Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 640 — Bears & Illinois fan
Gyerekek, ezek a ma elhangzott 90-es évekbeli bulszámokat még ma sem tudom feldolgozni. Ezek rontották el a fiatal felnőttkoromat.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
Kicsit érzékenyítik kb a világ 2/3-át...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 512 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gecire unhatja a maszkos ember már


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 640 — Bears & Illinois fan
Mutattak már férfit aki nem szoknyában volt vagy harisnyában volt?
Sixo
A queer-t, a travit, a mindenféle kisebbséget mint önkifejező kisebbséget értem. Főleg a franciáknál. De a kövér? Az csak kövér. Igénytelen, egészségtelen, képtelen az önfegyelemre (kivéve a 0,1% akiknél ez valóban valamilyen genetikai probléma) ennyit árul el magáról, ez ne legyen már odarakva mint szegény elnyomott réteg. Erre odaraknak a totálkép közepére valami elhízott, gusztustalan nőt.
MC12
Kicsit sok az indoktrináció. Nagyon elő akarják adni a libsi woke üzeneteket.
A pekingi megnyitó is azért nem tetszett, mert az egészből sütött Kína rúgkapálása, hogy NAGYHATALOM VAGYUNK, TESSÉK MOST MÁR ÚGY TEKINTENI RÁNK, AZOK VAGYUNK, AZOK VAGYUNK!!!
Kampman
bezzeg a 38'as megnyitója
csak fehér férfiak voltak
Negritis, a vajda
36

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
A budapesti olimpián én fogom vinni a madagaszkári zászlót.
Sixo
Addig azért ne állj féllábon.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
A budapesti olimpián én fogom vinni a madagaszkári zászlót.

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 839 — Omar's Coming Yo!
Sokáig lovagol még?
warr_b
lassan elfarad az a lo.

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 512 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sokáig lovagol még?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 671 — Big Dick Nick
Vagy ez, ha nem troll irányba megyünk, bár itt akár még Tate is megjelenhetne, mint a titkos maszkos


Kampman
😀😀😀D Nagyon nevetek.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi ez a viziló, faszom? 😂
warr_b
Udvardi Gyula álruhában!
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 466 — Csodabogár
Nálunk bezzeg lovasok lennének ostort pattogtatva, pálinkát vedelve, asszonyt verve, közben üvöltene a Zàmbódzsimi
warr_b
várjávárjá, ez már smafu?


1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Vagy ez, ha nem troll irányba megyünk, bár itt akár még Tate is megjelenhetne, mint a titkos maszkos

1 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 081
Mutattak már férfit aki nem szoknyában volt vagy harisnyában volt?
Sixo
A queer-t, a travit, a mindenféle kisebbséget mint önkifejező kisebbséget értem. Főleg a franciáknál. De a kövér? Az csak kövér. Igénytelen, egészségtelen, képtelen az önfegyelemre (kivéve a 0,1% akiknél ez valóban valamilyen genetikai probléma) ennyit árul el magáról, ez ne legyen már odarakva mint szegény elnyomott réteg. Erre odaraknak a totálkép közepére valami elhízott, gusztustalan nőt.
MC12
Lehet valaki mentális problémák miatt is dagadt, az miért különbözik a szervi betegségtől?

Engem inkább az zavar, hogy az Olimpia mindig viszonylag értéksemleges volt, erre meg telekúrják ezzel a woke faszsággal.
balintbaba
Akkor ezt tessék elmondani, ne nekem meg neked kelljen találgatózni, hogy vajon a “kövér is szép, a kövér is normális” (nem) ideológia mentén van ott a nő, vagy valami egyéb üzenete van. Amíg ez nem derül ki, addig hajlok Occam borotvájàra a kérdésben.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Nah ez a lovas menő

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 512 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi ez a viziló, faszom? 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
És ez miért nem volt még?

1 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 671 — Big Dick Nick
Nálunk bezzeg lovasok lennének ostort pattogtatva, pálinkát vedelve, asszonyt verve, közben üvöltene a Zàmbódzsimi
warr_b
 media.tenor.com/lF6vi8WP5ncAAAAM/orb%C3%A1n-viktor-ostor.gif

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 067 — Kinek mit intézett a kormánya
Mutattak már férfit aki nem szoknyában volt vagy harisnyában volt?
Sixo
A queer-t, a travit, a mindenféle kisebbséget mint önkifejező kisebbséget értem. Főleg a franciáknál. De a kövér? Az csak kövér. Igénytelen, egészségtelen, képtelen az önfegyelemre (kivéve a 0,1% akiknél ez valóban valamilyen genetikai probléma) ennyit árul el magáról, ez ne legyen már odarakva mint szegény elnyomott réteg. Erre odaraknak a totálkép közepére valami elhízott, gusztustalan nőt.
MC12
Lehet valaki mentális problémák miatt is dagadt, az miért különbözik a szervi betegségtől?

Engem inkább az zavar, hogy az Olimpia mindig viszonylag értéksemleges volt, erre meg telekúrják ezzel a woke faszsággal.
balintbaba
Mindig viszonylag értéksemleges olimpia?
Olyan szintű politikai faszméregetés volt minimum 36 óta, hogy iszonyat.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
ó a faszom Imagine. pedig úúúgy reméltem, hogy most el tudjuk engedni.
bergerdani
Vagy akkor hívták volna meg McCartney-t, a londoni megnyitón ő is énekelt.
Kampman
Én Yoko Ono sikítós hangján akarom hallani.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 094 — The Mathematician
Mutattak már férfit aki nem szoknyában volt vagy harisnyában volt?
Sixo
A queer-t, a travit, a mindenféle kisebbséget mint önkifejező kisebbséget értem. Főleg a franciáknál. De a kövér? Az csak kövér. Igénytelen, egészségtelen, képtelen az önfegyelemre (kivéve a 0,1% akiknél ez valóban valamilyen genetikai probléma) ennyit árul el magáról, ez ne legyen már odarakva mint szegény elnyomott réteg. Erre odaraknak a totálkép közepére valami elhízott, gusztustalan nőt.
MC12
Kicsit sok az indoktrináció. Nagyon elő akarják adni a libsi woke üzeneteket.
A pekingi megnyitó is azért nem tetszett, mert az egészből sütött Kína rúgkapálása, hogy NAGYHATALOM VAGYUNK, TESSÉK MOST MÁR ÚGY TEKINTENI RÁNK, AZOK VAGYUNK, AZOK VAGYUNK!!!
Kampman
bezzeg a 38'as megnyitója
csak fehér férfiak voltak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 512 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nálunk bezzeg lovasok lennének ostort pattogtatva, pálinkát vedelve, asszonyt verve, közben üvöltene a Zàmbódzsimi


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
ó a faszom Imagine. pedig úúúgy reméltem, hogy most el tudjuk engedni.
bergerdani
Vagy akkor hívták volna meg McCartney-t, a londoni megnyitón ő is énekelt.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 067 — Kinek mit intézett a kormánya
Miért egy égő zongorán adják elő ezt a számot? Ki gyújtotta fel azt a zongorát?
Sixo
Még jó hogy nem a művészt.
Bár akkor legalább az ikonikus mondatot el lehetne sütni.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Mutattak már férfit aki nem szoknyában volt vagy harisnyában volt?
Sixo
A queer-t, a travit, a mindenféle kisebbséget mint önkifejező kisebbséget értem. Főleg a franciáknál. De a kövér? Az csak kövér. Igénytelen, egészségtelen, képtelen az önfegyelemre (kivéve a 0,1% akiknél ez valóban valamilyen genetikai probléma) ennyit árul el magáról, ez ne legyen már odarakva mint szegény elnyomott réteg. Erre odaraknak a totálkép közepére valami elhízott, gusztustalan nőt.
MC12
Kicsit sok az indoktrináció. Nagyon elő akarják adni a libsi woke üzeneteket.
A pekingi megnyitó is azért nem tetszett, mert az egészből sütött Kína rúgkapálása, hogy NAGYHATALOM VAGYUNK, TESSÉK MOST MÁR ÚGY TEKINTENI RÁNK, AZOK VAGYUNK, AZOK VAGYUNK!!!
1 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Végtelenül szórakoztatónak tartom, hogy a köztévén tulajdonképpen kötelező jelleggel muszáj mutatni a pride-ot.