Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 474 — !SuPeR6BoWL!
Ha a görögök most kikapnak és ha a brazilokat megcsapjuk vízilabdában, akkor csoportelsők vagyunk?

De sok ha...
Bruce
és játszunk a montikkal
DE!!!
Ha itt az ausszik nyernek sokkal és mi kikapunk több góllal (11 gól a különbség) akkor kiestünk!
NB2
Akkor Benedeket meg a komplett csapatot lelövik

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 474 — !SuPeR6BoWL!
Esély az ukránok ellen?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Ha a görögök most kikapnak és ha a brazilokat megcsapjuk vízilabdában, akkor csoportelsők vagyunk?

De sok ha...
Bruce
és játszunk a montikkal
DE!!!
Ha itt az ausszik nyernek sokkal és mi kikapunk több góllal (11 gól a különbség) akkor kiestünk!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Bácsi mikor meccsel a bronzért
ThundersNFL
22 32


több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 474 — !SuPeR6BoWL!
Bácsi mikor meccsel a bronzért

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
engem is dühít rendesen, de az a noname boksz aranyért megy azért. Bár én is szívesebben nézném nadalt vagy a Team Usát mint a bokszot vagy a tornát.
kapitnono
Mondjuk a teniszt ahogy elnézem nem bánom hogy nem látom, Team USA-t meg lényegesen nagyobb élmény az NBC-n nézni.
Zolee23
hátigen, az ottani kommentárok kicsit jobbak


több mint 8 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
engem is dühít rendesen, de az a noname boksz aranyért megy azért. Bár én is szívesebben nézném nadalt vagy a Team Usát mint a bokszot vagy a tornát.
kapitnono
Mondjuk a teniszt ahogy elnézem nem bánom hogy nem látom, Team USA-t meg lényegesen nagyobb élmény az NBC-n nézni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ha a görögök most kikapnak és ha a brazilokat megcsapjuk vízilabdában, akkor csoportelsők vagyunk?

De sok ha...
Bruce
ja és montenegróval játszunk. Szóval a görögök valószínáleg direkt kapnak ki hogy a spanyolokkal játszhassanak.


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha a görögök most kikapnak és ha a brazilokat megcsapjuk vízilabdában, akkor csoportelsők vagyunk?

De sok ha...
Bruce
Ha a görögök x-elnek az is elég lehet ha nyerünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Ha a görögök most kikapnak és ha a brazilokat megcsapjuk vízilabdában, akkor csoportelsők vagyunk?

De sok ha...
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Kemény, hogy megy élőben egy Nadal - Nishikori és USA - France kosár, helyette az M4-5 maraton futást ismételget meg noname bokszot ad.
Zolee23
Döntő lesz boxban.
M5-ön meg magyar foci lesz mindjárt.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Kemény, hogy megy élőben egy Nadal - Nishikori és USA - France kosár, helyette az M4-5 maraton futást ismételget meg noname bokszot ad.
Zolee23
erre ott a webes felület
ha élőben adnak valamit (főleg az aranyért), azért ne cseszegessük őket
mindenkit nem lehet kielégíteni😊
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kemény, hogy megy élőben egy Nadal - Nishikori és USA - France kosár, helyette az M4-5 maraton futást ismételget meg noname bokszot ad.
Zolee23
engem is dühít rendesen, de az a noname boksz aranyért megy azért. Bár én is szívesebben nézném nadalt vagy a Team Usát mint a bokszot vagy a tornát.


több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
úgy látom a görögök nem akarnak Montenegróval játszani 😊
több mint 8 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Kemény, hogy megy élőben egy Nadal - Nishikori és USA - France kosár, helyette az M4-5 maraton futást ismételget meg noname bokszot ad.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Első versenyző interjú ami tetszett, hangulatos volt, jók voltak a kérdések. A maratonista lányokra gondolok. Nem aranyról szólt, de kicsit emlékeztetett rá, hogy az olimpia versenyzői szemmel miről is szól. A sport, és a sportoló ünnepe. Még ilyen interjúkat, sokat 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ukránok már ellen 50-50 meccs lesz.
dawyd728
Asszittem 45-ig vívnak! 😉

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ukránok már ellen 50-50 meccs lesz.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek után pláne nem értem mit pattogott Boczkó mikor kikapott Imre Gézától egyéniben...
Jughead
Géza is megmondta h a felkészülés során az asszóik legalább 80%-át Boczek nyerte, ilyen helyzetben nyilván frusztrál ha ezt nem tudod érvényesíteni az olimpián.
empty taxi
Jó azt meg tudjuk mit ér a preseason 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük a két bronz közül vmelyik meglesz s verjük a brazilokat s akkor elfogadható napot zárunk.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ezek után pláne nem értem mit pattogott Boczkó mikor kikapott Imre Gézától egyéniben...
Jughead
Géza is megmondta h a felkészülés során az asszóik legalább 80%-át Boczek nyerte, ilyen helyzetben nyilván frusztrál ha ezt nem tudod érvényesíteni az olimpián.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Boczkó mai vívásával nem lehetett továbbjutni... 😕

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van ez Boczkó gyengeségén ment el már a koreaiak ellen is majdnem ráfizettünk cserélni kellett volna. Igazából Imre miatt sajnálom a dolgot. Ha az egyéni meglett volna anbyira nem zavarna....
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha vmibe bele akarunk kötni akk ink abba kellene h Bandi miért nem erőltette Grumier ellen, de ez van. Jobbak voltak a franciák.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Ezek után pláne nem értem mit pattogott Boczkó mikor kikapott Imre Gézától egyéniben...