Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Kezdődik a német-kínai asztalitenisz döntő, őszinte meglepetésemre a németeknél egyetlen ázsiai külsejűt sem látok.
Kampman
A német női csapatban van 2 is asszem
Peszinter Ferenc
Igen, láttam is, ezért gondoltam, hogy európaiaknak csak ázsiai importtal lehet sikert elérni.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 973 — Giants fan
Kezdődik a német-kínai asztalitenisz döntő, őszinte meglepetésemre a németeknél egyetlen ázsiai külsejűt sem látok.
Kampman
az a nőknél van csak
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezt a B2-est hogy lehet megmászni... háttal kezd az ember, ráfog a zónára, és utána fordul az ember??

Nem tudom, ezt bárki megcsinálja-e...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 765 — 中国加油
Kezdődik a német-kínai asztalitenisz döntő, őszinte meglepetésemre a németeknél egyetlen ázsiai külsejűt sem látok.
Kampman
A német női csapatban van 2 is asszem
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Kezdődik a német-kínai asztalitenisz döntő, őszinte meglepetésemre a németeknél egyetlen ázsiai külsejűt sem látok.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Nah most ezt valaki magyarázza már el nekem logikailag, hogy hogy van ez, úgy is ma lesz a női foci döntő ahol pályára léphet:
 168.hu/szorakozas/ismerje-meg-a-tortenelem-elso-nyiltan-transznemu-olimpikonjat-quinnt-209815
Tehát egy nő, aki nem vallja magát nőnek, de indulhat az olimpián a nők között, mert biológiailag nő.
De a súlyemelő meg biológiailag férfi mégis indulhatott a nők között.
Sixo
az a baj hogy ezt a témát a sport szervezeteknek meg a tudósoknak, emberjogi szakembereknek kéne leülni és letisztázni
szabályokat lefektetni ...

viszont annyira átjár mindent a politika és a "clickbait" hogy erre nincs lehetőség
nem tudom hogy mi lenne a jó lépés-megoldás a témában
de azt tudom hogy nem lehet a jelenlegi közegben erről értelmesen dönteni
maradnak az elvileg mindenkinek tetsző félmegoldások ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 973 — Giants fan
Szóljanak azért neki, hogy szétverni itt nem lehet a másikat, az a box vagy a dzsúdó
Rajna
azért az egyiptomi kapott most egy elég kemény gyomrost 😊
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nah most ezt valaki magyarázza már el nekem logikailag, hogy hogy van ez, úgy is ma lesz a női foci döntő ahol pályára léphet:
 168.hu/szorakozas/ismerje-meg-a-tortenelem-elso-nyiltan-transznemu-olimpikonjat-quinnt-209815
Tehát egy nő, aki nem vallja magát nőnek, de indulhat az olimpián a nők között, mert biológiailag nő.
De a súlyemelő meg biológiailag férfi mégis indulhatott a nők között.
Sixo
teljesen mindegy, ha abban a gyenge női fociban se tud kiemelkedni, nem oszt nem szoroz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szóljanak azért neki, hogy szétverni itt nem lehet a másikat, az a box vagy a dzsúdó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ez a karatés srác szimpatikus 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nekem mindegy, szét fogom verni.

Na innentől viszont arany kell, mert minden más bust egy ilyen után
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez a női hegymászás... Tegnap behúzzott a sportág, de ez

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nah most ezt valaki magyarázza már el nekem logikailag, hogy hogy van ez, úgy is ma lesz a női foci döntő ahol pályára léphet:
 168.hu/szorakozas/ismerje-meg-a-tortenelem-elso-nyiltan-transznemu-olimpikonjat-quinnt-209815
Tehát egy nő, aki nem vallja magát nőnek, de indulhat az olimpián a nők között, mert biológiailag nő.
De a súlyemelő meg biológiailag férfi mégis indulhatott a nők között.
Sixo
Engedd el, PC korszak van.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Nah most ezt valaki magyarázza már el nekem logikailag, hogy hogy van ez, úgy is ma lesz a női foci döntő ahol pályára léphet:
 168.hu/szorakozas/ismerje-meg-a-tortenelem-elso-nyiltan-transznemu-olimpikonjat-quinnt-209815
Tehát egy nő, aki nem vallja magát nőnek, de indulhat az olimpián a nők között, mert biológiailag nő.
De a súlyemelő meg biológiailag férfi mégis indulhatott a nők között.

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ottvanbazdmeg

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az mi, érem 🏅 🙂

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hát sok értelme nem volt ennek, de ott az érem karatéban 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
aztakurva mi fordítás volt karatéban!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Ez a Hildebrandt nevű bírkozója az amcsiknak ha fiúnak születik simán lehetett volna egy igazi dirty védőfalember, úgy csavargatja az ellenfél lábát, hogy rossz nézni 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kovácsot most top10 második felébe nézem, de ne legyen igazam
Rajna
Inkább neked legyen én TOP10-en kívülre.

French, Clouvel, Batashova dobogót tippelek, Asadauskaite is nagyon nagyot fog mászni.. Kovács, Sotero és Kim vissza fognak esni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na Garnbret megcsinálta a TOP-ot az elsőn, akivel minden szenvedett...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kovácsot most top10 második felébe nézem, de ne legyen igazam

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennek igy nincs ertelme.
Miert nem lehet sajat lovakkal menni?
Ha a britek es a nemetek kedveert van egy rakat lovassport az olimpian csak elbirna a rendszer 2x 36 lovat
gabokocka
Csóró sport ez, a lószállítás meg rohadt drága
Rajna
De a lótáncoltatók gondolom saját lovakkal mentek, nem? Ha ott igen, itt miért nem?
Bálesz
Az öttusás lovak a táncoló lovak rúdtáncosai

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 039 — #officialBoliever
Ez a WKF karate vmi szörnyű szerintem.

Én már több, mint 20 éve kezdtem tradicionális karatezni, de ezzel a versenykaratet nem tudom hova tenni.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Gondoltam belenézek a női gyeplabda döntőbe.
Aránylag gyorsan elengedtem. Ki volt az a zseni, aki hagyta h az argentínok a szokásos világoskék mezükbe játszhassanak egy olyan kék pályán, mint a Boise State stadionja? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...