Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Székely Gábornál ez a "miért nem számozzák 0-tól 8-ig a pályákat" egy nem szűnő mantra. Írja már meg valaki neki, hogy nem csak 100 métert futnak 😀 A 9.-es pálya legkülső, ha 0-tól 8-ig számoznák a pályákat 1-9 helyett, akkor a teljes körös versenyeket 0-7 pályákon rendeznék, ami nyilván abszurd lenne 😊
peterk2005
Van egy Szabó Gábor és egy Székely Dávid 😀
Kampman
A Szabóra gondoltam 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Az aranyérmet a hazai közönség előtt versenyző Thiago Braz da Silva nyerte több ezer extázisban szurkoló brazil néző előtt. A közönség a vetélytárs Lavillenie ugrásai előtt nemtetszésének adott hangot, amelyről a 2012-es londoni olimpia bajnoka így nyilatkozott a Canal+ francia televíziónak a verseny után:
“Szerintem utoljára akkor láttunk ilyesmit atlétikaverseny, amikor Jesse Owens az 1936-os olimpián futott. Rettenetes, hogy ilyen a publikum egy olimpián”."

Lavillenie sokan kritizálták a nyilatkozatáért, és ő maga is gyorsan bocsánatok kért a hasonlatért. Mindenesetre az tény, hogy az emberben a brazil szurkoló úgy él, mint a mindig vidám, mindennek örülő, tapsoló, igazi bohém típus, ehhez képest tegnap engem is meglepett, hogy mekkora búúzás meg fügyülés volt amikor a francia ugrott. Mint egy focimeccsen, pedig ez atlétikában nem divat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
 uk.sports.yahoo.com/photos/rio-2016-picture-this-the-most-beautiful-athletes-hotting-up-the-olympics-1470663420-slideshow/aliya-mustafina-gymnastics-photo-1471012165791.html
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Székelynek miért olyan furcsa a hangja?😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Székely Gábornál ez a "miért nem számozzák 0-tól 8-ig a pályákat" egy nem szűnő mantra. Írja már meg valaki neki, hogy nem csak 100 métert futnak 😀 A 9.-es pálya legkülső, ha 0-tól 8-ig számoznák a pályákat 1-9 helyett, akkor a teljes körös versenyeket 0-7 pályákon rendeznék, ami nyilván abszurd lenne 😊
peterk2005
Van egy Szabó Gábor és egy Székely Dávid 😀
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most gondolom senkit nem érdekel de a dán női tollas páros kiverte a kínaiakat és a döntőbe jutott!
4dam
Eléggé nagy és elfogult badminton fan vagyok, de ezt akkor nem mertem beírni 😊
Pedig Pedersenék életük meccsét játszották, nagy játék volt. Két számban már tuti nem lesz kínai arany, és van tuti európai érem
diverdoc
Olimpia van, ilyenkor szvsz minden sport érdekes 😊 Amúgy már kérni akartam, hogy írhatnál pár szót a tollas nemzetközi helyzetéről, mert laikusként eléggé megkevertek a kommentátorok. Egyszer azt hallom, hogy ez egy ázsiai sport, akkora az uralom, mint a pingpongban, aztán a következő meccs alatt azt mondják, hogy a világranglista vezető egy spanyol csaj, és a dánok is nagyon jók. Hogy is van ez akkor?
peterk2005
Kina, Japán, Korea, Malájzia, (Indonézia), Dánia a nagy ötös(hatos). Carolin Marin egyszemélyes spanyol armada. 2 európai érmet (1-1 dán, spanyol) vártam, ez talán 3 lesz (egy tuti eddig). A kínai hegemónia picit megtörni látszik, idei év nem jött össze annyira (vb-n 4-ben sem voltak). 3 aranyat még hozhatnak, de lehet egy sem lesz (ffi párost sztem behúzzák, bár itt már nagyon elment az olimpia előtti jóslatom). Európában franciák (utánpótlásuk a legjobb), angolok, németek (oroszok) jók, de nem az előbb említettekkel egy színvonal. Mi európai 2. szint vége vagyunk, utánpótlásban 2. vonal eleje. U17 és U15 EB-n idén volt érmesünk, 5/8 már többször.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
nem tudom ki követi a szerb-spanyol meccset, de utóbbiak ellen jóval több esélyünk lett volna továbbjutni, elképesztően szürke csapat, félidőben sima 7-3 Filipovicéknak
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aha, tehát a mentális erősséget jelenti a 3 döntetlen az elején és a 2 negyednyi görcs Montenegro ellen. Lehet rosszul játszani, az simán benne van, de mért van az, hogy nem látszik a gyilkos ösztön a csapaton olyankor, amikor meg lehetne roppantani az ellenfelet? Ehhez nem kell a világlegjobbjának lenni. .
flzoli
Ha mentális problémát akarsz látni, akkor ott van a kézi csapat legutóbbi szereplése. Na, az a mentális szétesés. Ez inkább ingadozó forma, csapatsportban, 1-1 figyelmetlenség. Ma meg egy rossz nap. Szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Szabó Gáborék most hülyeséget beszéltek. 4 legjobb idő megy tovább, nem 2. A görög és Webb is továbbment
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
gratulálok aki ilyenkor foci nb1-et szervez😊

(nyugi srácok jön ám a válasz a pólóra😀 )
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez baromira nincs így. Ha egy csapat megteszi a tőle várható maximumot, akkor bőven megérdemli a dicséretet. De ebben a csapatban sokkal több volt, mégis a fontos meccseken jön a betli állandóan. Ideje lenne melléjük is odarakni egy pszichomókust.
flzoli
Ez a csapat négy éve - a sportág valaha volt egyik, ha nem legjobb edzőjével - nem jutott négybe, azok után, hogy előtte 3-szor olimpiát nyert. Az edző utódja egy legendás játékos, nagy tudású, nagyon értelmes ember, akivel a csapat nyert már egy világbajnokságot. Általában egyetértek azzal, hogy nálunk a mentális felkészítésben van még teendő, hogy a világ elithez tartozzunk, de pont nem a vízilabda, és ezek a játékosok azok szerintem, akiknél ilyen gond van. Ha ezek a srácok kikapnak, akkor egyszerűen azért, mert rossz napot fognak ki. Ma kifejezetten nagyon rossz formát fogtak ki, így is visszajöttek a gödörből, és kiegyenlítettek. Van bennük tartás, csak az most nem volt elég.
peterk2005
Aha, tehát a mentális erősséget jelenti a 3 döntetlen az elején és a 2 negyednyi görcs Montenegro ellen. Lehet rosszul játszani, az simán benne van, de mért van az, hogy nem látszik a gyilkos ösztön a csapaton olyankor, amikor meg lehetne roppantani az ellenfelet? Ehhez nem kell a világlegjobbjának lenni.
A tartást hiába kevered ide, nem ugyan arról beszélünk. Becsülettel küzdöttek, mint mindig, még azt is elhiszem, hogy mindent kiadtak magukból, de a 3 olimpiát se csak azért nyerték meg, mert mindig klasszis módba kapcsolva játszottak, hanem mert azt sugározták, hogy itt ma nem nyerhet senki ellenünk.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Székely Gábornál ez a "miért nem számozzák 0-tól 8-ig a pályákat" egy nem szűnő mantra. Írja már meg valaki neki, hogy nem csak 100 métert futnak 😀 A 9.-es pálya legkülső, ha 0-tól 8-ig számoznák a pályákat 1-9 helyett, akkor a teljes körös versenyeket 0-7 pályákon rendeznék, ami nyilván abszurd lenne 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Közben Bolt lazán legyalogolja a 200 m előfutamát, míg más megszakadva futott majd félmásodperccel rosszabbat. Kemény


több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez baromira nincs így. Ha egy csapat megteszi a tőle várható maximumot, akkor bőven megérdemli a dicséretet. De ebben a csapatban sokkal több volt, mégis a fontos meccseken jön a betli állandóan. Ideje lenne melléjük is odarakni egy pszichomókust.
flzoli
Ez a csapat négy éve - a sportág valaha volt egyik, ha nem legjobb edzőjével - nem jutott négybe, azok után, hogy előtte 3-szor olimpiát nyert. Az edző utódja egy legendás játékos, nagy tudású, nagyon értelmes ember, akivel a csapat nyert már egy világbajnokságot. Általában egyetértek azzal, hogy nálunk a mentális felkészítésben van még teendő, hogy a világ elithez tartozzunk, de pont nem a vízilabda, és ezek a játékosok azok szerintem, akiknél ilyen gond van. Ha ezek a srácok kikapnak, akkor egyszerűen azért, mert rossz napot fognak ki. Ma kifejezetten nagyon rossz formát fogtak ki, így is visszajöttek a gödörből, és kiegyenlítettek. Van bennük tartás, csak az most nem volt elég.

Amúgy én a taktikázásnak se láttam volna értelmét. Ennél a montenegrói válogatottnál nem hiszem, hogy a horvát vagy az olasz könnyebb ellenfél lett volna. Negyedik helyre (a spanyolokra) blazírozni meg egyenesen életveszély lett volna. Egy góllal kellett volna kikapnunk a braziloktól, úgy, hogy több, mint 9-et lövünk. Ilyent épeszű csapat nem kockáztat meg, mert mi van, ha a végén jön egy hibás bírói ítélet, kiállítás, és még 8 közé se megyünk.... Arról nem is beszélve, hogy olimpián, 1 meccsen, kiesési szakaszban az se biztos, hogy a spanyolokkal jobban jártunk volna. Az USA 8(?) éve megmutatta már, hogy mennyire érdemes a papíron legkönnyebre játszani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Most gondolom senkit nem érdekel de a dán női tollas páros kiverte a kínaiakat és a döntőbe jutott!
4dam
Eléggé nagy és elfogult badminton fan vagyok, de ezt akkor nem mertem beírni 😊
Pedig Pedersenék életük meccsét játszották, nagy játék volt. Két számban már tuti nem lesz kínai arany, és van tuti európai érem
diverdoc
Olimpia van, ilyenkor szvsz minden sport érdekes 😊 Amúgy már kérni akartam, hogy írhatnál pár szót a tollas nemzetközi helyzetéről, mert laikusként eléggé megkevertek a kommentátorok. Egyszer azt hallom, hogy ez egy ázsiai sport, akkora az uralom, mint a pingpongban, aztán a következő meccs alatt azt mondják, hogy a világranglista vezető egy spanyol csaj, és a dánok is nagyon jók. Hogy is van ez akkor?
peterk2005
Volt már ilyen a topicban, Olimpia elott, olvasztani vissza 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Közben a koreai kiesett.. a svéd még életben van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
El kell kőszönn, erre nyomatnak felvételeket. A szerkesztőt herélném ki, nem a srácokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Meanwhile szurkoljunk a svéd birkózóoszlopnak, elődöntőbe jutott a csávó, ha döntős akk Kiss Balázsnak ott a vigaszág.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most gondolom senkit nem érdekel de a dán női tollas páros kiverte a kínaiakat és a döntőbe jutott!
4dam
Eléggé nagy és elfogult badminton fan vagyok, de ezt akkor nem mertem beírni 😊
Pedig Pedersenék életük meccsét játszották, nagy játék volt. Két számban már tuti nem lesz kínai arany, és van tuti európai érem
diverdoc
Olimpia van, ilyenkor szvsz minden sport érdekes 😊 Amúgy már kérni akartam, hogy írhatnál pár szót a tollas nemzetközi helyzetéről, mert laikusként eléggé megkevertek a kommentátorok. Egyszer azt hallom, hogy ez egy ázsiai sport, akkora az uralom, mint a pingpongban, aztán a következő meccs alatt azt mondják, hogy a világranglista vezető egy spanyol csaj, és a dánok is nagyon jók. Hogy is van ez akkor?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
de most komolyan mikor játszottunk a montikkal sima meccset?
az egész B csoport taktikázott, nem mi nekünk becsületeseknek kell lenni
nem fexik nekünk ez a délszláv póló, de mi azért csak nekik megyünk
Benedek remélem lemond, mert a VB és ez az olimpia rohadt nagy csalódás!
NB2
Hálisten mi nem játszottuk el amit a többi csapat. Lehet, hogy ezzel a taktikázással, színészkedéssel ásták meg sírját az olimpiai vizilabdának. Nagyon sok örömet szerzett Magyarországnak a vizilabda. Most is megtettek mindent. Ebben a csapatban max egy bronz volt benne. Most egy kihagyott büntin ez elment. Nem érdemlik ezt meg. Más labdajátékban ki sem jutottunk.
diverdoc
Ez baromira nincs így. Ha egy csapat megteszi a tőle várható maximumot, akkor bőven megérdemli a dicséretet. De ebben a csapatban sokkal több volt, mégis a fontos meccseken jön a betli állandóan. Ideje lenne melléjük is odarakni egy pszichomókust.
flzoli
A csoportkörökben az utolsó támadásaink elbalfaszkodása az OK, az edzői-mentális, vagy ki tudja milyen hiba. Itt egy elvesztett meccset hoztak vissza, mindent megtettek. És szerintem sajnos a mai magyar válogatott 3-6 helyen van reálisan.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 672
Legtöbben reménykedünk, elvégre vízilabda.

De ettől még nem kéne átmenni paraszt stílusba, ha nem jön össze valami. Megértem én, idegesség, meg adrenalin, de komolyan, srácok, lassan ott tartok, hogy ha meglátom a Pats zászlót, ignorálom a postot, mert olyan stílusú 😕 Képviseljétek a Pats-t színvonalasabban 😊
peterk2005
Azért ebbe hogy sikerült beleszőni a Patset azt most sem értem. És remélem csak egy rosszul sikerült poénnak szántad...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Annyi van, hogy sokkal kiegyenlítettebb a mezőny mint 10 éve, nekünk meg nincs annyi klasszisunk, mint Kásásék idején. Ki-ki meccsen mit ez volt ki lehet kapni így, ha fájdalmas is.
iktriad
Kb ezt akartam irni.

Amugy en spec ezt most meglepoen nyugodtan viselem, mert benne volt hogy 4-5-tel kaptunk ki... nagyon nagy mázli/teljesitmeny volt csak visszajonni is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sajnos nem volt "sokkal" több!
A 4-ben reális lett volna, de a döntő már nem volt benne...
zemanla
1-7ig bármi lehetett volna, mint mindenki másnak. Ennyi egyforma csapat van, nüanszok fognak mindenhol dönteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Legalább érmet vártam tőlük....
ThundersNFL
Lehet megkapod a csajoktól. Aztán 1-1.
dawyd728
tőlük egy bronz várható reálisan.
deyell
Engem az eb nem babonázott meg, h még egyszer Európa legjobb csapata legyünk egy világversenyen. Az, h borítottuk a papírformát ausztrálok ellen, így már a másik ágon lévő két európai közül a gyengébbik ellen lehet valóban mi leszünk az esélyesek.
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajnos nem volt "sokkal" több!
A 4-ben reális lett volna, de a döntő már nem volt benne...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞