Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Konrád szépet ment!Schleck
És magyar rekord! Gratula!

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Konrád szépet ment!

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmm-hmm, ez a 29.97 elég gyöngusz volt a végén.. lehet hogy Yuskow/Verweij meg tudja ezt az időt fogni, mástól nem nagyon tudok 1.46 alattit elképzelni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Haralmas volt, szg után meg jöhet jenő...... 😀peach
Ugyanmár.. 10 perc múlva jön a gyorskori streamen 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Haralmas volt, szg után meg jöhet jenő...... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Fenomenális volt Szabó Gabival a befutó, bmeg az mtv magát!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Micsoda verseny! Milyen teljesítmény Kallától! :clap:gdavid
"És Charlotte Kalla nyer 3 embernek egy aranyérmet"

Tökéletes összefoglalás volt SZG-től, mekkora verseny volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Komoly meccs. Jenő a mezőny legrosszabbja 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
aki nem szereti a hokit, Szabó Gabival megnézheti a váltót befutóját, biztos halk lesz😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Nem vagyok itt és meg is van az első svéd arany szép volt 😛

Jake te meg ha még egyszer buzi svédezel (nem tudom mit ártottak neked) ne csodálkozz, ha néha azt olvasod a következő idényben buzi Cam, buzi Rivera, buzi Smitthy, Kuechly csak azért nem mert őt csípem 😛 😉dande
Bátorítanálak is, mert akkor valszeg elég jók leszünk, ha megéri buzizni minket :p

De te ezt nem értheted, a svédektől kikapni a legrosszabb dolog.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Heidum pedig 9. szép siker!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Most nézem vissza a női Super-G-t. Az osztrák edző nem tudom mit gondolhatott ezzel a tűzéssel...Schleck
Szerintem elérte a célját 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na negyedik lett Heidum gratula, Az A döntőben néhányan kiesnek és meg is van a pont 😛
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem vagyok itt és meg is van az első svéd arany szép volt 😛

Jake te meg ha még egyszer buzi svédezel (nem tudom mit ártottak neked) ne csodálkozz, ha néha azt olvasod a következő idényben buzi Cam, buzi Rivera, buzi Smitthy, Kuechly csak azért nem mert őt csípem 😛 😉
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most nézem vissza a női Super-G-t. Az osztrák edző nem tudom mit gondolhatott ezzel a tűzéssel...

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát B döntő lett ebből. Lehet jobb lett volna, ha takarékosabban megy az elején, de ő jobban ért hozzá minden bizonnyal. 😊

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Meglepő a biatlon nálunk szerintem.Schleck
és Jamaicában hol a BOB? 😀
Műkorcsolyát meg imádják a népek, miközben az egyetlen téli sport ami nézhetetlen számomra.eaglesmcnabb
Á, csak a sok, egyébként a téli sportokat leszaró nő telefosta Plujscsenkóval a fácsét :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hajrá Berni! A futam tűrhetőnek tűnik.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ott van, nagyíts bele! 😀Schleck
szürkének láttam 😀

hihetetlen hogy a hétvége mennyire érdektelen, sűrűbb/érdekesebb programot is berakhattak volna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Meglepő a biatlon nálunk szerintem.Schleck
és Jamaicában hol a BOB? 😀eaglesmcnabb
Ott van, nagyíts bele! 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Meglepő a biatlon nálunk szerintem.Schleck
és Jamaicában hol a BOB? 😀
Műkorcsolyát meg imádják a népek, miközben az egyetlen téli sport ami nézhetetlen számomra.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Amúgy nem lennék meglepve ha Norvégiában fejek hullanának. Én azt hittem, hogy biatlonban és sífutásban szanaszét nyerik magukat, erre eddig tök betli.
És köszönöm a magyar tévének, hogy német karattyolással kellett néznem ezt a fantasztikus versenyt, Szabó Gabival tök szar lett volna!!!NB2
Mondjuk azért a váltóig 6 versenyből 3-at nyertek a Norvégok sífutásban, úgy hogy Northug terített betli a betegség vagy egyéb okok miatt. Cologna meg embertelent megy.
Ez a váltó az amin nagyon elszálltak, de itt biztos vagyok benne hogy valamit a wax mester nézett be, mert egyszerre ennyi norvég nem tud szarul futni...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Meglepő a biatlon nálunk szerintem.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy nem lennék meglepve ha Norvégiában fejek hullanának. Én azt hittem, hogy biatlonban és sífutásban szanaszét nyerik magukat, erre eddig tök betli.
És köszönöm a magyar tévének, hogy német karattyolással kellett néznem ezt a fantasztikus versenyt, Szabó Gabival tök szar lett volna!!!NB2
mondjuk biatlonban nem tudom kitől vártad a győzelmeket, 40 éves björndalentől nem lehet minden versenyen kimagaslót várni, svendsennek meg idén az arca nagyobb volt mint a teljesítménye.
Nőknél meg van berger aztán annyi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kanadaiak keményet betliznek.