Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?
r.baggio
leírom mi volt. percekig nem történik semmi, mert óvatosak, magyarnak kell a győzelem. támad, japán üt egyet, 0-1. kell támadni, megy a magyar, utolsó mp-ben megrúgja áll alatt, 3 pont ide, öröm
Heisman
Melyik sportot nem lehet megnyerni egy utolsó pillanatos áll rúgással? 😊
FLZOLI
Lótáncoltatás?
empty taxi
Ha Schleu állon rúgta volna a lovát.....
Igor
Az lett volna az áll-ló-fake?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én kizártnak tartom. Először is az esportolók rengeteget keresnek, az olimpia meg pont az amatőr sportokról szól, és a profi sportok csak mutatóban vannak itt, pl foci u23-al, vagy kosárlabda sokáig egyetemi játékosokkal, vagy a tenisz, országúti kerékpár ahol a olimpia cím nem ér fel egy nagy versenygyőzelemmel. Egy sakkot nem tudtak idehozni ami százszor népszerűbb, mint itt a sportok nagy része, akkor ez esportot sem tudom elképzelni ide.
Sixo
Roger Federer says hi, Usain Bolt meg integet mellé 😊 A kosár dream teamről ne is beszéljünk.

Szerintem még 2 olimpia, és lesznek e-sportok. Negyven ezres arénákban telt házak előtt, milliós streaming nézettségekkel mennek a nagy versenyek. Az olimpia is bizony biznisz, emellett a tény mellett a NOB sem fog elmenni. Főleg ők nem fognak elmenni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Hát ez a csaj szupercuki! 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 935 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem véletlen, kell az öttusához intelligencia
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Ovtcharov 2-1-re megy, le a kalappal előtte
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Végülis innen már tényleg csak egy lépés, hogy az esport is bekerüljön az olimpiai programba
r.baggio
Én kizártnak tartom. Először is az esportolók rengeteget keresnek, az olimpia meg pont az amatőr sportokról szól, és a profi sportok csak mutatóban vannak itt, pl foci u23-al, vagy kosárlabda sokáig egyetemi játékosokkal, vagy a tenisz, országúti kerékpár ahol a olimpia cím nem ér fel egy nagy versenygyőzelemmel. Egy sakkot nem tudtak idehozni ami százszor népszerűbb, mint itt a sportok nagy része, akkor ez esportot sem tudom elképzelni ide.
Sixo
Lehet, hogy az esportnak nem kell az olimpia, de fordítva szerintem annál inkább.
Még több nézettség, fiatal nézők bevonzása, még több pénz.
Kampman
Ez mondjuk jogos. Csak ugye, hogy veszed rá egy átlagos olimpia nézőt, hogy az esportok nagy része ügyességben sokkal jobbak, mint egy átlag olimpikon. Egyes sportágak versenyzői így is nagyon nehezen fogadtatod el, mint pl az íjászokat, vagy az ilyen művészi sportágakat. Egy átlag néző számára, a muszkularitás jelenti az, hogy mennyire vagy sportoló, az ügyesség, reakció idő, hidegvérűség nem tartozik ide. Meglátnak egy 160 centi 42 kilo koreait kiröhögik, hiába csinál akármilyen lenyűgöző dolgokat.
Sixo
Meg melyik játékokat választanád? Egy CS nézőbarátabb, de példaul egy LOL-t vagy DOTA-t magyarázz el az átlag nézőnek.
Wester
Pocket Tanks Deluxe
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Saci aztán nincs megilletődve a kamera előtt 😀 😀
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Nála ez a mai két érem eddig a legnagybb meglepetés, bár azért a kajak egyes dupla jobban sokkolt szóval lehet hogy inkább Varga ezüstjét mondanám.
Rajna
Varga megverte Kopaszt a válogatón, onnantól sejthető volt, hogy jó lesz.
Mondjuk érdekesmód én a parosban biztam de ez se volt szar.
gabokocka
legközelebb össze kell ültetni őket a párosra. A négyesben is ott ülhetne, nem tudom hogy az egyesületén, vagy min múlik.
Nyilván fontos a kémia és az összeszokottság, de h egyéni 1-2-t nyomnak akkor gondolom párosban is simán nyerhetnének ketten együtt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szól valaki ha indul a karate elődöntő?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?
r.baggio
leírom mi volt. percekig nem történik semmi, mert óvatosak, magyarnak kell a győzelem. támad, japán üt egyet, 0-1. kell támadni, megy a magyar, utolsó mp-ben megrúgja áll alatt, 3 pont ide, öröm
Heisman
Melyik sportot nem lehet megnyerni egy utolsó pillanatos áll rúgással? 😊
FLZOLI
Lótáncoltatás?
empty taxi
Ha Schleu állon rúgta volna a lovát.....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 935 — Így remélem megfelelek nektek.....
közben alakul a magyar-szerb bronzmeccs vízilabdában, 3-al mennek a spanyolok.
Vrij6
legalább a szerbek nem nyernek egymás után 3-t egy ideig, kis öröm is söröm 😛
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Ha a vízilabdában összejön legalább egy arany, akkor majdhogynem tökéletes olimpia lenne nekem. Mondjuk egy Marosi csoda vagy a női K4 győzelem vagy vízilabda bronzok még segíthetnek ezen 😛
dande
nőknél azért gyakorlatilag semmi esély nem volt az aranyra..
férfiaknál benne lehetett volna, de azért az is nagy bravúr kategória lett volna
szerintem ha valamelyik érmet szerez már az se lenne rossz, ha mindkettő az már kifejezetten jó
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 254 — Jó ötletnek tűnt!
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Végülis innen már tényleg csak egy lépés, hogy az esport is bekerüljön az olimpiai programba
r.baggio
Én kizártnak tartom. Először is az esportolók rengeteget keresnek, az olimpia meg pont az amatőr sportokról szól, és a profi sportok csak mutatóban vannak itt, pl foci u23-al, vagy kosárlabda sokáig egyetemi játékosokkal, vagy a tenisz, országúti kerékpár ahol a olimpia cím nem ér fel egy nagy versenygyőzelemmel. Egy sakkot nem tudtak idehozni ami százszor népszerűbb, mint itt a sportok nagy része, akkor ez esportot sem tudom elképzelni ide.
Sixo
Lehet, hogy az esportnak nem kell az olimpia, de fordítva szerintem annál inkább.
Még több nézettség, fiatal nézők bevonzása, még több pénz.
Kampman
Ez mondjuk jogos. Csak ugye, hogy veszed rá egy átlagos olimpia nézőt, hogy az esportok nagy része ügyességben sokkal jobbak, mint egy átlag olimpikon. Egyes sportágak versenyzői így is nagyon nehezen fogadtatod el, mint pl az íjászokat, vagy az ilyen művészi sportágakat. Egy átlag néző számára, a muszkularitás jelenti az, hogy mennyire vagy sportoló, az ügyesség, reakció idő, hidegvérűség nem tartozik ide. Meglátnak egy 160 centi 42 kilo koreait kiröhögik, hiába csinál akármilyen lenyűgöző dolgokat.
Sixo
Meg melyik játékokat választanád? Egy CS nézőbarátabb, de példaul egy LOL-t vagy DOTA-t magyarázz el az átlag nézőnek.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
közben alakul a magyar-szerb bronzmeccs vízilabdában, 3-al mennek a spanyolok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Nála ez a mai két érem eddig a legnagybb meglepetés, bár azért a kajak egyes dupla jobban sokkolt szóval lehet hogy inkább Varga ezüstjét mondanám.
Rajna
Én a karatéval kapcs annyira vakon vagyok, hogy azt nemtom megítélni 😊
Szesze
Én is teljesen, ezért meglepetés nekem, mert nem is tudtam hogy ez éremesély.
Rajna
Pici meglepetés - 10-en vannak kint, a legtöbb helyen 5/6. helyre tették, fogadóirodák... jól alakult a csoport, de ez a japán elleni meccs nagyon kellett, kb azon állt/bukott a dolog.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?
r.baggio
leírom mi volt. percekig nem történik semmi, mert óvatosak, magyarnak kell a győzelem. támad, japán üt egyet, 0-1. kell támadni, megy a magyar, utolsó mp-ben megrúgja áll alatt, 3 pont ide, öröm
Heisman
Melyik sportot nem lehet megnyerni egy utolsó pillanatos áll rúgással? 😊
FLZOLI
Lótáncoltatás?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 935 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha a vízilabdában összejön legalább egy arany, akkor majdhogynem tökéletes olimpia lenne nekem. Mondjuk egy Marosi csoda vagy a női K4 győzelem vagy vízilabda bronzok még segíthetnek ezen 😛
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Hat azért nem egészen így zajlik. Főleg egy dan vizsga.

Azért nézzünk kicsit utána a dolgoknak, mielőtt leszoljuk. 😉
roberto23
A karatéval az a baj, hogy annyi ága van, hogy ezt így kb bűn karaténak nevezeni.
Ez a semi-contact ága a valamelyik szervezetnek, de ez messze van a full contact versenyektől, de látványban az is egy nulla.

Teljesen elég ennyi küzdősport (még sok is), a karate már nem kell.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Ahogy látom a karatés egy japánt vert az utolsó másodpercekben, azért az se semmi. Vissza lehet nézni valahol?
r.baggio
leírom mi volt. percekig nem történik semmi, mert óvatosak, magyarnak kell a győzelem. támad, japán üt egyet, 0-1. kell támadni, megy a magyar, utolsó mp-ben megrúgja áll alatt, 3 pont ide, öröm
Heisman
Melyik sportot nem lehet megnyerni egy utolsó pillanatos áll rúgással? 😊

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Én karatéztam 1,5 évig...
Egy öv, vagy dan vizsga is így zajlik, hogy egyedül bemutatod a mestereknek a tudásod

Ez kb ugyanaz, bemutatod a gyakorlatokat
Chargers LT
Végülis innen már tényleg csak egy lépés, hogy az esport is bekerüljön az olimpiai programba
r.baggio
Én kizártnak tartom. Először is az esportolók rengeteget keresnek, az olimpia meg pont az amatőr sportokról szól, és a profi sportok csak mutatóban vannak itt, pl foci u23-al, vagy kosárlabda sokáig egyetemi játékosokkal, vagy a tenisz, országúti kerékpár ahol a olimpia cím nem ér fel egy nagy versenygyőzelemmel. Egy sakkot nem tudtak idehozni ami százszor népszerűbb, mint itt a sportok nagy része, akkor ez esportot sem tudom elképzelni ide.
Sixo
Lehet, hogy az esportnak nem kell az olimpia, de fordítva szerintem annál inkább.
Még több nézettség, fiatal nézők bevonzása, még több pénz.
Kampman
Ez mondjuk jogos. Csak ugye, hogy veszed rá egy átlagos olimpia nézőt, hogy az esportok nagy része ügyességben sokkal jobbak, mint egy átlag olimpikon. Egyes sportágak versenyzői így is nagyon nehezen fogadtatod el, mint pl az íjászokat, vagy az ilyen művészi sportágakat. Egy átlag néző számára, a muszkularitás jelenti az, hogy mennyire vagy sportoló, az ügyesség, reakció idő, hidegvérűség nem tartozik ide. Meglátnak egy 160 centi 42 kilo koreait kiröhögik, hiába csinál akármilyen lenyűgöző dolgokat.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Pláne ezzel a bírók értékelik a csapasok erosseget hogy milyen pusztítást vegezne egy igazi harcban..
FLZOLI
végén még a pankráció is bekerül 😊
Szesze
Én a lányok gördeszkázása után a graffitit várom. Lehet majd azt is variálni, lányok-fiúk is tolhatják egymás ellen. Az összetett versenyszámban a festés előtt/után akadálypálya időre.
csipkelli
 web.archive.org/web/20130217084327/http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2012/08/30/kibol_lehet_olimpikon
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Nála ez a mai két érem eddig a legnagybb meglepetés, bár azért a kajak egyes dupla jobban sokkolt szóval lehet hogy inkább Varga ezüstjét mondanám.
Rajna
Varga megverte Kopaszt a válogatón, onnantól sejthető volt, hogy jó lesz.
Mondjuk érdekesmód én a parosban biztam de ez se volt szar.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk ez a bronz tényleg hatalmas bravúr Sacitól akárhogy is jött össze. Talán az eddigi legnagyobb érmes meglepetés?
Szesze
Nála ez a mai két érem eddig a legnagybb meglepetés, bár azért a kajak egyes dupla jobban sokkolt szóval lehet hogy inkább Varga ezüstjét mondanám.
Rajna
Én a karatéval kapcs annyira vakon vagyok, hogy azt nemtom megítélni 😊
Szesze
Én is teljesen, ezért meglepetés nekem, mert nem is tudtam hogy ez éremesély.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
botswana sima!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ritmikus árnyékkarate, csodás
FLZOLI
Számomra a legérthetetlenebb versenyszám ever.
Kampman
Pláne ezzel a bírók értékelik a csapasok erosseget hogy milyen pusztítást vegezne egy igazi harcban..
FLZOLI
végén még a pankráció is bekerül 😊
Szesze
Én a lányok gördeszkázása után a graffitit várom. Lehet majd azt is variálni, lányok-fiúk is tolhatják egymás ellen. Az összetett versenyszámban a festés előtt/után akadálypálya időre.
csipkelli
Micsoda tombolas lenne amikor vonalon belül fújva színezik a mintát 🙂

És itt jön a japán versenyző, aki az erős kék színeiről híres. Micsoda gyakorlat, befújta a sarkot is már