NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a kitűzést 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hoppá, McKeown kiszállt a 200 vegyesből... pedig talán ő volt a legnagyobb esélyes. Ez nagy hír.... így akár 2.08 közepével is talán-talán meg lehet nyerni... talán.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Melyiket nyomjuk végül? 😊
clbass
Na kiemelem még egyszer, hátha jön valaki... mert egyelőre gyér a létszám 😕
Én ezt a kettőt nyomom.. a 2)-eshez több energia kell, mert naponta kell majd cserélgetni, az 1)-esnél holnap este lesz egy 2-3 órás draft, aztán több dolgod nincs vele..

1) draftolós, set&forget - ugyanaz mint '2018-ban - draft: júli 23 péntek, este 20:21 😊
fantasy-olympics.com/

Üziben küldjétek meg az emailcímet, és fogok küldeni/generálni egy kódot v linket...

2) napi állítású, 10 sportolós roster, minden nap 5-öt cserélhetsz
olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/

Elég regisztrálni a főoldalon, a ligakód: SAYFAT5Y (Rajnának csak adblocker után sikerült, emptynek nem sikerült)
Igor
Végre sikerült a második is 😊
Nálam az volt a gond a regisztrációval, hogy google fiókkal akartam regisztrálni, majd jött egy pop-up amin hiába jelöltem be a checkbox-okat, és adtam mindenre választ, mindig hibára futott 😕
Gondoltam kezdem az elejétől full manuálisan, de az e-mail cím már létezett.
Próbáltam egy password resetet és úgy már sikerült 😊
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
It’s softball time, USA vs Kanada
Heisman
Na jó ezt a sportot nem vagyok képes nézni. 😀
Toca
Minnél tovább néztem rájöttem hogy ebben a sportban felesleges olimpiai aranyérmet osztani

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Részemről OK, ma még utána tudok nézni azoknak a sportágaknak, amikkel nem vagyok képben 😊 ugye összesen van 339 arany, tehát a draft második felében már nem is elsősorban aranyvárományosok lesznek akkor.
Rajna
Ha mondjuk összejön 8-10 ember, lejjebb viszem picit.. de igen, úgy akartam belőni h 250-300-350 atlétát draftoljunk kb összesen... de mondom, ha ezt soknak érzitek, lejjebb viszem. Minél több a kör, annál könnyebb kompenzálni Dresselt 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Melyiket nyomjuk végül? 😊
clbass
Na kiemelem még egyszer, hátha jön valaki... mert egyelőre gyér a létszám 😕
Én ezt a kettőt nyomom.. a 2)-eshez több energia kell, mert naponta kell majd cserélgetni, az 1)-esnél holnap este lesz egy 2-3 órás draft, aztán több dolgod nincs vele..

1) draftolós, set&forget - ugyanaz mint '2018-ban - draft: júli 23 péntek, este 20:21 😊
fantasy-olympics.com/

Üziben küldjétek meg az emailcímet, és fogok küldeni/generálni egy kódot v linket...

2) napi állítású, 10 sportolós roster, minden nap 5-öt cserélhetsz
olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/

Elég regisztrálni a főoldalon, a ligakód: SAYFAT5Y (Rajnának csak adblocker után sikerült, emptynek nem sikerült)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Nekem nem akar összejönni a regisztráció...
Este megpróbálom otthonról!
clbass
Benn vagy, nekem is ez volt a probléma, nem jön meghívó, ha már regisztráltál az oldalra, automatikusan beléptet (a téli olipián, ha voltál, akkor berak pl.). Nézz csak fel az oldalra, jelentkezz be, és nézd meg a my league fület.
Rajna
Melyiket nyomjuk végül? 😊
clbass
fantasy-olympics.com ahol a draft van, de a hivatalos oldalon is toljuk. Nekem ott is bajom volt a regisztrációval, valahogy aztán összejött, mikor kikapcsoltam az adblockert.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Részemről OK, ma még utána tudok nézni azoknak a sportágaknak, amikkel nem vagyok képben 😊 ugye összesen van 339 arany, tehát a draft második felében már nem is elsősorban aranyvárományosok lesznek akkor.

több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Nekem nem akar összejönni a regisztráció...
Este megpróbálom otthonról!
clbass
Benn vagy, nekem is ez volt a probléma, nem jön meghívó, ha már regisztráltál az oldalra, automatikusan beléptet (a téli olipián, ha voltál, akkor berak pl.). Nézz csak fel az oldalra, jelentkezz be, és nézd meg a my league fület.
Rajna
Melyiket nyomjuk végül? 😊
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Nekem nem akar összejönni a regisztráció...
Este megpróbálom otthonról!
clbass
Benn vagy, nekem is ez volt a probléma, nem jön meghívó, ha már regisztráltál az oldalra, automatikusan beléptet (a téli olipián, ha voltál, akkor berak pl.). Nézz csak fel az oldalra, jelentkezz be, és nézd meg a my league fület.

több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Nekem nem akar összejönni a regisztráció...
Este megpróbálom otthonról!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem azért van néhány ember még akinek van esélye 3-4 aranyra, és én több tucatnyi nevet írtam fel, akinek 2+ lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Jó szar sorsolást kapott Fucsó... 😕
Hurkacz az első körben
gabokocka
Lehetett volna rosszabb. Aki itt továbbmegy annak Djokoig az elődöntőben azért nincs különösebben nehéz dolga. Mindketten jó formában vannak, két szettben a lengyel elkapható, keményen jó Marci, egyáltalán nem lefutott meccs. 55/45-re adnám a lengyelnek.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát ez a női foci nagyon vicces 😀
Heisman
Nem tudom van-e még olyan sport, ahol ekkora a kontraszt a két nem között.
Kampman
Jéghoki
Toca
Vizilabda
zemanla
Magasugrás, rúdugrás, távolugrás, hármasugrás, gerelyhajítás.
warr_b
Jó, de ezekben a női attól még érdekes, hogy kisebbet ugranak/dobnak
Heisman
Jah, az igaz, én csak a teljesítményre/eredményre gondoltam kontraszt alatt, lehet félreértettem 😄
warr_b
Én a színvonalra gondoltam. Csak pár percet láttam délelőtt a svéd-amerikai meccsből, de ahogy a svéd csatár megkapta a labdát a tizenhatosnál, gólhelyzetben kétszer majdnem elbotlott benne, majd harmadjára már a kapus vette el tőle, azt férfi szinten U13 felett szerintem már nem lehet látni.
Kampman
Nekem is ez tunt fel. A jatek nem volt dinamikus, az utem lassu volt, (figyelem liberalisok, a kovetkezo reszt ne olvassatok, mert agyergorcsot kaptok) de ez felteszem a noi-ferfi eltero biologiai adottsagok miatt volt igy.

Viszont a labdakezeles (nem tudjak megszeliditeni rendesen), a passzolas (esetlen), a rugotechnika (gyenge, pontatlan), maga a tolodasok es pozicionalas hianya (volt, hogy 3 csapattag egymas laban allt kb 😀 ) mind szembeotlo. Ez viszont lehet, hogy azert van, mert sokkal-sokkal kisebb a meritesi lehetoseg, kevesebb noi focista van?

Mindenesetre "szornyu" volt nezni. Egybol eszembe is jutott a TEAM USA kovetelese, hogy a ferfiakhoz hasonlo fizetest kapjanak, aztan ha jol tudom kiderult (?), hogy a bevetellel es media erdeklodessel aranyban jobban fizetettek, mint a ferfiak 😀.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
It’s softball time, USA vs Kanada
Heisman
Na jó ezt a sportot nem vagyok képes nézni. 😀
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Jó szar sorsolást kapott Fucsó... 😕
Hurkacz az első körben

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
It’s softball time, USA vs Kanada

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Hát ez a női foci nagyon vicces 😀
Heisman
Nem tudom van-e még olyan sport, ahol ekkora a kontraszt a két nem között.
Kampman
Jéghoki
Toca
Vizilabda
zemanla
Magasugrás, rúdugrás, távolugrás, hármasugrás, gerelyhajítás.
warr_b
Jó, de ezekben a női attól még érdekes, hogy kisebbet ugranak/dobnak
Heisman
Jah, az igaz, én csak a teljesítményre/eredményre gondoltam kontraszt alatt, lehet félreértettem 😄
warr_b
Én a színvonalra gondoltam. Csak pár percet láttam délelőtt a svéd-amerikai meccsből, de ahogy a svéd csatár megkapta a labdát a tizenhatosnál, gólhelyzetben kétszer majdnem elbotlott benne, majd harmadjára már a kapus vette el tőle, azt férfi szinten U13 felett szerintem már nem lehet látni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt egy még jobb összefoglaló, esetleg ki is lehetne tűzni:

 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/mikor-kell-kelni-hogy-lassuk-a-magyar-ermeket-2839371
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Közben kiderült az is h Brisbane rendezi a 2032-es olimpiát:  444.hu/2021/07/21/hivatalos-brisbane-rendezi-a-2032-es-olimpiat


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-az-olimpiai-program-sportagi-es-napi-bontasban-2706481
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Hát ez a női foci nagyon vicces 😀
Heisman
Nem tudom van-e még olyan sport, ahol ekkora a kontraszt a két nem között.
Kampman
kosárlabdában is zongorázni lehet a különbséget
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Olimpiai All-Name Team-ek 8., egyben zárórész:
Asztalitenisz:
Nők: Tin-Tin Ho (GBR), Natalia Partyka (POL), Elizabeta Samara (ROU)
Férfiak: Tiago Apolonia (POR), Patrick Franziska (GER), Kokou Dodji Fanny (TOG)

Taekwondo:
Női 49 kg: Panipak Wongpattanakit (THA)
Női 57 kg: Tatiana Minina (RUS)
Férfi 58 kg: Sergio Suzuki (JPN)
Női 67 kg: Nur Tatar (TUR)
Női 67+ kg: Nafia Kus (TUR)
Férfi 68 kg: Javier Perez Polo (ESP)
Férfi 80 kg: Jack Marton (AUS)
Férfi 80+ kg: Ivan Sapina (CRO)

Tenisz:
Női egyes: Anastasija Sevastova (LAT)
Férfi egyes: Stefanos Tsitsipas (GRE)
Női páros: Duan Ying-Ying (CHN), Bethanie Mattek-Sands (USA)
Férfi páros: Wesley Koolhof (NED), Juan-Sebastian Cabal (COL)

Trambulin:
Nők: Liu Lingling (CHN), Nicole Ahsinger (USA), Dafne Navarro Loza (MEX)
Férfiak: Dong Dong (CHN), Mykola Prostorov (UKR), Seif Sherif (EGY)

Triatlon:
Nők: Maya Kingma (NED), Luisa Baptista (BRA), Petra Kurikova (CZE)
Férfiak: Manoel Messias (BRA), Makoto Odakura (JPN), Jacob Birtwhistle (AUS)

Röplabda:
Nők: Ana Cristina Menezes Oliveira de Souza (BRA), Caroline de Oliveira Saad Gattaz (BRA), Ebrar Karakurt (TUR), Antonela Fortuna (ARG), Camil Inmaculada Dominguez Martinez (DOM), Kotona Hayashi (JPN)
Férfiak: Denis Bogdan (RUS), Matteo Piano (ITA), Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (TUN), Javad Karimisouchelmaei (IRN), Agustin Loser (ARG), Naonobu Fujii (JPN)

Vízilabda:
Nők: Clara Vulpisi (CAN), Shakira January (RSA), Judith Forca Ariza (ESP), Ilse Koolhaas (NED), Kyra Christmas (CAN), Iris Wolves (NED), Veronika Vakhitova (RUS)
Férfiak: Gianmarco Nicosia (ITA), Nathan Power (AUS), Aaron Younger (AUS), Aleksa Ukropina (MNE), Dylan Woodhead (USA), Stylianos Argryropoulos Kanakakis (GRE), Luca Cupido (USA)

Súlyemelés:
Női 49 kg: Loa Dika Toua (PAP)
Női 55 kg: Rachel Leblanc-Bazinet (CAN)
Női 59 kg: Yusleidy Mariana Figueroa Roldan (COL)
Férfi 61 kg: Igor Son (KAZ)
Női 64 kg: Marina de la Caridad Rodríguez Mitjan (CUB)
Férfi 67 kg: Talha Talib (PAK)
Férfi 73 kg: Jorge Adan Cardenas Estrada (MEX)
Női 76 kg: Megan Ann Signal (NZL)
Férfi 81 kg: Brayan Santiago Rodallegas Carvajal (COL)
Női 87 kg: Ankhtsetseg MunkhJantsan (MNG)
Női 87+ kg: Charisma Amoe-Tarrant (AUS)
Férfi 96 kg: Keydomar Giovanni Vallenilla Sanchez (VEN)
Férfi 109 kg: Tanumafili Malietoa Jungblut (SAM)
Férfi 109+ kg: Jiri Orsag (CZE)

Birkózás:
Szabadfogás női 50 kg: Seema Seema (IND)
Szabadfogás női 53 kg: Vinesh Vinesh (IND)
Szabadfogás női 57 kg: Iryna Kurachkina (BLR)
Szabadfogás férfi 57 kg: Oscar Eduardo Tigreros Urbano (COL)
Kötöttfogás férfi 60 kg: Etienne Kinsinger (GER)
Szabadfogás női 62 kg: Kayla Coleen Kiyoko Miracle (USA)
Szabadfogás férfi 65 kg: Bajrang Bajrang (IND)
Kötöttfogás férfi 67 kg: Mohamed Ibrahim Elsayed Elsayed (EGY)
Szabadfogás női 68 kg: Tamyra Marianna Stock Mensah (USA)
Szabadfogás férfi 74 kg: Jeandry Garzon Caballero (CUB)
Szabadfogás női 76 kg: Samar Amer Ibrahim Hamza (EGY)
Kötöttfogás férfi 77 kg: Alex Michel Bjurberg Kessidis (SWE)
Szabadfogás férfi 86 kg: Pool Edinson Ambrocio Greifo (PER)
Kötöttfogás férfi 87 kg: Daniel Gregorich Hechavarria (CUB)
Kötöttfogás férfi 97 kg: Tracy Gangelo Hancock (USA)
Szabadfogás férfi 97 kg: Mohammadhossein Mohammadian (IRN)
Szabadfogás férfi 125 kg: Diaaeldin Kamal Gouda Abdelmottaleb (EGY)
Kötöttfogás férfi 130 kg: Abdellatif Mohamed Ahmed Mohamed (EGY)

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...