Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
8-8, visszajöttek a szerbek még így is
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
8-8
szerbek megmutatják mi az küzdés
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
india mit ment 😀
eaglesmcnabb
Én is azt néztem, h WTF, bár a végére picit visszacsúsztak.
Igor
4.-ek lettek ebben a futamban, összesítésben pont lemaradtak, 9. idő az övék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
pfff, nem jutottak lövésig a szerbek emberelőnyben..
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Nem szimpatikus ez a Michelle
Bruce
@ChargersLT meg ne lássa
Kampman
jaja gyorsan töröld

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy Vrij is csatlakozhat a padawanokhoz 😛
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nem szimpatikus ez a Michelle
Bruce
@ChargersLT meg ne lássa

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Nem szimpatikus ez a Michelle
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
hááát. azért spanyolok nem panaszkodhatnak a bíróra most..
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Meg melyik játékokat választanád? Egy CS nézőbarátabb, de példaul egy LOL-t vagy DOTA-t magyarázz el az átlag nézőnek.
Wester
A bírkózást el tudod magyarázni? Vagy a kardvívást? Itthon igen, mert 100 éve nézzük, de magyarázd el egy tudomisén argentinnak, aki sose látott még gyűrött fület vagy vívó felszerelést. Ha egy 40-50 ezres stadiont meg tudnak tölteni egy LOL világbajnokságon nézőkkel, akkor én az elmagyarázás probléma miatt nem aggódom. 😊
peterk2005
Ha mondasz olyan videójátékot, ami mondjuk 20 éves múltra tekint vissza... másrészt meg a cégeknek nem fognk ingyenreklámot/profitot csinálni.

Felejtsük ezt el pls, semmilyen formában nem müködik.. és az a gáz, h a videojátékok saját maguknak nem tudtak egy "olimpiát"/világjátékot csinálni
Igor
CS vagy a Starcraft, mind2 esport szinten 20+ éves múltra tekint vissza

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
india mit ment 😀
eaglesmcnabb
Én is azt néztem, h WTF, bár a végére picit visszacsúsztak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Rendesen meglepődtem, hogy bekapcsolták Hajdú B. hangját a pingpongdöntőre és videóbírózásról kezd el dumálni
Peszinter Ferenc
jah, vicces volt 😊 közben 2-2 ott
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Meg melyik játékokat választanád? Egy CS nézőbarátabb, de példaul egy LOL-t vagy DOTA-t magyarázz el az átlag nézőnek.
Wester
A bírkózást el tudod magyarázni? Vagy a kardvívást? Itthon igen, mert 100 éve nézzük, de magyarázd el egy tudomisén argentinnak, aki sose látott még gyűrött fület vagy vívó felszerelést. Ha egy 40-50 ezres stadiont meg tudnak tölteni egy LOL világbajnokságon nézőkkel, akkor én az elmagyarázás probléma miatt nem aggódom. 😊
peterk2005
Ha mondasz olyan videójátékot, ami mondjuk 20 éves múltra tekint vissza... másrészt meg a cégeknek nem fognk ingyenreklámot/profitot csinálni.

Felejtsük ezt el pls, semmilyen formában nem müködik.. és az a gáz, h a videojátékok saját maguknak nem tudtak egy "olimpiát"/világjátékot csinálni

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 765 — 中国加油
Rendesen meglepődtem, hogy bekapcsolták Hajdú B. hangját a pingpongdöntőre és videóbírózásról kezd el dumálni
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
bazzeg megadtak videózás után egy gólt a spanyoloknak.. absz nem tűnt annak élő képen, de durva! ezzel szinte eldöntik
Szesze
még sok van
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
bazzeg megadtak videózás után egy gólt a spanyoloknak.. absz nem tűnt annak élő képen, de durva! ezzel szinte eldöntik
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Lőttek egy varos gólt a spanyolok.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Végülis innen már tényleg csak egy lépés, hogy az esport is bekerüljön az olimpiai programba
r.baggio
Én kizártnak tartom. Először is az esportolók rengeteget keresnek, az olimpia meg pont az amatőr sportokról szól, és a profi sportok csak mutatóban vannak itt, pl foci u23-al, vagy kosárlabda sokáig egyetemi játékosokkal, vagy a tenisz, országúti kerékpár ahol a olimpia cím nem ér fel egy nagy versenygyőzelemmel. Egy sakkot nem tudtak idehozni ami százszor népszerűbb, mint itt a sportok nagy része, akkor ez esportot sem tudom elképzelni ide.
Sixo
Lehet, hogy az esportnak nem kell az olimpia, de fordítva szerintem annál inkább.
Még több nézettség, fiatal nézők bevonzása, még több pénz.
Kampman
Ez mondjuk jogos. Csak ugye, hogy veszed rá egy átlagos olimpia nézőt, hogy az esportok nagy része ügyességben sokkal jobbak, mint egy átlag olimpikon. Egyes sportágak versenyzői így is nagyon nehezen fogadtatod el, mint pl az íjászokat, vagy az ilyen művészi sportágakat. Egy átlag néző számára, a muszkularitás jelenti az, hogy mennyire vagy sportoló, az ügyesség, reakció idő, hidegvérűség nem tartozik ide. Meglátnak egy 160 centi 42 kilo koreait kiröhögik, hiába csinál akármilyen lenyűgöző dolgokat.
Sixo
Meg melyik játékokat választanád? Egy CS nézőbarátabb, de példaul egy LOL-t vagy DOTA-t magyarázz el az átlag nézőnek.
Wester
CS:GO mindenképp kiemelkedik. Leginkább néző barátabb, aki először látja is egyből megérti, és még most is a major-ök nézettsége elképesztő magasságokban van. A többinél viszont igen, nagy gond, hogy ha nem ismered akkor nem fogod egyhamar a részleteit megérteni. A LOL talán könnyebb, ha nem jó meghal valaki általában meg ha a nagy kristály robban akkor nyertél/buktad, de a részletekkel, a miértekkel amivel nálam pl birkózásban, vízilabdában vagy kardban gond, az nem fog menni ha nem ismerik. Talán ezért a legnépszerűbbeket kellene vinni, mert azok szabályát kell legkevesebbeknek elmondani. Vannak olyanok amik rohadt népszerűek és nincs ez a gond, ezek az ilyen szimulátorok. Amire itt gondolok pl Fifa vagy F1 2021.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
india mit ment 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
szerbeket is csak Mitrovic tartja életben még amúgy, sajnos Nagy Viktor ma nem fogott ki jó napot
Szesze
épp írni akartam, hogy jönnek vissza és 7-6 és a szerbek kezdenek extázisban lenni
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
szerbeket is csak Mitrovic tartja életben még amúgy, sajnos Nagy Viktor ma nem fogott ki jó napot
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg melyik játékokat választanád? Egy CS nézőbarátabb, de példaul egy LOL-t vagy DOTA-t magyarázz el az átlag nézőnek.
Wester
A bírkózást el tudod magyarázni? Vagy a kardvívást? Itthon igen, mert 100 éve nézzük, de magyarázd el egy tudomisén argentinnak, aki sose látott még gyűrött fület vagy vívó felszerelést. Ha egy 40-50 ezres stadiont meg tudnak tölteni egy LOL világbajnokságon nézőkkel, akkor én az elmagyarázás probléma miatt nem aggódom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
szól valaki ha indul a karate elődöntő?
Heisman
Kettő előtt valamivel jön Hárspataki
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Hat azért nem egészen így zajlik. Főleg egy dan vizsga.

Azért nézzünk kicsit utána a dolgoknak, mielőtt leszoljuk. 😉
roberto23
A karatéval az a baj, hogy annyi ága van, hogy ezt így kb bűn karaténak nevezeni.
Ez a semi-contact ága a valamelyik szervezetnek, de ez messze van a full contact versenyektől, de látványban az is egy nulla.

Teljesen elég ennyi küzdősport (még sok is), a karate már nem kell.
Bruce
Egyetértek. Írtam is, hogy a WKF karatet én sem szeretem túlzottan, nem is való olimpiára.

De azert másfél évnyi karateval nem szóljunk már le egy egész sportágat.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
14:00-kor három női meccs is kezdődik egyszerre

Kanada - Svédország foci döntő
Dél-Korea - Brazília röplabda elődöntő
Norvégia - Bizottság kézilabda elődöntő