NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Györgyi 14.39el fejezte be, 3 szám után a 8. helyen áll.

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
4-3-ra vezetnek a románok a döntő setben és adogathatnak.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Xéni 13.78al fejezte be a súlylökést, nagyon csalódottnak tűnik.

Szerkesztette: Sixo

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Wlodarczyk , ahogy azt várni lehetett , elsőre simán megdobta a nem alacsonya sejtező szintet, 5 méterrel dobta túl.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Közben Xéni 13.65re javított.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Izgalmas/fordulatos volt a férfi súlyemelés döntője is.
Igor
Kínai férfi súlyemelők sorban bukják az aranyakat.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Izgalmas/fordulatos volt a férfi súlyemelés döntője is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Xéni 13.14 -el indított súlylökésben, 80 centivel ideije legjobbjától elmaradva, Györgyi 14:39, ami kinti idei legjobb és majdnem egyéni csúcs.

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Románok kiegyenlítettek Nadalék ellene a döntőben.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre a kis történetre, had ne fűzzek semmi szép kommentátort... (aki nézi a cselgáncs bronzmeccset, érti).
danyly
Hát inkább ne is, nem lenne jó, ha holnap kiderülne, hogy az a szerencsétlen kommentátor bűzlik ott a tengervízben. 😀
peterk2005
Jó értem. Elírtam. Kommentárt szerettem volna írni.
danyly
Tudom, persze 😊 Csak így, hogy kb. fél óránként küldi el valaki valamelyik magyar kommentátort, kifejezetten vicces volt ez az elírás 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Erre a kis történetre, had ne fűzzek semmi szép kommentátort... (aki nézi a cselgáncs bronzmeccset, érti).
danyly
Hát inkább ne is, nem lenne jó, ha holnap kiderülne, hogy az a szerencsétlen kommentátor bűzlik ott a tengervízben. 😀
peterk2005
Jó értem. Elírtam. Kommentárt szerettem volna írni.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre a kis történetre, had ne fűzzek semmi szép kommentátort... (aki nézi a cselgáncs bronzmeccset, érti).
danyly
Hát inkább ne is, nem lenne jó, ha holnap kiderülne, hogy az a szerencsétlen kommentátor bűzlik ott a tengervízben. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
ez volt már?

A foter.ro beszámolója szerint a rendőrség hivatalos dokumentumokat foglalt le a Román Olimpiai Bizottság bukaresti székházában, egy cég székhelyén pedig házkutatást tartott, mivel felvetődött a gyanú, hogy a Rióban versenyző román olimpikonok hamisított ruházatot kaptak.

A híreket egyelőre nem erősítették meg. A rendőrség hivatalosan azt közölte, hogy egy hamisított sportfelszerelés forgalmazásával gyanúsított cégnél végez házkutatást.

A Rióban tartózkodó román sportolók névtelenül arra panaszkodtak, hogy a felszerelés gyenge minőségű, több ruhadarab elszakadt, kinyúlt vagy színét vesztette.

A felszerelést az olasz Kappa cég gyártotta, de a ruhadarabok címkéjén a francia Sol's Europe cég neve szerepel. A Román Olimpiai Bizottság közbeszerzésen választotta ezt a céget, az üzletet a Pax Creative cég közvetítette.

A Pax Creative képviselői elismerték, hogy a román olimpiai csapat hamisított felszereléssel utazott Rióba, de állításuk szerint túl későn szereztek tudomást a helyzetről. A román olimpikonok hivatalos felszerelése 130 ezer euróba (40.2 millió forint) került.

baggio
Na pedig ott már felállították az antikorrupciós ügyészséget is tavaly, ezek szerint mégis valakinek a haverja nyerte a közbeszerzést.
mustaine
Ottani magyaroktól olvastam már többször, hogy azokat inkább politikai leszámolásokra, mintsem, valódi, korrupcióellenes tevékenységre használják.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
ez volt már?

A foter.ro beszámolója szerint a rendőrség hivatalos dokumentumokat foglalt le a Román Olimpiai Bizottság bukaresti székházában, egy cég székhelyén pedig házkutatást tartott, mivel felvetődött a gyanú, hogy a Rióban versenyző román olimpikonok hamisított ruházatot kaptak.

A híreket egyelőre nem erősítették meg. A rendőrség hivatalosan azt közölte, hogy egy hamisított sportfelszerelés forgalmazásával gyanúsított cégnél végez házkutatást.

A Rióban tartózkodó román sportolók névtelenül arra panaszkodtak, hogy a felszerelés gyenge minőségű, több ruhadarab elszakadt, kinyúlt vagy színét vesztette.

A felszerelést az olasz Kappa cég gyártotta, de a ruhadarabok címkéjén a francia Sol's Europe cég neve szerepel. A Román Olimpiai Bizottság közbeszerzésen választotta ezt a céget, az üzletet a Pax Creative cég közvetítette.

A Pax Creative képviselői elismerték, hogy a román olimpiai csapat hamisított felszereléssel utazott Rióba, de állításuk szerint túl későn szereztek tudomást a helyzetről. A román olimpikonok hivatalos felszerelése 130 ezer euróba (40.2 millió forint) került.

baggio
Na pedig ott már felállították az antikorrupciós ügyészséget is tavaly, ezek szerint mégis valakinek a haverja nyerte a közbeszerzést.

több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
ez volt már?

A foter.ro beszámolója szerint a rendőrség hivatalos dokumentumokat foglalt le a Román Olimpiai Bizottság bukaresti székházában, egy cég székhelyén pedig házkutatást tartott, mivel felvetődött a gyanú, hogy a Rióban versenyző román olimpikonok hamisított ruházatot kaptak.

A híreket egyelőre nem erősítették meg. A rendőrség hivatalosan azt közölte, hogy egy hamisított sportfelszerelés forgalmazásával gyanúsított cégnél végez házkutatást.

A Rióban tartózkodó román sportolók névtelenül arra panaszkodtak, hogy a felszerelés gyenge minőségű, több ruhadarab elszakadt, kinyúlt vagy színét vesztette.

A felszerelést az olasz Kappa cég gyártotta, de a ruhadarabok címkéjén a francia Sol's Europe cég neve szerepel. A Román Olimpiai Bizottság közbeszerzésen választotta ezt a céget, az üzletet a Pax Creative cég közvetítette.

A Pax Creative képviselői elismerték, hogy a román olimpiai csapat hamisított felszereléssel utazott Rióba, de állításuk szerint túl későn szereztek tudomást a helyzetről. A román olimpikonok hivatalos felszerelése 130 ezer euróba (40.2 millió forint) került.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Montenegró nagyon súlytalan volt az egész tornán, ki is estek (az előző olimpia döntőse). A norvég csajok meg az első meccs óta (ahol kikaptak a braziloktól) hengerelnek. Szokás szerint.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Szép lányokat inkább a most zajló norvég női kézi meccsen nézzetek. 😊
De ízlések és pofonok. 😊
danyly
azoknál semmi esélyünk, azok ugyanazt szeretik mint mi 😀
NB2
NFL? 😛
Kampman
is, meg sajnos ugyanazt mint Ellen Page 😕
Negritis
ez utóbbi különösen tragikus 😕
Kampman
igen 😕 de van még 1-2 olyan "celeb" aki esetében tragikus

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Én azt csinálnám, ha csak intéssel nyerne valaki, hogy hosszabbítást rendelnék el és ha akkor sem tud 2 percig csinálni semmit a vesztésre álló, akkor nyerne csak intéssel a másik.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Jó nagy bohóc döntő volt ez cselgáncsban. Értem én, hogy nagy sztár ez a benga, de igazából semmit nem csinált (mondjuk a japán sem).
danyly
ha jól emlékszem 4 éve kb ugyanígy nyert a döntőben. hasonlóan eseménytelen volt az is

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó nagy bohóc döntő volt ez cselgáncsban. Értem én, hogy nagy sztár ez a benga, de igazából semmit nem csinált (mondjuk a japán sem).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Szép lányokat inkább a most zajló norvég női kézi meccsen nézzetek. 😊
De ízlések és pofonok. 😊
danyly
azoknál semmi esélyünk, azok ugyanazt szeretik mint mi 😀
NB2
NFL? 😛
Kampman
is, meg sajnos ugyanazt mint Ellen Page 😕
Negritis
ez utóbbi különösen tragikus 😕
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Riner nem rossz DT lenne 😊

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Erre a kis történetre, had ne fűzzek semmi szép kommentátort... (aki nézi a cselgáncs bronzmeccset, érti).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
„Mondtam Gyuri bának (Turi György), hogy kicsit változott a világ. Amikor legutoljára együtt készültünk a 800-ra egy olimpián, szétvetett az ideg engem is, őt is. Ma egy pillanatig nem idegeskedtünk.

A futamot akartam megnyerni, reméltem, picit élesebb lesz a verseny, de sajnos nem szorongattak meg, mert ha egymás mellett úszunk, picit mindenki rátesz kézzel is, lábbal is, akkor talán 8:32-nél jobb is lehetett volna. Ennyit akartam, hiába volt már reggel is viharos jókedvem, tudtam, nem én fogok ma 8:06-ot úszni, hanem Ledecky.

Még nem voltam a nyílt vízi pályán, mert most kezdik még összerakni. Addig remélem, a vízi hulla többi részeit is megtalálják, mégis elég rosszul festene, hogy úszás közben én jeleznék, halló, itt van a karja, amit keresnek. Már ha hinni lehet a híreknek, bár remélem, az egész csak túlzás. Egyébként én vagyok a google mapsen a Copacabanán legtöbbet sétáló ember lenyomata, mert azért nézegettük a helyszínt.

Mindenki Kenderesi Tomi sajtburgerével van elfoglalva, hogy most már minél több legyen neki. Ehhez képest úszás közben egyszer csak rántott hús szagot éreztem az egyik fordulónál. Másfél hete vágyom arra, hogy ehessek egyet... Úgyhogy írjátok meg, hogyha Kenderesinek mindenki sajtburgert akar adni, akkor nekem meg hozzanak rántott húst. Felőlem akár a tíz kilométer közben, fél távnál, az etetőstégre is lehet.

Ha olyan szél lesz, mint három napja, meg olyan idő, mint tegnap, akkor én windsurfben fogok indulni. Egyébként nem tudom, mi van itt, esténként mindig rajtam van a nagykabát. Azt mondták, a nyári olimpiára neveztek be, de szerintem ez a téli lesz" – nyilatkozta a Magyar Úszószövetség Facebook-oldalának a londoni olimpiai bajnok, aki most is a 10 km egyik esélyese.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Szép lányokat inkább a most zajló norvég női kézi meccsen nézzetek. 😊
De ízlések és pofonok. 😊
danyly
azoknál semmi esélyünk, azok ugyanazt szeretik mint mi 😀
NB2
NFL? 😛
Kampman
Jags