, kivel meccselt, akkor is mondhat róla két szót, mert ha valaki ért a kardvíváshoz, tudja, ki az az Abedini. Az egész beszólás illusztrálta, hogy nem ért a sporthoz, amit közvetít, és még arra se figyel, amelyik meccset épp nézi.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most akkor valóban 8kor jön Szilágyi? Mert akkor addig marad a kerékpár.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte ellenfelét."
eaglesmcnabb
Hatalmas ez a figura, én nem értem, hogy van ezen a pályán, bármit közvetít, halálra irritál, és ehhez képest tolja már rohadt régen
Rajna
Idegesítő valóban, de valójában azt mondta, hogy "A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte kanadai ellenfelét."
Sobri Jóska
Akkor mi nem ugyanazt a kozvetítést nezzük, hallgatjuk 😊

Szerk.: utólag lehet hozzatette hogy kanadai, a sok kapcsolgatas miatt lehet arról lemaradtam.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Altavolta leszakad
gabokocka
Oi, hagyd az emberem! Saját tempóban fog visszajönni!
Igor
A romant kikerülte

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Altavolta leszakad
gabokocka
Oi, hagyd az emberem! Saját tempóban fog visszajönni!
Igor
PCS live alapján a szökevénycsoportból neki van idén a legjobb eredménye a burkina fasói bajnoki címmel, szóval favorit lesz.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
"A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte ellenfelét."
eaglesmcnabb
Hatalmas ez a figura, én nem értem, hogy van ezen a pályán, bármit közvetít, halálra irritál, és ehhez képest tolja már rohadt régen
Rajna
Idegesítő valóban, de valójában azt mondta, hogy "A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte kanadai ellenfelét."
Sobri Jóska
Nem ezt mondta. Azt mondta, ami az idézetben van, majd átnézte, és fél perccel később bemondta, hogy a kanadai Gordont.
Rajna
Úgy is helyes, csak nagy a szünet.
Ha nem mondta volna, nem tudnám, hogy kanadai ellenfele volt előtte.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Altavolta leszakad
gabokocka
Oi, hagyd az emberem! Saját tempóban fog visszajönni!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
"A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte ellenfelét."
eaglesmcnabb
Hatalmas ez a figura, én nem értem, hogy van ezen a pályán, bármit közvetít, halálra irritál, és ehhez képest tolja már rohadt régen
Rajna
Idegesítő valóban, de valójában azt mondta, hogy "A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte kanadai ellenfelét."
Sobri Jóska
azt csak utólag tette hozzá

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
"A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte ellenfelét."
eaglesmcnabb
Hatalmas ez a figura, én nem értem, hogy van ezen a pályán, bármit közvetít, halálra irritál, és ehhez képest tolja már rohadt régen
Rajna
Idegesítő valóban, de valójában azt mondta, hogy "A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte kanadai ellenfelét."
Sobri Jóska
Nem ezt mondta. Azt mondta, ami az idézetben van, majd átnézte, és fél perccel később bemondta, hogy a kanadai Gordont.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Altavolta leszakad

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Thomas, Quintana, Ciccone, Mühlberger volt benne a bukásba

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
geraint thomas elég csúnyán néz ki a bukás után

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
"A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte ellenfelét."
eaglesmcnabb
Hatalmas ez a figura, én nem értem, hogy van ezen a pályán, bármit közvetít, halálra irritál, és ehhez képest tolja már rohadt régen
Rajna
Idegesítő valóban, de valójában azt mondta, hogy "A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte kanadai ellenfelét."

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nem Thomas éve
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
szlovák magyar két jó barát? what ? 😀
Sixo
Kokónak nem kellett megerőltetni magát olimpiai közvetítéssel 😊
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
közben tömeg bukás bringában

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mivel Szatmari és Szilagyi csak a 8 között találkozhatott volna, a legyőzőjével nem vívhat a 16 között
gabokocka
Abedinivel megy, aki jobb, mint Pakdaman.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mivel Szatmari és Szilagyi csak a 8 között találkozhatott volna, a legyőzőjével nem vívhat a 16 között

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
"A 16 között az az iráni lesz az ellenfele aki legyőzte ellenfelét."
eaglesmcnabb
Hatalmas ez a figura, én nem értem, hogy van ezen a pályán, bármit közvetít, halálra irritál, és ehhez képest tolja már rohadt régen