Olimpia

25 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Elvileg jövőre mindenképpen lesz olimpia, ha lesz korona ha nem.

 index.hu/sport/2020/09/07/tokioi_olimpia_idopont_2021/


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 444.hu/2020/08/23/az-ard-szerint-ajan-tamas-meg-kozvetlenul-a-lemondasa-elott-is-emelt-le-penzeket-a-sulyemelo-szovetseg-szamlajarol


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
En meg nem tudom felfogni, miert kell a SAJAT ver visszaadasat tiltani? Alszent dolog ez is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 079 — Deion Sanders for president!
 eurosport.hosszabbitas.hu/dopping-2/transzfuzio-verdopping-teszt-uj-modszer-attores
Sok sportot érit. Lehet '22-es olimpiára bevezetik, szóval ezért raktam inkább ide, de minden erőállóképességet igénylő sportra hatással lehet.
dawyd728
Egyrészt eddig is voltak biztos jelei amikkel nem foglalkoztak, másrészt majd ezt is kijátsszák.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
dawyd728 3 827
 eurosport.hosszabbitas.hu/dopping-2/transzfuzio-verdopping-teszt-uj-modszer-attores
Sok sportot érit. Lehet '22-es olimpiára bevezetik, szóval ezért raktam inkább ide, de minden erőállóképességet igénylő sportra hatással lehet.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Huh, azért ez a Peking tényleg totál betli volt! Pedig lehetett volna ez szép, de nem lett. Mondjuk a buzi mtv a pólódöntőből adott egy negyedet! Miközben a hülye kéziscsajok, pólóscsajok bénázásait meg tök sokat. Most pl AUS-USA női kosárdöntőt láthatjuk. Vicces ez így...
NB2
ma láttam a kézis lányok bronz meccsét. már el is felejtettem, hogy mennyire megtolták ott Koreát bár, amikor kettős hátrányba kerültünk ott a 2. teljesen jogos volt Görbénél. viszont ezt leszámítva, amit 27-27 után műveltek a sporik az egyszerűen röhej volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Huh, azért ez a Peking tényleg totál betli volt! Pedig lehetett volna ez szép, de nem lett. Mondjuk a buzi mtv a pólódöntőből adott egy negyedet! Miközben a hülye kéziscsajok, pólóscsajok bénázásait meg tök sokat. Most pl AUS-USA női kosárdöntőt láthatjuk. Vicces ez így...
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 m4sport.hu/videok/elso-magyar-ferfi-tollaslabdazokent-juthat-ki-olimpiara-krausz-gergely?fbclid=IwAR2RQPt_vbrYDP7cyzMOof69u3rNEdJYMweX0z8gYsFg6Oax_tD4fzd_VBc

Ha valakit esetleg érdekelne. Nagyon jó kis riport Krausz Gergővel


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
M4-en ma elkezdődött az Athéni olimpia ismétlése... Első arany már megint Nagy Titi 😎
Szenzációs vívással újra.
Épp ezekben a percekben megy.
Chargers LT
csóri Mincza, egy tuson múlott, hogy lehet egészen máshogy alakul az olimpia utáni élete
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
m4-en olimpiai nosztalgia
fél6-kor a Barcelonát mutatták, este is lesz műsor
(Szöul volt?)
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 444.hu/2020/04/11/az-ugyvivo-kizaratna-ajan-tamast-a-nemzetkozi-sulyemelo-szovetsegbol


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olimpia elhalasztva
 twitter.com/RapSheet/status/1242435098844311553
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Úgy néz ki Sun Yang olimpiai karrierjének annyi.
Sixo
Akkor olimpia se lesz idén.
Sobri Jóska
Azért merték eltiltani... 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy néz ki Sun Yang olimpiai karrierjének annyi.
Sixo
Szegeny. Nehany jokora veres is raferne meg pluszban, amekkora tirpak.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Úgy néz ki Sun Yang olimpiai karrierjének annyi.
Sixo
Akkor olimpia se lesz idén.

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Úgy néz ki Sun Yang olimpiai karrierjének annyi.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Krausz Gergo megnyert egy international series versenyt. Ezzel az olimpiai kvalifikaciohoz nagy lepest tett. Eddig 200 ponttal volt lemaradva az utolso kvali helytol, most a torokot es egy amerikait is megeloz masszivan. Ha nem tortenik vmi nagy gaz, eloszor lesz magyar ffi tollaslabdazo az olimpian!😁😁
diverdoc
és a gyerekeid egyébként hogy haladnak? odaérhetnek valamikor?
slowmotion
Kisebbik fiam egy szint nagyjabol Krausz Gergovel, o meg rutinosabb, edzesen forma-forma melyik nyer. 2024 a cel, szerencsevel osszejohet
diverdoc
na hát akkor hajrá
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Krausz Gergo megnyert egy international series versenyt. Ezzel az olimpiai kvalifikaciohoz nagy lepest tett. Eddig 200 ponttal volt lemaradva az utolso kvali helytol, most a torokot es egy amerikait is megeloz masszivan. Ha nem tortenik vmi nagy gaz, eloszor lesz magyar ffi tollaslabdazo az olimpian!😁😁
diverdoc
és a gyerekeid egyébként hogy haladnak? odaérhetnek valamikor?
slowmotion
Kisebbik fiam egy szint nagyjabol Krausz Gergovel, o meg rutinosabb, edzesen forma-forma melyik nyer. 2024 a cel, szerencsevel osszejohet


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
Mikey
De ez mitől lenne magyar mentalitás?!
Az emberi természetről beszélsz.
Ha majd élsz máshol, vagy megismersz nem magyar embereket, akkor rájössz, hogy amire magyar mentalitást mondasz az van mindenhol, csak azokról nincs ilyen átfogó és húsbavágó tapasztalatod.
Nincs magyar mentalitás. Emberi természet van.
Sobri Jóska
Nyilván mindenhonnan lehet számtalan példát hozni lopásra, korrupcióra, nem állítottam hogy nem.

Ellenben szeretném azt hinni, hogy vannak helyek, ahol ennyire nem undorítóak az egyszerű emberek. S ezt már nem erre a két dologra értem, hanem általában, sokkal hétköznapibbakra. De ez itt már tényleg nagyon offtopik.
Mikey
Persze, én is erre írtam, hogy: de.
Emberi természet van, magyar mentalitás nincs.
Sobri Jóska
az emberi természet mindenhol ugyanaz. Csak nem mindenhol ugyanazt hozzák ki az emberből. Itt már évtizedek óta sanyargatva vannak az emberek, és kialakult az a felfogás, hogy mindent vinni kell, ami mozdítható. Java részt suttyomban, de valaki azzal se törődik, ha 50-en látják.
shagi0206
Ahogy ez minden hasonló szociális helyzetű embernél kialakul az USA-tól Zambiáig.
Pech, hogy nálunk több ilyen van, mint Svédországban.
De attól ez még nem magyar mentalitás.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Krausz Gergo megnyert egy international series versenyt. Ezzel az olimpiai kvalifikaciohoz nagy lepest tett. Eddig 200 ponttal volt lemaradva az utolso kvali helytol, most a torokot es egy amerikait is megeloz masszivan. Ha nem tortenik vmi nagy gaz, eloszor lesz magyar ffi tollaslabdazo az olimpian!😁😁
diverdoc
Na az nem semmi! Abszolút ázsiai dominancia van a sport top játékosai között...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
OFF
Csak sajnos a magyar mentalitást mindennél jobban ismerem. És hihetetlenül irritál és utálatot vált ki belőlem, napról napra egyre jobban kiábrándítva az emberekből, akik között élek. Ezért írtam azt cinikusan, hogy milyen meglepő, hogy egy újabb magas beosztású magyarról derült ki, hogy lopott és hogy korrupt.
ON
Mikey
De ez mitől lenne magyar mentalitás?!
Az emberi természetről beszélsz.
Ha majd élsz máshol, vagy megismersz nem magyar embereket, akkor rájössz, hogy amire magyar mentalitást mondasz az van mindenhol, csak azokról nincs ilyen átfogó és húsbavágó tapasztalatod.
Nincs magyar mentalitás. Emberi természet van.
Sobri Jóska
Nyilván mindenhonnan lehet számtalan példát hozni lopásra, korrupcióra, nem állítottam hogy nem.

Ellenben szeretném azt hinni, hogy vannak helyek, ahol ennyire nem undorítóak az egyszerű emberek. S ezt már nem erre a két dologra értem, hanem általában, sokkal hétköznapibbakra. De ez itt már tényleg nagyon offtopik.
Mikey
Persze, én is erre írtam, hogy: de.
Emberi természet van, magyar mentalitás nincs.
Sobri Jóska
az emberi természet mindenhol ugyanaz. Csak nem mindenhol ugyanazt hozzák ki az emberből. Itt már évtizedek óta sanyargatva vannak az emberek, és kialakult az a felfogás, hogy mindent vinni kell, ami mozdítható. Java részt suttyomban, de valaki azzal se törődik, ha 50-en látják.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Krausz Gergo megnyert egy international series versenyt. Ezzel az olimpiai kvalifikaciohoz nagy lepest tett. Eddig 200 ponttal volt lemaradva az utolso kvali helytol, most a torokot es egy amerikait is megeloz masszivan. Ha nem tortenik vmi nagy gaz, eloszor lesz magyar ffi tollaslabdazo az olimpian!😁😁
diverdoc
és a gyerekeid egyébként hogy haladnak? odaérhetnek valamikor?
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Krausz Gergo megnyert egy international series versenyt. Ezzel az olimpiai kvalifikaciohoz nagy lepest tett. Eddig 200 ponttal volt lemaradva az utolso kvali helytol, most a torokot es egy amerikait is megeloz masszivan. Ha nem tortenik vmi nagy gaz, eloszor lesz magyar ffi tollaslabdazo az olimpian!😁😁


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát ez így gáz...
Nem tudom mi van a háttérben, de valahogy csak el kéne simítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az meg van valakinek, hogy Mohamed Aida miért nincs a tőr csapatban, amikor egyéniben még mindig jól vív?
gabokocka
Ez alapján személyi okokra gondolnék:

A kapitány, Feczer Viktor a hazai világbajnokság óta jegeli Mohamedet, és a szabály azt mondja ki, a ranglista legjobbjának ott kell lennie a csapatban, minden más szubjektív. Vagyis a szakember lemondhat róla, hacsak a hátralévő versenyeken Mohamed nem lesz a legjobb magyar.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."