Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Azért Mowinckel is tegnap jötte élete lesiklását és nem ma, h a macska rúgja meg.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ez gyenge volt Wendy. 😕
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Mák kell neki. 2-3 mp-cel simán jobbak a szlalomosok, ráadásul jobb pályán mennek majd sokkal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Vonn lehetne dobogón simán.
4. volt Lenzerheidében, ahol super-g volt a hosszú szám. Persze nem volt ott Shiffrin, de érted egy 1:40-es lesiklásban tudna szerezni annyi előny, ami elegendő.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Bárhonnan rajtolnak csak szlalomos lesz a dobogón.
Ugye a lesiklóknak úgy lenne sanszuk, ha a szlalomosokat kinyomnák a top30ból a lesiklás után, de erre így esély sincs.

Marci bejött 38-nak, szép eredmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Kérdés honnan rajtolnak. Ha ugyanúgy leviszik, mint a férfiaknak, akkor 3 szlalomosra számítok a dobogón.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Nagyon kevesen állnak oda női kombinációhoz, így nem nagyon lesz gond a szlalomosoknak bekerülni a második futamba, összesen vannak 32-en.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Én bírom Lindsey-t, de kezd belőle sok lenni. Állandóan ő a téma. Ha nyer, ha veszít, ha üldözi Stenmarkot, ha sérült, ha bármit tweetel. Sok. Ha NBC-t nézném, akkor azt mondom ok, vele kell foglalkozni, de ne már az Eurosporton..
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Auszi csávó a legelső kaput meglovagolta, asszem ez világrekord 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Dalibor is kiesett, pedig nagy sansz volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Jakobsen 😀
Dalibor arra nem foghatja, h romlik a pálya..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Az első harmincból hét kieső meg egy 5 mp-es hátránnyal megérkező Yuasa, Dalibor 43-assal jön, reális sansz a harmincba kerülésre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Aerni egy hónapja nagyon csúnyán elvesztette a fonalat. Kb mint én fantasyban.

Muffat-Jeandet meg ellenkezőleg. A wengeni kombi óta magához képest szárnyal.

Clement Noel előtt nagy pályafutás áll, ezt mindenki meglássa. Kiváló feje van. 1 hónapja még senki sem ismerte, azóta 3 db top10 a vk-n. Junior vb 1. hely. Majd itt is 7. első futam után..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Persze most esik ki.. Év közben nem tud, csak most. 😀
Ezzel cél a 6. hely nekem..
több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kár a Finnekért, nyerhető lett volna, ezzel megszakadt az érmes sorozat. 😕
De legalább a svédek kiestek. 😛
Hyvä Suomi!

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Amúgy nekem bejön a snowboard és a skicross is. Szeretem mikor kézzel foghatóan egymással is versenyeznek! Mondjuk ez a pálya brutál volt!
NB2
Azért év közben szerencsére nem ilyen gyilkos pályák vannak. Ezek az ugratók óriási túlzások. Ettől szerintem nem lesz jobb a verseny, csak több nyomorék. Kanyargós technikás, negatív dőlésű kanyarok is alig vannak. Az biztos, h könnyű előzni, mert széles, de ennyi az összes pozitívum. Amúgy abszolút létjogosultsága van ennek a szakágnak az olimpián, csak a pálya tervezése során a biztonság a látvány oltárán lett most feláldozva.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Banyek a svéd hokisok......csudába 😕 (hogy finoman fogalmazzak)

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én egyébként a tömegrajtos gyorskorira leszek kíváncsi! Egy akkora pályán biztos nagy állatságok lesznek rajta!
NB2
Ha kitalálnának valami olyasmi rendszert, mint ami pályakerékpárban van (kört lehet osztani, vagy több sprint), akkor érdekes lenne.

Így, hogy egy sprint van benne (ami elvileg a 4-6. helyek szempontjából fontos, tehát csak elődöntőben lesz lényeges), szerintem nem az igazi..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
Én egyébként a tömegrajtos gyorskorira leszek kíváncsi! Egy akkora pályán biztos nagy állatságok lesznek rajta!
Amúgy nekem bejön a snowboard és a skicross is. Szeretem mikor kézzel foghatóan egymással is versenyeznek! Mondjuk ez a pálya brutál volt!
(offban még a crashed ice is állat, szana-szét röhögöm magam, mikor a verseny közepén 4. helyezett megnyeri a futamot, mert a többiek orra esnek egymásban 😊 )
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Kb. olyasmi, mindenki egy menet, 3 győzelem kell, vagy 2-2-nél asszem a jobb férfi idő+jobb női idő összege számít.
Igor
igen ezt olvastam, csak nem tudtam milyen számban. Akkor végképp nem értem, miért ilyen szarok a norvégok esélyei a fogadóirodáknál.
eaglesmcnabb
Nincsen normális 2. számú női sízőjük. Plusz lehet nem lesz Kristoffersen sem, mert az összetett kristálygömbre hajt Hirscherrel együtt.
dawyd728
Mowinckel?
Amilyen formában van...

Sztem Kristoffersen nekimegy azért, ha nem nyer szlalomban.
Igor
Forma jó, de ide szlalomos ember kell majd szerintem. Skjoeld lesz a választás, habár szegény lány szlalomosként se egy nagy eresztés. Ha bekerül Mowinckel az is inkább azért lesz, mert annyira gyatrák Loeseth mellett a norvég technikai versenyzők és nem azért mert a top 8 nemzet női versenyzői ellen bármi esélye is lenne. Viszont, ha a tűzés hajaz a decemberi alta badia-i ffi parallel versenyre, akkor inkább Mowinckel. Ha az elmúlt 1 év bármelyik másik női/ffi parallel versenyének tűzése lesz, akkor kell eredendő szlalomos.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Kb. olyasmi, mindenki egy menet, 3 győzelem kell, vagy 2-2-nél asszem a jobb férfi idő+jobb női idő összege számít.
Igor
igen ezt olvastam, csak nem tudtam milyen számban. Akkor végképp nem értem, miért ilyen szarok a norvégok esélyei a fogadóirodáknál.
eaglesmcnabb
Nincsen normális 2. számú női sízőjük.
dawyd728
hát de elég hármat nyerni :d

viccet félretéve férfiaknál csak a franciák akik jobbak kb, meg max az osztrákok Hirscher miatt, de asszem pont te írtad hogy ő nem is indul. a Nőknél meg most top 15-ös versenyzőjük van Mowinckel mellett. Erre pl. Svájc is előttük van. Na mindegy, csak azért kérdeztem, mert tényleg nem értek hozzá. Köszi a válaszokat

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kb. olyasmi, mindenki egy menet, 3 győzelem kell, vagy 2-2-nél asszem a jobb férfi idő+jobb női idő összege számít.
Igor
igen ezt olvastam, csak nem tudtam milyen számban. Akkor végképp nem értem, miért ilyen szarok a norvégok esélyei a fogadóirodáknál.
eaglesmcnabb
Nincsen normális 2. számú női sízőjük. Plusz lehet nem lesz Kristoffersen sem, mert az összetett kristálygömbre hajt Hirscherrel együtt.
dawyd728
Mowinckel?
Amilyen formában van...

Sztem Kristoffersen nekimegy azért, ha nem nyer szlalomban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kb. olyasmi, mindenki egy menet, 3 győzelem kell, vagy 2-2-nél asszem a jobb férfi idő+jobb női idő összege számít.
Igor
igen ezt olvastam, csak nem tudtam milyen számban. Akkor végképp nem értem, miért ilyen szarok a norvégok esélyei a fogadóirodáknál.
eaglesmcnabb
Franciák, Olaszok, Osztrákok, Németek szintjén vannak kb - szerintem az viszonylag korrekt... de mondjuk tavaly szlovák ezüst volt a VB-n, Matej Falattal, szóval 3 elit emberrel is lehet azért tarolni.

Én a svájciakat nem értem, nálam is a svédek a favoritok (Hansdotter is jól tolta) - ha valamiben egyetértünk dawyddal, akkor az tuti nem jön be. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Kb. olyasmi, mindenki egy menet, 3 győzelem kell, vagy 2-2-nél asszem a jobb férfi idő+jobb női idő összege számít.
Igor
igen ezt olvastam, csak nem tudtam milyen számban. Akkor végképp nem értem, miért ilyen szarok a norvégok esélyei a fogadóirodáknál.
eaglesmcnabb
Nincsen normális 2. számú női sízőjük. Plusz lehet nem lesz Kristoffersen sem, mert az összetett kristálygömbre hajt Hirscherrel együtt.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Kb. olyasmi, mindenki egy menet, 3 győzelem kell, vagy 2-2-nél asszem a jobb férfi idő+jobb női idő összege számít.
Igor
igen ezt olvastam, csak nem tudtam milyen számban. Akkor végképp nem értem, miért ilyen szarok a norvégok esélyei a fogadóirodáknál.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!