Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
csak mivel kb. 1,5 hete mindenki, mindenben engem kóstolgat, lehet véletlenül ezt is magamra vettem. Ez van 😊
Igor
hát én kurvára nem, neked drukkolok Igor

vita helyett, inkább azt mondjátok meg, hogy mi a rák ez a csapatverseny alpesiben?mert vakon vagyok mint stewie... paralell GS?
azt láttam wikin hogy 2 csaj+2 csávó, csak azt nem írja hogy milyen versenyszám.
eaglesmcnabb
Parallel szlalom kb csak óriás műlesikló kapukkal. Szerintem a svédek a legnagyobb esélyesek. Myhrer és Hargin a legnagyobb tanárok ebben a számban. Speciális kapu borogató technikájuk van, amivel a kevésbé széttűzött kapuk között használnak. Ezt a többi ország versenyzője nagyon nehezen akarta eddig átvenni. Szóval szinte mindig 2 pontot írni fognak a svédek.
Amúgy annyi a lényege, h 4 menet alatt 2 ország versenyez egyszerre egymással. Értelemszerűen nők nők ellen férfiak férfiak ellen. Minden menettel 1 pontot lehet írni. Ha 2-2 lesz, akkor a leggyorsabb női és férfi időt összeadják mindkét csapatnál és az jut tovább, akinek kevesebb. Kb ennyi. A normális alpesi sí megcsúfolása, de "kellett" egy csapatverseny.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
csak mivel kb. 1,5 hete mindenki, mindenben engem kóstolgat, lehet véletlenül ezt is magamra vettem. Ez van 😊
Igor
hát én kurvára nem, neked drukkolok Igor

vita helyett, inkább azt mondjátok meg, hogy mi a rák ez a csapatverseny alpesiben?mert vakon vagyok mint stewie... paralell GS?
azt láttam wikin hogy 2 csaj+2 csávó, csak azt nem írja hogy milyen versenyszám.
eaglesmcnabb
Kb. olyasmi, mindenki egy menet, 3 győzelem kell, vagy 2-2-nél asszem a jobb férfi idő+jobb női idő összege számít.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
csak mivel kb. 1,5 hete mindenki, mindenben engem kóstolgat, lehet véletlenül ezt is magamra vettem. Ez van 😊
Igor
hát én kurvára nem, neked drukkolok Igor

vita helyett, inkább azt mondjátok meg, hogy mi a rák ez a csapatverseny alpesiben?mert vakon vagyok mint stewie... paralell GS?
azt láttam wikin hogy 2 csaj+2 csávó, csak azt nem írja hogy milyen versenyszám.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem a 3 db 4. helyre utalás én voltam.. (és továbbra se látom, hogy a 10 kilinél ez akkora tévedés lett volna, sprintben/30-on se lesz érme, ráadásul sprintben is közel volt a 4. helyhez), a többi amerikairól írt dolog nem rémlik viszont.
(pláne hogy én amúgy nagy Diggins-fan vagyok)

Mindegy, én szeretem a bantert, meg elfogadom amikor nincs igazam, csak mivel kb. 1,5 hete mindenki, mindenben engem kóstolgat, lehet véletlenül ezt is magamra vettem. Ez van 😊

És ettől függetlenül senkivel semmi bajom továbbra sem.. úgyhogy ne fenyegess 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Amúgy most jut eszembe ki volt az aki draft estéjén 3 db 4. helyet jósolt Digginsnek? 😀 Meg a szabad stílusú sprintváltó aranyesélyen is nevetett? 😛 Tetejében 10 km is csak egy hajszálon múlt..

Ez aranyesély volt tegnap, egy hete, egy hónapja és úgy 2013 óta mindig. Persze nem kiemelkedő vagy ilyesmi, de aranyesély. Nem voltak a svédek vagy norvégok esélyesebbek.
dawyd728
Hát de, szignifikánsan esélyesebbek voltak.. az egyéniben mutatott Falla/Nilsson teljesítmény után meg pláne. A fogadóirodák is így látták.

Én eddig is felvállaltam a gyakran a papírformától eltérő véleménye(i)met/ (vagy ha megegyezett a papírformával, akkor éppen azt), volt ami be is jött belőle bőven (azokat meglepő módon jóval ritkábban hozod fel..) - de persze egy csomó nem.
Ez is tény.... de akkor máskor, ha ennyire magabiztos vagy benne, szólj előtte pls (hátha meg tudom fogadni a véleményed, és akkor tuti bukó 😛), s ne utólag ekézz ha kérhetem...

A 10 km-en meg ötödik lett... szóval azt ott speciel elég jól telibelőttem szvsz.
Igor
Egyáltalán azt se tudtam ki állította azt, h 3 db 4. helye lesz. Nekem speciel gabokocka rémlett.. Más mondta, h te voltál. Mindegy nem az a lényeg ki mondta. Én anno a draft estéjén annyit jegyeztem meg miután kiment, ha tudtam volna, h még bent van én is szívesen választottam volna, mert ott és akkor steal volt. Erre jött vkitől tagadás és 3 db 4. helyre utalás. Majd akkor, nem most meg is jegyeztem a sprint váltóban aranyesélyes. Majd vki mondta, á dehogy, erre én: Diggins mellett sok amerikai jutott idén szabad stílusú sprint döntőbe. Majd abbamaradt a beszélgetés.

Amúgy rémeket látsz és semmi bajom veled, de ha így haladunk lesz.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy most jut eszembe ki volt az aki draft estéjén 3 db 4. helyet jósolt Digginsnek? 😀 Meg a szabad stílusú sprintváltó aranyesélyen is nevetett? 😛 Tetejében 10 km is csak egy hajszálon múlt..

Ez aranyesély volt tegnap, egy hete, egy hónapja és úgy 2013 óta mindig. Persze nem kiemelkedő vagy ilyesmi, de aranyesély. Nem voltak a svédek vagy norvégok esélyesebbek.
dawyd728
Hát de, szignifikánsan esélyesebbek voltak.. az egyéniben mutatott Falla/Nilsson teljesítmény után meg pláne. A fogadóirodák is így látták.

Én eddig is felvállaltam a gyakran a papírformától eltérő véleménye(i)met/ (vagy ha megegyezett a papírformával, akkor éppen azt), volt ami be is jött belőle bőven (azokat meglepő módon jóval ritkábban hozod fel..) - de persze egy csomó nem.
Ez is tény.... de akkor máskor, ha ennyire magabiztos vagy benne, szólj előtte pls (hátha meg tudom fogadni a véleményed, és akkor tuti bukó 😛), s ne utólag ekézz ha kérhetem...

A 10 km-en meg ötödik lett... szóval azt ott speciel elég jól telibelőttem szvsz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hogy basznátok meg...áhh, NHL nélkül nincs élet :S
Chargers LT
de van, ott a KHL, ezért is raktam az oroszokra.

Persze baszhatom, mert a kanadaiak majdhogynem utolsók lettek női curlingben, csak akkor tudnám hogy nyerték meg a válogatót :d
eaglesmcnabb
Úgy, hogy ez a kanadai női curling csapat 3x kanadai Bajnok amúgy, csak épp pont Olimián nem vettek részt eddig. Bár ez náluk gyakori, de akkor is nagy égés.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Hogy basznátok meg...áhh, NHL nélkül nincs élet :S
Chargers LT
de van, ott a KHL, ezért is raktam az oroszokra.

Persze baszhatom, mert a kanadaiak majdhogynem utolsók lettek női curlingben, csak akkor tudnám hogy nyerték meg a válogatót :d

Na de holnapra kérek egy olyan napot, mint ma somos, sztem azzal mindenki kiegyezne...
gabokocka
ha a norvégok megnyerik a férfi biatlon váltót, amit szerintem megtesznek, akkor bottal üthetjük a nyomát :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Na de holnapra kérek egy olyan napot, mint ma somos, sztem azzal mindenki kiegyezne...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Telibe találtam Salt Lake Cityt, még a végeredmény is ugyanaz lett. Sztem az utolsó 25 percben kb háromszor jártak a németek a svéd harmadban, ebből sikerült két gólt kapni.

Mondhatnám, hogy Fasth faszt se fogott 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nyakamat tenném rá amúgy, amikor legközelebb az USA/Kanada részen lesz az Olimpia, érdekes módon fel sem fog merülni, hogy az NHL ne szüneteljen, és legyen ott a sztárok 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Fasth a folyosón 3 db-ra zúzta a botját...jól tetted öreg...4 gól a németektől bazeg.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Hogy basznátok meg...áhh, NHL nélkül nincs élet :S
Chargers LT
Ebből látszik sajnos, hogy még egy svéd/finn válogatottnak sincs olyan erős második vonala, ami az NHL-sztárok nélkül versenyképes lenne...

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
Ez a Kanada-Német elődöntő vicc, valaki röhögve döntőt játszik ezek közül😕
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hogy basznátok meg...áhh, NHL nélkül nincs élet :S

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egyedül átment a csávó a teljes svéd védelmen...

Perception is reality.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
Go Sweden, szedjétek már össze magatokat!
Chargers LT
nem szedték...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Go Sweden, szedjétek már össze magatokat!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ez gyengus volt a finnektől (persze amikor egy 18 éves gyerek az egyetlen valamire való skill playered, úgy nem olyan egyszerű), Kanada se tűnt jónak.

Perception is reality.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
A svédek szépítettek, még elég sok van hátra
Jakehomer
cserébe lőttek egyet a németek is!
NB2
Azóta meg egál. 😊

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Amúgy most jut eszembe ki volt az aki draft estéjén 3 db 4. helyet jósolt Digginsnek? 😀 Meg a szabad stílusú sprintváltó aranyesélyen is nevetett? 😛 Tetejében 10 km is csak egy hajszálon múlt..
dawyd728
Mondjuk eddig volt 3 darab ötödik és egy hatodik helye, szóval annyira nem volt rossz jóslat, gondolom Igor engedte el. 😊
somoskovig
Szerintem meg az. Ez aranyesély volt tegnap, egy hete, egy hónapja és úgy 2013 óta mindig. Persze nem kiemelkedő vagy ilyesmi, de aranyesély. Nem voltak a svédek vagy norvégok esélyesebbek. Így pedig teljesen irreleváns átlagokat nézni és társai. Diggins elmúlt 5 éveben 5km egyenkénti indításos versenyeken rendre zsebre tette a mezőnyt. Már Szocsiban is nyertek volna, ha nem klasszikus stílusú a csapat sprint. Plusz meg kell nézni, ha nem Randall, akkor lett volna még másik két ember(Caldwell, Björnsen) , aki az idei eredmények alapján arra jók lett volna, h ne veszítsék el Digginsnek a csatlakozást.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
A svédek szépítettek, még elég sok van hátra
Jakehomer
cserébe lőttek egyet a németek is!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A svédek szépítettek, még elég sok van hátra

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Amúgy most jut eszembe ki volt az aki draft estéjén 3 db 4. helyet jósolt Digginsnek? 😀 Meg a szabad stílusú sprintváltó aranyesélyen is nevetett? 😛 Tetejében 10 km is csak egy hajszálon múlt..
dawyd728
Mondjuk eddig volt 3 darab ötödik és egy hatodik helye, szóval annyira nem volt rossz jóslat, gondolom Igor engedte el. 😊
somoskovig
Átlagban telibe

Perception is reality.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Amúgy most jut eszembe ki volt az aki draft estéjén 3 db 4. helyet jósolt Digginsnek? 😀 Meg a szabad stílusú sprintváltó aranyesélyen is nevetett? 😛 Tetejében 10 km is csak egy hajszálon múlt..
dawyd728
Mondjuk eddig volt 3 darab ötödik és egy hatodik helye, szóval annyira nem volt rossz jóslat, gondolom Igor engedte el. 😊