Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
a kard legalább pörgős, nem állnak 1:1en 5 percig, 10secenként jön a pont valahova, mondjuk az, hogy hova az fura

több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
most is jól kezd Áron

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
és visszanézéssel megnyerték az első a hollandok, nice !

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
török csaj elég nagy amplitudóval dolgozik, lőtt egy 10est, utána közvetlen egy 7est

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Vicces amúgy az m4, mióta bekapcsoltam azóta kb 5 sportot nyomott fél óra alatt 😊 Megint ment az ide-oda kapcsolgatás.
NB2
Kaptak már olyan kritikát is, hogy túlságosan leragadnak egy helyen.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Vicces amúgy az m4, mióta bekapcsoltam azóta kb 5 sportot nyomott fél óra alatt 😊 Megint ment az ide-oda kapcsolgatás.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
hollandok a negyeddöntő szimpik voltak a franciák ellen, remélem övék lesz az ezüst

Szerkesztette: Sixo

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Iráni nagyon durvát lő a döntőben, míg íjászatban a tanulság - you dont mess with Korea!
Igor
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Iráni nagyon durvát lő a döntőben, míg íjászatban a tanulság - you dont mess with Korea!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
megint 3x10es koreától, pedig a csaj első lövése után azt hittem akár kiegyenlíthet 2x10es után mexikó, de így az utolsó le sem kell játszani, remélem mexikó a bronzot behúzza, megérdemelnék

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Közben a digó tovabbment aki Salimot verte, még egyet kell nyernie a vigaszagért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Most keltem fel, visszanéztem az ES 2 csatornáját, de magyar eseményt én egyiken sem láttam. Ez így azért érdekes lesz...
NB2
A gond, h a playeren is alig van vmi akár csak angol kommentárral. Én azért most futó lövészet döntőt szívesen nézném. Így, h csak a nyers közvetítés jön, azért nem ugyanaz. Ugyanúgy az M4-et sem értem most futó éremosztó szám és sehol sem adják..
dawyd728
Első olvasásra azt hittem, hogy most már van futó lövészet nevű sport is.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
nagyon megverhette őket az edző a szünetben, 37el az előző meccsen minden szettet nyerni lehetett, erre itt az elsőben csak egy x-re volt jó, gyorsan lőttek is egy 39est, majdnem 40est, mondjuk a mexikóiakat sajnálom 2x37es egymás után, ez a meccs döntőt érdemelt volna

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Most keltem fel, visszanéztem az ES 2 csatornáját, de magyar eseményt én egyiken sem láttam. Ez így azért érdekes lesz...
NB2
A gond, h a playeren is alig van vmi akár csak angol kommentárral. Én azért most futó lövészet döntőt szívesen nézném. Így, h csak a nyers közvetítés jön, azért nem ugyanaz. Ugyanúgy az M4-et sem értem most futó éremosztó szám és sehol sem adják..
dawyd728
Duna adja / m4sports.hu-n is ott van ha lejjebb scrollolsz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
mennyire eltérő személyiség a 2 koreai, a gyerek megállás nélkül beszél és ordibál, a lány még meg sem szólalt

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Most keltem fel, visszanéztem az ES 2 csatornáját, de magyar eseményt én egyiken sem láttam. Ez így azért érdekes lesz...
NB2
Es2-n csak idonkent van magyar ablak
Kulonben feedeket lehet keresgelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
az szép, utolsó lövéssel x-re mentették a mehikók az elsőt

több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Most keltem fel, visszanéztem az ES 2 csatornáját, de magyar eseményt én egyiken sem láttam. Ez így azért érdekes lesz...
NB2
A gond, h a playeren is alig van vmi akár csak angol kommentárral. Én azért most futó lövészet döntőt szívesen nézném. Így, h csak a nyers közvetítés jön, azért nem ugyanaz. Ugyanúgy az M4-et sem értem most futó éremosztó szám és sehol sem adják..
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
1 koreai lövés után: eddig a koreaiak vezetnek xD

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ez az íjász kommentátornak 3 percébe telt, hogy rájöjjön, hogy a holland már megnyerték a meccset az utolsó francia lövés előtt, oszt még ott izgul, hogy ellövi-e a francia, aki eddig is végig az utolsó mp-ben lőtte el
Sixo
Bár nyilván lehetett volna jobb embereket kivinni, ha már dilettánst visznek ki, rakják be íjászatra, nem lyan bonylult, és nincs magyar érdekeltség.

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
ez az íjász kommentátornak 3 percébe telt, hogy rájöjjön, hogy a holland már megnyerték a meccset az utolsó francia lövés előtt, oszt még ott izgul, hogy ellövi-e a francia, aki eddig is végig az utolsó mp-ben lőtte el

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Most keltem fel, visszanéztem az ES 2 csatornáját, de magyar eseményt én egyiken sem láttam. Ez így azért érdekes lesz...
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nincs mohoric igy most a masik bahreines szlovénnak kell vezetni a lefelében. 😀
Caruso sem rossz de szerintem se hegyen se sprintben nem jobb mint a vetelytarsak így ő is kapufa.
Úgy látszik berögződés ez náluk, mint amikor előreállt az Ineos a Touron😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Beáldozzák az olaszok Cicconét... nem hittem volna. Itt 30-40 ember fog max maradni, de lehet kevesebb...
Igor
Megtippelni sem tudom kiért mennek amúgy, mondjuk ha bettiol kibírna az utolso hegyet lenne benne ráció. Nibalit én nem érzem olyan erősnek, de őt nem lehet sose leírni.
eaglesmcnabb
Bettiol v Caruso, és nyilván mindkettőre van egy taktika hogyan... de egyrészt nem tudom miért dolgoznak, és nálam is Nibali lett volna a leggyengébb, de nyilván őt nem lehet dolgoztatni.

Viszont a fő kérdés miért dolgoznak ilyen korán, és miért ők...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Beáldozzák az olaszok Cicconét... nem hittem volna. Itt 30-40 ember fog max maradni, de lehet kevesebb...
Igor
Megtippelni sem tudom kiért mennek amúgy, mondjuk ha bettiol kibírna az utolso hegyet lenne benne ráció. Nibalit én nem érzem olyan erősnek, de őt nem lehet sose leírni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!