NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊
Soldados
Csak majd vigyázz, nehogy plutónium-felhőbe kerülj. 😊
Sobri Jóska
Nem vagyok egy félős fiú. Szocsi előtt is mindenki riogatott, hogy valamiféle fekete özvegyek robbantanak majd az olimpián. Meg a foci Eb-n is ment a paráztatás, stb. Én utazok, aztán ha pont akkor, pont ott, ahol én vagyok, akkor így jártam, de ennek olyan minimális az esélye, hogynem vagyok hajlandó ezen aggódni.

Pont amikor Eb-ről jöttem haza Isztambulon át, akkor 3 órával azután robbantottak az isztambuli reptéren, hogy én eljöttem onnan. Nekem ez is azt bizonyítja, minimális annak az esélye, hogy pont akkor, pont ott.
Soldados
Vonzod a bajt... 😊
Sobri Jóska
Úgy szép az élet, ha zajlik. 😉
Soldados
Azért azzal a tudattal élni, hogy a te "úgy szép az élet, ha zajlik"-felfogásod miatt bevonzol egy atomháborút a félszigetre... nem lesz könnyű. 😊
Sobri Jóska
Kinek? Nekem ugyanolyan könnyű lesz. Neked? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊
Soldados
Csak majd vigyázz, nehogy plutónium-felhőbe kerülj. 😊
Sobri Jóska
Nem vagyok egy félős fiú. Szocsi előtt is mindenki riogatott, hogy valamiféle fekete özvegyek robbantanak majd az olimpián. Meg a foci Eb-n is ment a paráztatás, stb. Én utazok, aztán ha pont akkor, pont ott, ahol én vagyok, akkor így jártam, de ennek olyan minimális az esélye, hogynem vagyok hajlandó ezen aggódni.

Pont amikor Eb-ről jöttem haza Isztambulon át, akkor 3 órával azután robbantottak az isztambuli reptéren, hogy én eljöttem onnan. Nekem ez is azt bizonyítja, minimális annak az esélye, hogy pont akkor, pont ott.
Soldados
Vonzod a bajt... 😊
Sobri Jóska
Úgy szép az élet, ha zajlik. 😉
Soldados
Azért azzal a tudattal élni, hogy a te "úgy szép az élet, ha zajlik"-felfogásod miatt bevonzol egy atomháborút a félszigetre... nem lesz könnyű. 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊
Soldados
Csak majd vigyázz, nehogy plutónium-felhőbe kerülj. 😊
Sobri Jóska
Nem vagyok egy félős fiú. Szocsi előtt is mindenki riogatott, hogy valamiféle fekete özvegyek robbantanak majd az olimpián. Meg a foci Eb-n is ment a paráztatás, stb. Én utazok, aztán ha pont akkor, pont ott, ahol én vagyok, akkor így jártam, de ennek olyan minimális az esélye, hogynem vagyok hajlandó ezen aggódni.

Pont amikor Eb-ről jöttem haza Isztambulon át, akkor 3 órával azután robbantottak az isztambuli reptéren, hogy én eljöttem onnan. Nekem ez is azt bizonyítja, minimális annak az esélye, hogy pont akkor, pont ott.
Soldados
Vonzod a bajt... 😊
Sobri Jóska
Úgy szép az élet, ha zajlik. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊
Soldados
Csak majd vigyázz, nehogy plutónium-felhőbe kerülj. 😊
Sobri Jóska
Nem vagyok egy félős fiú. Szocsi előtt is mindenki riogatott, hogy valamiféle fekete özvegyek robbantanak majd az olimpián. Meg a foci Eb-n is ment a paráztatás, stb. Én utazok, aztán ha pont akkor, pont ott, ahol én vagyok, akkor így jártam, de ennek olyan minimális az esélye, hogynem vagyok hajlandó ezen aggódni.

Pont amikor Eb-ről jöttem haza Isztambulon át, akkor 3 órával azután robbantottak az isztambuli reptéren, hogy én eljöttem onnan. Nekem ez is azt bizonyítja, minimális annak az esélye, hogy pont akkor, pont ott.
Soldados
Vonzod a bajt... 😊

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊
Soldados
Csak majd vigyázz, nehogy plutónium-felhőbe kerülj. 😊
Sobri Jóska
Nem vagyok egy félős fiú. Szocsi előtt is mindenki riogatott, hogy valamiféle fekete özvegyek robbantanak majd az olimpián. Meg a foci Eb-n is ment a paráztatás, stb. Én utazok, aztán ha pont akkor, pont ott, ahol én vagyok, akkor így jártam, de ennek olyan minimális az esélye, hogynem vagyok hajlandó ezen aggódni.

Pont amikor Eb-ről jöttem haza Isztambulon át, akkor 3 órával azután robbantottak az isztambuli reptéren, hogy én eljöttem onnan. Nekem ez is azt bizonyítja, minimális annak az esélye, hogy pont akkor, pont ott.
Soldados
én meg éppen akkor voltam Isztambulban a reptéren 2015 decemberében mikor a másik isztambuli reptéren volt robbantás

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊
Soldados
Csak majd vigyázz, nehogy plutónium-felhőbe kerülj. 😊
Sobri Jóska
Nem vagyok egy félős fiú. Szocsi előtt is mindenki riogatott, hogy valamiféle fekete özvegyek robbantanak majd az olimpián. Meg a foci Eb-n is ment a paráztatás, stb. Én utazok, aztán ha pont akkor, pont ott, ahol én vagyok, akkor így jártam, de ennek olyan minimális az esélye, hogynem vagyok hajlandó ezen aggódni.

Pont amikor Eb-ről jöttem haza Isztambulon át, akkor 3 órával azután robbantottak az isztambuli reptéren, hogy én eljöttem onnan. Nekem ez is azt bizonyítja, minimális annak az esélye, hogy pont akkor, pont ott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊
Soldados
Csak majd vigyázz, nehogy plutónium-felhőbe kerülj. 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Életem második téli olimpiájára készülhetek! Pjongcsang 2018, I'm coming! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
dawyd728 3 829
Persze lehet úgy nézni, h az olimpiai szereplést Katinka mentette meg, vagy Danuta. Csak ilyet majd minden második olimpián el lehet mondani. Plusz nem tudom egy Borkainak mi beleszólása van a szövetségek mélyebb dolgaiba.

A legfőbb gond az volt, h minden szövetségnek le kellett adni egy várható pontszámot, amit majd az adott sportág sportolói várhatóan szerezni fognak az olimpián. Ez alapján adta a pénzt Viktor. Ehhez a pontszámhoz képest csúnyán elmaradtunk. Csak egy példa a tornászainktól 13 pontra számított Magyar Zoltán. Ebből lett 0. Ami kifejezetten vicces, h Borkai, egy korábbi tornász által vezetett MOB el is fogadta és nem kérdőjelezte meg a pontszám realitását. Mi lehetett a többi sportág esetében?
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
A NOB egy sóhivatal lett tavaly óta. Én még azt is el tudom képzelni, hogy Orbán elengedte, nem szólt bele. Borkaira valószínűleg neheztelt is, kifejezetten rosszul sültek el olimpia szempontból a dolgok az utóbbi években. Nem csak az olimpia projekt, de a sporton belül is. A tavalyi olimpiai szereplést is lényegében Katinka mentette meg. Ha ő nincs, akkor csúfos leszereplés lett volna.

A jelöltekkel kapcsolatban egyetértek: manapság már nincs olyan, hogy valaki nem saját káder. Csak az a kérdés, hogy ezek közül ki kerül ki győztesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kulcsár Krisztián lett a MOB elnöke.
Csak engem lepett meg? Vagy ő is pártkatona? Én azt hittem csak Borkai az...
NB2
Mindenki az.
Sobri Jóska
Kellett keresni egy nevet, aki nem gáz. Találtak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Kulcsár Krisztián lett a MOB elnöke.
Csak engem lepett meg? Vagy ő is pártkatona? Én azt hittem csak Borkai az...
NB2
Mindenki az.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Kulcsár Krisztián lett a MOB elnöke.
Csak engem lepett meg? Vagy ő is pártkatona? Én azt hittem csak Borkai az...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
a 42 nem öreg

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Nah végre egy öregember😊
Mi a bátyámmal mindig veszekedtünk mert ő Weissflogos volt én meg Mattinak szurkoltam😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
 www.youtube.com/watch?v=3sAARLFViZc

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Nekem malysz volt a kedvenc mikor még néztem a síugrást 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
harada mekkora choker volt szegény :d (bár az általad említett naganoi olimpia miatt kasai így utólag sokkal inkabb..) Oriasi volt nagano,
uh mekkora évek voltak azok, utána nem is volt kedvencem csak mikor amman berobbant, de már nem tudok úgy rajongani a sportért mint anno a japánok miatt.

Kasai viszont egyszeri és megismételhetetlen, de korea azért nem itt van : (

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
És én Kasait akarom még utoljára (először!!) megnézni 😊
Igor
én meg funakit, de már nem ugrik :s

nálam ő az etalon, még ha csak 3 jó éve volt akkor is.
eaglesmcnabb
Nekem Harada volt a kedvencem. Okabe és Funaki túlságosan "szép" stílusban ugrott (annyira behajoltak a lécre, hogy már nekem fájt), Kasai meg a pályafutása elején eléggé jégcsap volt... de az, hogy kimaradt az olimpiai csapatból, aztán a Vancouverben elcs.., khm elvett arany a nagysáncon... és pláne amit az elmúlt 10-15 évben csinált.

Egyszerűen nem lehet nem neki szurkolni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ma kicsit utánaolvastam a dolgoknak... Igazság szerint nemcsak az NHL a hunyó, hanem pl a NOB is. Már azt sem akarta vállalni, amit az eddigi olimpiákig mindig, hogy fizeti a játékosok utaztatását + a biztosítási költségeket... No comment... Végül ezt az IIHF magára vállalta, erre célra cirka 10M dollárt ajánlottak fel. (Egyébként érdekes, hogy a '22-es olimpia viszont nagyon érdekli az NHL-t, Fasel meg felvetette, gyakorlatilag ultimátumot adott, ha nem mennek Kóreába, akkor Pekingbe se mehetnek majd). Ez meg Bettman-néknek nem volt elég, többek között olyan jogokat szerettek volna, hogy az NHL szponzorai az olimpián is hirdethessenek, részesedjenek a közvetítési jogokból stb...
Hivatalosan ugye az NHL lezártnak tekinti az ügyet, nem úgy a másik oldal. Állítólag a játékos szakszervezet is beleállhat ebbe a vitába keményen, s ha a liga nem változtat a döntésén amint lehet felmondják a CBA-t. ('22-ig érvényes, de '19-ben felmondható, s így '20ban járna le. Ebben az esetben valszeg a liga lemondhatna az általuk rendezett Világkupáról, amit ugye legközelebb pont '20 szeptemberében tartanának ill. megint jöhetne a lockout Bettman regnálása alatti már negyedik.)
Mindent egybevetve sztem csak blöfföl az NHL a több jogok/pénz reményében ill. így biztosítást akarnak a játékosoktól h a CBA-t ne piszkálják '22-ig.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És én Kasait akarom még utoljára (először!!) megnézni 😊
Igor
én meg funakit, de már nem ugrik :s

nálam ő az etalon, még ha csak 3 jó éve volt akkor is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Vicces volna, ha a játékosok meg azt mondanák kapjátok be, megyünk. Kirúgnak mindenkit?
gabokocka
Ovecskin előre bejelentette, hogy menni akar, meg elvileg a Caps is elenged mindenkit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Vicces volna, ha a játékosok meg azt mondanák kapjátok be, megyünk. Kirúgnak mindenkit?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
... pláne ha a hoki mondjuk nagy bukta lesz a koreaiaknál... (ez az amire szinten baromi olcsón lehet majd a másodpiacon jegyet venni, senkit nem fog érdekelni.. a női hoki pláne töküres lesz szerintem 😀)
Igor
Azt hiszem ezen nem sokat segít ez a hír:

 www.espn.com/nhl/story/_/id/19069690/nhl-announces-league-not-participating-2018-olympics-south-korea
Jughead
Ovecskinből kinézem, h tényleg bemutat a ligának s ennek ellenére is elmegy Kóreába (imádom a csávót a mentalitása miatt). Remélem mások is követik majd a példáját, de én még reménykedek h sikerül a tulajdonosokat jobb belátásra téríteni.
Tito05
Allitolag Ledman is tamogatja, szoval nem lepne meg...

Rendkivul ostoba es rovidlato dontes (marmint, hogy az NHL igy dontott..), az alabbiakat figyelembe veve meg plane zsenialis.

"The league's decision to abandon the South Korea Games comes less than a week after NHL officials, including NHL commissioner Gary Bettman, visited Beijing to announce that two preseason games would be played in China by the Vancouver Canucks and the Los Angeles Kings next September."

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
... pláne ha a hoki mondjuk nagy bukta lesz a koreaiaknál... (ez az amire szinten baromi olcsón lehet majd a másodpiacon jegyet venni, senkit nem fog érdekelni.. a női hoki pláne töküres lesz szerintem 😀)
Igor
Azt hiszem ezen nem sokat segít ez a hír:

 www.espn.com/nhl/story/_/id/19069690/nhl-announces-league-not-participating-2018-olympics-south-korea
Jughead
Ovecskinből kinézem, h tényleg bemutat a ligának s ennek ellenére is elmegy Kóreába (imádom a csávót a mentalitása miatt). Remélem mások is követik majd a példáját, de én még reménykedek h sikerül a tulajdonosokat jobb belátásra téríteni.