Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
 magyarnarancs.hu/kismagyarorszag/hokosok-az-ejszakaban-81632

"Török Márkkal, aki - bár máig nem végzett semelyik szakon - 2003 szeptemberében kezdte meg egyetemi tanulmányait. 2004-től a bölcsészkari, 2007 elejétől pedig az egyetemi hallgatói önkormányzat elnöke lett, úgyhogy bizonyosan az övé az egyik leghosszabb hökös karrier."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A Földes szituját nem ismerem, az nyilván ez az ideológiai baromság, én nem mondtam, hogy általában jól járnak el. Ráadásul az ugye önkormányzati ügy, nem az ELTE belügye, ettől egyrészt inkább közügy, másrészt politikailag is relevánsabb. A Radnótiét viszont ismerem, és tudom, hogy az ügy kormányfüggetlenül zajlik már egy évtizede kb.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 858 — Saturday Night Lights
A módszertan:

 index.hu/belfold/2012/09/19/radnoti_gimnazium/zinedine5
Nem azért tennék félre a Tocsót, akinek köze van a Radnótihoz, az ezt tudja vagy elvakult. Elég elolvasni a két igazgatói pályázatot.Rajna
És a Földes?

"... nemrégiben negyedszer szaladtak neki „a Földes névváltoztatásának, negyedszer bukott el. Akkor azt mondta a polgármester: az ügy még nem ért véget (ti. nem érvényesült az elképzelése – a szerk.). Ezt a kijelentését ma megértettük, most ért véget, amikor Veres Pálnak mennie kellett.”
Veres Pál igazgató ugyanis következetesen képviselte álláspontját: szerinte a megye legjobb tanulóinak gyűjtőhelyévé vált Földes Ferenc Gimnázium (a névadóról lásd keretes írásunkat) ezen a néven ért el országos sikereket, így alapozta meg jó hírnevét, ezért nem lenne szerencsés új névvel beszállni az oktatási eredményekért folyó versenybe. Ebben nem értett egyet az önkormányzattal."
 magyarnarancs.hu/kismagyarorszag/miskolc-foldes-ferenc-gimnazium-vitatott-nev-elzavart-igazgato-80655Atari
Ez a "mindegy, hogy mikor volt baloldali, hulljon a férgese" tipikus esete. Szerencsétlen Földes meg sem érhette azt a sok gyalázatot, amit az elvtársai a halála után műveltek. De a NER ezt is leszarja.

Ennek a két éve folyó névváltoztatási dühnek a legnagyobb kudarca a Szabó Ervin helyett Hamvas Béla Könyvtár ügye lett. Ott az egész szakma felzúdult, Szőcs Géza (emlékszik még valaki erre az emberre?) gyorsan visszavonulót is fújt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A módszertan:

 index.hu/belfold/2012/09/19/radnoti_gimnazium/zinedine5
Nem azért tennék félre a Tocsót, akinek köze van a Radnótihoz, az ezt tudja vagy elvakult. Elég elolvasni a két igazgatói pályázatot.Rajna
És a Földes?

"... nemrégiben negyedszer szaladtak neki „a Földes névváltoztatásának, negyedszer bukott el. Akkor azt mondta a polgármester: az ügy még nem ért véget (ti. nem érvényesült az elképzelése – a szerk.). Ezt a kijelentését ma megértettük, most ért véget, amikor Veres Pálnak mennie kellett.”
Veres Pál igazgató ugyanis következetesen képviselte álláspontját: szerinte a megye legjobb tanulóinak gyűjtőhelyévé vált Földes Ferenc Gimnázium (a névadóról lásd keretes írásunkat) ezen a néven ért el országos sikereket, így alapozta meg jó hírnevét, ezért nem lenne szerencsés új névvel beszállni az oktatási eredményekért folyó versenybe. Ebben nem értett egyet az önkormányzattal."
 magyarnarancs.hu/kismagyarorszag/miskolc-foldes-ferenc-gimnazium-vitatott-nev-elzavart-igazgato-80655

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ott azért nem csak latin üzletemberek voltak.
Szabler
Félreolvastam az alábbit, és nem néztem jobban utána.
A videó épp azon a napon szivárgott ki, amikor az elnökségre pályázó jelölt a latin-amerikai származású vállalkozók kereskedelmi kamarájának (Hispanic Chamber of Commerce) ülésén elmondott beszédével próbálta meg megnyerni a spanyolajkú szavazók rokonszenvét, akik a Gallup intézet szerint 64:27 arányban Obamához húznak.

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Plusz az, hogy a latin üzletemberek találkozójáról szivárgott ki a beszéd, jól mutatja, hogy túlságosan ott sem lelkesednek, ezzel Florida is elmehet. És anélkül nem fog nyerni, az 99,99%. Bár lehet Ohio elvesztése is kinyírja.Gyurma Pappa
Ott azért nem csak latin üzletemberek voltak. A házigazda Marc J. Leder (Sun Capital Partners) volt, a valószínű résztvevők között pedig akadtak ugyan latinok, de nem túl jelentős számban. A kiszivárogtató kilétét egyelőre homály fedi, de az biztos, hogy Jimmy Carter unokája, James IV kutatta föl a titkos felvétel készítőjét, majd továbbította a videót a Mother Jones folyóirat szerkesztőjének.

Floridában egyébként a Gravis Marketing nagy mintán végzett pollja szerint Romney +1-gyel áll, de tegnap kijött egy Fox News (!) poll, ami - bár kisebb a minta, s így nagyobb a hibahatár - +5-ös Obama előnyt mutat.

A Real Clear Politics poll-összesítője szerint Obama országosan +2,8-cal vezet. 4 éve ilyenkor +1,9 volt Obi előnye.

Ez sem 100%. A líbiai eset után már több mérsékelt repi is beszólt, és ha az ő kedvük elmegy a szavazástól, akkor a swing statek jelentős részében pont a mérleg nyelvét veszítheti el Romney.Gyurma Pappa
Ebben természetesen van valami. Míg a demokrata párti szavazók több, mint 80 % egyetértett azzal, ahogy Obama kezelte a helyzetet, addig a megkérdezett republikánus párti szavazók csupán 58 % helyeselte saját elnökjelöltjük fellépését.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
de Romney-ra nézve aggasztó lehet, hogy több fontos swing state-ben (Virginia, Ohio, Wisconsin) Obama elhúzni látszik.Szabler
Plusz az, hogy a latin üzletemberek találkozójáról szivárgott ki a beszéd, jól mutatja, hogy túlságosan ott sem lelkesednek, ezzel Florida is elmehet. És anélkül nem fog nyerni, az 99,99%. Bár lehet Ohio elvesztése is kinyírja.
A bázis kétségtelenül ilyesmiket akar hallani Romney-tól, de kérdés, hogy a konzervatív bázis mozgósítása elég lesz-e a győzelemhez. Szabler
Ez sem 100%. A líbiai eset után már több mérsékelt repi is beszólt, és ha az ő kedvük elmegy a szavazástól, akkor a swing statek jelentős részében pont a mérleg nyelvét veszítheti el Romney.

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
 index.hu/kulfold/usa/feher_haz/2012/09/19/romney_nekiment_a_palesztinoknak_es_irannak/
kezdem azt hinni, hogy a repik meg sem akarták nyerni ezt a választást. nem baj, csak mondom 😊Gyurma Pappa
A bázis kétségtelenül ilyesmiket akar hallani Romney-tól, de kérdés, hogy a konzervatív bázis mozgósítása elég lesz-e a győzelemhez. Eddig úgy tűnt, hogy még akár elég is lehet, mert az utóbbi idők közvélemény-kutatásai jelentékeny "enthusiasm gap"-et, azaz nagyobb szavazási hajlandóságot mutattak a republikánusok javára. A konvenciók óta azonban a "gap" kiegyenlítődni látszott, sőt a legutóbbi pollok már a demokraták előnyét regisztráltak. Az aktuális tracking pollok (Gallup, Rasmussen) még fej-fej melletti versenyt mutatnak (bár a Pew pl. 8 %-os Obama-vezetést hozott ki), de Romney-ra nézve aggasztó lehet, hogy több fontos swing state-ben (Virginia, Ohio, Wisconsin) Obama elhúzni látszik.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 317 — Ajmo Vatreni
Mint mondtam én nem ismerem a pontos sztorit és az is lehet, hogy véletlen egybeesés a nyilatkozata meg az eltávolítási szándék, de az tuti, hogy ez a módszertan megszokott mostanában (mégha el is hiszem neked, hogy itt-most nem ez a helyzet).

Azt sem tudom, hogy az ELTE vezetése, mennyiben más mint a SOTE vezetése, de azért a politika ott is beleszólt egy-egy döntésbe.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én nem ismerem a pontos sztorit, de ha igaz, hogy a faszi egy balfasz, akkor miért nem mozdították el eddig?
A módszer, mely szerint akkor távolítanak el valakit, amikor veszélyes lesz a szép, új világról kialakúlt képre, igenis jellemző. (Lásd: pl. Ángyán)zinedine5
Azért nem mozdították el, mert eddig még elevickélt a suli, meg mondom, a jó igazgatóhelyettesek miatt nem olyan szörnyű a helyzet. Emberünk egy totálisan inkompatilis smúzológép, aki simán kilobbizza magának a szavazatokat, de dolgozni már képtelen. Most is azért dobta vissza az ELTE (ami azért nem a Fidesz pártközpont) a pályázatot, mert a gazdasági tervezete kb. olyan volt, mint a Dörner-féle Új Színház tervezet. Elmozdítani egyébként gondolom most sem fogják, csak dobjon össze egy tisztességes tervezetet. Az Index cikke erről nem szól semmit, csak a legutóbbi performanszhoz köti a dolgot, mert számára ennyi történt a Radnótival azt elmúlt években, holott a dolognak nyilvánvalóan nincs köze a pályázat elbírálásához.

Ha félreállítják, én örülni fogok, de nem teszik meg, asszem 70% támogatta őt júniusban. Ángyánt meg egyéb politikai szereplőket ne keverjünk ide, itt nem a Fidesz dönt, hanem az ELTE. És az ELTE és a Radnóti anyagi konfliktusai már az előző Orbán-kormány alatt elkezdődtek, most az egyetemtől való forrásmegvonások miatt tovább éleződtek, de hasonló problémák merültek már fel korábban is, pl. volt, hogy egy nap egy teremben max egy krétát lehetett felhasználni. De amúgy is inkább kéne foglalkozni az Apáczaival, ami hasonló problémákkal küszködik, és mivel kisebb a lobbierejük, jóval jobban megszívták a mostani megszorítást, és a személyzet háromnegyedét el kellett bocsátani (nem a tanárokat, hanem takarító stb).

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 317 — Ajmo Vatreni
A módszertan:

 index.hu/belfold/2012/09/19/radnoti_gimnazium/zinedine5
Nem azért tennék félre a Tocsót, akinek köze van a Radnótihoz, az ezt tudja vagy elvakult. Elég elolvasni a két igazgatói pályázatot. Nekem volt szerencsém mindkét pályátzó tanárhoz, az egyik az ofőhelyettesem is volt, és hát ég és föld a különbség. A gimi leépítése csak azért nem zajlik nagyobb ütemben, mert van 2-3 remek igazgatóhelyettes, de Tomcsányi csak azzal foglalkozik, hogy pozicionálja magát. Persze lehetne nála rosszabb, de ha kiraknák, az nagyon jót tenne a szitunak.

De persze szakmaiságot szarjuk le, lényeg, hogy Orbán hülye, történjen akármi az országban.Rajna
Én nem ismerem a pontos sztorit, de ha igaz, hogy a faszi egy balfasz, akkor miért nem mozdították el eddig?
A módszer, mely szerint akkor távolítanak el valakit, amikor veszélyes lesz a szép, új világról kialakúlt képre, igenis jellemző. (Lásd: pl. Ángyán)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A módszertan:

 index.hu/belfold/2012/09/19/radnoti_gimnazium/zinedine5
Nem azért tennék félre a Tocsót, akinek köze van a Radnótihoz, az ezt tudja vagy elvakult. Elég elolvasni a két igazgatói pályázatot. Nekem volt szerencsém mindkét pályátzó tanárhoz, az egyik az ofőhelyettesem is volt, és hát ég és föld a különbség. A gimi leépítése csak azért nem zajlik nagyobb ütemben, mert van 2-3 remek igazgatóhelyettes, de Tomcsányi csak azzal foglalkozik, hogy pozicionálja magát. Persze lehetne nála rosszabb, de ha kiraknák, az nagyon jót tenne a szitunak.

De persze szakmaiságot szarjuk le, lényeg, hogy Orbán hülye, történjen akármi az országban.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
 index.hu/belfold/2012/09/19/hozzak_haza_rozsa_sandor_hamvait/

Reméljük Sobri hamvai nem kerülnek majd határon túlra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Te sem most jöttél le a falvédőről ugye? Akkor ezt most költői kérdésnek vettem. Te is tudod szerintem nagyon jól, hogy a Nagy Népnemzeti Kommunikáció szerint (a'la Szargyártó Petike) mindenki aki nem zabálja a narancsos hablatyot, az mocskosballibsiposztkommunistanépellenségenemismagyar, és különben is a gyurcsányahibásmegazemúttnyócév. És minden az EU miatt van.apeszos
Persze, én is ismerem a kommunikációs vonalat, csak amadeus írta, hogy : "nem tudom amúgy melyik rosszabb, hogy még mindig az mszmps aparátus termeli újra önmagát, vagy hogy mindenki birka módjára csöndben tűr."

Erre reagáltam én is és gdavid is, hogy azért a kormánykommunikáció ellenére nem mindenki kommunista csinovnyik akit nem a mostani NER ültetett be.zinedine5
nem, csak valahogy mindig ez volt a helyzet Magyarországon, a "kommunizmus" előtt is. Akkor kerültél oda, ha voltál valakinek valakije. Ez így ment a Horthy rendszerben, így ment a nyilasok idején, aztán a nyilasokból lettek a leghűségesebb kommunisták. Jött a Kádár rendszer, a reform pártiak, most meg a "demokrácia". Nem volt még olyan éhezés, háború, forradalom, amelyik ezt az urambátyámozást ki tudta volna mosni a magyar társadalomból. Valamelyik nap volt szerencsém beszélni egy emberrel, aki az egyik magyar rendvédelmi szervnél volt egy jó darabig, ő mesélt arról, hogy még ott mik mennek, gyakorlatilag tudatosult bennem, hogy a társadalom egyik olyan rétegének sem - amelyik tudna ellene tenni - létkérdése, hogy Magyarországon ez a helyzet alakuljon. De erre nálam nagyobb volumenű emberek is felhívták már a figyelmet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 858 — Saturday Night Lights
Elképesztő, ahogyan ellenzéki oldalon megy a pozíciófogás. Itt például mintha egy LMP-s politikust hallanánk:  www.haon.hu/naplo-top100-klub-bajnai-gordon-veszelyben-a-jovonk/2082120

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 317 — Ajmo Vatreni
nem tudom amúgy melyik rosszabb, hogy még mindig az mszmps aparátus termeli újra önmagát, vagy hogy mindenki birka módjára csöndben tűr.Amadeus91
Vajh akkor is ennyire tökös lennél, ha egy rossz szóért repülsz, aztán meg ottmaradsz gyerekkel, lakáshitellel? Nem birka módra tűrnek, hanem megpróbálnak túlélni.

gdavid
A módszertan:

 index.hu/belfold/2012/09/19/radnoti_gimnazium/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 index.hu/kulfold/usa/feher_haz/2012/09/19/romney_nekiment_a_palesztinoknak_es_irannak/
kezdem azt hinni, hogy a repik meg sem akarták nyerni ezt a választást. nem baj, csak mondom 😊

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
kihagytad a MILF-et, vagy a izé imfet, amiatt van minden...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 317 — Ajmo Vatreni
Te sem most jöttél le a falvédőről ugye? Akkor ezt most költői kérdésnek vettem. Te is tudod szerintem nagyon jól, hogy a Nagy Népnemzeti Kommunikáció szerint (a'la Szargyártó Petike) mindenki aki nem zabálja a narancsos hablatyot, az mocskosballibsiposztkommunistanépellenségenemismagyar, és különben is a gyurcsányahibásmegazemúttnyócév. És minden az EU miatt van.apeszos
Persze, én is ismerem a kommunikációs vonalat, csak amadeus írta, hogy : "nem tudom amúgy melyik rosszabb, hogy még mindig az mszmps aparátus termeli újra önmagát, vagy hogy mindenki birka módjára csöndben tűr."

Erre reagáltam én is és gdavid is, hogy azért a kormánykommunikáció ellenére nem mindenki kommunista csinovnyik akit nem a mostani NER ültetett be.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom amúgy melyik rosszabb, hogy még mindig az mszmps aparátus termeli újra önmagát, vagy hogy mindenki birka módjára csöndben tűr.Amadeus91
Vajh akkor is ennyire tökös lennél, ha egy rossz szóért repülsz, aztán meg ottmaradsz gyerekkel, lakáshitellel? Nem birka módra tűrnek, hanem megpróbálnak túlélni.

Az első Orbán kormány alatt is megvolt a vezetés cseréje, de ott legalább hellyel-közel hozzáértő emberek kerültek a magasabb szintekre. Most ez nem volt szempont. Tanárok, orvosok, mezőgazdaságból érkezők, stb. vezetnek kormányhivatalokat, akiknek sem vezetői, sem szakmai tapasztalatuk (persze van néhány kivétel). Egy dolog volt fontos: lojálisak, míg a halál el nem választ. Nem kérdeznek, csak bólogatnak. Utasítás van, a hierarchia tetején tudja mindenki, hogy ki áll.gdavid
És ott a pont.
Az emberek kussolnak, nem mernek szólni, mert főleg vidéken nincs semmilyen munkahely. Itt nem 1-2 hónapig munkanélküli valki, hanem 1-2 évig.

Plusz nehogy már fekete és fehér legyen minden. Ha valaki nem Fideszes, akkor egyből a komcsik termeleik újra magukat?zinedine5
Te sem most jöttél le a falvédőről ugye? Akkor ezt most költői kérdésnek vettem. Te is tudod szerintem nagyon jól, hogy a Nagy Népnemzeti Kommunikáció szerint (a'la Szargyártó Petike) mindenki aki nem zabálja a narancsos hablatyot, az mocskosballibsiposztkommunistanépellenségenemismagyar, és különben is a gyurcsányahibásmegazemúttnyócév. És minden az EU miatt van.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 317 — Ajmo Vatreni
nem tudom amúgy melyik rosszabb, hogy még mindig az mszmps aparátus termeli újra önmagát, vagy hogy mindenki birka módjára csöndben tűr.Amadeus91
Vajh akkor is ennyire tökös lennél, ha egy rossz szóért repülsz, aztán meg ottmaradsz gyerekkel, lakáshitellel? Nem birka módra tűrnek, hanem megpróbálnak túlélni.

Az első Orbán kormány alatt is megvolt a vezetés cseréje, de ott legalább hellyel-közel hozzáértő emberek kerültek a magasabb szintekre. Most ez nem volt szempont. Tanárok, orvosok, mezőgazdaságból érkezők, stb. vezetnek kormányhivatalokat, akiknek sem vezetői, sem szakmai tapasztalatuk (persze van néhány kivétel). Egy dolog volt fontos: lojálisak, míg a halál el nem választ. Nem kérdeznek, csak bólogatnak. Utasítás van, a hierarchia tetején tudja mindenki, hogy ki áll.gdavid
És ott a pont.
Az emberek kussolnak, nem mernek szólni, mert főleg vidéken nincs semmilyen munkahely. Itt nem 1-2 hónapig munkanélküli valki, hanem 1-2 évig.

Plusz nehogy már fekete és fehér legyen minden. Ha valaki nem Fideszes, akkor egyből a komcsik termeleik újra magukat?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
nem tudom amúgy melyik rosszabb, hogy még mindig az mszmps aparátus termeli újra önmagát, vagy hogy mindenki birka módjára csöndben tűr.Amadeus91
Vajh akkor is ennyire tökös lennél, ha egy rossz szóért repülsz, aztán meg ottmaradsz gyerekkel, lakáshitellel? Nem birka módra tűrnek, hanem megpróbálnak túlélni.

Az első Orbán kormány alatt is megvolt a vezetés cseréje, de ott legalább hellyel-közel hozzáértő emberek kerültek a magasabb szintekre. Most ez nem volt szempont. Tanárok, orvosok, mezőgazdaságból érkezők, stb. vezetnek kormányhivatalokat, akiknek sem vezetői, sem szakmai tapasztalatuk (persze van néhány kivétel). Egy dolog volt fontos: lojálisak, míg a halál el nem választ. Nem kérdeznek, csak bólogatnak. Utasítás van, a hierarchia tetején tudja mindenki, hogy ki áll.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Most a Fidesznek 4 éve van és nem hallok olyan híreket, hogy az utolsó szögig ki tudták volna cserélni a közeget.
Egy minisztériumi hivatalnoknak egyetlen vágya, hogy hagyják nyugodtan dolgozni. A NER-től ezt nem kapja meg, egy következő kormányhoz (talán) lojális lesz.Dzsokijuing
Ez nagyon plusz egy.zinedine5
Én viszont nem így látom.
Biztos nagyon máshol élünk. 😊Sobri Jóska
Én vidéken azt tapasztalom, látom, hogy azon kívűl, hogy a felső vezetésbe sorcsere volt és egypár arc haverját, rokonát betolták, nemigen tudják kicserélni az egész apparátust. És mivel az apparátus azért látott már egy s mást az előző pár kormány alatt, finoman szólva sem elégedett azzal, hogy ez a csapat, hogy gondolja az ügyfélbarátságot, korrúpciót stb. Amit én látok, ott kb 80-90%-os elutasítottsága van a II Orbán kormánynak.
Persze a legtöbben kussolnak, mert féltik az állásukat.zinedine5
nem tudom amúgy melyik rosszabb, hogy még mindig az mszmps aparátus termeli újra önmagát, vagy hogy mindenki birka módjára csöndben tűr.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 317 — Ajmo Vatreni
Most a Fidesznek 4 éve van és nem hallok olyan híreket, hogy az utolsó szögig ki tudták volna cserélni a közeget.
Egy minisztériumi hivatalnoknak egyetlen vágya, hogy hagyják nyugodtan dolgozni. A NER-től ezt nem kapja meg, egy következő kormányhoz (talán) lojális lesz.Dzsokijuing
Ez nagyon plusz egy.zinedine5
Én viszont nem így látom.
Biztos nagyon máshol élünk. 😊Sobri Jóska
Én vidéken azt tapasztalom, látom, hogy azon kívűl, hogy a felső vezetésbe sorcsere volt és egypár arc haverját, rokonát betolták, nemigen tudják kicserélni az egész apparátust. És mivel az apparátus azért látott már egy s mást az előző pár kormány alatt, finoman szólva sem elégedett azzal, hogy ez a csapat, hogy gondolja az ügyfélbarátságot, korrúpciót stb. Amit én látok, ott kb 80-90%-os elutasítottsága van a II Orbán kormánynak.
Persze a legtöbben kussolnak, mert féltik az állásukat.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Most a Fidesznek 4 éve van és nem hallok olyan híreket, hogy az utolsó szögig ki tudták volna cserélni a közeget.
Egy minisztériumi hivatalnoknak egyetlen vágya, hogy hagyják nyugodtan dolgozni. A NER-től ezt nem kapja meg, egy következő kormányhoz (talán) lojális lesz.Dzsokijuing
Ez nagyon plusz egy.zinedine5
Én viszont nem így látom.
Biztos nagyon máshol élünk. 😊Sobri Jóska
Igyvan, az első intézkedések közt volt a végkielégítések lehúzása, oztán jött a lista, hogy kit is hova. Vitytor nem akart mégegyszer belelépni ugyanabba a folyóba. Úgyhogy épp az narancsinyo kàderezés teljes közepén vagyunk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak