Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Láttok esélyt, hogy a norvégok beérjék a németeket?
(északi-összetett)
NB2
Nem. Ezüstöt viszont magabiztosan meg fogják szerezni.
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Csak nálam nem megy napok óta az m4sport.hu streamje? Melóban vagyok, szeretném majd nézni a short track futamokat, de csak annyit ír, hogy "error loading player: No playable sources found"
A mediaklikken a többi csatorna adása simán bejön, csak az m4-é nem, de az napok óta :S
Bálesz
 www.m4sport.hu/elo/ <-ezen nekem simán megy chrome-ban
dawyd728
Igen, nálam is ment, pár nappal ezelőttig. Másik telefonról próbáltuk (ugyanaz a hálózat), ott megy. Szóval az enyémmel lesz valami gebasz...

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 863 — Cowboys fan
 twitter.com/PeteBlackburn/status/966571968916058112
hát baszki
ezzel a rávezetéssel bármelyik NHL-kapust szénné szopatta volna
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 071 — nabege2@yahoo.com
Láttok esélyt, hogy a norvégok beérjék a németeket?
(északi-összetett)
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Csak nálam nem megy napok óta az m4sport.hu streamje? Melóban vagyok, szeretném majd nézni a short track futamokat, de csak annyit ír, hogy "error loading player: No playable sources found"
A mediaklikken a többi csatorna adása simán bejön, csak az m4-é nem, de az napok óta :S
Bálesz
 www.m4sport.hu/elo/ <-ezen nekem simán megy chrome-ban
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Csak nálam nem megy napok óta az m4sport.hu streamje? Melóban vagyok, szeretném majd nézni a short track futamokat, de csak annyit ír, hogy "error loading player: No playable sources found"
A mediaklikken a többi csatorna adása simán bejön, csak az m4-é nem, de az napok óta :S

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Lesz short track és északi összetett párhuzamosan, majd déltől biathlon, curling és short track egy időben. Ilyen torlódás szinte nem is számít annak, főleg a short track olyan, amire 1 percig figyelsz, majd 3-ig nem.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 071 — nabege2@yahoo.com
11.00-től megint műsortorlódás😊
magyar esélyekkel???
Remélem valami összejön már végre szegényeknek...
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ezek a rávezetések nagyon melegek voltak itt a női hoki döntő végén. 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Szerintem a jövő évnek mindenképpen nekifutnak és hazai vb-n akarnak visszavonulni.
dawyd728
Oké, de hogy aranyat nyerjenek szlalomban arra minimális esély van. Szóval a pont az i-re itt került fel, az már csak egy búcsúbuli lesz.
gabokocka
Persze, ahogy mondod ez a pont az i-n. Csak arra akartam utalni, h idén még biztos nem fejezik be. Mondjuk a svéd alpesi szakág elég ramaty állapotban van, ha a fiatalokra nézünk nem látni vb vagy szakági vk győztes potenciált. Már csak ezért sem hiszem, h abbahagynák. Svéd síszövetség kikönyörgi, h induljanak. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Akinek ennyire nincs feje, nem is érdemli meg az aranyat. Kb mint Manuela Moelgg, csak Vonn tudásban jóval a többiek előtt van, így ki-ki csúszott teher alatt is 1-1 cím.
Amúgy Gisin most szlalomos vagy lesikló? 😀 Tavalyi vb 2. helye után még szlalomost mondtam, akinek 1 lesiklás kicsúszott, de idén már gyors számokból vannak inkább eredményei. Ha nehezebb lett volna a tűzés szerintem Shiffrin és Holdener is mögé ért volna. FIS pontjai is közel vannak egymáshoz: DH 3.65 (7. legalacsonyabb), SG 3.74 (11.), GS 19.64 (194.) SL 5.09 (11.), AC 2.76 (4.)

Mindenesetre tök jól jöttem ki ebből a számból is. 4 versenyzőmből kettő abszolút favorit volt, erre 2-3. hely, míg a dobogó esélyeseim közül az, akinek az 1:40-es lesiklás és a könnyű tűzés kedvezett volna, az kiesik. Ez a 10 pont, mint halottnak a csók. Mai két alpesi számból 20 volt a minimum, de inkább több..
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 801 — Keep pounding
Szerintem a jövő évnek mindenképpen nekifutnak és hazai vb-n akarnak visszavonulni.
dawyd728
Oké, de hogy aranyat nyerjenek szlalomban arra minimális esély van. Szóval a pont az i-re itt került fel, az már csak egy búcsúbuli lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
A szlovén edző inkább a szlalomosok ellen tűzte a pályát. Kérdés mire megy ezzel Ferk. 1,1 sec Holdenerrel szemben az előnye.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Szerintem a jövő évnek mindenképpen nekifutnak és hazai vb-n akarnak visszavonulni.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 801 — Keep pounding
Myhrer és Hansdotter is arany, azért ez nagyon nagy, két szép pályafutás csodás lezárása (lesz szombaton 😊 )

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ezt ki mondta volna meg?
Kristoffersen&Hirscher dupla DNF

Viszont Myhrer címét sem a szél hozta össze. Ha azt nézzük az elmúlt 10 év 3 5 legjobb szlalomosa és ebben benne vannak Kostelictől kezdve sokan mások, nem csak Hirscher és Kristoffersen.
Plusz azt is érdemes nézni, h a mezőny colosai állnak a dobogón. 3 db 190 feletti szlalomos.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Széllel kezdtük. Úgy illik, ha így is fejezzük be ezt az olimpiát.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
5:30 a férfi és 7:00 a női második futam rajtja. Én hunyok egyet addig.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 801 — Keep pounding
Sztem Shiffrin, Holdener, Gisin és Ferk is versenyben van a dobogóért. De Vonn esélyei jobbak mint gondoltam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Shiffrin a favorit továbbra is. Persze sok függ a szlovén edzőn, h mivel lát nagyobb esélyt Ferk dobogójára, ha könnyű pályát tűz és a szlalomosokat zárja ki, vagy nehezet és Vonn-Gisin párost.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Na Vonnak eddig ez 2010-es milleres forgatókönyv..
Mondjuk Shiffrin ellen ez is kevés.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 801 — Keep pounding
Na így hogy Vonn ilyen menetet nyomott így jó lehet. Majd egy másodpercet adotf Mowinckelnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Vonnak másodpercet kéne vernie Mowinckel menetére és akkor ezüstre van esélye.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Szlovén edző tűzi a pályát..
HA Bucik nem jön vmi frenetikus lesiklást szerintem benne van, h nem tűz vmi nehéz műlesiklást.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 801 — Keep pounding
Ferk így aranyesélyes lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.