Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/sport/2021/tokio/2021/07/20/osszezuztak-az-olimpiai-almomat---mondja-a-tokiobol-hazatero-kajakos/

Hát ez elég szánalmasra sikeredett

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
 hvg.hu/sport/20210719_tokioi_olimpia_legidosebb_legfiatalabb_olimpikonok
empty taxi
Csuszovityina és Kasai a ket legleglegleleg.... 😊

A ket legfiatalabbat tudtam fejbol, mert a brit csajrol tul sokat cikkeztek/a csapbol is o folyik, a sziriait meg en is irtam sztem nehany honapja 😊
Igor
Kicsit más, de emlékszel Leon Stukelj bevonulására Atlantában? Nekem az is egy nagy pillanat volt.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 hvg.hu/sport/20210719_tokioi_olimpia_legidosebb_legfiatalabb_olimpikonok
empty taxi
Csuszovityina és Kasai a ket legleglegleleg.... 😊

A ket legfiatalabbat tudtam fejbol, mert a brit csajrol tul sokat cikkeztek/a csapbol is o folyik, a sziriait meg en is irtam sztem nehany honapja 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 hvg.hu/sport/20210719_tokioi_olimpia_legidosebb_legfiatalabb_olimpikonok


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
 www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/az-eurosport-az-olimpia-otthona.html?Itemid=1&fbclid=IwAR39R1ev1xUIB-r8b_c_ATHHEewQf7ijtsqlxNw3hj_UQVc3i23SHx4rK3g
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Erre az olympics.com-ra a jó istennek nem enged ez a szar beregelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Itt az eredeti amúgy, lehet szemezgetni
 apnews.com/article/sports-2020-tokyo-olympics-africa-canada-middle-east-b95fdb2d762d7fbcf16e6555effc47be

Eléggé papírforma, egy-két helyen azért némi amerikai homársággal (Price over Wlodarczyk, Snyder over Sadulaev), de nem tragikus...

ESPN-es faszságokhoz képest kifejezetten üdítő...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-az-ap-kilenc-magyar-aranyermet-josol-2839147

Hol kell aláírni? 😊

Viccet félretéve sztem innen látszik, hogy az a 20 érem bőven reális.
gabokocka
Megeszem a kalapom, ha Péni 2A 1B-t hoz... és a 3 birkózás érem is túl optimista. Marosi nyilván lutri, Verrasztó 😀 és a Halász Bence pick is nagyon optimista...

Egyedül a kajakot picivel alullövik, ahol te 8 érmet tippeltél 😛 😛 😛
Igor
A legtöbb magyar sportoló, tisztelet a kivételnek általában mentálisan gyenge vagy összeomlik nagyobb súly alatt és nem tudja kihozni a formájából ami benne van. Az eredmény szempontjából az a fő kérdés igazából, hogy a speciális helyzet, karantén, zero néző kiből mit hozz ki, simán berobbanhat valami outsider a semmiből és legyozi az eselyeseket.

Kb 1-2 riválissal küzdők nyilván hozzák magukat, csalódás lenne ha Milák, Hosszú meg 2 kajak arany mondjuk nem jönne össze, de a többi teljesen lutri.

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 forbes.hu/uzlet/olimpia-koronovirus-toyota-szponzoracio-olimpia/?utm_source=hirstart&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator
zemanla
Hát ilyet se nagyon láttam még

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-az-ap-kilenc-magyar-aranyermet-josol-2839147

Hol kell aláírni? 😊

Viccet félretéve sztem innen látszik, hogy az a 20 érem bőven reális.
gabokocka
Megeszem a kalapom, ha Péni 2A 1B-t hoz... és a 3 birkózás érem is túl optimista. Marosi nyilván lutri, Verrasztó 😀 és a Halász Bence pick is nagyon optimista...

Egyedül a kajakot picivel alullövik, ahol te 8 érmet tippeltél 😛 😛 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 forbes.hu/uzlet/olimpia-koronovirus-toyota-szponzoracio-olimpia/?utm_source=hirstart&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-az-ap-kilenc-magyar-aranyermet-josol-2839147

Hol kell aláírni? 😊

Viccet félretéve sztem innen látszik, hogy az a 20 érem bőven reális.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Engem is érdekelne, de félek, hogy nem fogok ráérni a következő hetekben, ezért fájó szívvel elengedem....😕
csi77
A fanzone-os daily állításu sajna, de a másik (Fantasy-olympics) az set&forget... ott draft után más teendő már nincs, az sem? 😉
Igor
Köszi, meglátjuk 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 infostart.hu/sport/tokio-2020/2021/07/18/eddig-csak-35-milliot-ert-egy-olimpiai-arany-a-kormany-nagyot-emelt-az-osszegen?fbclid=IwAR1t9OKeN6DruA-V1wOMgO_1lxPZ_9a3qJBiDzaUzA4YkyIV-yfhtAei9Sc
NB2
Marhaság ez már.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az igen:

 index.hu/sport/2021/tokio/2021/07/19/nemi-eroszak-az-olimpiai-stadionban/
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vki foglalja össze pls a fantasy opciókat, kell egy utolsó is, úgyh jövök.
empty taxi
@gabokocka, @dawyd728, és nyugodtan jöhet más is...

1) draftolós, set&forget - ugyanaz mint '2018-ban - draft: júli 23 péntek, este 20:21 😊
fantasy-olympics.com/ (gold liga)

Üziben küldjétek meg az emailcímet, és fogok küldeni/generálni egy kódot v linket...

2) napi állítású, 10 sportolós roster, minden nap 5-öt cserélhetsz
olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/

Elég regisztrálni a főoldalon, a ligakód: SAYFAT5Y

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
 infostart.hu/sport/tokio-2020/2021/07/18/eddig-csak-35-milliot-ert-egy-olimpiai-arany-a-kormany-nagyot-emelt-az-osszegen?fbclid=IwAR1t9OKeN6DruA-V1wOMgO_1lxPZ_9a3qJBiDzaUzA4YkyIV-yfhtAei9Sc
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Vki foglalja össze pls a fantasy opciókat, kell egy utolsó is, úgyh jövök.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Bold predictions:

1. Pusztai Liza előrébb végez, mint Márton Anna.
2. Bogi behúzza a 200 pillet, 2:06 alatti idővel.
3. Szilágyi nagyon gyenge lesz egyéniben, cserébe a csapatot behozza aranyig.
4. Lesz férfi aranyunk kajak-kenuban.
somoskovig
1. 6/10, de ha úgy jön ki a sorsolás, el tudom képzelni... szerintem meg ugyanott fognak kiesni 😛

2. Az idő 2/10 - az sztem nem túl bold. Az hogy ő nyer, na az mondjuk 8/10.
Szerintem Zhang 2.04.XX-t fog úszni, és Hasegawatól is nagyon tartok, és még ott van Flickinger is... az érem nem lepne meg, de az se ha lecsúszik róla. Aranyat nagyon nem látom.

3. Ez benne van... a nagyon gyenge alatt nem tudom mit értesz - megint kikap Yoshidától/kevésbé nagy nevű vívótól a 16 v 8 között?
4. Ez elég jó, 8/10 - kire tippelsz, Kopasz 1000-en? Nálam ő a legnagyobb esély, de én csak érmet remélek..
Igor
2. Akkor fogalmazzunk úgy, hogy 2:05:50 körüli időnel nem fog jobbat úszni a győztes, és ez Bogi lesz.

3. Nem jut 8 köze, és nem a későbbi 2 döntős valamelyikétől fog kikapni.

4. Nem tudom, ennyire nem követtem most a mezőnyt, csak megérzés.
somoskovig
2) Szerintem 2.05.50nel pontosan bronzot lehet majd nyerni. Ne legyen igazam/meglátjuk.
3) 😕
Igor
3. Én is nagyon szurkolok neki, az egyik kedvenc sportágam a kard, és hatalmas dolog lenne 3-at nyerni egymás után.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
Ha valamikor van esélye Fucsovicsnak éremközelbe jutni akkor az most van. Nyilván a Djoko - Medve - Cici - Zverev - Berettini ötös kiemelkedik, de Cici borzasztóan formán kívül van, és a Medve/Zverev páros is elkapható két szettben. Utánuk viszont elképesztő sűrű a mezőny, a borítás is fekszik neki, lendületben is van Wimbledon óta, hátha kicsúszik egy jó sorsolással egy szép eredmény.
MC12
Berettini pedig out 😊
Igor
Naaa nem is hallottam ez - ha nem sérülés - akkor király hír 😊 most már csak az a jó sorsolás kene 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bold predictions:

1. Pusztai Liza előrébb végez, mint Márton Anna.
2. Bogi behúzza a 200 pillet, 2:06 alatti idővel.
3. Szilágyi nagyon gyenge lesz egyéniben, cserébe a csapatot behozza aranyig.
4. Lesz férfi aranyunk kajak-kenuban.
somoskovig
1. 6/10, de ha úgy jön ki a sorsolás, el tudom képzelni... szerintem meg ugyanott fognak kiesni 😛

2. Az idő 2/10 - az sztem nem túl bold. Az hogy ő nyer, na az mondjuk 8/10.
Szerintem Zhang 2.04.XX-t fog úszni, és Hasegawatól is nagyon tartok, és még ott van Flickinger is... az érem nem lepne meg, de az se ha lecsúszik róla. Aranyat nagyon nem látom.

3. Ez benne van... a nagyon gyenge alatt nem tudom mit értesz - megint kikap Yoshidától/kevésbé nagy nevű vívótól a 16 v 8 között?
4. Ez elég jó, 8/10 - kire tippelsz, Kopasz 1000-en? Nálam ő a legnagyobb esély, de én csak érmet remélek..
Igor
2. Akkor fogalmazzunk úgy, hogy 2:05:50 körüli időnel nem fog jobbat úszni a győztes, és ez Bogi lesz.

3. Nem jut 8 köze, és nem a későbbi 2 döntős valamelyikétől fog kikapni.

4. Nem tudom, ennyire nem követtem most a mezőnyt, csak megérzés.
somoskovig
2) Szerintem 2.05.50nel pontosan bronzot lehet majd nyerni. Ne legyen igazam/meglátjuk.
3) 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha valamikor van esélye Fucsovicsnak éremközelbe jutni akkor az most van. Nyilván a Djoko - Medve - Cici - Zverev - Berettini ötös kiemelkedik, de Cici borzasztóan formán kívül van, és a Medve/Zverev páros is elkapható két szettben. Utánuk viszont elképesztő sűrű a mezőny, a borítás is fekszik neki, lendületben is van Wimbledon óta, hátha kicsúszik egy jó sorsolással egy szép eredmény.
MC12
Berettini pedig out 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Bold predictions:

1. Pusztai Liza előrébb végez, mint Márton Anna.
2. Bogi behúzza a 200 pillet, 2:06 alatti idővel.
3. Szilágyi nagyon gyenge lesz egyéniben, cserébe a csapatot behozza aranyig.
4. Lesz férfi aranyunk kajak-kenuban.
somoskovig
1. 6/10, de ha úgy jön ki a sorsolás, el tudom képzelni... szerintem meg ugyanott fognak kiesni 😛

2. Az idő 2/10 - az sztem nem túl bold. Az hogy ő nyer, na az mondjuk 8/10.
Szerintem Zhang 2.04.XX-t fog úszni, és Hasegawatól is nagyon tartok, és még ott van Flickinger is... az érem nem lepne meg, de az se ha lecsúszik róla. Aranyat nagyon nem látom.

3. Ez benne van... a nagyon gyenge alatt nem tudom mit értesz - megint kikap Yoshidától/kevésbé nagy nevű vívótól a 16 v 8 között?
4. Ez elég jó, 8/10 - kire tippelsz, Kopasz 1000-en? Nálam ő a legnagyobb esély, de én csak érmet remélek..
Igor
2. Akkor fogalmazzunk úgy, hogy 2:05:50 körüli időnel nem fog jobbat úszni a győztes, és ez Bogi lesz.

3. Nem jut 8 köze, és nem a későbbi 2 döntős valamelyikétől fog kikapni.

4. Nem tudom, ennyire nem követtem most a mezőnyt, csak megérzés.

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1) Kajak-kenuban sztem lesz vagy 8 érem, ne feledjük 2 egység inditható szamonként, ilyen még nem volt. Csak a csajok hoznak sztem vagy 5-öt.

2) Rasovszky és a két vitorlázó harmasából 1 érem úgyszinten elvárható, most tartanánk 17 éremnél.

3) A cselgáncsozók közül Tóth Krisztián idén ket vilagverseny, ket bronz, plusz Salim Omart is idesorolom, ebből is ki kell jöjjön még 1 érem.

4) Atlétikában Xéni és Halasz Bence rúghat labdába, egyikük talán jó lesz, ha már a lövőknél nem tippeltem érmet, ez már 19.

5) A pólósok fene tudja, a nőknél sok mindent eldönt, hogy sikerül-e elkerülni USA-t az egyenes kieséses szakaszban. A fiúk passz, sok egyforma csapat van most.gabokocka
1) Ezzel nem számoltam, de szerintem ez azért nem igaz, négyesnél pl nem tudunk duplázni 😊 és nagyon kevés olyan számot látok, ahol 2 érmet tudnánk hozni, (én mindenhol a legerősebb emberrel számoltam első körben)
De nézzük így - 6 női szám, ott eshet 4-5 érem, a 4 reális, 5 optimális sztem... de a férfiaknál 1-2-et érzek csak.. szóval én 6-7-re tippelnék, a 8-at kicsit erősnek érzem

2-3-4) ezeknél nem nagyon számoltam éremmel.
Rasovszky nagy király, de elég lutri az a szám+ ugyanez vitorlázóknál is, ráadaásul mindkét számban azért van 1-2 nagyobb név... és Berecz meg mindig olimpiákon a legrosszabb.

Cselgáncsban kb Tóth az egyetlen esélyünk, de van kb 6-7 esélyes a három éremre (nem mindenki ment el az idei versenyekre), szóval az se garantált + Omarnál is kb ezt láttam hogy van 6-7 név - azt annyira nem vágom.. lehet h jobb esélye van mint Tóthnak, ezt passzolom.

Atlétikában teljesen esélytelen - top 6-nak is örülnék, bárkinél, erre Anitának+a két említett embernek van esélye, de érem az kb 0.01% sztem

5) tetszett a sorsolás, mindkét csapatnál.. nőknek annyit kéne tenniük, h 2. helyet megszerzik USA mögött csoportban 3 nudli csapat előtt, de rájuk többet nem bazírozok. Férfiaknál én is így látom, ahogy te.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bold predictions:

1. Pusztai Liza előrébb végez, mint Márton Anna.
2. Bogi behúzza a 200 pillet, 2:06 alatti idővel.
3. Szilágyi nagyon gyenge lesz egyéniben, cserébe a csapatot behozza aranyig.
4. Lesz férfi aranyunk kajak-kenuban.
somoskovig
1. 6/10, de ha úgy jön ki a sorsolás, el tudom képzelni... szerintem meg ugyanott fognak kiesni 😛

2. Az idő 2/10 - az sztem nem túl bold. Az hogy ő nyer, na az mondjuk 8/10.
Szerintem Zhang 2.04.XX-t fog úszni, és Hasegawatól is nagyon tartok, és még ott van Flickinger is... az érem nem lepne meg, de az se ha lecsúszik róla. Aranyat nagyon nem látom.

3. Ez benne van... a nagyon gyenge alatt nem tudom mit értesz - megint kikap Yoshidától/kevésbé nagy nevű vívótól a 16 v 8 között?
4. Ez elég jó, 8/10 - kire tippelsz, Kopasz 1000-en? Nálam ő a legnagyobb esély, de én csak érmet remélek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)