Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
No sebaj reméljük a bronz meglesz a Imréék meg felszeletelik a tsigákat 😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyszer lenne már egy Olimpia amikor nekünk fújnak inkább...
ThundersNFL
Van olyan is, csak azon könnyebb túllépni, nem bosszant, ezért pikk-pakk el is felejti az ember 😊 (Cselgáncsban is volt pár ilyen meccs itt az olimpián is, de már most se tudom megmondani ki jutott így tovább. 😊 A Bor Barnáéra meg jó ideig emlékezni fogok 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elméletileg igen, gyakorlatilag nem. Annyira más játék, hogy egy egyéni játékos semmit nem tud párosban, vagy fordítva játszani.Mások az adogatás szabályok is, ezért egy egyéni játékos szerváját egy páros játékos párosban legyilkolja, fordítva egyéniben az egyéni a páros játékost kiszerválja.diverdoc
Jól gondolom, hogy te erősen benne vagy a tollas sportban? Elég sok mindent tudsz róla, kened-vágod. 😊 Esetleg játszol, játszottál is?
peterk2005
Sajnos későn ismertem meg, így csak amatőr szinten. Korábban jobban benne voltam főleg utánpótlás szinten, csapatorvosként elsődlegesen. Volt olyan EB-is ahol a válogatottal voltam. Fiaim sokszoros korosztályos bajnokok, kisebbik EB 5., többszörös felnőtt bajnokok, magyar válogatottak. Praktikusan a családunk élete a tollaslabda. Hát ennyi.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Egyszer lenne már egy Olimpia amikor nekünk fújnak inkább...
ThundersNFL
Ezzel legalább 200 ország szurkolói hasonlóan állnak. 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 574
régen a kivédekezett parterhelyzet pontot ért.

...

choose life
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Egyszer lenne már egy Olimpia amikor nekünk fújnak inkább...
ThundersNFL
az sose fog eljönni
kapitnono
De ha mi rendezzük de inkább ne

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Semmit se csinált Bácsi se. A dán legalább képes volt 2-3-szor is majdnem kitolni, ami szintén nem pont de közelebb volt hozzá. 😕
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Egyszer lenne már egy Olimpia amikor nekünk fújnak inkább...
ThundersNFL
az sose fog eljönni


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ha az intés intézménye nem lenne, egy dög unalmas sport lenne, és még ennyien se néznék, és jó eséllyel olimpiai sportok közül is kikerülne.
dawyd728
hát én meg ezek után nem bánom, ha kirakják, ez nem sport, hanem bírói szimpátiaszavazás
Kampman
néha a judoban sincsen másképp sajnos


több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Egyszer lenne már egy Olimpia amikor nekünk fújnak inkább...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Faszkivan

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Faszom ezekbe a buzi intésekbe. Miédt nem lehet addig menni amíg valaki nem csinál valamit?
Matthew99
AZ a baj a kötött fogás pl. annyira kötött, hogy alig lehet valami technikát használni. Annyira meg vannak ezek a sportolók jók, hogy azokat kivédjék. így aztán a jobbak többnyire csak gyömöszölik egymást, és az intésekre és ezzel a parterre játszanak. Bácsi se csinált mást igazából, csak ezt a meccset nem neki fújták be sajnos 😕 Fordítva se lett volna igazságosabb, csak akkor örülnénk 😊

(Szvsz számomra a kötött fogású bírkózás az egyik olyan olimpiai sport, amit túlhaladott az idő. Ha már mennie kell valamilyen sportnak, akkor ezerszer inkább ez, mint mondjuk az öttusa.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Ha az intés intézménye nem lenne, egy dög unalmas sport lenne, és még ennyien se néznék, és jó eséllyel olimpiai sportok közül is kikerülne.
dawyd728
hát én meg ezek után nem bánom, ha kirakják, ez nem sport, hanem bírói szimpátiaszavazás
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Sajnos győzött a jobb...
Blitzburgh
Lófaszt jobban adta el a semmit
ThundersNFL
Kivédekezett egy térdelést,ez döntött.
Blitzburgh
Bácsi kettőt, nekem anno jobban tetszett az a megközelítés, hogy ha parterben a támadó nem szerzett pontot, akkor a védekező kapott.
somoskovig
Igen így volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Dán semmit nem csinált.... Intéssel nem engednék meccset nyerni
ThundersNFL
mondjuk Bácsi se

azt nem értem, hogy miért kezdünk ilyen passzívan, intés után meg végképp nem értem miért kell megvárni a következőt. Utána meg már sejthető volt, hogy lesz büntipont a második 3. percben.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
na mindegy hátha a bronz meccsen kipihentebben jobban megy majd neki. Azért ez a 20 perc nem volt túl sok pihenő.


több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Sajnos győzött a jobb...
Blitzburgh
Lófaszt jobban adta el a semmit
ThundersNFL
Kivédekezett egy térdelést,ez döntött.
Blitzburgh
Bácsi kettőt, nekem anno jobban tetszett az a megközelítés, hogy ha parterben a támadó nem szerzett pontot, akkor a védekező kapott.

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Sajnos győzött a jobb...
Blitzburgh
Lófaszt jobban adta el a semmit
ThundersNFL
Kivédekezett egy térdelést,ez döntött.
Blitzburgh
Bácsi is... A második részben az utolsó 1:30-ban csak alibizett a dán

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Sajnos győzött a jobb...
Blitzburgh
Lófaszt jobban adta el a semmit
ThundersNFL
Kivédekezett egy térdelést,ez döntött.
Blitzburgh
bácsi meg kettőt úgyhogy nem hinném


több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ha az intés intézménye nem lenne, egy dög unalmas sport lenne, és még ennyien se néznék, és jó eséllyel olimpiai sportok közül is kikerülne.
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Sajnos győzött a jobb...
Blitzburgh
Lófaszt jobban adta el a semmit
ThundersNFL
Kivédekezett egy térdelést,ez döntött.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Sajnos győzött a jobb...
Blitzburgh
Lófaszt jobban adta el a semmit

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Dán semmit nem csinált.... Intéssel nem engednék meccset nyerni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Faszom ezekbe a buzi intésekbe. Miédt nem lehet addig menni amíg valaki nem csinál valamit?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Röhejes ez az összes küzdősport, gyakorlatilag a bírók döntik el