Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
ffi üldözésesben Dél-Korea, Hollnadia, Norvégia és Új-Zéland a 4-ben.
1-kor kezdődik az 500m.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
talán még jókor jött Fourcade-nak a hiba
NB2
Tömegrajtosban szerintem jobb ha későn hibázol... de valószínű neki és Boe-nek 2-3 hiba így is simán belefér.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
talán még jókor jött Fourcade-nak a hiba
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Változatosság kedvéért 5 program megy egyszerre.
dawyd728
és a bob sehol se megy...
NB2
 www.m4sport.hu/elo

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Változatosság kedvéért 5 program megy egyszerre.
dawyd728
és a bob sehol se megy...
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Tetszik ez a cseh hokicsapat eddig! Régen is szurkoltam nekik mindig, és most is fogok.😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Go Fak yourself!

De nyerhet bárki aki nem Fourcade, német, Boe vagy Svendsen. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Változatosság kedvéért 5 program megy egyszerre.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Mi az a “szélkompenzáció?”
A 90-es évekből nem emlékszem semmi ilyesmire.
Sobri Jóska
pár éve vezették be
eaglesmcnabb
De miként számolják?
Egzakt vagy szubjektív?
És mennyire képezi le a valóságot?
Sobri Jóska
Statisztikai alapon. Minden sáncra évekre visszamenőleg megnézték, hogy a szembeszél, oldalszél, hátszél milyen hatással volt az ugrók tényleges ugrására az "elvárhatóhoz" képest. Az "elvárható" persze 1 ugrónál hasraütés, de sok száz ugró, évenként sok tízezer ugrásánál már elég nagy minta.

Az a baj, hogy a síugrásban a szél döntő hatású. Ha jó szembeszelet kapsz, sánc rekordot dönthetsz, ha meg éppen hátszelet, tizenöt-húsz méterrel is rövidebbet ugorhatsz, pedig mindent ugyanolyan jól csinálsz. Szóval kompenzáció nélkül egy szerencsejáték az egész. A kompenzáció a kisebbik rossz. De rossz.
peterk2005
Én ehhez nagy hülye vagyok, de nem a hátszél lenne a jobb, hogy attól nagyobbat ugorhatsz, és a szembeszél meg hátráltató tényező pont?
zavi27
A hátszélt pont ,hogy eltol a földre , míg a szembe szél tovább a levegőben tartja.

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Mi az a “szélkompenzáció?”
A 90-es évekből nem emlékszem semmi ilyesmire.
Sobri Jóska
pár éve vezették be
eaglesmcnabb
De miként számolják?
Egzakt vagy szubjektív?
És mennyire képezi le a valóságot?
Sobri Jóska
Statisztikai alapon. Minden sáncra évekre visszamenőleg megnézték, hogy a szembeszél, oldalszél, hátszél milyen hatással volt az ugrók tényleges ugrására az "elvárhatóhoz" képest. Az "elvárható" persze 1 ugrónál hasraütés, de sok száz ugró, évenként sok tízezer ugrásánál már elég nagy minta.

Az a baj, hogy a síugrásban a szél döntő hatású. Ha jó szembeszelet kapsz, sánc rekordot dönthetsz, ha meg éppen hátszelet, tizenöt-húsz méterrel is rövidebbet ugorhatsz, pedig mindent ugyanolyan jól csinálsz. Szóval kompenzáció nélkül egy szerencsejáték az egész. A kompenzáció a kisebbik rossz. De rossz.
peterk2005
Én ehhez nagy hülye vagyok, de nem a hátszél lenne a jobb, hogy attól nagyobbat ugorhatsz, és a szembeszél meg hátráltató tényező pont?
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Na most hokin/curlingen kívül megint nincs semmi... :S nem is tudom mér keltem fel...
Igor
Pláne, hogy az m4 megint nem közvetít curlinget ... nem is értelek.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na most hokin/curlingen kívül megint nincs semmi... :S nem is tudom mér keltem fel...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
huh Krüger mit ment, 3 szám reggel, ebből 26 pont, jövünk fel mint a talajvíz :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az olaszt le kellene szakítani, azért pellegrino a végén veszélyes lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
3 kamionnyi vaxuk van bazdmeg, és elvaxolják magukat. Gratula.
eaglesmcnabb
Mind a 3at te és anyó elhasználtátok valami másra.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
3 kamionnyi vaxuk van bazdmeg, és elvaxolják magukat. Gratula.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Az érdekes lesz, ha elbasszák ezt a norvégok.
eaglesmcnabb
Orosz aranyon röhögnék.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az érdekes lesz, ha elbasszák ezt a norvégok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Poltaranin kiöli a maradék izgalmakat ebből a váltóból.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Jó pályát tűzött a francia edző. 😀 Minden versenyzője rontott. Amúgy 4 verseny lement a ffi számok közül, és mind a négy papírforma. Ilyen is ritka. Hirscher a kombináció után megérdemelt egy megkérdőjelezheteten aranyat. Amúgy Kranjec éremnek tudtam volna azért örülni.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Akkor összeszámolom én is.
Hirschernek GS, SL, csapat. (3)
Shiffrinnek AC és halvány DH. Csapatban esélytelen eredményre. (2)
Vonnnak DH és halvány AC. Csapatba nem fog kerülni. (2)
Wüstnek csapatüldözéses. (1)
Ledeckának PGS. (1)
Holdenernek AC és csapat. (2)
Kenworthy sí slopestyle. (1)
Naeslundnak SX. (1)
Brignonénak AC. (1)
Ferreira sí félcső. (1)
Galmarininek PGS. (1)


Ez 16 éremesély, amiből már csak a női kombinációban nálam szereplő 4 lányból következik, h egyik biztosan nem lesz érmes, hacsak nem lesz holtverseny. Szóval 15. Ebből azért van 3 olyan éremesély, ahol nagyon szoros a mezőny. Nekem ebből ha kijön 80 pont én örülni fogok, de inkább csak 60-70 a reális. Azzal meg a dobogó is necces szerintem, de ezt csak arra alapozom, h a többi 90-100 pontos csapat arányosan van felépítve és nem olyan elsőhetes csapatok, mint az enyém.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Na Jansrud lehet a mai Ledecka, csak h Igor örüljön. 😊
Nem lett. 😕

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát Kalla 30km, Kramer üldözőverseny, Nilsson sprintváltó, Sanyi 500 és váltó, kanadai bob kettes négyes, Falla sprintváltó, Wellinger csapat, Knegt 500, Hellner váltó, Myhrer szlalom és csapat, Shaoang váltó, Hansdotter csapat, Johansson csapat, Hargin csapat.

Én ennyivel számolok, ezen felül még Kalla vagy Hellner bekerülhet a sprintváltóba, ha Christie nem törte össze magát nagyon 1000en jó lehet. Nyilván ezek közül van ami nem biztos érem, de a két síugró, vagy a két sprintváltó jó eséllyel 16 pont.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Ilyen eséseket én szoktam összehozni. 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na végre valaki, akit kedvelek és nem esett ki/nem ment szarul...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)