Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az a jó ebben az Olimpiában, hogy megannyi szerteágazó sportágban jó helyezéseket érünk el... 💪😎
Chargers LT
Ja, Rióban Kozák, Hosszú és a vívók mellett igazából csak 1-1 kósza érem jött úszóktól meg Márton Anitától, mst nem a sztárok húzzák a szekeret, hanem nagyon sokszínű banda teljesít jól. Egy férfi pólóarany és iszonyat elégedett lennék, így még emésztgetni kell még 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Birkózásra kapcsolok, és erre arról dumál a szpiker hogy jár model suliba az egyik 😂

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Igor, where are you?
Bruce
A listámon, mint padawan. 😊
iktriad
Azt ugye tudod, hogy a sitheknek csak 1 padawanjuk van? Ő már a 100. akire ezt ráaggatod. Most akkor gyilkolod őket amint újat találsz vagy csak simán átvered őket?
Sixo
Ez csak azóta van így, hogy Darth Bane behozta, a régi köztársaság idején még nem volt ilyen kikötés 😉
empty taxi
de iktriad nem a régi köztársaság idén él, nem is köztársaság az amiben él, max névlegesen

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
ES2-n szerb-spanyok póló, eddig 2-2
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Igor, where are you?
Bruce
A listámon, mint padawan. 😊
iktriad
Azt ugye tudod, hogy a sitheknek csak 1 padawanjuk van? Ő már a 100. akire ezt ráaggatod. Most akkor gyilkolod őket amint újat találsz vagy csak simán átvered őket?
Sixo
Ez csak azóta van így, hogy Darth Bane behozta, a régi köztársaság idején még nem volt ilyen kikötés 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
(litvánok első érme volt ez Tokióban, ha jól látom)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van csapat vagy vegyes öttusa?
FLZOLI
A csapatverseny 1992 óta nincs, vegyesről még nem is hallottam.
Kampman
Simán lehetne mint a többi sportágban

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Van csapat vagy vegyes öttusa?
FLZOLI
A csapatverseny 1992 óta nincs, vegyesről még nem is hallottam.
Kampman
Mondjuk a lovaglás után jó, hogy egyáltalán az egyéni kint van az olimpián.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 937 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van csapat vagy vegyes öttusa?
FLZOLI
A csapatverseny 1992 óta nincs, vegyesről még nem is hallottam.
Kampman
Vbn van
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Bravó, fantasztikus futás volt!!!

Ezt megérdemeltem.... máskor is fogok károgni ezek után is 😀
Igor
Holló helyett varjú?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 966 — Giants fan
Most értem haza, kimaradt egy óra az öttusából, mit csinált Schleu, hogy biztos elsőből 23. lett, megölte a lovát?!
r.baggio
majdnem.. szegény el se tudott indulni vele, ott zokogott a nyeregben.. vélhetően fogod még látni, mert elég epic jelenet volt 😕
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Van csapat vagy vegyes öttusa?
FLZOLI
A csapatverseny 1992 óta nincs, vegyesről még nem is hallottam.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Igor, where are you?
Bruce
A listámon, mint padawan. 😊
iktriad
Azt ugye tudod, hogy a sitheknek csak 1 padawanjuk van? Ő már a 100. akire ezt ráaggatod. Most akkor gyilkolod őket amint újat találsz vagy csak simán átvered őket?
Sixo
Én jinxhadseregben gondolkozom.
iktriad
A klónok a jediknél vannak, az a másik oldal. Ez nem az 1. vagy 2. világháború, itt nem tudsz kedvenc szerint oldalt váltani.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Van csapat vagy vegyes öttusa?
FLZOLI
Olimpián nincs

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Igor, where are you?
Bruce
A listámon, mint padawan. 😊
iktriad
Azt ugye tudod, hogy a sitheknek csak 1 padawanjuk van? Ő már a 100. akire ezt ráaggatod. Most akkor gyilkolod őket amint újat találsz vagy csak simán átvered őket?
Sixo
Ezt már én is felvetettem neki évekkel ezelőtt, valami sith kifogással lerázott.
Kampman
Én kb 10 éve mondtam neki először, de én nem emlékszem mit mondott. Néhány évente megismétlem, de azon válaszokra sem szoktam emlékezni.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 937 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor 2 érem az 5-6ból megvan mondjuk Hárspatakira nem számoltam 😊
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van csapat vagy vegyes öttusa?

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 254 — Jó ötletnek tűnt!
Most értem haza, kimaradt egy óra az öttusából, mit csinált Schleu, hogy biztos elsőből 23. lett, megölte a lovát?!
r.baggio
A lova ölte meg őt inkább

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Mexikóé a férfi FOCI bronz.
Kampman
Sixo
pardon
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Az a jó ebben az Olimpiában, hogy megannyi szerteágazó sportágban jó helyezéseket érünk el... 💪😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igor, where are you?
Bruce
A listámon, mint padawan. 😊
iktriad
Azt ugye tudod, hogy a sitheknek csak 1 padawanjuk van? Ő már a 100. akire ezt ráaggatod. Most akkor gyilkolod őket amint újat találsz vagy csak simán átvered őket?
Sixo
Én jinxhadseregben gondolkozom.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Most értem haza, kimaradt egy óra az öttusából, mit csinált Schleu, hogy biztos elsőből 23. lett, megölte a lovát?!
r.baggio
Utána lehet.

több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Most értem haza, kimaradt egy óra az öttusából, mit csinált Schleu, hogy biztos elsőből 23. lett, megölte a lovát?!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Mexikóé a férfi FOCI bronz.
Kampman

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Igor, where are you?
Bruce
A listámon, mint padawan. 😊
iktriad
Azt ugye tudod, hogy a sitheknek csak 1 padawanjuk van? Ő már a 100. akire ezt ráaggatod. Most akkor gyilkolod őket amint újat találsz vagy csak simán átvered őket?
Sixo
Ezt már én is felvetettem neki évekkel ezelőtt, valami sith kifogással lerázott.