NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A döntőt hogy értjük? Ha ketten jutnak be egy döntőbe az hánynak számít?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pont beszélgettünk róla emptyvel tegnap... néhány kérdés, kicsit felrázni a topicot.

1) lesz-e érmünk?
2) hány (rövidpályás kori) döntőnk lesz?
3) ki lesz az olimpia legeredményesebb atlétája?
4) nyer-e aranyat Svindal?
5) hány és milyen érmet nyer Shiffrin?
....
+1) ki lesz az olimpia legnagyobb meglepetése, pozitít szempontból?

Illetve
 fantasy-olympics.com
Igor
1, igen
2, 3 döntő (tehát 3 döntőben leszünk érdekeltek)
3, 1. Hirscher, 2. Frenzel Shiffrin (de azért reménykedem hogy Fourcade lesz az 1.)
4, nem
5, 2 arany S, GS
................................................
+1 Justine Braisaz ha nem magyar, ha magyar akkor valamelyik Liu érme lesz

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Pont beszélgettünk róla emptyvel tegnap... néhány kérdés, kicsit felrázni a topicot.

1) lesz-e érmünk?
2) hány (rövidpályás kori) döntőnk lesz?
3) ki lesz az olimpia legeredményesebb atlétája?
4) nyer-e aranyat Svindal?
5) hány és milyen érmet nyer Shiffrin?
....
+1) ki lesz az olimpia legnagyobb meglepetése, pozitít szempontból?

Illetve
 fantasy-olympics.com

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
És végül 19-en leszünk, kijutott az alpesi sí csapat is, feltételezhetően nyomnak egy meccset az osztrákokkal, jó móka lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Poroljuk le ezt a topicot is.

Elvileg ez az utolsó és már hivatalos timetable:
 www.olympics.ie/wp-content/uploads/2017/12/PyeongChang-Olympic-Comp-Schedule-Version-10_30112017_Final.pdf
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
RUS helyett lesz OAR. 😀
Igazán tökös húzás volt az IOC részéről. | nem |
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez az oroszok nem, de mégis elég érdekes döntés. Nem merték meghúzni, hogy ne legyenek ott a hokitornán, ami amúgy is elég gyér lesz az NHL miatt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Csak összejött, és Liu Sándornak az arany is. Hajrá! 😊
dande
Szomorú lett volna ha pont a kazahok ejtenek ki...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak összejött, és Liu Sándornak az arany is. Hajrá! 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A kazahok nem kerülhetnek dobogóra. Illetve ha odakerülnek akkor még abban bízhatunk, hogy az oroszokat eltiltják.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
A szakkommentátor állandóan kazah győzelemről beszélt, mint egyetlen negatív opció. Akkor most top3-ba nem szabad kerülniük? A másik, h a stúdióban arról hadováltak, h holnap még korizunk a B döntőben. Ami megint WTF? Egyáltalán a 8. helyért megkapjuk a pontokat?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Na a fiúkat sikerült elkiabálni, geci bírók, még izgulni kell hogy a kazahok ne legyenek dobogón.
Amúgy nonszensz, hogy az egész sorozatban kb minden ítélet ellenünk van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kvótát szerzett a női váltó és a fiúk is 99%-ig biztos hogy kijutottak shortrackben. Ergo két 8. hely legrosszabb esetben már van 😊 Amúgy kíváncsi vagyok mi lesz a ruszkikkal, azért nagyon nem mindegy, hogy indulhatnak-e, például ezen váltók versenyében is két éremesélyes csapat hullana ki mellőlünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Elfelejtettem linkelni:
 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/dopping-ket-szocsi-ermet-buktak-az-oroszok-a-negy-ujabb-eltiltassal-2602115
Kemény! Norvégok agyonnyerik majd magukat sífutásban 😊
NB2
...amíg valaki rá nem jön, hogy ők mit használtak...
slowmotion
ajakkrémet 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Elfelejtettem linkelni:
 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/dopping-ket-szocsi-ermet-buktak-az-oroszok-a-negy-ujabb-eltiltassal-2602115
Kemény! Norvégok agyonnyerik majd magukat sífutásban 😊
NB2
...amíg valaki rá nem jön, hogy ők mit használtak...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Elfelejtettem linkelni:
 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/dopping-ket-szocsi-ermet-buktak-az-oroszok-a-negy-ujabb-eltiltassal-2602115
Kemény! Norvégok agyonnyerik majd magukat sífutásban 😊
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=gAkTyFzdoZw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Sorry, a mérgelődésemnek ezzel vége...
Igor
Értem én a problémádat. 😊 Csak én már eljutottam oda, hogy nincsenek illúzióim, ezért vagyo kevésbé "igényes". Az olimpia rendezéses-aláírásgyűjtős-lemondós időkben év elején beszélgettünk erről, és akkor is leírtam, hogy szerintem az olimpia mára egy cirkusz lett, egy rohadt drága valóságshow.

Emlékszem, a sydney-i olimpia közvetítése még úgy ment, hogy ottani reggel 8-kor, itteni éjjel 1-kor elindult az élő adás, és egész nap körkapcsolás a sporteseményekre. Mindig oda, ahol éppen történt valami érdekes. Ez ment egészen ottani idő szerint este tízig, itteni idő szerint kora délutánig. Aztán utána, itteni késő délután, este voltak az összefoglalók a magyar-specifikus eseményekről, egy-egy érdekesebb kosár v. kézimeccs felvételről, stb. Annak még volt olimpiai hangulata. A legutóbbi riói közvetítés ezzel szemben naponta összesen és jó esetben 3-4 órában volt érdekes. Csak az esti döntők idején, és akkor is szinte csak akkor, ha volt magyar érdekeltség. A 24 órából 20 óra az összefoglalók végtelen ismétlése, és ilyen Watts szerű magazin-betétek szintén végtelen ismétlése volt. "Pihenésképp" meg beraktak egy USA kosármeccset, az jó hosszú, pihenhet a sráb alatta. 😊

Ilyen valóvilág-szerű módon közvetített olimpián, ahol 1 órás terjedelemben összefoglalják neked, hogy mi történt aznap, és ezt leadják 12-szer, közben pedig főműsoridőben bekapcsolnak a villába fél órára, hogy legyen élő is, ez már nem az ami az olimpiát olimpiává tette nekem. Ilyen szerkezetben szinte mindegy, hogy milyen sportágak vannak, mert úgyse látod. Legalábbis akkor nem, ha nem kotorászod a netet folyamatosan streamekért. De abba meg bele lehet fáradni, messze nem olyan nagy élmény. Én 2 hétig ezt csináltam Rió idején. Ha akartam, megtaláltam mindenről a streamet, de ez hangulatilag közelebb volt ahhoz, amikor a sportingbet-en fogadás közben bele-bele nézek élőben ebbe-abba, mint egy olimpiához. Az számomra Sydney volt, napi 16 óra élő adással, körkapcsolással, kommentárral.
peterk2005
Kifelejtetted ,hogy mellé még kaptunk pár millió "Tudta?" .....bla bla bla politika reklámot is.

A jó hír,hogy az Eurosport visszaszerezte az olimpiai közvetítést
Janek
Igen, de kicsit gyanús, hogy mire olimpia lesz már nem lesz fogható az országban, annyira magabiztosan nyomják az M4-en a "csak nálunk lehet látni az olimpiát a Kárpát-medencében" szövegeket... 😛
StormST
akkor kiköltözöm .

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Sorry, a mérgelődésemnek ezzel vége...
Igor
Értem én a problémádat. 😊 Csak én már eljutottam oda, hogy nincsenek illúzióim, ezért vagyo kevésbé "igényes". Az olimpia rendezéses-aláírásgyűjtős-lemondós időkben év elején beszélgettünk erről, és akkor is leírtam, hogy szerintem az olimpia mára egy cirkusz lett, egy rohadt drága valóságshow.

Emlékszem, a sydney-i olimpia közvetítése még úgy ment, hogy ottani reggel 8-kor, itteni éjjel 1-kor elindult az élő adás, és egész nap körkapcsolás a sporteseményekre. Mindig oda, ahol éppen történt valami érdekes. Ez ment egészen ottani idő szerint este tízig, itteni idő szerint kora délutánig. Aztán utána, itteni késő délután, este voltak az összefoglalók a magyar-specifikus eseményekről, egy-egy érdekesebb kosár v. kézimeccs felvételről, stb. Annak még volt olimpiai hangulata. A legutóbbi riói közvetítés ezzel szemben naponta összesen és jó esetben 3-4 órában volt érdekes. Csak az esti döntők idején, és akkor is szinte csak akkor, ha volt magyar érdekeltség. A 24 órából 20 óra az összefoglalók végtelen ismétlése, és ilyen Watts szerű magazin-betétek szintén végtelen ismétlése volt. "Pihenésképp" meg beraktak egy USA kosármeccset, az jó hosszú, pihenhet a sráb alatta. 😊

Ilyen valóvilág-szerű módon közvetített olimpián, ahol 1 órás terjedelemben összefoglalják neked, hogy mi történt aznap, és ezt leadják 12-szer, közben pedig főműsoridőben bekapcsolnak a villába fél órára, hogy legyen élő is, ez már nem az ami az olimpiát olimpiává tette nekem. Ilyen szerkezetben szinte mindegy, hogy milyen sportágak vannak, mert úgyse látod. Legalábbis akkor nem, ha nem kotorászod a netet folyamatosan streamekért. De abba meg bele lehet fáradni, messze nem olyan nagy élmény. Én 2 hétig ezt csináltam Rió idején. Ha akartam, megtaláltam mindenről a streamet, de ez hangulatilag közelebb volt ahhoz, amikor a sportingbet-en fogadás közben bele-bele nézek élőben ebbe-abba, mint egy olimpiához. Az számomra Sydney volt, napi 16 óra élő adással, körkapcsolással, kommentárral.
peterk2005
Kifelejtetted ,hogy mellé még kaptunk pár millió "Tudta?" .....bla bla bla politika reklámot is.

A jó hír,hogy az Eurosport visszaszerezte az olimpiai közvetítést
Janek
Igen, de kicsit gyanús, hogy mire olimpia lesz már nem lesz fogható az országban, annyira magabiztosan nyomják az M4-en a "csak nálunk lehet látni az olimpiát a Kárpát-medencében" szövegeket... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Sorry, a mérgelődésemnek ezzel vége...
Igor
Értem én a problémádat. 😊 Csak én már eljutottam oda, hogy nincsenek illúzióim, ezért vagyo kevésbé "igényes". Az olimpia rendezéses-aláírásgyűjtős-lemondós időkben év elején beszélgettünk erről, és akkor is leírtam, hogy szerintem az olimpia mára egy cirkusz lett, egy rohadt drága valóságshow.

Emlékszem, a sydney-i olimpia közvetítése még úgy ment, hogy ottani reggel 8-kor, itteni éjjel 1-kor elindult az élő adás, és egész nap körkapcsolás a sporteseményekre. Mindig oda, ahol éppen történt valami érdekes. Ez ment egészen ottani idő szerint este tízig, itteni idő szerint kora délutánig. Aztán utána, itteni késő délután, este voltak az összefoglalók a magyar-specifikus eseményekről, egy-egy érdekesebb kosár v. kézimeccs felvételről, stb. Annak még volt olimpiai hangulata. A legutóbbi riói közvetítés ezzel szemben naponta összesen és jó esetben 3-4 órában volt érdekes. Csak az esti döntők idején, és akkor is szinte csak akkor, ha volt magyar érdekeltség. A 24 órából 20 óra az összefoglalók végtelen ismétlése, és ilyen Watts szerű magazin-betétek szintén végtelen ismétlése volt. "Pihenésképp" meg beraktak egy USA kosármeccset, az jó hosszú, pihenhet a sráb alatta. 😊

Ilyen valóvilág-szerű módon közvetített olimpián, ahol 1 órás terjedelemben összefoglalják neked, hogy mi történt aznap, és ezt leadják 12-szer, közben pedig főműsoridőben bekapcsolnak a villába fél órára, hogy legyen élő is, ez már nem az ami az olimpiát olimpiává tette nekem. Ilyen szerkezetben szinte mindegy, hogy milyen sportágak vannak, mert úgyse látod. Legalábbis akkor nem, ha nem kotorászod a netet folyamatosan streamekért. De abba meg bele lehet fáradni, messze nem olyan nagy élmény. Én 2 hétig ezt csináltam Rió idején. Ha akartam, megtaláltam mindenről a streamet, de ez hangulatilag közelebb volt ahhoz, amikor a sportingbet-en fogadás közben bele-bele nézek élőben ebbe-abba, mint egy olimpiához. Az számomra Sydney volt, napi 16 óra élő adással, körkapcsolással, kommentárral.
peterk2005
Kifelejtetted ,hogy mellé még kaptunk pár millió "Tudta?" .....bla bla bla politika reklámot is.

A jó hír,hogy az Eurosport visszaszerezte az olimpiai közvetítést

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sorry, a mérgelődésemnek ezzel vége...
Igor
Értem én a problémádat. 😊 Csak én már eljutottam oda, hogy nincsenek illúzióim, ezért vagyo kevésbé "igényes". Az olimpia rendezéses-aláírásgyűjtős-lemondós időkben év elején beszélgettünk erről, és akkor is leírtam, hogy szerintem az olimpia mára egy cirkusz lett, egy rohadt drága valóságshow.

Emlékszem, a sydney-i olimpia közvetítése még úgy ment, hogy ottani reggel 8-kor, itteni éjjel 1-kor elindult az élő adás, és egész nap körkapcsolás a sporteseményekre. Mindig oda, ahol éppen történt valami érdekes. Ez ment egészen ottani idő szerint este tízig, itteni idő szerint kora délutánig. Aztán utána, itteni késő délután, este voltak az összefoglalók a magyar-specifikus eseményekről, egy-egy érdekesebb kosár v. kézimeccs felvételről, stb. Annak még volt olimpiai hangulata. A legutóbbi riói közvetítés ezzel szemben naponta összesen és jó esetben 3-4 órában volt érdekes. Csak az esti döntők idején, és akkor is szinte csak akkor, ha volt magyar érdekeltség. A 24 órából 20 óra az összefoglalók végtelen ismétlése, és ilyen Watts szerű magazin-betétek szintén végtelen ismétlése volt. "Pihenésképp" meg beraktak egy USA kosármeccset, az jó hosszú, pihenhet a sráb alatta. 😊

Ilyen valóvilág-szerű módon közvetített olimpián, ahol 1 órás terjedelemben összefoglalják neked, hogy mi történt aznap, és ezt leadják 12-szer, közben pedig főműsoridőben bekapcsolnak a villába fél órára, hogy legyen élő is, ez már nem az ami az olimpiát olimpiává tette nekem. Ilyen szerkezetben szinte mindegy, hogy milyen sportágak vannak, mert úgyse látod. Legalábbis akkor nem, ha nem kotorászod a netet folyamatosan streamekért. De abba meg bele lehet fáradni, messze nem olyan nagy élmény. Én 2 hétig ezt csináltam Rió idején. Ha akartam, megtaláltam mindenről a streamet, de ez hangulatilag közelebb volt ahhoz, amikor a sportingbet-en fogadás közben bele-bele nézek élőben ebbe-abba, mint egy olimpiához. Az számomra Sydney volt, napi 16 óra élő adással, körkapcsolással, kommentárral.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Úgy ráfeszültetek mintha ez nem valami offseason kacsa lenne..
Erre van a WCG meg az egyre több feltörekvő esemény.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát, bennem már nincsenek ilyen illúziók. A hagyományos felfogás az olimpiáról, mint a testkultúra ünnepe nagyon szép gondolat, de nálam már évtizedek óta megdőlt. Mennyivel kevésbé "kocka" pl. egy skeetlövő, harminc kiló súlyfelesleggel, szemellenzővel, mint egy versenyautó szimulátoron játszó kocka? (Mondjuk pl. Michelisz is így kezdte. Szóval nem csak szemüveges kehes vagy malackövér hamburgerzabáló kocka létezik.)
peterk2005
A skeetlövés még mindig visszavezethető néhány száz / ezer évnyi vadászat történelemére... mégse galamblövés, mint a másik párizsi olimpián anno volt, de ugye onnan ered 😊

Ha viszont népszerűséget akarnak meglovagolni, legyen fidget spinning, PewDiePie-sikoltozásimitáció meg Despacito-féle seggrázós formagyakorlat (ez mehet egyéniben, párosban, csapatban mindjárt... a szinkronúszást le lehet rá cserélni egyből,)

Bár 4 év múlva más lesz a divat, szóval az épp aktuális youtube/vine/fasztudjamilyenwebhárompontegyesalkalmazásnépszerűmostatinikkörébenaddigra... -ranglistavezető dolognak legyen egy olimpiai eseménye? Mer ez annyira odavaló dolog..

PS: Egyébként ha lenne videójátékozás, akkor azt valami klasszikussal kéne bevezetni (Tetris, Pacman, Mario.. ), nem ilyen néhány éve feltűnő divatszarsággal, ami 5-6 évente úgyis cserélődik majd.
De ilyen alapon miért nincs MTG, vagy Risk vagy catan az olimpián akkor már..... ááááhh.
Hányinger.

Sorry, a mérgelődésemnek ezzel vége...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de akkor legyen ostábla is!
Legjobb!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, bennem már nincsenek ilyen illúziók. A hagyományos felfogás az olimpiáról, mint a testkultúra ünnepe nagyon szép gondolat, de nálam már évtizedek óta megdőlt. Mennyivel kevésbé "kocka" pl. egy skeetlövő, harminc kiló súlyfelesleggel, szemellenzővel, mint egy versenyautó szimulátoron játszó kocka? (Mondjuk pl. Michelisz is így kezdte. Szóval nem csak szemüveges kehes vagy malackövér hamburgerzabáló kocka létezik.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)