Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 107 — The Mathematician
Komolyan azon izgultok hogy a 12 hajóból döntőbe megyünk-e?
Egyébként ha be is megyünk, ez sem éremesélyes számunk...
Igor
azért egy futam utolsó hely nem nézett volna ki jól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Komolyan azon izgultok hogy a 12 hajóból döntőbe megyünk-e?
Egyébként ha be is megyünk, ez sem éremesélyes számunk...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A németek nem bízták a véletlenre




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hát ez is nehezen indul..


több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ez a K2 megmutatja a jelenlegi lebonyolítás ostobaságát. (csehek a legnagyobb trollok 😀)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 107 — The Mathematician
nem indul túl jól ez a futam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Férfi tollasban Lee Chong Wei elég impresszíven ütöget (7-6-os vezetésről elment 20-7-re.. végül 9-re nyert), bár várható, sőt kötelező neki a negyeddöntő úgymond...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem nem kell ezt ennyire tulgondolni. Mai vizilabdamezony egyre kiegyenlitettebb, legtobb meccs egy golon dol el ide vagy oda a nagycsapatok kozott, igy lehet ebbol 6. hely is vagy eppen egy donto is az adott versenyen.
Most meg egy gol sem dontott, csak a buntetok, sajna nem a mi javunkra.
zavi27
Ez szerintem egy nagyon rossz gondolkodás, és csak a bajokat tussolnánk el.
Ráadásul:
Szerb-Spanyol 10-7
Olasz-Görög 9-5
NB2
szerbek kicsit kiemelkednek, ezt tudtuk eddig is mostanaban, a gorogot meg nem mindig lehet abba a 4-5 nagycsapatba besorolni akikre gondoltam. Idecopyzhattam volna 10 eredmenyt en is ami mind szoros volt viszont. Nyilvan most nincs egyszerre egy korosztalyban 5-6 vilagklasszis jatekosunk, akik barmelyik ilyen jellegu meccset el tudtak donteni a mi javunkra szinte mindig. Ja, meg egy olyan korszakos kapitany se mint Kemeny Denes volt.

Szerkesztette: zavi27
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Tollas:Az indiai lány, aki Sárosi Laura csoportját nyerte (éppen csak), kiverte a legjobb kínait és a négyben van. Ezenkívül még spanyol, második számú kínai és a titkos favoritom a japán kislány van négyben. Ma ffi egyéni meccsek, köztük egy kettő nagy meccset igér
diverdoc
Kegyetlen a japan lány mindent elér és visszaad mintha egy fal lenne ami itt kepzavar persze

több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Akartam írni én is egy hosszabbat a vizilabdáról, de itt többen lényegében nagyon jól összefoglaltátok.
(Szolnokon nevelkedtem-jó régen 😀 - és ugyan én sohasem játszottam, de láttam néhány meccset akkor is, mostanában is. A fiam, igaz egyelőre gyerek szinten játszik a Fradiban, elég sok bajnokit látunk.)
Azért néhány gondolatot engedjetek meg:
1) Az olimpián lejátszott meccsek közül-rendes játékidőben- egyet sem veszítettünk. Igaz, sajnos csak kettőt nyertünk. De nem ezen múlt!
2) A döntetlenek, amit mondom a végelszámolásban semmit nem jelentettek, nem a mi játékunk dominanciájával alakultak ki, azaz rá lehetne fogni, hogy akár szerencsénk is volt. De be lehetett volna húzni őket. Ez pszihés dolog az utsó másodpercekben a Lövölde térről gólokat kapni...Több figyelem, fegyelem kellett volna.
3) Meccs végén, x állásnál 40 mp-el a vége előtt, ha nálunk van a labda (és tudjuk, hogy az ellen még vissza fog támadni) kreatívabb játék kell. Center, kiállítás, kapura lövés, szöglet, vagy valami....és figyelni az ellentámadásra.
4) Edző (szöv.kap) kérdés: Valszeg igen, van baj Benedekkel, de nem a képességeivel, tudásával, hanem a motivációs készségével, vagy esetleg az "érthetőségével".... Nem véletlenül került mellé Gerendás! A "fanatizálás", a "gyerünk! Együk meg őket!" az ő feladata. Ez hiányzik Tiborból...Ezért hiba lenne őt elzavarni! Ha más fiatal kapitányt ültetnének a helyére, az kb ua lenne ( Vincze B., Varga Zsolt....) Gerendást meg kb minden meccsen kiállították volna. 😊 Úgyhogy szerintem maradjon, és maradni is fog.
5) Összeállítás: Sajnos nincs olyan kimagasló játékos most, mint az előző években (évtizedekben) volt, akire bármikor rá lehet bízni, hogy ha szar van, majd megoldja. A fiatalok magabiztosnak tűnnek, de kell valaki, aki összefogja a csapatot, akinek bármikor lehet passzolni, aki megoldja távolról, ha kell, vagy kézre adja a labdát 2 mp el a duda előtt. Kapus poszt: ez van... mindenkinek lehet rossz napja, hete. (tudom, de ne az olimpia hetében legyen!) Néhány héttel ezelőtt Nagy Viktort ünnepelte a közönség a final four meccsek után a Margit szigeten... Nekem Madaras hiányzott a csapatból...
6) Öt méteresek: Ha bedobjuk őket, akkor most a sajtó, és mi is, kicsit fanyalogva a látott játék miatt , elégedetten dörzsölnénk a kezünket, hogy 4 között vagyunk, sőt, már szinte a döntőben vagyunk. Onnan meg már minden lehet. Hát nem lett. De azért nem kell temetni a csapatot, edzőt, nem kell sóval behinteni az uszodák helyét. Van ilyen, hogy jobb (?) az ellenfél, esetleg jobban (?), látványosabban (?) játszik.
Nem kell elvenni a gyerekek kedvét attól, hogy ússzanak, vízilabdázzanak (mert "csak" ötödik, hatodik, stb helyen végeztek a nagyok egy olimpián!)

Szóval, ahogy mondani szokták: mindíg a következő meccset kell megnyerni. Jönnek megint a Brazilok.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Szerintem nem kell ezt ennyire tulgondolni. Mai vizilabdamezony egyre kiegyenlitettebb, legtobb meccs egy golon dol el ide vagy oda a nagycsapatok kozott, igy lehet ebbol 6. hely is vagy eppen egy donto is az adott versenyen.
Most meg egy gol sem dontott, csak a buntetok, sajna nem a mi javunkra.
zavi27
Ez szerintem egy nagyon rossz gondolkodás, és csak a bajokat tussolnánk el.
Ráadásul:
Szerb-Spanyol 10-7
Olasz-Görög 9-5
NB2
spanyolok az elején húztak 2 meglepő eredményt, utána megnyerették velük a csoportot. nagyobb volt a füstjük. a szerb csapat még önbizalom nélkül is nyert simán.
az olaszok meg semmit sem csináltak eddig, meg is érdemelték volna, hogy kiessenek, és a 8 között megverték a görögöket, akik kb leutánozták ezt a színész vízilabdát. de a nap végén a mester még jobb a tanítványnál. viszont ha a horvátok innen megnyerik, akkor az lesz a szégyen. nekem eddig a horvátok a kedvenc utánunk, de most nagyot csalódtam bennük. pedig még 2014-ben Suknoval beszélgettem is a helyosztó meccs előtt, mert egyik kedvenc játékosom, de nagyon estek a szememben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Szép az összehasonlítás, csak tegnap nem a 2004-es csapattal játszottunk😊
Továbbra is tartom más hozzáállással és jobb játékkal simán verni kellett volna Montenegro-t.

Edző: Vincze Balázs?
NB2
Vincze Balázs tipikusan klub edző, amennyit én láttam belőle (mikor BVSC-nél volt, akkor abban az uszodában edzettem, nap mint nap láttam). az ő módszeréhez az kell, hogy mindig ott legyen a csapat mellett. nagyon jó edzőnek tartom, de a végén szinte mindig hiányzott nekik valami kicsi. kíváncsi lennék amúgy, hogy az ő sémái mennyire sikerülnének válogatott szinten is. is-is nálam, mert lenne benne elképzelés, de nem tudom, hogy ez a ciklikusság (2 havonta kapod meg az embereket 1 hétre) mennyire lenne jó neki. szerintem nem. mondjuk ha jobban belegondolok Csuvi éppen csapat nélkül van 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Szerintem nem kell ezt ennyire tulgondolni. Mai vizilabdamezony egyre kiegyenlitettebb, legtobb meccs egy golon dol el ide vagy oda a nagycsapatok kozott, igy lehet ebbol 6. hely is vagy eppen egy donto is az adott versenyen.
Most meg egy gol sem dontott, csak a buntetok, sajna nem a mi javunkra.
zavi27
Ez szerintem egy nagyon rossz gondolkodás, és csak a bajokat tussolnánk el.
Ráadásul:
Szerb-Spanyol 10-7
Olasz-Görög 9-5
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
A középsőt elvinném..Nem is tudtam hogy ovisokat is engednek az olimpiára.Coolearie
szerintem a kép jobb széle sem gyenge
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Szerintem nem kell ezt ennyire tulgondolni. Mai vizilabdamezony egyre kiegyenlitettebb, legtobb meccs egy golon dol el ide vagy oda a nagycsapatok kozott, igy lehet ebbol 6. hely is vagy eppen egy donto is az adott versenyen.
Most meg egy gol sem dontott, csak a buntetok, sajna nem a mi javunkra.
zavi27
maga a kapitány mondta, hogy ez nem a szerencsén múlik, még az ötösök sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem nem kell ezt ennyire tulgondolni. Mai vizilabdamezony egyre kiegyenlitettebb, legtobb meccs egy golon dol el ide vagy oda a nagycsapatok kozott, igy lehet ebbol 6. hely is vagy eppen egy donto is az adott versenyen.
Most meg egy gol sem dontott, csak a buntetok, sajna nem a mi javunkra.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Szép az összehasonlítás, csak tegnap nem a 2004-es csapattal játszottunk😊
Továbbra is tartom más hozzáállással és jobb játékkal simán verni kellett volna Montenegro-t.

Edző: Vincze Balázs?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gondolkodtam ezen a ffi vízilabdán. Játszásiból fogtam magam és elkezdtem egymáshoz hasonlítgatni az athéni olimpiabajnok csapattal (abban ugye még senki sem volt benne a jelenlegi bandából). A félkövérrel kiemelt játékos gondolom én jobbnak. Dőltnél szvsz egál a dolog.
Benedek Tibor vs. Vámos Márton
Biros Péter vs. Varga Dániel
Fodor Rajmund vs. Erdélyi Balázs
Gergely István vs. Decker Attila
Kásás Tamás vs. Varga Dénes
Kiss Gergely vs. Hosnyánszky Norbert
Madaras Norbert vs. Zalánki Gergő
Molnár Tamás vs. Hárai Balázs
Steinmetz Ádám vs. Kis Gábor
Steinmetz Barnabás vs. Decker Ádám
Szécsi Zoltán vs. Nagy Viktor
Varga Tamás vs. Manhercz Krisztián
Vári Attila vs. Szívós Márton

Ez biz 7-3 oda 3 egál mellett. Ezzel kb. szinkronban van az, hogy nem várt mindenki aranyat a csapattól. Az érem másik oldala az, hogy ugyanakkor sok ország szinten maradt ill. lépett, ahogy Gabó (ha jól emlékszem ő volt) is említette kb. 7 csapat volt, amelyik joggal érezhette úgy, hogy helye van a legjobb 4-ben. Most nekünk nem jött össze, plusz lehet abban is van vmi, hogy Benedekre is még talán nagy ez a kabát.
empty taxi
azért pár összehasonlítás hibás, meg nem is értek egyet vele. pl. Kis Gábor jobb center mint Steinmetz Ádám. Varga Tamás és Manhercz Krisztián teljesen más poszton játszanak, Mancherczet inkább Biroshoz tettem volna (két kapás játékos) míg Varga Tamáshoz vagy Hosit vagy Varga Danit. nehéz is az összehasonlítás, mert 2004es magyar válogatott a legjobb magyar válogatott volt, amit valaha én láthattam, valamint 3 balkezesük volt, és míg volt 2 bekk (most ugye papíron egy bekk). a többivel nagyjából egyet értek.
amúgy sztem nem nagy a kabát Benedeknek, csak egyszerűen nem vagyunk olyan félelmetesek, újak, mint 2013-ban pl. cserélt ő másodedzőt, csapatkapitányt (ennek sok értelmét nem láttam) visszahozott játékosokat stb, de nem jött be. 13 embert amúgy sem cserélhetsz le.
csebi
A Varga-Manhercz cserét adom, abban igazad van. Akkor Biros ill. Varga D.
Benedek kapcsán meg nem tudok dönteni. Azt is megérteném ha küldenék, azt is, ha nem. Alkalmasabb embert nem biztos, hogy találnának, ráadásul budapesti vizes vb jön, ha ott bukik az új ember, nincs az az isten h ne cseréljék le utána.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Gondolkodtam ezen a ffi vízilabdán. Játszásiból fogtam magam és elkezdtem egymáshoz hasonlítgatni az athéni olimpiabajnok csapattal (abban ugye még senki sem volt benne a jelenlegi bandából). A félkövérrel kiemelt játékos gondolom én jobbnak. Dőltnél szvsz egál a dolog.
Benedek Tibor vs. Vámos Márton
Biros Péter vs. Varga Dániel
Fodor Rajmund vs. Erdélyi Balázs
Gergely István vs. Decker Attila
Kásás Tamás vs. Varga Dénes
Kiss Gergely vs. Hosnyánszky Norbert
Madaras Norbert vs. Zalánki Gergő
Molnár Tamás vs. Hárai Balázs
Steinmetz Ádám vs. Kis Gábor
Steinmetz Barnabás vs. Decker Ádám
Szécsi Zoltán vs. Nagy Viktor
Varga Tamás vs. Manhercz Krisztián
Vári Attila vs. Szívós Márton

Ez biz 7-3 oda 3 egál mellett. Ezzel kb. szinkronban van az, hogy nem várt mindenki aranyat a csapattól. Az érem másik oldala az, hogy ugyanakkor sok ország szinten maradt ill. lépett, ahogy Gabó (ha jól emlékszem ő volt) is említette kb. 7 csapat volt, amelyik joggal érezhette úgy, hogy helye van a legjobb 4-ben. Most nekünk nem jött össze, plusz lehet abban is van vmi, hogy Benedekre is még talán nagy ez a kabát.
empty taxi
azért pár összehasonlítás hibás, meg nem is értek egyet vele. pl. Kis Gábor jobb center mint Steinmetz Ádám. Varga Tamás és Manhercz Krisztián teljesen más poszton játszanak, Mancherczet inkább Biroshoz tettem volna (két kapás játékos) míg Varga Tamáshoz vagy Hosit vagy Varga Danit. nehéz is az összehasonlítás, mert 2004es magyar válogatott a legjobb magyar válogatott volt, amit valaha én láthattam, valamint 3 balkezesük volt, és míg volt 2 bekk (most ugye papíron egy bekk). a többivel nagyjából egyet értek.
amúgy sztem nem nagy a kabát Benedeknek, csak egyszerűen nem vagyunk olyan félelmetesek, újak, mint 2013-ban pl. cserélt ő másodedzőt, csapatkapitányt (ennek sok értelmét nem láttam) visszahozott játékosokat stb, de nem jött be. 13 embert amúgy sem cserélhetsz le.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gondolkodtam ezen a ffi vízilabdán. Játszásiból fogtam magam és elkezdtem egymáshoz hasonlítgatni az athéni olimpiabajnok csapattal (abban ugye még senki sem volt benne a jelenlegi bandából). A félkövérrel kiemelt játékos gondolom én jobbnak. Dőltnél szvsz egál a dolog.
Benedek Tibor vs. Vámos Márton
Biros Péter vs. Varga Dániel
Fodor Rajmund vs. Erdélyi Balázs
Gergely István vs. Decker Attila
Kásás Tamás vs. Varga Dénes
Kiss Gergely vs. Hosnyánszky Norbert
Madaras Norbert vs. Zalánki Gergő
Molnár Tamás vs. Hárai Balázs
Steinmetz Ádám vs. Kis Gábor
Steinmetz Barnabás vs. Decker Ádám
Szécsi Zoltán vs. Nagy Viktor
Varga Tamás vs. Manhercz Krisztián
Vári Attila vs. Szívós Márton

Ez biz 7-3 oda 3 egál mellett. Ezzel kb. szinkronban van az, hogy nem várt mindenki aranyat a csapattól. Az érem másik oldala az, hogy ugyanakkor sok ország szinten maradt ill. lépett, ahogy Gabó (ha jól emlékszem ő volt) is említette kb. 7 csapat volt, amelyik joggal érezhette úgy, hogy helye van a legjobb 4-ben. Most nekünk nem jött össze, plusz lehet abban is van vmi, hogy Benedekre is még talán nagy ez a kabát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Vízilabda:
Meccs elején lövünk, kipattan Varga komótosan úszik a labdáért, a monti srác meg 3 méter hátrányból rásprintel és megszerzi.... Már ez figyelmeztető jel kellett volna lenni számomra, hogy itt valami baj van. Gyakorlatilag az egész csapat átbetlizett egy félidőt Nagy Viktorral az élen. Tényleg kb a második félidőtől kezdtek el úgy játszani ahogy kell. Csak -3-nál már nem megy minden úgy mint kell és a montik is nagyon felszívták magukat. 5 támadásunk volt az X-re, Varga tök üres helyzetben sem lőtte el, isteni szerencse volt, hogy a következő támadásban gyakorlatilag az utolsó mp-ben épp becsusszant a hálóba. A végén meg miért nem lőtte rá Szívós azt csak ő tudja. Érdekes a feketehegyeiek próbálták megjátszani a végén, de kicsúszott a kézből a labda. Ezt a meccset röhögve kellett volna hozni, de ahhoz egy egész meccses jó játék kellett volna. Mondom ezt úgy, hogy ha okosabbak vagyunk, mi nem a montikkal játszunk. De hát mi becsületesek vagyunk és egyenes háttal baromi jó lesz az 5. helyen szomorkodni.
Azt csak nagyon halkan jegyzem meg a vízilabda kiemelkedő sportág, mindenki itthon játszik nem kis pénzért. Kérdem én, ki volt az olimpián a "sztár" nálunk? Persze nem 2004-et írunk, de az itteniek közül 2-3 azért nem kis játékos! Nem nevesítek senkit, de bizony 2-3 ember elgondolkodhat a teljesítményén...
Benedek: nem győzött meg, hogy maradnia kéne, de amit csebi felvázolt pár hónapja, nem sok esélyt látok a kirúgására, nagyon uram-bátyám van itthon a pólóban is.
NB2
már nem tudom mit írtam, de biztos úgy van.
magáról a meccsről: előtte Benedek azt nyilatkozta, hogy ha fizikálisra vesszük a meccset, akkor esélyünk sincsen. erre mit csinálunk? szoros emberfogást játszunk. persze, hogy ebből jöttek az ötméteres szabaddobások. zónával alapvetően nem lett volna baj, ha Viktor legalább a kötelezőt fogja. 0%-os védési hatékonysággal csak Szécsi tudott olimpián meccset nyerni... az ő felkészítésével vmi nagyon nagy baj volt. az első meccsen sem értem, hogy görcsölhetett be.
másik elpuffogtatott frázis volt, hogy mennyire gyorsak leszünk. hát ebből őszintén szólva semmit sem láttam. egy lefordulásos gólunk nem volt. Barcelonában felvállaltuk a 6az5 elleni lefordulásból lövést, most meg egyáltalán nem. igazi uszóversenyt kellett volna rendeznünk, a montenegróiaknál hárman játszottak többet, mint nálunk a legtöbbet vízben lévő játékos (Vámos). de ha már nem ezt csináltuk, akkor viszont tényleg nem értem, hogy a Hárai-Kicsi kettős miért csak 25 percet volt összesen a vízben. azért az elég szomorú lenne, ha kiderülne, hogy csak ennyit bírtak erőnlétileg...
igazából azt sem értem, hogy Erdélyi miért csak 13 percet játszott, és miért nem lőtt büntetőt. Vámos már a kupa döntőn is kihagyta, most is gyengén lőtt. ha fej fölé lövöm a büntetőt, akkor kétféleképpen kell: vagy hirtelen nagy erővel, hogy a kapusnak ideje sem legyen kitenni a kezét, vagy pedig szép lassan magasra kiemelkedve megvárva míg kvázi elsüllyed a kapus, ő éppen a köztes megoldást választotta. Hosi pedig a gyengék büntetőjét választotta: bal kéz lapos, ilyet sokat védtem ki én is még játékos koromban is (egyszer Dr. Molnárét is 😊
őszintén szólva itt ment állítólag a nagy videózás, de nálunk Decker egy büntető közelében sem volt, míg Stepanovics fogott kettőt, és még azt hiszem az egyik is majdnem megvolt neki.
sosem sajnáltam Szívóst, mert állítom, hogy a pekingi csapatból saját magát lőtte ki. DE most megsajnáltam, főleg amilyen nyilatkozatot adott. én vele is lövettem volna büntetőt. A Hosi helyett mondjuk.
kapitány váltás: én amondó vagyok, hogy kellene. következő eredményeink vannak: vb 1. hely, eb 2. hely, vb 6. hely, eb 3. hely. ez azért nem egy veretes eredmény, és már kábé mki arra játszik a szemben lévő csoportból, hogy velünk játszanak 8 között (Kazanyban az olaszok, most a montenegróiak.) vszeg nem fogják leváltani, adnak neki egy esélyt a jövő évi vb-re, és őszintén szólva meg tudom érteni, mert nem nagyon tudok embert mondani a helyére. aki fiatalabb és szóba jöhetne, azok a klubnál most nagyon jól elvannak, nem hiszem, hogy pályáznának. meglátjuk mi lesz, de Kemény sztem sem fogja lecserélni az emberét, egy olyanra, aki nem az.
ami biztató az Manhercz játéka és időnként Zalánkié. utóbbit remélem nem viszi el a pesti élet rossz irányba. viszont Varga Daninak támadásban vmi új kell, mert feltűnően rosszak, gyengék a lövései, nem, hogy veszélyt jelentene, inkább őt hagyják lőni.

viszont a poló előtti előrejelzésem kb semmiben sem jött be, úgy látszik, még sem értek hozzá. a szerbek innen behúzzák sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 107 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/az-olimpiai-program-es-a-magyar-indulok-augusztus-17-2516529

VÍZILABDA
NŐI ELŐDÖNTŐ
17.20: Oroszország–Olaszország
21.30: MAGYARORSZÁG–Egyesült Államok

de lehet tényleg váltottak, hogy amerikában is emberi időben legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Hétfőn néztem este a programot, állítom a miénk volt a fél6-os meccs. Lehet NBC megint bekavart?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Éremtáblázaton van esélyünk a top 10-re?
ThundersNFL
Nem sok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Nem lesz 4x-es olimpiai bajnok Walsh.
Női döntőben se lesz könnyebb dolga a brazil párosnak.