NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Nem is tudtam (vagy csak elkerülte a figyelmemet), hogy Szabó Gábor is közvetít. Most éppen golfot. Gondolom az atlétika is az ó reszortja lesz.
danyly
Remélem... jobb lett volna ha Jenő helyett ő adta volna az úszást..., Jenő meg adhatta volna a fedett pályás távolba nézést...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 525 — Panthers fan
Nem is tudtam (vagy csak elkerülte a figyelmemet), hogy Szabó Gábor is közvetít. Most éppen golfot. Gondolom az atlétika is az ó reszortja lesz.
danyly
Teniszt is ő nyomja.

Érződik, hogy a golfot nemrég tanulta, de az opciók közül még mindig messze ő volt a legjobb választás.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem is tudtam (vagy csak elkerülte a figyelmemet), hogy Szabó Gábor is közvetít. Most éppen golfot. Gondolom az atlétika is az ő reszortja lesz.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Hát, ha állva jobbat lő, mint fekve, akkor van esély. Csak miért pont állva lőne jobbat?
dawyd728
Mert ha áll akkor ő is jobban szereti 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 414 — nabege2@yahoo.com
A térdelést még gyakorolnia kell a magyar sportlövő nőnek :o)
Jakehomer
Ne légy perverz.
Sixo
Nem értem a vádaskodást, de a lényeg, hogy fekvő pozícióból szerencsére sokkal jobban megy neki
Jakehomer
Ilyenek vagyunk mi pasik, folyton csak a sex sportpuska.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Hát, ha állva jobbat lő, mint fekve, akkor van esély. Csak miért pont állva lőne jobbat?
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 525 — Panthers fan
A térdelést még gyakorolnia kell a magyar sportlövő nőnek :o)
Jakehomer
Ne légy perverz.
Sixo
Nem értem a vádaskodást, de a lényeg, hogy fekvő pozícióból szerencsére sokkal jobban megy neki

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 722 — LIGHTS OUT!
A térdelést még gyakorolnia kell a magyar sportlövő nőnek :o)
Jakehomer
Ne légy perverz.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 525 — Panthers fan
A térdelést még gyakorolnia kell a magyar sportlövő nőnek :o)

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 197 — Steelers fan
A mostaniak fényében érdekes olvasmány ez a januárban megjelent cikk:  vs.hu/sport/osszes/az-egesz-vilag-hosszuekat-fogja-masolni-most-kell-leszivni-az-agyukat-0113
peterk2005
Nem vagyok otthon úszásban, de ha csak a magyar labdarúgó edzők "arroganciáját" veszem alapul, (a magyaron a hangsúly) miért akarna bárki is egy taknyos amerikaitól tanulni az úszó edzőink közül?
Mi találtuk ki az úszást, Hajós Alfrédtől Risztov Éváig olimpiai bajnokok sorát neveltük ki.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
lehet volt már, a filippinók toronyugranak:
 www.youtube.com/watch?v=ToPRDDPN4xg
nagyszerű szinkronugró párost alkothatnának 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
A mostaniak fényében érdekes olvasmány ez a januárban megjelent cikk:  vs.hu/sport/osszes/az-egesz-vilag-hosszuekat-fogja-masolni-most-kell-leszivni-az-agyukat-0113


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként most néztem vissza nem akkora meglepetés Baladin győzelme, a verseny allatt végig ott volt az elején a surranó pályán, de még az a vicc hogy nem a biciklis nyer tavaly legutoljára ahogy Crazy mondta, hanem Balandin előtt, pont ugyanazon a napon nyertek súlyemelésben
Heisman Trophy
Hát, azért amikor a pályán van több olyan úszó is, aki 2:07 elejére tudjuk, hogy minimum képes, és erre jön egy úszó, aki még életében nem úszott 2:08-on belül és nyer, az bizony meglepetés. Ahogy Kenderesi győzelme is az lett volna, hiába tudjuk, hogy óriási tehetség, és a robbantás bármikor benne lehet.

Az a bosszantó, hogy mindkét nagy csalódást hozó számban (200 férfi pille, és 200 ff mell) olyan időkkel nyertek, amiket Cseh Laci és Gyurta Dani simán meg tudott volna úszni, ha nem áll fejre náluk valami. 😕 Ha mindkettőt valami űr idővel nyerik, akkor nem bosszantana annyira.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 210 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként most néztem vissza nem akkora meglepetés Baladin győzelme, a verseny allatt végig ott volt az elején a surranó pályán, de még az a vicc hogy nem a biciklis nyer tavaly legutoljára ahogy Crazy mondta, hanem Balandin előtt, pont ugyanazon a napon nyertek súlyemelésben

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Jakabos ránézésre gyengébben kezdett, mint reggel Verrasztó. Sok értelme nem volt a cserének.
peterk2005
 hvg.hu/sport/20160811_Verraszto_David_utan_a_testvere_is_visszalepett
zinedine5
micsoda sportember mindkettő. remélem eltűnnek a faszba az élsporttól (már amennyira élsport amit képviselnek).
braxa88
Ez a cikk kattintás vadász. 5-en voltak tagjai a váltónak. Jakabost nem engedte a szövetség Hosszú kárára indulni 200 pillangón. Ő szinte biztos volt, h bekerül. A váltó 3 leggyengébb tagja mind 1:58 vége időkre képes. Ezért már csak frissítés céljából megéri egyet cserélni, h inkább legyen este +1 friss ember. Kérdés inkább az, miért nem a reggeli idők alapján gyengébb Ajna került ki? Én speciel ezzel a döntéssel is együtt tudok élni. Ajna szempontjából hosszútávon fontos lehet, h 14 évesen úszott már egy olimpiai döntőt, addig Evelyn jó eséllyel jövőre a vb után visszavonul. Amibe szakmailag kicsit bele lehet kötni, az a váltó sorrendjének kialakítása.
dawyd728
"Verrasztó Evelyn miért lépett vissza"

Lehet, hogy megérte volna egyébként is cserélni, de ez nem csere volt a cikkek szerint.
zinedine5
Most mondjam azt, h az olimpia alatt többen írnak az úszásról, mint akik értenek is hozzá. Benito cikkét érdemes megnézni tegnapról.
Érdemes megnézni mennyi kommentet szült a cikk és mennyit egy átlag semmitmondó cikk. Ez a mai magyar sportújságírás.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 297 — Ajmo Vatreni
Jakabos ránézésre gyengébben kezdett, mint reggel Verrasztó. Sok értelme nem volt a cserének.
peterk2005
 hvg.hu/sport/20160811_Verraszto_David_utan_a_testvere_is_visszalepett
zinedine5
micsoda sportember mindkettő. remélem eltűnnek a faszba az élsporttól (már amennyira élsport amit képviselnek).
braxa88
Ez a cikk kattintás vadász. 5-en voltak tagjai a váltónak. Jakabost nem engedte a szövetség Hosszú kárára indulni 200 pillangón. Ő szinte biztos volt, h bekerül. A váltó 3 leggyengébb tagja mind 1:58 vége időkre képes. Ezért már csak frissítés céljából megéri egyet cserélni, h inkább legyen este +1 friss ember. Kérdés inkább az, miért nem a reggeli idők alapján gyengébb Ajna került ki? Én speciel ezzel a döntéssel is együtt tudok élni. Ajna szempontjából hosszútávon fontos lehet, h 14 évesen úszott már egy olimpiai döntőt, addig Evelyn jó eséllyel jövőre a vb után visszavonul. Amibe szakmailag kicsit bele lehet kötni, az a váltó sorrendjének kialakítása.
dawyd728
"Verrasztó Evelyn miért lépett vissza"

Lehet, hogy megérte volna egyébként is cserélni, de ez nem csere volt a cikkek szerint.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 210 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Brazilokkal (soccer) mi történt ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 210 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szép volt Áron! Ezzel Fuchs Jenő (1908 és 12) és Kárpáti Rudolf (1956 és 60) után harmadik ember, aki meg tudta védeni egyéni kard bajnoki címét! Ez sem semmi....
csi77
Krovopuskovnak és Lamournak is sikerült 😊
Igor
Tudtam bakker, ha kifelejtem a magyar szót, akkor valaki beleköt... 😊

Tehát magyar kardvívóként a harmadik volt Áron, akinek ez sikerült. A számok világában kalandozva a címvédések között 48 és 56 év telt el, remélem a következő duplázásra nem kell 64 évet várni......😊
csi77
Lehet hogy még egy duplázásra annyit kell várni, de meglesz 2020-ban a triplázás 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 414 — nabege2@yahoo.com
Kicsit off, de azért nem annyira:
empty taxi
Ehhez tartozik, hogy valamelyik nagyobb amerikai online újságban olvastam nemrégiben egy hosszabb cikket Katinkáról, és abban a szövetséggel való vitájáról is írtak. Ott olvastam, hogy Katinka kapott kb. 30 ezer dollárnyi támogatást a szövetségtől, amit nem fogadott el, azzal, hogy neki szerencsére már nincs szüksége pénzre, inkább adják a kevésbé jó helyzetben edző, versenyző magyar úszóknak. Érdekes módon erről itthon nem is lehetett olvasni, csak arról, hogy önálló öltözőt követel magának... (Az más kérdés, hogy a publikum reakciója erre is az volt, hogy menjen a *csába a szövetség, ha egy ilyen úszónak saját öltözőért kell pitizni, szóval nem jött be, ahogy a Laci bácsi odaküldés is csúfosan besült. De ettől még szomorú, hogy ennyire képes a magyar nyilvánosság, hogy ilyesmit meg se tudsz, ha nem tévedsz el egy usa szakoldalra....)
peterk2005
Hidd el mindenki titkol el híreket. USA-ban is, Oroszországban is és persze itt is.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 525 — Panthers fan
reggel fél8kor is biztos jó lehet versenyt kezdeni.
braxa88
A golfozók hozzá vannak szokva. Az Openen van 6.30-as kezdés is, na az már kemény 😊 (mert előtte legalább 2 órával ébren kell lenni)

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Jakabos ránézésre gyengébben kezdett, mint reggel Verrasztó. Sok értelme nem volt a cserének.
peterk2005
 hvg.hu/sport/20160811_Verraszto_David_utan_a_testvere_is_visszalepett
zinedine5
micsoda sportember mindkettő. remélem eltűnnek a faszba az élsporttól (már amennyira élsport amit képviselnek).
braxa88
Ez a cikk kattintás vadász. 5-en voltak tagjai a váltónak. Jakabost nem engedte a szövetség Hosszú kárára indulni 200 pillangón. Ő szinte biztos volt, h bekerül. A váltó 3 leggyengébb tagja mind 1:58 vége időkre képes. Ezért már csak frissítés céljából megéri egyet cserélni, h inkább legyen este +1 friss ember. Kérdés inkább az, miért nem a reggeli idők alapján gyengébb Ajna került ki? Én speciel ezzel a döntéssel is együtt tudok élni. Ajna szempontjából hosszútávon fontos lehet, h 14 évesen úszott már egy olimpiai döntőt, addig Evelyn jó eséllyel jövőre a vb után visszavonul. Amibe szakmailag kicsit bele lehet kötni, az a váltó sorrendjének kialakítása.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
reggel fél8kor is biztos jó lehet versenyt kezdeni.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit off, de azért nem annyira:
empty taxi
Ehhez tartozik, hogy valamelyik nagyobb amerikai online újságban olvastam nemrégiben egy hosszabb cikket Katinkáról, és abban a szövetséggel való vitájáról is írtak. Ott olvastam, hogy Katinka kapott kb. 30 ezer dollárnyi támogatást a szövetségtől, amit nem fogadott el, azzal, hogy neki szerencsére már nincs szüksége pénzre, inkább adják a kevésbé jó helyzetben edző, versenyző magyar úszóknak. Érdekes módon erről itthon nem is lehetett olvasni, csak arról, hogy önálló öltözőt követel magának... (Az más kérdés, hogy a publikum reakciója erre is az volt, hogy menjen a *csába a szövetség, ha egy ilyen úszónak saját öltözőért kell pitizni, szóval nem jött be, ahogy a Laci bácsi odaküldés is csúfosan besült. De ettől még szomorú, hogy ennyire képes a magyar nyilvánosság, hogy ilyesmit meg se tudsz, ha nem tévedsz el egy usa szakoldalra....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én csak viccből írtam, hogy Rudic mester varázsolni fog, Úgy látszik tényleg elszabadult a varász pálcája. 😊
Azért ez nem semmi amit művelnek. Bár nem láttam a meccset, lehet sokat fújtak a szerbek ellen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 414 — nabege2@yahoo.com
7 aranyunk van😊 Gyurta és Cseh is nyert...igaz, hogy edzésen...
 www.origo.hu/olimpia-2016/uszas/20160811-gyurta-es-cseh-edzesen-siman-megnyerne-az-olimpiat-interju-hargitay-andrassal.html