Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Azért megnézném azt a szövetségi vezetőséget vagy szöv kapitányt aki hagyta idáig fajulni a dolgokat. Esetleg nem csak a pénzt kéne zsebre tenni hanem dolgozni is kéne és konfliktus szituációt kezelni, illetve aktívan kommunikálni az érintettekkel...
FLZOLI
Sinka úr a röplabdázók és a kézilabda után most a sportlövőknél garázdálkodik. És itt jön a szokásos probléma, hogy a csókosok soha nem viszik el a balhét semmiért, holott ugye ebben a helyzetben is az lenne kb a minimum, hogy a szakági vezető lemond...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.
eaglesmcnabb
ennél azért komolyabb vád hangzik el, miszerint amíg nem voltak kvóta közelében le se szarta a csapatot és semmilyen közös edzésben-tevékenységben nem vett részt
amit a vele és a nélküle elért csapat eredmények alátámasztanak kicsit
Negritis
Persze ez érthető, de itt a szövetség a fasz elsősorban, nekik kellett volna előzetesen dönteni, hogy kik kerülhetnek a csapatba, ha benyögték volna hogy nem mehetsz, akkor Aida biztos nem találta volna ki hogy csakazértis megyek 😀 Alapesetben én is az alapnégyest indítanám, ez egyértelmű. De a lehető legjobb eredmény érdekében visszás lehet, hogy az amúgy 2. legjobb versenyződnek azt mondod hogy bocs nem férsz be a négy fős keretbe. Csak ahogy olvastam a storyt mindenhol az jön le hogy Aida a főgeci.
eaglesmcnabb
én nem mondom hogy ő lenne a főgeci vagy bármi
azt mondom hogy a csapatnak nem megy ha ő a tagja
és így érthető hogy kiakadnak a többiek
Negritis
Persze nem is rád értettem.

Amúgy szerintem kurvára nem fog visszalépni, pedig lehet azzal járna a legjobban😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Aida lenne a csere a csapatban (hárman vívnak, egy csere). És csak akkor kap érmet/számít résztvevőnek ha pástra lèp.
gabokocka
jah oké, my mistake
csak a tartalék és csere kicsit megzavart

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Aida lenne a csere a csapatban (hárman vívnak, egy csere). És csak akkor kap érmet/számít résztvevőnek ha pástra lèp.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Amúgy jelen helyzetben egy olyan forgatókönyvet tudok elképzelni, ami korrekt lezárást ad a történetnek.

Aida azt mondja köszöni a lehetőséget, hatalmas megtiszteltetés, de inkább nem megy Tokióba.

Nyilván ez részéről hatalmas lemondás lenne ugyanakkor mégsem. Ugye tartaléknak van nevezve, és akkor lenne olimpikon, ha pástra is lép. Na most vívás csapatversenyben sztem nem rendeznek helyosztókat (bár lehet tévedek), és a negyeddöntőben ha jól tudom a vilagranglista vezető olaszokkal vagyunk párban. Nagyarul 90% az esélye hogy egy meccs és annyi az olimpia a női tőrcsapatnak, amin szintén jó eséllyel Aida nem lépne pástra, hiszen a kapitány ki se akarta vinni...

Magyarul igazából ez az egész kerethirdetés sok hűhó semmiért.
gabokocka
pont az a baj h nem Aida a tartalék hanem Lupkovics Dóra

Az olimpiai válogatott összeállítása
Női tőr: Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra (egyéni és csapat), Mohamed Aida (csapat), tartalék: Lupkovics Dóra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Amúgy jelen helyzetben egy olyan forgatókönyvet tudok elképzelni, ami korrekt lezárást ad a történetnek.

Aida azt mondja köszöni a lehetőséget, hatalmas megtiszteltetés, de inkább nem megy Tokióba.

Nyilván ez részéről hatalmas lemondás lenne ugyanakkor mégsem. Ugye tartaléknak van nevezve, és akkor lenne olimpikon, ha pástra is lép. Na most vívás csapatversenyben sztem nem rendeznek helyosztókat (bár lehet tévedek), és a negyeddöntőben ha jól tudom a vilagranglista vezető olaszokkal vagyunk párban. Nagyarul 90% az esélye hogy egy meccs és annyi az olimpia a női tőrcsapatnak, amin szintén jó eséllyel Aida nem lépne pástra, hiszen a kapitány ki se akarta vinni...

Magyarul igazából ez az egész kerethirdetés sok hűhó semmiért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
 24.hu/sport/2021/05/28/vivas-mohamed-aida-olimpia-tokio/
empty taxi
jah warr_b korábban linkelte a telexről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
 24.hu/sport/2021/05/28/vivas-mohamed-aida-olimpia-tokio/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.
eaglesmcnabb
ennél azért komolyabb vád hangzik el, miszerint amíg nem voltak kvóta közelében le se szarta a csapatot és semmilyen közös edzésben-tevékenységben nem vett részt
amit a vele és a nélküle elért csapat eredmények alátámasztanak kicsit
Negritis
Persze ez érthető, de itt a szövetség a fasz elsősorban, nekik kellett volna előzetesen dönteni, hogy kik kerülhetnek a csapatba, ha benyögték volna hogy nem mehetsz, akkor Aida biztos nem találta volna ki hogy csakazértis megyek 😀 Alapesetben én is az alapnégyest indítanám, ez egyértelmű. De a lehető legjobb eredmény érdekében visszás lehet, hogy az amúgy 2. legjobb versenyződnek azt mondod hogy bocs nem férsz be a négy fős keretbe. Csak ahogy olvastam a storyt mindenhol az jön le hogy Aida a főgeci.
eaglesmcnabb
én nem mondom hogy ő lenne a főgeci vagy bármi
azt mondom hogy a csapatnak nem megy ha ő a tagja
és így érthető hogy kiakadnak a többiek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért megnézném azt a szövetségi vezetőséget vagy szöv kapitányt aki hagyta idáig fajulni a dolgokat. Esetleg nem csak a pénzt kéne zsebre tenni hanem dolgozni is kéne és konfliktus szituációt kezelni, illetve aktívan kommunikálni az érintettekkel...

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Amúgy Sidi sztorija viszonylag könnyen ellenőrizhető. Ha hívta Pénit amíg a szobában volt neki lehet igaza, ha nem akkor nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Az lett volna a korrekt ha minden érintettel leülve, velük közölve hozzák meg a döntést. Akkor is lett volna sértődés bármelyik irányba, de még mindig jobb, mint ez a sajtóban való üzengetes. Nehéz igazságot tenni, mindkét oldalnak igaza lehet, szar szitu.

A sportlövőké sztem tisztábbnak tűnik, ott sztem Sidi egy görény, tőle már korabban is voltak furcsaságok, nehezen hihető az ő sztorija, de azért ott se vennék rá mérget hogy teljesen tisztán látunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 937
Sportlovok, torozok, tenisz.
Jo kis kupleraj van mindenhol.🤣
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.
eaglesmcnabb
ennél azért komolyabb vád hangzik el, miszerint amíg nem voltak kvóta közelében le se szarta a csapatot és semmilyen közös edzésben-tevékenységben nem vett részt
amit a vele és a nélküle elért csapat eredmények alátámasztanak kicsit
Negritis
Persze ez érthető, de itt a szövetség a fasz elsősorban, nekik kellett volna előzetesen dönteni, hogy kik kerülhetnek a csapatba, ha benyögték volna hogy nem mehetsz, akkor Aida biztos nem találta volna ki hogy csakazértis megyek 😀 Alapesetben én is az alapnégyest indítanám, ez egyértelmű. De a lehető legjobb eredmény érdekében visszás lehet, hogy az amúgy 2. legjobb versenyződnek azt mondod hogy bocs nem férsz be a négy fős keretbe. Csak ahogy olvastam a storyt mindenhol az jön le hogy Aida a főgeci.
De mondom, érdemes mindkét oldalról is megvizsgálni. Ha jól tudom úszásban is van olyan, hogy 4 ember megszerzi a kvótát váltóban, az olimpián meg teljesen más négyes úszik.
És ilyen alapon fociban is lehetne lázadni, hogy Benzema milyen jogon megy ki az EB-re, mikor egyetlen selejtezőn se játszott.

Kedvenc sztorim az volt amikor Szocsiban a román síszövetség beszopatta Ferencz Rékát biatlonban. Stabil VK indulók voltak a románok, ennek ellenére csapatban nem jutottak ki, így egyéniben csak 1 kvótát kaptak. Emiatt szezon elején leszögezték, hogy az a versenyzőjük mehet ki az olimpiára aki a legjobb helyezést éri el a világkupa futamok bármelyikén. Ferencz Réka kb. az egyetlen kifutott eredményével Annecyben a sprinten jobb helyezést ért el mint az összetett világkupában sokkal jobb pozícióban levő Tófalvi az egész szezonban bármikor. Abban a tudatban volt hogy megy az olimpiára, olimpia előtt kb 2 héttel pedig szóltak Rékának hogy ja bocs, mégis inkább Éva menjen, mert jobban áll a világkupa összetettben. 😀

Szóval önmagában az se számít hogy a szövetség mit jelent be előzetsen, hogy mi alapján határozza meg a résztvevőket. A sportszövetségek már csak ilyenek, és nem lennék meglepve ha ők lennének a főkolomposok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.
eaglesmcnabb
ennél azért komolyabb vád hangzik el, miszerint amíg nem voltak kvóta közelében le se szarta a csapatot és semmilyen közös edzésben-tevékenységben nem vett részt
amit a vele és a nélküle elért csapat eredmények alátámasztanak kicsit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
Sidi leveléről vélemények?
csebi
Péni verziója hihetőbb.

choose life
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
gondolom az a baj hogy nem passzol a csapatba egyénibe meg már nem tud indulni
Negritis
 telex.hu/sport/2021/05/28/tokio-olimpia-noi-torvalogatott-valtozatlan-mohamed-aida-vivoszovetseg


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Sidi leveléről vélemények?
csebi
Nem tudok igazságot tenni.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Sidi leveléről vélemények?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Nagyon érdekes sztori és így biztos nem lesz már happy end a vége

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-mohamed-aida-bekerult-a-torcsapatba-tortenelmet-irhat-2828533

Remélem vívhat a csapatban...
Hatalmas dolog lenne.
gabokocka
hát, ezek alapján lehet hogy hatalmas dolog lenne, de nem biztos hogy örülnék neki

 24.hu/sport/2021/05/28/mohamed-aida-vivas-tokio-olimpia-torcsapat/
Negritis
húh bmeg. Aida a tőröző Sidi?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
gondolom az a baj hogy nem passzol a csapatba egyénibe meg már nem tud indulni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 696
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-mohamed-aida-bekerult-a-torcsapatba-tortenelmet-irhat-2828533

Remélem vívhat a csapatban...
Hatalmas dolog lenne.
gabokocka
hát, ezek alapján lehet hogy hatalmas dolog lenne, de nem biztos hogy örülnék neki

 24.hu/sport/2021/05/28/mohamed-aida-vivas-tokio-olimpia-torcsapat/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!