NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi az a “szélkompenzáció?”
A 90-es évekből nem emlékszem semmi ilyesmire.
Sobri Jóska
pár éve vezették be

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
Mi az a “szélkompenzáció?”
A 90-es évekből nem emlékszem semmi ilyesmire.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ezt a kamu sportágat....

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
10 pont, az se rossz így a nap végére, 44 összesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
yesss Kamil

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
könyörgöm Stoch

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
De disznó nagy mákja van Wellingernek....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Pfff, Kubacki, hátszélben ilyen testtartással....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sanyi nagyon elbaszta a döntőt, előre kellett volna menni az elején, utána már a nagy tempó mellett kockáztatni kellett, ez letta vége 😕

A svéd csajszik jók voltak, hogy Stina ott tudott maradni Bjoergennel hatalmas dolog volt, 20 mp-cel futott gyorsabban mint Permekoski. Haagon ment el, ha Ingermasdotter, Dyvik, vagy Falk fut és csak azt hozza, mint Lampic, akkor pont elég lehetett volna. Illetve Andersson kezdhetett volna kicsit bátrabban. De négy év múlva ez a váltó aranyat nyerhet.

Domracheva utolsóra hozott egy ezüstöt, váltóban neki már sztem nem osztanak lapot.

Christie megsérült, Knegtet kizárták, Sanyi elbaszta a döntőt, shortrackben azért lehetett volna pontom, kár érte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem is van még sok váltóm, de gabo-nak is van néhány... sok sikert a 4. helyért való küzdelemben 😛

Hayboeck 1.45 vs Kubacki 2.55 - ez csak nekem fura? 3 pont az előny, de akkor is...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Nekem ma is jött Loellingtől egy ezüst, jó lesz ez, még vannak későbbre érmek. A 100 pont átlépése egy hét után derekas, nem gondoltam volna. Pedig Fourcade eddig bennehagyott akár 20 pontot is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Gabo csapata ma is elég jó volt sajna, dawyd pedig megcsinálta az olimpia legundorítóbb mákolását egy bizonyos cseh atlétával 😛 őket szerintem már nem fogjuk meg, a bronzért még meccselhetek talán.
Igor
csak a magad nevében beszélj nyernek a németek 2-4-es bobban, a francia jégtáncosok, és rögtön 6 arany :d
eaglesmcnabb
Én a váltókra gyúrok. 😊

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gabo csapata ma is elég jó volt sajna, dawyd pedig megcsinálta az olimpia legundorítóbb mákolását egy bizonyos cseh atlétával 😛 őket szerintem már nem fogjuk meg, a bronzért még meccselhetek talán.
Igor
csak a magad nevében beszélj nyernek a németek 2-4-es bobban, a francia jégtáncosok, és rögtön 6 arany :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Gabo csapata ma is elég jó volt sajna, dawyd pedig megcsinálta az olimpia legundorítóbb mákolását egy bizonyos cseh atlétával 😛 őket szerintem már nem fogjuk meg, a bronzért még meccselhetek talán.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez azzzzz, 51.46.

Aztabüdös.... ha ez bejön, már pozitívban leszek a fogadások terén 😉
Igor
női skeleton... első 10 között akkora a diff mint férfiben ez első 2 között :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez azzzzz, 51.46.

Aztabüdös.... ha ez bejön, már pozitívban leszek a fogadások terén 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kasainak nem lesz 2. kör 😕
Igor
Ahonennek legalább megvan!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Megint hihetetlen tömör a program 11 óta,short track-sífutás, short track-biatlon, most meg síugrás-skeleton-hoki átfedéssel.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kasainak nem lesz 2. kör 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként persze gratulálok 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Elise Christie, 1000 méteren starthelyet hibáztatni, meg mosolyogjál... ez a riporter is fantasztikus, pfff.

LSS viszont teljesen korrekt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Marhára most is ott volt taktikailag
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
ez a hülye Mérei miről beszél???
szuperszombat???
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Krva csalódott vagyok remélem 1500 n vagy váltóban hoznak vmit.....
dande
Váltóban meglepetés lenne, de 500-on van sansz, kb. ugyannyi mint itt, szóval nem kell pánikolni.
Rajna
Férfi váltó... 500-on elég lutri tud lenni a dolog (még Choinak se lett meg ugye), és a mai alapján én nem vagyok annyira biztos a sebességében....
Igor
Lutri, de azért alapvetően nem szokott rosszul menni taktikailag, az elég lehet egy éremre. A váltóban van három erősebb csapat alapjáraton, ott azért papírforma szokott lenni.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Krva csalódott vagyok remélem 1500 n vagy váltóban hoznak vmit.....
dande
Váltóban meglepetés lenne, de 500-on van sansz, kb. ugyannyi mint itt, szóval nem kell pánikolni.
Rajna
Férfi váltó... 500-on elég lutri tud lenni a dolog (még Choinak se lett meg ugye), és a mai alapján én nem vagyok annyira biztos a sebességében....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)