NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Magyar idő szerint kb mikor lesznek a fő versenyek? Pl vívás,úszás, atlétika, kézi és vízilabda stb...
peach
Ugye 7 órával vannak előrébb, vagyis ami ott 10 és 20 óra között történik, az nálunk 3 és 13 közé esik.
Ez egy délelőtti olimpia lesz.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 761 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Magyar idő szerint kb mikor lesznek a fő versenyek? Pl vívás,úszás, atlétika, kézi és vízilabda stb...
peach
 m4sport.hu/tokio2020/cikk/2021/07/16/mikor-keljunk-fel-az-olimpia-alatt-ime-az-eremeselyes-magyar-sportolok-programja#


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Magyar idő szerint kb mikor lesznek a fő versenyek? Pl vívás,úszás, atlétika, kézi és vízilabda stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Én azt nem értem, kilencedike óta ismert, hogy csak oltott versenyző indulhat magyar színekben. Ma tizenhetedike van. Mi történt az elmúlt nyolc napban, vki kergette a csajt egy injekcióstűvel, hátha be tudja oltani?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
 www.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-uj-reszletek-igy-tunt-el-az-ugandai-sulyemelo-2838783
Sixo
pont most nézem a Nobody filmet és van egy vicces áthallás pont ezzel a sztorival kapcsolatban 😊

de ez is gyönyörű:
 hvg.hu/sport/20210717_Lemondott_az_olimpiai_szereplesrol_Schmid_Julia_miutan_eloirtak_a_Covidvedettseget

honosítjuk, hogy egyszer végre szlalomban is legyen egy kvótásunk, de az oltást képtelen beadatni magának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 178 — LIGHTS OUT!
 www.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-uj-reszletek-igy-tunt-el-az-ugandai-sulyemelo-2838783

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 665 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

Végre egy jó intro a nyári olimpiának, utoljára a 2004-es volt ami tetszett, mondjuk annak a zenéjének az első 10 másodperce valamit triggerel bennem 😀


Én 1,5 éve elengedtem az olimpiára való készülésemet. Azt se tudnám megmondani hány magyar érem lesz +-2.
22-es télit viszont nagyon várom. Fura ez.
dawyd728
Nem csoda, mert a téli olimpiát végig lehet követni úgy hogy szinte semmiről se maradsz le, mivel nincs annyi sport. Én amúgy is szeretem a téli sportokat.
Viszont jó lesz megint olyan kedvenceimet látni, amit nem szoktam nézni egyébként idén, pl vívás (főleg a kard, a párbajtőr az nem sport, a tőr meg nehéz és emiatt lassú), vízilabda, úszás, kajak, amiben még éremesély is van

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dawyd728 3 696
Én 1,5 éve elengedtem az olimpiára való készülésemet. Azt se tudnám megmondani hány magyar érem lesz +-2.
22-es télit viszont nagyon várom. Fura ez.
Meddig kell jelentkezni a fantasyre?
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jelen, a 2. opció jónak hangzik 😊

Amúgy én még ezt találtam:  fantasyolympian.com/pages/rules

De ez iszonyat USA-centrikus, igazából az amerikai csapatból lehet csak válogatni, nem ideális nekünk.
Rajna
Ezt én is megtaláltam, de annyira gyengének tűnt h nem akartam javasolni...

Viszont amit zemanla javasolt (olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/) az nekem is tetszik, a duplázással + 5 csere vs 10 emberrel szerintem egész érdekes strukturája van... csináltam arra is egy ligát.
A kód SAYFAT5Y
Igor
Csatlakoztam a fanzone ligához, viszont a másik javasolt opciónál nem találom a ligát.
somoskovig
Khm...
"Ha valakit érdekel, dobjon egy emailcímet üzenetben, ahova megy majd a meghívó."

Nincs public kód sajnos, csak emailes meghívóval lehet és a commish ad hozzá a ligához/úgy küldi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem is érdekelne, de félek, hogy nem fogok ráérni a következő hetekben, ezért fájó szívvel elengedem....😕
csi77
A fanzone-os daily állításu sajna, de a másik (Fantasy-olympics) az set&forget... ott draft után más teendő már nincs, az sem? 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Jelen, a 2. opció jónak hangzik 😊

Amúgy én még ezt találtam:  fantasyolympian.com/pages/rules

De ez iszonyat USA-centrikus, igazából az amerikai csapatból lehet csak válogatni, nem ideális nekünk.
Rajna
Ezt én is megtaláltam, de annyira gyengének tűnt h nem akartam javasolni...

Viszont amit zemanla javasolt (olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/) az nekem is tetszik, a duplázással + 5 csere vs 10 emberrel szerintem egész érdekes strukturája van... csináltam arra is egy ligát.
A kód SAYFAT5Y
Igor
Csatlakoztam a fanzone ligához, viszont a másik javasolt opciónál nem találom a ligát.
somoskovig
Én is bent vagyok a fanzone-ban




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Jelen, a 2. opció jónak hangzik 😊

Amúgy én még ezt találtam:  fantasyolympian.com/pages/rules

De ez iszonyat USA-centrikus, igazából az amerikai csapatból lehet csak válogatni, nem ideális nekünk.
Rajna
Ezt én is megtaláltam, de annyira gyengének tűnt h nem akartam javasolni...

Viszont amit zemanla javasolt (olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/) az nekem is tetszik, a duplázással + 5 csere vs 10 emberrel szerintem egész érdekes strukturája van... csináltam arra is egy ligát.
A kód SAYFAT5Y
Igor
Csatlakoztam a fanzone ligához, viszont a másik javasolt opciónál nem találom a ligát.

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Engem is érdekelne, de félek, hogy nem fogok ráérni a következő hetekben, ezért fájó szívvel elengedem....😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jelen, a 2. opció jónak hangzik 😊

Amúgy én még ezt találtam:  fantasyolympian.com/pages/rules

De ez iszonyat USA-centrikus, igazából az amerikai csapatból lehet csak válogatni, nem ideális nekünk.
Rajna
Ezt én is megtaláltam, de annyira gyengének tűnt h nem akartam javasolni...

Viszont amit zemanla javasolt (olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/) az nekem is tetszik, a duplázással + 5 csere vs 10 emberrel szerintem egész érdekes strukturája van... csináltam arra is egy ligát.
A kód SAYFAT5Y

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Szívesen csatlakoznék!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Igen, határozottan érdekesnek tűnik a másik is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
És ez?
 olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/
zemanla
Ez is jónak hangzik!

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én is!

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Igor 2. verzióját támogatom!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
És ez?
 olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Jelen, a 2. opció jónak hangzik 😊

Amúgy én még ezt találtam:  fantasyolympian.com/pages/rules

De ez iszonyat USA-centrikus, igazából az amerikai csapatból lehet csak válogatni, nem ideális nekünk.

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, mivel már csak kb 1 hét... két fantasy opció amit találtam

1) az egyszerűbb
 go.fan.school/olympics

Nem tudom h bukkantam rá, asszem redditen, ez valami random amcsi iskolásoknak való oldal... vicces lenne bepofátlankodni és megnyerni, "bowldothuuserthirteen" néven 😊 (stipistop)

Nagyon egyszerű a képlet, országokat kell választani, salary cap-es rendszerben... és ahogy látom a gyengéje, hogy a 2016os eredmények alapján árazták az országokat - 1 arany 30 fitying, 1 ezüst 20 fitying, 1 bronz 10 fityinget ért (ez lesz a pontozás is kb, 3-2-1 arányban... bár sehol nem írják, de screenshotok alapján tippelve)

Szóval kb azt kell megtippelni ki szerepel sokkal jobban/legjobban relatíve az 5 évvel ezelőttihez képest (ergo Japánt kötelező megvenni... na ez volt az uccsó segítség)

2) a hardcore/az igazi játék 😛
 fantasy-olympics.com/

Ezt játszottuk 18-ban is a téli olmpia alatt, még megy az oldal, nájsz... és már 7000+ név fent van. Respekt.

Csináltam egy tesztligát (16 hely, egyelőre 40 forduló - de mindkettőt lehet módosítani... mondjuk szívem szerint én úgy tervezném hogy azért legalább egy 25-30 kör jó lenne, ha már majd 340 aranyat osztanak, a télin asszem 12 csapat tolt 20 köröst?)
Kb minden customizálható, pontozás, csapatok/körök száma, draft időpontja - I'm a big fan.

Mielőtt valaki megkérdi, nyilván a gold liga, a másik kettő vicc/nem működik draftos módszerrel az egyenlőtlenségek miatt..

Jövő péntek este lenne igazán jó draftolni - stílszerűen belőttem elsőre a 20:21-es időpontot (mert péntekig még bőven frissül a névlista, meg lásd az ilyen uccsó pillanatos változásokat mint Cheruiyot), és kb a péntek este a utolsó reális időpont... sztem ha most kezdünk offlineolni, már nem megy le.. és amúgy is jobb fun az online dolog.

Ha valakit érdekel, dobjon egy emailcímet üzenetben, ahova megy majd a meghívó.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
 olimpia2020.24.hu/olimpiai-hirek/2021/07/12/uzbegisztan-csalas-fina-uszas-tokioi-olimpia/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nah akkor nem lesznek nézők egyáltalán az olimpián...

 telex.hu/sport/2021/07/08/nezok-nelkul-tartjak-a-tokioi-olimpiat
warr_b
Hát ez így olyan is lesz.
Kampman
Minek akkor Japánba vinni ezt a hóbelebancot? Rendezzék még eb módjára különböző országokban az egyes sportágak eseményeit, aztán szevasz, ennek így az égvilágon semmi értelme.
r.baggio
Szerencsétlenek megkapták, felkészültek rá, biztos vagyok benne, hogy egyébként nézőkkel is nagyon jól megrendezték volna. Egy ilyen végső kegyetlenség lenne még el is venni tőlük.
Kampman
Mondjuk azt lehetett olvasni, hogy a lakosság 80%-a rohadtul nem akarja az olimpiát... Jó, főleg a vírustól féltek.
warr_b
Voltak ilyen elemzések, hogy szinte minden olimpiai pályázat nagyon népszerűtlen volt az aktuális városokban. Egy lehetséges következmény, hogy a jövőben csak diktatúrák fognak olimpiákat rendezni, nekik úgysem kell figyelni a népakaratra.
Kampman
Felkészül Minszk 😁
warr_b
Budapest .. ?
😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 378
Nah akkor nem lesznek nézők egyáltalán az olimpián...

 telex.hu/sport/2021/07/08/nezok-nelkul-tartjak-a-tokioi-olimpiat
warr_b
Hát ez így olyan is lesz.
Kampman
Minek akkor Japánba vinni ezt a hóbelebancot? Rendezzék még eb módjára különböző országokban az egyes sportágak eseményeit, aztán szevasz, ennek így az égvilágon semmi értelme.
r.baggio
Szerencsétlenek megkapták, felkészültek rá, biztos vagyok benne, hogy egyébként nézőkkel is nagyon jól megrendezték volna. Egy ilyen végső kegyetlenség lenne még el is venni tőlük.
Kampman
Mondjuk azt lehetett olvasni, hogy a lakosság 80%-a rohadtul nem akarja az olimpiát... Jó, főleg a vírustól féltek.
warr_b
Voltak ilyen elemzések, hogy szinte minden olimpiai pályázat nagyon népszerűtlen volt az aktuális városokban. Egy lehetséges következmény, hogy a jövőben csak diktatúrák fognak olimpiákat rendezni, nekik úgysem kell figyelni a népakaratra.
Kampman
Felkészül Minszk 😁
warr_b
Ha addigra betársulnak az Orosz Föderációba.
De egyébként igen, nagyjából Kína, Oroszország meg a Közel-Kelet fog ilyesmiket rendezni. Ahol megvan az infrastruktúra, az ellenzőket meg gond nélkül helyre lehet tenni.