Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Edit leért, jelenleg 9. legrosszabb esetben 21. lehet.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát ez megtörtént........
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na hajrá Edit. A lényeg, hogy menjen végig.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?dande
Top30 jönne visszafelé (ez a visszalépők miatt most top27), és utánuk jön a maradék.

Szerk: lassu vagyok, bocsi.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?dande
A három legrosszabbat a végén, Mancuso után engedik le...Jakehomer
értem, köszi!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?dande
A három négy legrosszabbat a végén, Mancuso után engedik le...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.gabokocka
Jól látom, egyedül Shaolin nem lett utolsó a futamában? Mondjuk ő meg minimális különbséggel maradt le.Jakehomer
Knoch Viktor azért utolsó, mert elesett/kilökték. (a futamot magát nem láttam)Schleck
elesett és amúgy sem állt jól
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.gabokocka
Jól látom, egyedül Shaolin nem lett utolsó a futamában? Mondjuk ő meg minimális különbséggel maradt le.Jakehomer
Knoch Viktor azért utolsó, mert elesett/kilökték. (a futamot magát nem láttam)

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.gabokocka
Jól látom, egyedül Shaolin nem lett utolsó a futamában? Mondjuk ő meg minimális különbséggel maradt le.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Na akárki akármit mond azért ez megaLol, hogy ezt sem sikerült élőben leadni. Ez tényleg botrány

Editnek gratula!!!!dande
Már tegnap is húztam a szám, amikor a női slopestyle 2. futamának összefoglalóját néztem. A kommentátor botrányosan szar volt, a szakértő meg nem nagyon jutott szóhoz mellette. Összességében pedig nem igazán tudom követni, hogy M1 mikor adja csúsztatva és mikor valójában élő az adás. Még az M1 színvonalához képest is borzalmas amit leművelnek.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elnezest kerek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Amugy kosz aki beirta 25 percel elobb Edit eredmenyet. Per pillanat nem tudom kovetni csak ezen a szar m1-en. Spoiler legyszi. Koszi.danyly
Már bocs, de akkor ne fórumozzál. Nem fogunk az m1-hez igazodni, az tuti.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Amugy kosz aki beirta 25 percel elobb Edit eredmenyet. Per pillanat nem tudom kovetni csak ezen a szar m1-en. Spoiler legyszi. Koszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akárki akármit mond azért ez megaLol, hogy ezt sem sikerült élőben leadni. Ez tényleg botrány

Editnek gratula!!!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A szlalomon végig kell jönni, akkor nem hiszem, hogy a top20ból kicsúszik, de sztem a top15 is teljesen reális a mögötte jövőket nézve.

Shorttrackben hogy van a továbbjutás a fiúknál?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miklós Edit a 13.!!!!!

Á, Riesch tényleg jó szlalomban, megzavart az új neve 😊Jakehomer
Már egy ideje(2011) férjnél van pedig, és azóta így versenyez.iktriad
Én meg már egy ideje nem követem ilyen szorosan az eseményeket😊Jakehomer
Nekem meg szinte csak ő maradt, miután a másik német lieblingem, Neuner szögre akasztotta a puskát.
A köcsög kanadaiak pont elreklámozták a magyarok csúszását, pedig Edig jót ment.Jakehomer
7.60 a hátránya, jelenleg utolsó 😕iktriad
Az a másik magyar 😊Jakehomer
Igen, már én is tévesztek. Sorry.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A köcsög kanadaiak pont elreklámozták a magyarok csúszását, pedig Edig jót ment.Jakehomer
7.60 a hátránya, jelenleg utolsó 😕iktriad
Az a másik magyar 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mancuso szepet ment, de kombinacioban azert nem szamit olyan brutalis nagy elonynek. Nalam meg igy is Riesch a fo favorit. Jo formaban tolja, nyugodtan mehet + nagy kedvencem. Mig Maze bizonytalan iden, de erem meg lesz neki. Mancuso dobogon swm lesz (lehet eros, de en igy erzem).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Á, Riesch tényleg jó szlalomban, megzavart az új neve 😊Jakehomer
Már egy ideje(2011) férjnél van pedig, és azóta így versenyez.iktriad
Én meg már egy ideje nem követem ilyen szorosan az eseményeket😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A köcsög kanadaiak pont elreklámozták a magyarok csúszását, pedig Edig jót ment.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mazét meg lehet verni?Jakehomer
Mancuso nem semmi időt repesztette, szóval lehet.iktriad
86 század az már valóban számottevő előny, de szlalomban egy kapunál el lehet veszteni 😊 Legalább érdekes lesz az is, mert a többieknek max akkor van esélye, ha Maze kiesik.Jakehomer
Höfl-Rieschnek kevesebb mint 0.2 a hátránya Mazehoz képest. Vele azért még számolni kell.iktriad
Á, Riesch tényleg jó szlalomban, megzavart az új neve 😊Jakehomer
Már egy ideje(2011) férjnél van pedig, és azóta így versenyez.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Mazét meg lehet verni?Jakehomer
Mancuso nem semmi időt repesztette, szóval lehet.iktriad
86 század az már valóban számottevő előny, de szlalomban egy kapunál el lehet veszteni 😊 Legalább érdekes lesz az is, mert a többieknek max akkor van esélye, ha Maze kiesik.Jakehomer
Höfl-Rieschnek kevesebb mint 0.2 a hátránya Mazehoz képest. Vele azért még számolni kell.iktriad
Á, Riesch tényleg jó szlalomban, megzavart az új neve 😊
Meg végül is Hosp is odaérhet valami extra jó menettel.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mazét meg lehet verni?Jakehomer
Mancuso nem semmi időt repesztette, szóval lehet.iktriad
86 század az már valóban számottevő előny, de szlalomban egy kapunál el lehet veszteni 😊 Legalább érdekes lesz az is, mert a többieknek max akkor van esélye, ha Maze kiesik.Jakehomer
Höfl-Rieschnek kevesebb mint 0.2 a hátránya Mazehoz képest. Vele azért még számolni kell.