Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
gerelyhajításban a lengyel lánynak kell drukkolni 😊 😉
Heisman
Szürreálisan jól néz ki ebben a szakágban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick
Gg, maradjon a balkánon a vizilabda!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
beszarok, 2 méter...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
ilyet befújni...............
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
hát úgy néz ki, ezt tényleg eljinxeltem 3 gólos szerb hátránynál.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
game over
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
birkózásban ajándék arany az amerikainak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Fan simán nyerte a döntő szettet, de ettől függetlenül Ovtcharpov nagyot játszott most is, meg az egész olimpián
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
A grúz hogy baszta el az aranyat a vegen birkoban baszki...

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Buzzer beater mögékerülés -> USA arany bírkózásban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Így kell vízilabdázni mint ahogy a szerbek
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ez a két csapat, tök más szint mint a magyar az elodontoben.
balintbaba
Nem értettem ezt az éremesély dolgot.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez a két csapat, tök más szint mint a magyar az elodontoben.
balintbaba
Hát igen, most ez még kínosabbá teszi a mait...

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
és Filipovic beveri 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
naná
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
aztakurva Filivopic
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick
Ez a két csapat, tök más szint mint a magyar az elodontoben.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Az igen, 9-9!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
9-9, 1:10 van vissza
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
gerelyhajításban a lengyel lánynak kell drukkolni 😊 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nem szimpatikus ez a Michelle
Bruce
@ChargersLT meg ne lássa
Kampman
őt úgy kell nézni hogy leveszed a hangot a Tv-ről 😀
Heisman
Én az Obamára gondoltam, te kire?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem szimpatikus ez a Michelle
Bruce
@ChargersLT meg ne lássa
Kampman
őt úgy kell nézni hogy leveszed a hangot a Tv-ről 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
india mit ment 😀
eaglesmcnabb
Én is azt néztem, h WTF, bár a végére picit visszacsúsztak.
Igor
4.-ek lettek ebben a futamban, összesítésben pont lemaradtak, 9. idő az övék.
empty taxi
1mő-vel maradtak le az azért még 400os is sok ,de én is szívesen megnéztem volna őket, mondjuk a belgák helyett, őket már úgy is annyiszor láttam az elmúlt 15 évben

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Meg melyik játékokat választanád? Egy CS nézőbarátabb, de példaul egy LOL-t vagy DOTA-t magyarázz el az átlag nézőnek.
Wester
A bírkózást el tudod magyarázni? Vagy a kardvívást? Itthon igen, mert 100 éve nézzük, de magyarázd el egy tudomisén argentinnak, aki sose látott még gyűrött fület vagy vívó felszerelést. Ha egy 40-50 ezres stadiont meg tudnak tölteni egy LOL világbajnokságon nézőkkel, akkor én az elmagyarázás probléma miatt nem aggódom. 😊
peterk2005
Ha mondasz olyan videójátékot, ami mondjuk 20 éves múltra tekint vissza... másrészt meg a cégeknek nem fognk ingyenreklámot/profitot csinálni.

Felejtsük ezt el pls, semmilyen formában nem müködik.. és az a gáz, h a videojátékok saját maguknak nem tudtak egy "olimpiát"/világjátékot csinálni
Igor
A CS azért 20+ éves és a CS:GO is lassan 10 szóval ez nem igazán érv 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Lehet, hogy Vrij is csatlakozhat a padawanokhoz 😛
dande
lol, alakul, 8-8 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv