NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
Kampman
az a tag aki majdnem belefúlt a medencébe, alig ért végig?
Sixo
Géza Elemér Q
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
Kampman
az a tag aki majdnem belefúlt a medencébe, alig ért végig?

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van
dancogo
inkább netem nézem, a monitorom sokkal jobb fajta, mint a tv-m, és hát a eurosportos stream ha jól tudom nem ingyenes, mint az m4es, de majd ha úgy ha lehet tv-n fogom inkább nézni, mert sokan zavarnak a köztv-sek közül, de az eurosportosokat bírom
Sixo
 auth.eurosport.hu/product?int_campaign=HU-EU-E1-EU-C7-ESP-BAU-DR-W-AllSports-Undefined-210101-NA&int_content=home-navbar-button-subscribe
5 euró egy hónapra, szerintem nem pénz ha tényleg az ES-t akarod
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van
dancogo
inkább netem nézem, a monitorom sokkal jobb fajta, mint a tv-m, és hát a eurosportos stream ha jól tudom nem ingyenes, mint az m4es, de majd ha úgy ha lehet tv-n fogom inkább nézni, mert sokan zavarnak a köztv-sek közül, de az eurosportosokat bírom

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van
dancogo
1-2 apró butaságba belefutott már ő is (Seebohm-nal felnéztem most picit h wtf), de nyilván szintekkel jobb..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok.
Milyen ABC ez?
Heisman
A japán ABC szerint jönnek
Kampman
azon belül pedig a katakana szerinti
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok.
Milyen ABC ez?
Heisman
A japán ABC szerint jönnek
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok
Heisman
Japán abc
Talán a,i,u,e,o a sorrend asszem, az y meg ugyanaz mint az i.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Van vmi jó app ami mutatna h éppen milyen versenyek vannak élőben, urambocsá még a konkrét versenyzőket is?
csebi
a hivatalos szerintem egész jó, Olympia néven fut
dancogo
Köszi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Persze, szivassuk csak Csuszovityinát, hogy cipelje szegény a zászlót...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok.
Milyen ABC ez?

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
Van vmi jó app ami mutatna h éppen milyen versenyek vannak élőben, urambocsá még a konkrét versenyzőket is?
csebi
a hivatalos szerintem egész jó, Olympia néven fut

Szerkesztette: dancogo

több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
Mancini megtervezhette volna az olaszok olimpiai melegítőjét is

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Van vmi jó app ami mutatna h éppen milyen versenyek vannak élőben, urambocsá még a konkrét versenyzőket is?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Szerintem butaság hogy ketten viszik a zászlót, és így még nehezebb is.
Heisman
A görögöket elég sokáig mutatták, tényleg erőltetett volt.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem butaság hogy ketten viszik a zászlót, és így még nehezebb is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Az igen, csóri Japánok... épp én is írni akartam hogy abszolút minimalista a nyitó ünnepség, gondolom vagy 6 hónapjuk volt rá kb, mikor kiderült, tuti lesz Olimpia...de azt nem gondoltam, hogy 30 perces lesz az egész 😀
Már jön is a bevonulás...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi van, megnyitózás?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy picit túl minimalista nekem/arányokat tekintve egy kicsit sok az üres tér.

Stílusra eddig nem rossz, és gondolom szépen lassan építik fel. Lehet tudni kb milyen hosszú a műsor maga/mennyi a bevonulás?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús

Szerkesztette: Sixo

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?