Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?
r.baggio
leírom mi volt. percekig nem történik semmi, mert óvatosak, magyarnak kell a győzelem. támad, japán üt egyet, 0-1. kell támadni, megy a magyar, utolsó mp-ben megrúgja áll alatt, 3 pont ide, öröm

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 254 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?
r.baggio
Eurosport playeren biztos.
empty taxi
 m4sport.hu/tokio2020/video/2021/08/06/harspataki-gabor-biztos-ermes-tokioban

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Nála ez a mai két érem eddig a legnagybb meglepetés, bár azért a kajak egyes dupla jobban sokkolt szóval lehet hogy inkább Varga ezüstjét mondanám.
Rajna
Én a karatéval kapcs annyira vakon vagyok, hogy azt nemtom megítélni 😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A női gyeplabdát Hollandia nyerte
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Karatéban közben kiírták a Kumités ütközetek mellé h delayed.
Lesz vagy 1 óra még mire Hárspataki jön.
empty taxi
Jah, még kata bronz meccs van, úgyhogy ja, kb 1 óra csúszásban vannak, nem tudom mitől.. itt ki lehetett volna számolni a kumités meccseket/hagyni rá időt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?
r.baggio
Eurosport playeren biztos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Végülis innen már tényleg csak egy lépés, hogy az esport is bekerüljön az olimpiai programba
r.baggio
Én kizártnak tartom. Először is az esportolók rengeteget keresnek, az olimpia meg pont az amatőr sportokról szól, és a profi sportok csak mutatóban vannak itt, pl foci u23-al, vagy kosárlabda sokáig egyetemi játékosokkal, vagy a tenisz, országúti kerékpár ahol a olimpia cím nem ér fel egy nagy versenygyőzelemmel. Egy sakkot nem tudtak idehozni ami százszor népszerűbb, mint itt a sportok nagy része, akkor ez esportot sem tudom elképzelni ide.
Sixo
Lehet, hogy az esportnak nem kell az olimpia, de fordítva szerintem annál inkább.
Még több nézettség, fiatal nézők bevonzása, még több pénz.
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Nála ez a mai két érem eddig a legnagybb meglepetés, bár azért a kajak egyes dupla jobban sokkolt szóval lehet hogy inkább Varga ezüstjét mondanám.

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Hat azért nem egészen így zajlik. Főleg egy dan vizsga.

Azért nézzünk kicsit utána a dolgoknak, mielőtt leszoljuk. 😉

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Karatéban közben kiírták a Kumités ütközetek mellé h delayed.
Lesz vagy 1 óra még mire Hárspataki jön.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Végülis innen már tényleg csak egy lépés, hogy az esport is bekerüljön az olimpiai programba
r.baggio
Én kizártnak tartom. Először is az esportolók rengeteget keresnek, az olimpia meg pont az amatőr sportokról szól, és a profi sportok csak mutatóban vannak itt, pl foci u23-al, vagy kosárlabda sokáig egyetemi játékosokkal, vagy a tenisz, országúti kerékpár ahol a olimpia cím nem ér fel egy nagy versenygyőzelemmel. Egy sakkot nem tudtak idehozni ami százszor népszerűbb, mint itt a sportok nagy része, akkor ez esportot sem tudom elképzelni ide.

több mint 3 éve
csipkelli 3 966
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Pláne ezzel a bírók értékelik a csapasok erosseget hogy milyen pusztítást vegezne egy igazi harcban..
FLZOLI
végén még a pankráció is bekerül 😊
Szesze
Én a lányok gördeszkázása után a graffitit várom. Lehet majd azt is variálni, lányok-fiúk is tolhatják egymás ellen. Az összetett versenyszámban a festés előtt/után akadálypálya időre.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Pláne ezzel a bírók értékelik a csapasok erosseget hogy milyen pusztítást vegezne egy igazi harcban..
FLZOLI
végén még a pankráció is bekerül 😊
Szesze
2028, Los Angeles
32-ben meg jöhet az ausztrál foci és a punter challenge
r.baggio
Egy jó QB snake competition
FLZOLI
A bíró meg Jake Plummer lesz.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Pláne ezzel a bírók értékelik a csapasok erosseget hogy milyen pusztítást vegezne egy igazi harcban..
FLZOLI
végén még a pankráció is bekerül 😊
Szesze
2028, Los Angeles
32-ben meg jöhet az ausztrál foci és a punter challenge
r.baggio
Egy jó QB snake competition

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Fan egyenlített közben, szerintem ez az egy szett lesz az össztermése a németeknek a döntőben
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Férfi öttusa érem lesz szerintem. Meg egy meglepi kajak érem.

Az egyik pólós csapat bukik majd szerintem

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Nah most ezt valaki magyarázza már el nekem logikailag, hogy hogy van ez, úgy is ma lesz a női foci döntő ahol pályára léphet:
 168.hu/szorakozas/ismerje-meg-a-tortenelem-elso-nyiltan-transznemu-olimpikonjat-quinnt-209815
Tehát egy nő, aki nem vallja magát nőnek, de indulhat az olimpián a nők között, mert biológiailag nő.
De a súlyemelő meg biológiailag férfi mégis indulhatott a nők között.
Sixo
Ez amúgy kurva érdekes...
Mert az is indulhat nők között, aki férfi, de nőnek vallja magát
Meg az is, aki nő, de férfinak vallja magát, viszont biológiailag nő

Akkor én, mint férfi indulhatok minden sportban nőként is, ha annak vallom magam pl és eközben férfiként is, mert biológiailag az vagyok

Jövőre nézve fura dolgok lehetnek
Chargers LT
annyi kis javítás mielőtt letámad az lmbtq, hogy ő nem férfinak vallja magát, hanem non-binárisnak, mondjuk a képen az látszott, hogy férfinak szabatta át magát, de az mind1
Sixo
ha meg letámadják, leveri őket:
 hugelolcdn.com/v/767925.webm
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Pláne ezzel a bírók értékelik a csapasok erosseget hogy milyen pusztítást vegezne egy igazi harcban..
FLZOLI
végén még a pankráció is bekerül 😊
Szesze
2028, Los Angeles
32-ben meg jöhet az ausztrál foci és a punter challenge


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Az a jó ebben az Olimpiában, hogy megannyi szerteágazó sportágban jó helyezéseket érünk el... 💪😎
Chargers LT
Ja, Rióban Kozák, Hosszú és a vívók mellett igazából csak 1-1 kósza érem jött úszóktól meg Márton Anitától, mst nem a sztárok húzzák a szekeret, hanem nagyon sokszínű banda teljesít jól. Egy férfi pólóarany és iszonyat elégedett lennék, így még emésztgetni kell még 😊
Rajna
Női K4es húzza be es a polos csajoknak legyen meg a bronz es en qrva elegedett leszek

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Végülis innen már tényleg csak egy lépés, hogy az esport is bekerüljön az olimpiai programba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Men's Kata

Tökéletes Lmbtqwerty sportág név 🙂

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
mindezt azért mert japánban vagyunk. ha Viktor urunk 36-ra elintézi a felcsúti olimpiát, lesz disznóvágás
Heisman
😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Pláne ezzel a bírók értékelik a csapasok erosseget hogy milyen pusztítást vegezne egy igazi harcban..
FLZOLI
végén még a pankráció is bekerül 😊