Olimpia

25 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Az meg van valakinek, hogy Mohamed Aida miért nincs a tőr csapatban, amikor egyéniben még mindig jól vív?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
Mikey
De ez mitől lenne magyar mentalitás?!
Az emberi természetről beszélsz.
Ha majd élsz máshol, vagy megismersz nem magyar embereket, akkor rájössz, hogy amire magyar mentalitást mondasz az van mindenhol, csak azokról nincs ilyen átfogó és húsbavágó tapasztalatod.
Nincs magyar mentalitás. Emberi természet van.
Sobri Jóska
Nyilván mindenhonnan lehet számtalan példát hozni lopásra, korrupcióra, nem állítottam hogy nem.

Ellenben szeretném azt hinni, hogy vannak helyek, ahol ennyire nem undorítóak az egyszerű emberek. S ezt már nem erre a két dologra értem, hanem általában, sokkal hétköznapibbakra. De ez itt már tényleg nagyon offtopik.
Mikey
Persze, én is erre írtam, hogy: de.
Emberi természet van, magyar mentalitás nincs.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
Mikey
De ez mitől lenne magyar mentalitás?!
Az emberi természetről beszélsz.
Ha majd élsz máshol, vagy megismersz nem magyar embereket, akkor rájössz, hogy amire magyar mentalitást mondasz az van mindenhol, csak azokról nincs ilyen átfogó és húsbavágó tapasztalatod.
Nincs magyar mentalitás. Emberi természet van.
Sobri Jóska
Nyilván mindenhonnan lehet számtalan példát hozni lopásra, korrupcióra, nem állítottam hogy nem.

Ellenben szeretném azt hinni, hogy vannak helyek, ahol ennyire nem undorítóak az egyszerű emberek. S ezt már nem erre a két dologra értem, hanem általában, sokkal hétköznapibbakra. De ez itt már tényleg nagyon offtopik.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
Mikey
De ez mitől lenne magyar mentalitás?!
Az emberi természetről beszélsz.
Ha majd élsz máshol, vagy megismersz nem magyar embereket, akkor rájössz, hogy amire magyar mentalitást mondasz az van mindenhol, csak azokról nincs ilyen átfogó és húsbavágó tapasztalatod.
Nincs magyar mentalitás. Emberi természet van.
Sobri Jóska
konkrétan mindenhol ez megy. a Mayweather - Pacquiao meccs előtti napon, az amerikai doppingellenes ügynökség (USADA) ellenőre adott be intravénás injekciót Mayweathernek a bokszoló otthonában, mindezt azért, hogy hogy eltüntessék a dopping nyomait, Lance Armstrong is ezzel úszta meg sokszor. mivel ez a WADA szabályaiba ütközik, a meccs után 20 nappal utólag adtak neki erre egy terápiás alkalmazási kivételt (TUE). mikor nyilvánosságra került a sztori, azzal a mesével álltak elő, hogy Mayweather rosszul lett dehidratáció miatt, ezért ki kellett hívni a mentőket, akik beadták neki az injekciót, az USADA ellenőre csak felügyelte mindezt. a sztori ott bukott meg, hogy a meccs előtti napon volt orvosi vizsgálat, és Mayweathernek semmi baja nem volt, dehidratációnak nyoma sem volt. enyhe dehidratáció esetén vizet kell inni, ha meg olyan súlyos, hogy infúzióra van szükség, akkor kórházba kerül az illető, és ugrik a meccs, erre értelemszerűen nem került sor. ja majd ezt követően, ennek a USADA-nak az elnöke, Travis Tygart a nyilvánosság előtt közölte, hogy szerinte az oroszokat ki kellene tiltani az olimpiáról, mert csalnak.

choose life
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
Mikey
De ez mitől lenne magyar mentalitás?!
Az emberi természetről beszélsz.
Ha majd élsz máshol, vagy megismersz nem magyar embereket, akkor rájössz, hogy amire magyar mentalitást mondasz az van mindenhol, csak azokról nincs ilyen átfogó és húsbavágó tapasztalatod.
Nincs magyar mentalitás. Emberi természet van.
Sobri Jóska
Pontosan, lásd még a Platini-Blatter kettőst, akik alapján lehetne mondani, hogy tipikus svájci-francia mentalitás.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
Mikey
De ez mitől lenne magyar mentalitás?!
Az emberi természetről beszélsz.
Ha majd élsz máshol, vagy megismersz nem magyar embereket, akkor rájössz, hogy amire magyar mentalitást mondasz az van mindenhol, csak azokról nincs ilyen átfogó és húsbavágó tapasztalatod.
Nincs magyar mentalitás. Emberi természet van.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
 index.hu/sport/atletika/2020/01/06/ajan_tamas_nemzetkozi_sulyemelo_szovetseg_nemzetkozi_olimpiai_bitzottsag/?fbclid=IwAR35V0ftPRYCqPBzUwpCKD_ueBxAE79ID00YBb6aQLh1V0kPe-2FvxXRw6g
empty taxi
Lopott egy magyar, vezető beosztású ember, és csaltak a doppingmintákkal a súlyemelők. Micsoda meglepetés!
Mikey
Mondjuk ezt a magyarozást nem tudom minek kell hozzátenni, tekintve, hogy a nemzetközi sport úgy ahogy van a korrupción alapszik - akár az olimpiákra gondolunk, de elég a focit nézni, és nem sok olyan szegletet találnánk, ahol tiszta dolgok mennek.
kishaszi
"Természetesen" az ilyen magas beosztásban dolgozók nem csak akkor lopnak ha magyarok.

OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 index.hu/sport/atletika/2020/01/06/ajan_tamas_nemzetkozi_sulyemelo_szovetseg_nemzetkozi_olimpiai_bitzottsag/?fbclid=IwAR35V0ftPRYCqPBzUwpCKD_ueBxAE79ID00YBb6aQLh1V0kPe-2FvxXRw6g
empty taxi
Lopott egy magyar, vezető beosztású ember, és csaltak a doppingmintákkal a súlyemelők. Micsoda meglepetés!
Mikey
Mondjuk ezt a magyarozást nem tudom minek kell hozzátenni, tekintve, hogy a nemzetközi sport úgy ahogy van a korrupción alapszik - akár az olimpiákra gondolunk, de elég a focit nézni, és nem sok olyan szegletet találnánk, ahol tiszta dolgok mennek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
 index.hu/sport/atletika/2020/01/06/ajan_tamas_nemzetkozi_sulyemelo_szovetseg_nemzetkozi_olimpiai_bitzottsag/?fbclid=IwAR35V0ftPRYCqPBzUwpCKD_ueBxAE79ID00YBb6aQLh1V0kPe-2FvxXRw6g
empty taxi
Lopott egy magyar, vezető beosztású ember, és csaltak a doppingmintákkal a súlyemelők. Micsoda meglepetés!
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 554
50 éve a szakmában, 30 éve tisztségben. Meg kell tenni amit megkövetel a sport iránti szeretet.
Már régen nem lenne olimpiai sportág, ha nem cselekszik. Szóval ő csak feláldozta magát a szeretet sportágért.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 index.hu/sport/atletika/2020/01/06/ajan_tamas_nemzetkozi_sulyemelo_szovetseg_nemzetkozi_olimpiai_bitzottsag/?fbclid=IwAR35V0ftPRYCqPBzUwpCKD_ueBxAE79ID00YBb6aQLh1V0kPe-2FvxXRw6g


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 079 — Deion Sanders for president!
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/dopping-oroszorszagot-negy-evre-kizartak-a-nemzetkozi-versenyekrol-2736837

nem örülök ennek...
NB2
Mekkora pancserek!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/dopping-oroszorszagot-negy-evre-kizartak-a-nemzetkozi-versenyekrol-2736837

nem örülök ennek...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/berki-krisztian-nem-tudom-meg-kimondani-hogy-vege-2724291

Gyógyulást neki és egészséges életet!

Szilágyi mellett az egyik legnagyobb OBnokunk az elmúl 20 évből ha lehet ilyet mondani.

Nem felejtem el, a fiammal a játszótéren voltam s rádión hallgattam ahogy nyer. 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/birkozo-vb-muszukajev-olimpiai-es-vilagbajnokot-verve-nyolcaddontos-2722691

Én nem emlékszem, hogy korábban vettünk volna így kilóra olimpiai éremesélyt. Remélem nem lesz tendencia.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Én nagyon szomorú vagyok.
Megint nem lesz igazi olimpiai hangulat. Nyilván jobb lesz mint Szocsi meg az ázsiaiak, de megközelíteni nem fogja egy skandináv téli olimpia hangulatát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 827
Hm, most meglepődtem:

 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-eldolt-olaszorszag-rendezi-a-2026-os-jatekokat-2707827
dande
Én örülök. Hiába van Agenda 2020, de óriásiak a távolságok Stockholm esetében. Ha le is veszem a lett helyszínt, a svédek rengeteg versenyt terveztek a fővárosba, nem úgy mint az olaszok Milánóba. Are-Falun 6 óra, Falun-Stockholm 3 óra, Are-Stockholm 8 óra. Nem igazán tudod azt csinálni, ha itt végetért egy verseny elmész egy másikra, ez szinte csak a fővárosi helyszíneken lehetséges. Persze Milánó és Cortina között is rengeteg van, de ennyi. A korcsolya sportok lesznek távol, a többi viszonylag közel egy helyen. A két legtávolabbi helyszín leszámítva Milánót, az Cortina és Livigno. Köztük 5 óra van. A többi ennél csak kisebb. A távolságok fele akkorák. Plusz közel is van és olcsóbb is, mint Svédország.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm, most meglepődtem:

 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-eldolt-olaszorszag-rendezi-a-2026-os-jatekokat-2707827
több mint 5 éve
dawyd728 3 827
Nem akarom a politika / elmeháborodottság topicba...
Okos taktika, mert így nyert magának +4 évet, csak kár hogy 2024-ben már nem lesz Katinka, Kozák és lehet a vívók közül is kiöregszik egy-két ember addigra.

 index.hu/sport/2019/05/31/szabo_tunde_2024-es_olimpia_legerosebb_magyar_szereples/
Igor
Katka csak akkor nem lesz, ha családot alapít. Pont a napokban volt vele interjú, ahol az úszás 30-on felül profi szinten való műveléséről beszélt. Abban pont arról beszélt, h semmi fizikai dolog nem indokolja, h 30 felett ne lehessen versenyképes. Az úszók többsége korábban azért hagyta abba, mert nem volt benne pénz és 1-1 olimpiáért nagyot kellett szopni és ha a napi forma nem jön ki, akkor buktad az egész 4 éves felkészülésed. Plusz véleménye szerint akinek alacsony a monotonitástűrő képessége, azok is hamarabb hagyják abba. Rá egyik sem igaz, mondja ő. Plusz most van az ISL, ami további motivációt jelent számára. Szerintem 2024-es rövidpályás vb-ig tolja majd. 35 évesen nem mondom, h aranyesélyes lesz Párizsban, de éremesély nem tűnik olyan elérhetetlennek. Persze addig van még 5 év, szóval ez eléggé bold prediction, de szerintem inkább lesz Katka mint sem.

Szabó Tünde meg politikus. A szavait aszerint kell értelmezni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Protokoll poszt, tök8 ki van ott, sport kérdésben nyilván nem ő dönt. Megírják neki mit kell mondani oszt jónapot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Nem akarom a politika / elmeháborodottság topicba...
Okos taktika, mert így nyert magának +4 évet, csak kár hogy 2024-ben már nem lesz Katinka, Kozák és lehet a vívók közül is kiöregszik egy-két ember addigra.

 index.hu/sport/2019/05/31/szabo_tunde_2024-es_olimpia_legerosebb_magyar_szereples/
Igor
Attól, hogy hülyeség, ő még személyesen várhatja a legjobb szereplést, nem? 😛
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem akarom a politika / elmeháborodottság topicba...
Okos taktika, mert így nyert magának +4 évet, csak kár hogy 2024-ben már nem lesz Katinka, Kozák és lehet a vívók közül is kiöregszik egy-két ember addigra.

 index.hu/sport/2019/05/31/szabo_tunde_2024-es_olimpia_legerosebb_magyar_szereples/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 827
2024-ben már nem lesz Finn dinghy az olimpián. Zsombornak egy lövése marad így.

Amúgy témában itt egy hozzáértő is.  youtu.be/_m54RCGRavM
Ezek a nemi kvóták máshol is idegesítenek. Nem így kellene mindennek nekiesni. Ott van Swaney esete is. A freestyle sí fiúk között jóval népszerűbb. Milyen lenne az, ha új számot csak a fiúk mezőnyében veszünk fel? Jöjjenek a lányok is, mert egyenlőség. Aztán mindenki meglepődik, h a színvonal béka popó alatt. Egy teljes mezőnyre való profi versenyző sincs. így tök jogosan parádézott Bözsi az olimpián, hiszen kvótát megszerezte.

Remélem ez csak egy hirtelen kilengés. Nem szeretnék numerus clausust újra.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Nagyon necces, a svédeknél a városi önkormányzat intett be, az olaszoknál pedig asszem a kormány.
A végén még az utólag bejelentkező argentinokon marad a buli.
gabokocka
Ha az argentinok nyernek gyanítom gomba módjára fognak szaporodni a mémek h Maradonánál az a fehér az valójában hó 😀
empty taxi
Hol lesz síugrás, Aconcagua oldaláról? Találtam egy K20-as sáncot, krva jó verseny lenne 😀  www.skisprungschanzen.com/EN/Ski+Jumps/ARG-Argentinia/
Ráadásul Ushuaia... ennél távolabbra nem tudták volna vinni?

Amúgy is, Argentína max 10 évente csődbemegy... szóval adjunk nekik oda 7 évre előre egy olimpiát, pláne a remek brazil tapasztalatok után?
Ugyanmár...
Igor
Ushuaiánál messzebb? nem hiszem. az a "halál fasza" argentín fordításban.