Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Nem feltétlenül értek ezzel egyet.
Írtam már korábban is, hogy nem szeretem Trumpot, de pont a viselkedése miatt az USA és más is, olyanokat megtehet, ami korábban elképzelhetetlen volt. Másrészt én támogatom azt, hogy hassanak oda Kínának, mert nem jó az, ha ekkora teret engedünk nekik. Nem kell bedőlni a mézes-mázos szövegüknek vagy bármi másnak, ők a világot akarják uralni (nem mintha más nem), csak épp az az uralom nem lenne olyan hűdejó.Solymi
Az egész hozzászólásom arról szólt, hogy jó lenne - ahogy fogalmazol - "odahatni Kinának". 😊 Úgy értem tényleg.

Mindegy, már kezdem megszokni, hogy ebbe a topicba egy auto-encryptor van beépítve, ami úgy átkódolja a postokat, hogy nem értjük meg egymást akkor se, ha ugyanazt a nyelvet beszéljük. 😀
peterk2005
Nemtom, pedig átolvastam 2x is és most mégegyszer.
Nekem nem ez jött le hanem az, hogy az amit most csinál az nem fog jót tenni az USA IT szektorának ami közvetetten a nyugati gazdaságnak se fog jót tenni, szóval eleve bukott az ügy és hülyeség.

Az tény, hogy lesz visszaesés, de inkább az legyen mint egy Kína uralom.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Lmpt a törzs szavazói büntettek meg, tavaly 11% Bp-en most 3. Viszont aggodalomra ad okot h a momentum is itt nyerte meg magát (17%), vidéken meg nem tényezők, kérdés h leszneke
csebi
megérdemlik.
Amadeus
Én is ezt mondanám ha nem a dk kapott volna közel 600 ezer szavazatot

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
A szavazók 70%ának orbán vagy gyurcsány kell. Csodálatos, sikerre ítélt nemzet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
„nem dolgozunk együtt olyanokkal, akik tönkre akarják tenni Európát.”

 hvg.hu/vilag
 hvg.hu/vilag/20190527_Weber_meguzente_az_Europai_Neppart_megvan_a_Fidesz_nelkul_is?s=hk
/20190527_Weber_meguzente_az_Europai_Neppart_megvan_a_Fidesz_nelkul_is?s=hk

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Az este kedvenc mondata: “Tóth Bertalan nem megy ki Brüsszelbe, csak húzta az MSZP listáját.”
Lehet jobban járnak, ha inkább tolja.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
elnézve, hogy milyen trógereket emelnek fel a XXI. századi pártok - Salvini, Puzsér (majdnem), LePenn, Strache - szerintem maradjunk az elitnél. Orbán ezekhez képest egy komolyan vehető ember. Pedig én aztán nem vagyok a rajongója.
Amadeus
A twitter/facebook demokrácia következménye. Picit aggasztó, mert néhány ilyen hülye még, és simán pofán verhetik együtt a nyugatot gazdaságilag is. Sose gondoltam volna, hogy a nagy multikra egyszer úgy gondolhatok majd, mint az egyetlenek akik esetleg megfékezhetik a megválasztott ökröket, de ha így folytatódik, eljöhet az ideje. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Hú ezek a választás utáni matekszakkörök. Mindíg viccesek. 😀

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
Amadeus
Jó.
Nem zavar.
Szerinted mikor jön rá valaki okos ellenzéki, hogy csak 1 vs. 1 -ben érdemes indulni, és lehet nyerni?
És szerinted is Gyurcsány lesz ez, hogy még veletlenül se nyerhessen?
Sobri Jóska
Szerinted a közös lista mi, ha nem az 1v1-re törekvés? Páran pofázzák már 2013 óta. Gyurcsány szerintem off, Dobrev Klára lesz 2022-ben. Szemmel láthatóan jobban megy, mint a férje.
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
Amadeus
A folyamatos nagykoalíciók mondjuk ott is kérdésessé teszik a választások jelentőségét.
Kampman
legitimáció, meg ilyenek.
Amadeus
Egyrészről ez igaz, másrészről meg van egy leválthatatlan elit.
Kampman
elnézve, hogy milyen trógereket emelnek fel a XXI. századi pártok - Salvini, Puzsér (majdnem), LePenn, Strache - szerintem maradjunk az elitnél. Orbán ezekhez képest egy komolyan vehető ember. Pedig én aztán nem vagyok a rajongója.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Ezek olyan igazságok, mint az, hogy egy olyan idiótát, mint Trump lehetetlen elnőkké választatni az USA-ban. Oszt lám.

Az én környezetemben a volt jobbikosok fele MSZP-s volt, "balról" érkezett a Jobbikhoz. Feri miatt, ő távolította el az MSZP-től őket. Most ezek nagyobb része a DK-ra szavazott. Arra a Ferire aki miatt 10 éve otthagyták az MSZP-t. 😀

Most röhögjek rajtuk? Mennyire voltam náluk kevésbé vicces, amikor a '90-es években szadesz szavazó voltam? Vagy utána 2 alkalommal is Fidesz szavazó? Vagy ha ma szavaztam volna, kire szavazva lettem nem lettem volna "nem vicces"? 😊

Szóval ezeket az okoskodásokat ki lehet dobni az ablakon. Rövid távon, 1-1 választáson igazak lehetnek, de nem általános igazságok. Ferire vonatkozóan sem. Volt idő amikor az volt, talán még ma is az bizonyos mértékig, de hogy 2-3 év múlva is az lesz-e, azt lehetetlen megmondani. A környezetemben teljesen random, hogy kinek milyen a pártszimpátiája és milyen az életmódja, életszemlélete. Hogy neveli a gyermekeit, milyen kultúrát fogyaszt, stb. Azaz a tényleges ideológiai, értékrendi hovatartozása és a pártszimpátiája tök random. Mert a választás manapság nem értékrendi választás, hanem egy valóságshow kiszavazóshow-ja. Véresen komolyan vett idiótaságok alapján szavazunk. Legalábbis a többségünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
Amadeus
A folyamatos nagykoalíciók mondjuk ott is kérdésessé teszik a választások jelentőségét.
Kampman
legitimáció, meg ilyenek.
Amadeus
Egyrészről ez igaz, másrészről meg van egy leválthatatlan elit.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
Amadeus
A folyamatos nagykoalíciók mondjuk ott is kérdésessé teszik a választások jelentőségét.
Kampman
legitimáció, meg ilyenek.
Amadeus
Vagyis bullshit.

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
Amadeus
A folyamatos nagykoalíciók mondjuk ott is kérdésessé teszik a választások jelentőségét.
Kampman
legitimáció, meg ilyenek.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
Amadeus
Jó.
Nem zavar.
Szerinted mikor jön rá valaki okos ellenzéki, hogy csak 1 vs. 1 -ben érdemes indulni, és lehet nyerni?
És szerinted is Gyurcsány lesz ez, hogy még veletlenül se nyerhessen?

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
Amadeus
A folyamatos nagykoalíciók mondjuk ott is kérdésessé teszik a választások jelentőségét.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Lmpt a törzs szavazói büntettek meg, tavaly 11% Bp-en most 3. Viszont aggodalomra ad okot h a momentum is itt nyerte meg magát (17%), vidéken meg nem tényezők, kérdés h leszneke
csebi
megérdemlik.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.
Sobri Jóska
Németországban nem kétpártrendszerre szabott választási törvény van, ne zavarjon.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Lmpt a törzs szavazói büntettek meg, tavaly 11% Bp-en most 3. Viszont aggodalomra ad okot h a momentum is itt nyerte meg magát (17%), vidéken meg nem tényezők, kérdés h leszneke

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
 444.hu/2019/05/26/nigel-farage-brexit-partja-vezet-nagy-britanniaban

Jóóóóóóóó. 😀 😀
Vrij6
Hülye angolok, angol hülyék... hová mentek hülyék?
Igor
Ez a sajátos angol irónia, csak te nem érted. Farage a fantasztikus európai karrierje végére megkapja azt a többséget, amire mindig is vágyott és amivel most már semmit nem ér.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
 444.hu/2019/05/26/nigel-farage-brexit-partja-vezet-nagy-britanniaban

Jóóóóóóóó. 😀 😀
Vrij6
Hülye angolok, angol hülyék... hová mentek hülyék?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Bírnám ezt a Momentumot, egész használhatóak lennének, csak az a fránya melegházasság, na azzal nagyon mellélőttek...
Így a szavazatomat a kutyák kapták 😀
O1G
Vagyis kuka.
Ügyi vagy.
Sobri Jóska
Megéltem már 1-2 kormányt.
Családpolitika oké. Tudom, tudom...
Keresztény értékek úgy ahogy oké...

Csak a kicseszett lopás ne lenne hallod. 8 év alatt többet loptak, mint az összes párt 90-től együttvéve. Az uniós támogatások 90%-kát és az államháztartás 70%-át.
Tudod mennyi pénzt?
Ezermilliárdok.

A kutyák legalaább poént csinálnak az egészből. Rájuk nyogodt szívvel adom le.
O1G
Vagyis kuka.
Ezzel az erővel írd egy cetlire, dobd a szemetesbe, és még azt a felesleges félórát is megspórolod, amit így kidobtál az ablakon.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Feri egész józan, pedig ott áll mellette a faszi a kígyós beszédéből, sajnálom, kihagyott ziccer
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
Amadeus
USA, Anglia, Németország... micsoda antidemokráciák.

több mint 7 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Bírnám ezt a Momentumot, egész használhatóak lennének, csak az a fránya melegházasság, na azzal nagyon mellélőttek...
Így a szavazatomat a kutyák kapták 😀
O1G
Vagyis kuka.
Ügyi vagy.
Sobri Jóska
Megéltem már 1-2 kormányt.
Családpolitika oké. Tudom, tudom...
Keresztény értékek úgy ahogy oké...

Csak a kicseszett lopás ne lenne hallod. 8 év alatt többet loptak, mint az összes párt 90-től együttvéve. Az uniós támogatások 90%-kát és az államháztartás 70%-át.
Tudod mennyi pénzt?
Ezermilliárdok.

A kutyák legalaább poént csinálnak az egészből. Rájuk nyogodt szívvel adom le.

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.
Sobri Jóska
Jó reggelt. Ezért nem jó, ha kétpártrendszerű választási törvényt oktrojál a néppárt a többpártrendszerű magyar társadalomra. Mindig az 1db néppárt nyer.

Demokrácia.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Bírnám ezt a Momentumot, egész használhatóak lennének, csak az a fránya melegházasság, na azzal nagyon mellélőttek...
Így a szavazatomat a kutyák kapták 😀
O1G
Vagyis kuka.
Ügyi vagy.