Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
brutál ez az A döntő is, a szakításban világcsúcsot felállító iráni nem tudott érvényes gyakorlatot véghezvinni emelésben és így kiesett... 😮 😮 (bár valami hozzáértő elmondhatná, hogy az első 2 kísérletében mi volt a kivetni való)

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben ha jól nézem Nagy Péter 10. lett, azonos eredményt elérve a 9. német versenyzővel. Ha sikerült volna az utolsó gyakorlata, 8. lehetett volna. Szép teljesítmény!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Nyereg nelkul ulte meg a nemet sprinter lany a bringát 😀
Janek
Szóval doppingolt a kis szajha 😊
peterk2005
Azt nem tudom.
De vigyorgott nagyon

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyereg nelkul ulte meg a nemet sprinter lany a bringát 😀
Janek
Szóval doppingolt a kis szajha 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Nyereg nelkul ulte meg a nemet sprinter lany a bringát 😀

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Megkrédezték Kokót, hogy mi kell ahhoz, hogy egy bokszbíró feljebb lépjen a rangsorban. A válasz:

Egyetlen szó. Tisztesség.


Még mindig beszélnek, úgyhogy valószínűleg nem szakadt rájuk a tető.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hazaértem..... ha az arany nem lenne... ma lehetne a sötétebb nap kb......

Le lehet oltani, hogy könnyen várok el dolgokat, meg könnyen beszélek innen a fotelből, de szurkoló vagyok, hadd legyenek reményeim, elgondolásaim.
Valóban szép és csoda, hogy három olimpián egymás után nyertünk, és ez megadatott, meg aztán Benedek is még lendületből összehozott egy vb címet, és az is nagy dolog, de azóta az igazi nagy siker elmaradt, sőt voltak gyengébb eredmények.

Ahogy írtam, elgondolásom volt, s az, hogy a srácok legalább a négybe jutnak... aranyban nem reménykedtem, mert a szerbek annyival jobbnak tűntek, de azért a négyben igen. Végül is lehet mondani nem voltunk messze tőle, de valójában csoda, hogy még esélyünk adatott rá, annyit szórakoztunk előtte. Még egyszer ugyan az nem lehetett, a lányoknál összejött a fiúknál már nem.
Innentől vkinek át kell adni a staféta botot, egy szintig tudott jutni Benedekkel a csapat, tovább sajnos nem... kicsit olyan lenne ez, mint Fox-Kubiak csere a Denvernél, meg kéne lépnie Keménynek, bármennyire is nehéz, különben nem igazán lesz változás. Kérdés persze, hogy kire.

Remélem azért még az 5. hely összejön, illene. Aztán meglátjuk.

A csajok meg művelhetnének csodát. Usa kiverésével.

Nagy Péternél ugyanakkor csodálatos a 13. hely, és Baji Balázsnál sem lenne tragédia, ha nem jutna döntőbe, hanem "csak" futna egy jót, más szint más realitások, más elgondolások.

A kajakosoknál még van esély jó szereplésre, meg öttusában, minden más ráadás. Igaz sok ország ennyivel is kiegyezne belátom.

Hajrá tovább MAGYAROK!
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Az első ffi elődöntő standröplabdában zseniális volt. A női viszont nagyon lapos lett.
Hajnal 4-től lesz elvileg a maradék két elődöntő.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/16/peteri_laszlo_lorincz_viktor_biroi_hiba_birkozas/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
11-en vannak az A csoportban. Az itt megszerzett 2. hely miatt, a 13. hely már biztos.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi itt a lebonyolítási rend? Mindenki 3. kísérlet után mi lesz? Vége?
alatriste
vége, azt megvárják az estieket is és azzal együtt csinálnak egy összesítést
nah mutatták most a szünetben
NB2
Szóval ezután már nincs még egy döntő kör ahová az A és a B X sportolója megy tovább, mint pl súlylökésben volt.
Itt egy összesített súly meg a másik csoportba aztán összefésülik és annyi a vége.
Ha jól értem. 😊
alatriste
nem😊 ők olyanok mint az evezésben a B és C döntő, csak itt van esélyed megelőzni az A döntő végén lévő versenyzőket

(mindazonáltal én kibírtam, hogy a póló meccs szünetében láttam a magyar srácot)
NB2
Értem. És ez a jelenlegi 420kg-ja összevetve az A-val mire lehet elég?
Illetve itt 234-et már többször nem próbálhatja meg mi?
alatriste
Már meg is válaszolták, nincs több kérdésem. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
234 nem sikerült már, így maradt a 420 összetett eredmény. Ezzel talán 10-be lehet majd kerülni.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi itt a lebonyolítási rend? Mindenki 3. kísérlet után mi lesz? Vége?
alatriste
vége, azt megvárják az estieket is és azzal együtt csinálnak egy összesítést
nah mutatták most a szünetben
NB2
Szóval ezután már nincs még egy döntő kör ahová az A és a B X sportolója megy tovább, mint pl súlylökésben volt.
Itt egy összesített súly meg a másik csoportba aztán összefésülik és annyi a vége.
Ha jól értem. 😊
alatriste
nem😊 ők olyanok mint az evezésben a B és C döntő, csak itt van esélyed megelőzni az A döntő végén lévő versenyzőket

(mindazonáltal én kibírtam, hogy a póló meccs szünetében láttam a magyar srácot)
NB2
Értem. És ez a jelenlegi 420kg-ja összevetve az A-val mire lehet elég?
Illetve itt 234-et már többször nem próbálhatja meg mi?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Mi itt a lebonyolítási rend? Mindenki 3. kísérlet után mi lesz? Vége?
alatriste
vége, azt megvárják az estieket is és azzal együtt csinálnak egy összesítést
nah mutatták most a szünetben
NB2
Szóval ezután már nincs még egy döntő kör ahová az A és a B X sportolója megy tovább, mint pl súlylökésben volt.
Itt egy összesített súly meg a másik csoportba aztán összefésülik és annyi a vége.
Ha jól értem. 😊
alatriste
Igen.
Annyi, h az A csoportban a jobb egyéni csúcsú esélyesebb versenyzők vannak. Én már láttam Eb vagy VB-n B csoportból érmet szerző versenyzőt is, habár ez ritka.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Mi itt a lebonyolítási rend? Mindenki 3. kísérlet után mi lesz? Vége?
alatriste
vége, azt megvárják az estieket is és azzal együtt csinálnak egy összesítést
nah mutatták most a szünetben
NB2
Szóval ezután már nincs még egy döntő kör ahová az A és a B X sportolója megy tovább, mint pl súlylökésben volt.
Itt egy összesített súly meg a másik csoportba aztán összefésülik és annyi a vége.
Ha jól értem. 😊
alatriste
nem😊 ők olyanok mint az evezésben a B és C döntő, csak itt van esélyed megelőzni az A döntő végén lévő versenyzőket

(mindazonáltal én kibírtam, hogy a póló meccs szünetében láttam a magyar srácot)

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi itt a lebonyolítási rend? Mindenki 3. kísérlet után mi lesz? Vége?
alatriste
vége, azt megvárják az estieket is és azzal együtt csinálnak egy összesítést
nah mutatták most a szünetben
NB2
Szóval ezután már nincs még egy döntő kör ahová az A és a B X sportolója megy tovább, mint pl súlylökésben volt.
Itt egy összesített súly meg a másik csoportba aztán összefésülik és annyi a vége.
Ha jól értem. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Mi itt a lebonyolítási rend? Mindenki 3. kísérlet után mi lesz? Vége?
alatriste
vége, azt megvárják az estieket is és azzal együtt csinálnak egy összesítést
nah mutatták most a szünetben

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi itt a lebonyolítási rend? Mindenki 3. kísérlet után mi lesz? Vége?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Még ha továbbjutottak volna a pólósok, akkor érteném, hogy miért adják a meccset, de így inkább csak ez is egy újabb strigula a köztévé hulladék programválasztásainak kupacában...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Na 218 lökésben megvan, már biztos lesz eredménye. 226-ra van írva következőre.
dawyd728
Van valakinek streamje? Ez a buzi M4 polót ad.
alatriste
Ez mindennek a legalja, hogy azt a nézhetetlen szart adják az egyetlen? férfi súlyemelőnk helyett.
4dam
az m4 fő célja, hogy a magyarokat mutassák😊
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Ez az, megfogta a 227kg is!


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
227 megvan!!!
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Na 218 lökésben megvan, már biztos lesz eredménye. 226-ra van írva következőre.
dawyd728
Van valakinek streamje? Ez a buzi M4 polót ad.
alatriste
Ez mindennek a legalja, hogy azt a nézhetetlen szart adják az egyetlen? férfi súlyemelőnk helyett.


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Na 218 lökésben megvan, már biztos lesz eredménye. 226-ra van írva következőre.
dawyd728
Van valakinek streamje? Ez a buzi M4 polót ad.
alatriste
 www.bbc.co.uk/sport/live/olympics/36815439
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Látta valaki azt az 56 kilós box negyeddöntőt, amiről az index cikkezik meg kb. a fél világ, hogy elcsalták? Gondoltam megnézem a youtube-on, de a NOB nagyon szorgosan tíltogat le onnan minden videót, csak a csávó nyilatkozata van fent, a teljes meccset nem találtam meg...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!