NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ki viszi majd a zászlónkat?
Heisman
Szilágyi Áron és Mohamed Aida elvileg
Kampman
Nem Cseh Laci?
somoskovig
 en.wikipedia.org/wiki/Hungary_at_the_2020_Summer_Olympics

Itt most Cseh Laci és Mohamed Aida van.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Ki viszi majd a zászlónkat?
Heisman
Szilágyi Áron és Mohamed Aida elvileg
Kampman
Nem Cseh Laci?

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ki viszi majd a zászlónkat?
Heisman
Szilágyi Áron és Mohamed Aida elvileg
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ki viszi majd a zászlónkat?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Amber Hill, a női skeet egyik legfőbb esélyese COVID-os lett, a karanténszabályok miatt nem indulhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor induljon a mandula 😊
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Ez jól hangzik, valaki tud küldeni egy közvetlen linket a ligához? Sajnos nem tudok belépni, invalid league ID üzenetet kapok vissza...
somoskovig
 fantasy-olympics.com/

Bejelentkezel, és a my league-nél látod
Rajna
Be voltam jelentkezve, kiderült, hogy egy log-out/login kellett, hogy lássam. 😊

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kardozók sorsolása is gyalázat.
Ugyanarra az ágra került mindenki, a 4 közé max 1 magyar juthat, ráadásul ezen az ágon van Hartung és O Szang Uk is....
gabokocka
Hartung, Abedini és az VB-n az Áront verő Yoshida jöhet a negyeddöntőkig, Basadze, Reshetnikov, Homer, Oh pedig az elődöntőben (vagy egyiptomiak, akiket szintén egybesorsoltak)

De érdekes, a 3 olasz is full egy ágon van, ők meg alul... a németek/koreaiak viszonylag jól megúszták. Alsó ágról nem tudom ki jön be... Gu, Dershwitz v Curatoli?
Igor
Ja, hát Yoshida ellen az az egy meccse volt, Abedinivel egál, Hartunggal negatív a mérlege karrierje során, nem ideális ellenfelek...

Lentről az általad említett 3 mellett Kim lehet még éremesélyes.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez jól hangzik, valaki tud küldeni egy közvetlen linket a ligához? Sajnos nem tudok belépni, invalid league ID üzenetet kapok vissza...
somoskovig
 fantasy-olympics.com/

Bejelentkezel, és a my league-nél látod

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Ez jól hangzik, valaki tud küldeni egy közvetlen linket a ligához? Sajnos nem tudok belépni, invalid league ID üzenetet kapok vissza...

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...
Igor
Nem emlékszem, mi volt 2018-ban, de nem kaptam semmiféle emailt...
somoskovig
Nem is fogsz, ha már van profilod, a site automatikusan berak a ligába, benn vagy már

több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...
Igor
Nem emlékszem, mi volt 2018-ban, de nem kaptam semmiféle emailt...
somoskovig
az fura, mert a standings menüpontnál már ott a neved

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...
Igor
Nem emlékszem, mi volt 2018-ban, de nem kaptam semmiféle emailt...

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
dawyd728 3 827
1 perc gondolkodási időre van állítva? Illetve 9 csapat van egyelőre, akkor marad a 350 sportoló választása célnak? Mert az majdnem 40 kör, ami 23 órás befejezést jelez előre.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
@Igor

Draft mikor kezdődik?
KoporShow
20:21 😊
Igor
És a meghívókat majd 20:20-kor küldöd? 😊

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
@Igor

Draft mikor kezdődik?
KoporShow
20:21 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
@Igor

Draft mikor kezdődik?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kardozók sorsolása is gyalázat.
Ugyanarra az ágra került mindenki, a 4 közé max 1 magyar juthat, ráadásul ezen az ágon van Hartung és O Szang Uk is....
gabokocka
Hartung, Abedini és az VB-n az Áront verő Yoshida jöhet a negyeddöntőkig, Basadze, Reshetnikov, Homer, Oh pedig az elődöntőben (vagy egyiptomiak, akiket szintén egybesorsoltak)

De érdekes, a 3 olasz is full egy ágon van, ők meg alul... a németek/koreaiak viszonylag jól megúszták. Alsó ágról nem tudom ki jön be... Gu, Dershwitz v Curatoli?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kardozók sorsolása is gyalázat.
Ugyanarra az ágra került mindenki, a 4 közé max 1 magyar juthat, ráadásul ezen az ágon van Hartung és O Szang Uk is....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Az mondjuk zseniális h megint Ujvári Máté kapta a cselgáncsot, aki annyira vakon volt Rióban, h be kellett mellé ültetni Ungvári Mikit szakkommentátornak, hogy legyen vki aki érti mi zajlik a tatamin.
empty taxi
Eurosportot kell nézni.
Nem is ertem a problémát.
gabokocka
ES hátránya, hogy mindenki itthonról tolja. Az atlétikát náluk nézem majd, de azért a napi eseményeket én az m4-en nézem. Mégis nagyobbak a lehetőségek. Akár lehet egy interjú vagy egyéb infó amikhez az "itthoniak" nem jutnak olyan hamar hozzá.
Mondom ezt úgy, hogy szerintem megint ki fogok akadni a magyar közvetítésre😊 Már előre félek, hogy megint inkább 20x ismétlik a magyar érdekeltséget, semmint élő eseményt toljanak.
NB2
Lesz vagy 5 csatornájuk ami olimpiát ad kb mindent is mutatni fognak.Igaz az m4-en kívül a többi csak online nem tv.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
10-6-4-et állítottam (nem látszódik?)

És a 40 kört is lejjebb vinni mondjuk 35-re (a jelenlegi 8 embernél), sőt ha leszünk 10-en, akkor esetleg 30-ra is 😊
Igor
Még szóltam Petykának is (régi fórumfocikról), ő is jön, szerintem a 30 kör lesz a reális.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem a listát Virányi Zsoltit hiányolom, bár lehet a Kossuthosok nincsenek a listán illetve itthonról dolgozik. Majd lehet megkérdezem tőle vagy belehallgatok. Londont például nagyon élveztem hallgatni miközben a gyerekkel voltam a játszótéren 😛
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Az mondjuk zseniális h megint Ujvári Máté kapta a cselgáncsot, aki annyira vakon volt Rióban, h be kellett mellé ültetni Ungvári Mikit szakkommentátornak, hogy legyen vki aki érti mi zajlik a tatamin.
empty taxi
Eurosportot kell nézni.
Nem is ertem a problémát.
gabokocka
ES hátránya, hogy mindenki itthonról tolja. Az atlétikát náluk nézem majd, de azért a napi eseményeket én az m4-en nézem. Mégis nagyobbak a lehetőségek. Akár lehet egy interjú vagy egyéb infó amikhez az "itthoniak" nem jutnak olyan hamar hozzá.
Mondom ezt úgy, hogy szerintem megint ki fogok akadni a magyar közvetítésre😊 Már előre félek, hogy megint inkább 20x ismétlik a magyar érdekeltséget, semmint élő eseményt toljanak.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Csináltam egy topikot a fantasynak, hátha ott is rajapnak páran.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.