Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Bírnám ezt a Momentumot, egész használhatóak lennének, csak az a fránya melegházasság, na azzal nagyon mellélőttek...
Így a szavazatomat a kutyák kapták 😀
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Tehát mindenhol a Fidesz a legszimpibb.
Attól, hogy az összes többi párt együttesen több embernek jön be, attól még jobbikos nem fog szocira szavazni, és viszont.
Franciaországban huszegynéhány százaléknyi szavazattal lehet győzni (Le Penék), de egy kétszereplős (elnök)választást sose fog Le Pen megnyerni, mert ott a “másikra” mindig összeszavaz mindenki.
Ha az ogy.-i választáson is csak egy lenne egy fideszes ellen, akkor nyerhetne., talán.
Így kizárt.
Márpedig amíg Gyurcsány van, addig legalább 2 mindig lesz Orbán ellen.
Ha valaminek, akkor a DK eredményének maradéktalanul örülhet Orbán.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
A Fidesz mind a 23 budapesti kerületet megnyerte. Ezt se gondoltam volna.
Kampman
Mégis ki nyert volna/hol? Come on, man...
Ez lista alapú szavazás... és nem volt összefogás..
Igor
A 13. kerületben lehetett volna valami, de most, hogy mondod, tényleg külön listák voltak.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Továbbra se értem ezt a nagy meglepődést a DK-n, egyedül ők plakátoztak, és erős üzenetük volt... ennyi.

Remélhetőleg a Momentum nem fog LMP sorsára jutni, egy fokkal használhatóbb társaságnak tűnnek... de sajnos ők nem fogjak egy 15% párton soha túllépni.

Ha nem tetszik nektek a DK, akkor az szívás mert más alternatíva nincs, és akkor még egy évszázadnyi Fidesz-uralom jön.....
Igor
Ennyi. Jelenleg két ellenzéki párt van. A DK és a Momentum. Olyanok, amilyenek, de ezek tekinthetők ellenzéki pártnak. Az összes többi vagy kihalt, vagy éppen kihal, vagy a Fidesz pénzeli. Beleértve az MSZP-t és LMP-t is.

És akkor most visszavonulhatunk az elefántcsont tornyunkba, és a morális és ideológiai pulpitusunkról elmondhatjuk, hogy itt mindenki hülye. A Fidesz meg röhög rajtunk (is).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
A Fidesz mind a 23 budapesti kerületet megnyerte. Ezt se gondoltam volna.
Kampman
Mégis ki nyert volna/hol? Come on, man...
Ez lista alapú szavazás... és nem volt összefogás..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Az LMP-nél megint lemondott mindenki.
Amadeus
Egy ideje nem nagyon tudtam nyomon követni, hogy ott még kik vannak.
Kampman
Ungár Peti - Schmitt Mari fiókpárt. RIP.
Amadeus
Ungár mondjuk egy viszonylag normális politikus, Magyarországon ritka az ilyen.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Hmm, ez eléggé visszafogott/összevissza beszéd volt...

És a Himnusz helyett jobb lett volna az Örömóda.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
A Fidesz mind a 23 budapesti kerületet megnyerte. Ezt se gondoltam volna.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Az LMP-nél megint lemondott mindenki.
Amadeus
Egy ideje nem nagyon tudtam nyomon követni, hogy ott még kik vannak.
Kampman
Ungár Peti - Schmitt Mari fiókpárt. RIP.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Lol, a kétfarkúak megverték az LMP-t 😀 😀 😀
Kampman
Ha részarányosan nézzük 1 éve ilyen részvétel mellett volt kb 250 ezer szavazójuk. Ez volt szép teljesítmény h sikerült öt szamjegyre levinni.
Feriék meg majdnem fele akkora részvételnek megduplázták a szavazókat, ez tavaly majdnem 800 ezer szavazot jelentett volna.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem feltétlenül értek ezzel egyet.
Írtam már korábban is, hogy nem szeretem Trumpot, de pont a viselkedése miatt az USA és más is, olyanokat megtehet, ami korábban elképzelhetetlen volt. Másrészt én támogatom azt, hogy hassanak oda Kínának, mert nem jó az, ha ekkora teret engedünk nekik. Nem kell bedőlni a mézes-mázos szövegüknek vagy bármi másnak, ők a világot akarják uralni (nem mintha más nem), csak épp az az uralom nem lenne olyan hűdejó.Solymi
Az egész hozzászólásom arról szólt, hogy jó lenne - ahogy fogalmazol - "odahatni Kinának". 😊 Úgy értem tényleg.

Mindegy, már kezdem megszokni, hogy ebbe a topicba egy auto-encryptor van beépítve, ami úgy átkódolja a postokat, hogy nem értjük meg egymást akkor se, ha ugyanazt a nyelvet beszéljük. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Továbbra se értem ezt a nagy meglepődést a DK-n, (egyedül ők plakátoztak meg volt aktív szervezetük, bár ez MoMo-ra is igaz), és erős üzenetük volt... ennyi.

Remélhetőleg a Momentum nem fog LMP sorsára jutni, egy fokkal használhatóbb társaságnak tűnnek... de sajnos ők nem fognak egy 15% párton soha túllépni.

Ha nem tetszik nektek a DK, akkor az szívás mert más alternatíva nincs, és akkor még egy évszázadnyi Fidesz-uralom jön.....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Lol, a kétfarkúak megverték az LMP-t 😀 😀 😀
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
MKKP: Felfüggesztjük a tagságunkat az Unióban, ha nem jutunk be.
Vrij6
Nekem az volt a kedvencem, amikor tavaly áprilisban a választás estéjén bejelentették, hogy hétfőn megkezdik a tárgyalásokat az összefogásról 😀
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 300 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
MKKP: Felfüggesztjük a tagságunkat az Unióban, ha nem jutunk be.


 www.youtube.com/watch?v=FV7Lvk47G1I

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Puzsér Róbert főpolgármester-jelölt (aki az LMP és a Jobbik támogatását élvezi) a HVG-nek az LMP összeomlásáról azt mondta:

„Ha 2 százalékon végez az LMP, akkor az 2 százalékos támogatottságnak számít, mi közöm nekem ahhoz, hogy most ők épp összeomlanak?!”

Azt mondta, nem ő kereste meg az LMP-t, hogy álljanak be mögé, hanem fordítva. „Eddig sem velük kalkuláltam, tettem egy ajánlatot a budapestieknek, emögé állt be az LMP” – mondta Puzsér, aki örül, ha más is csatlakozik a programjához, egy 2 ezrelékes pártot sem fog elzavarni


Faszkalap. Utolsó geci faszkalap. Nárcisztikus faszkalap.
Amadeus
Én kedvelem a munkássága nagy részét, de ez a reakció tényleg undorító.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Puzsér Róbert főpolgármester-jelölt (aki az LMP és a Jobbik támogatását élvezi) a HVG-nek az LMP összeomlásáról azt mondta:

„Ha 2 százalékon végez az LMP, akkor az 2 százalékos támogatottságnak számít, mi közöm nekem ahhoz, hogy most ők épp összeomlanak?!”

Azt mondta, nem ő kereste meg az LMP-t, hogy álljanak be mögé, hanem fordítva. „Eddig sem velük kalkuláltam, tettem egy ajánlatot a budapestieknek, emögé állt be az LMP” – mondta Puzsér, aki örül, ha más is csatlakozik a programjához, egy 2 ezrelékes pártot sem fog elzavarni


Faszkalap. Utolsó geci faszkalap. Nárcisztikus faszkalap.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Az LMP-nél megint lemondott mindenki.
Amadeus
Egy ideje nem nagyon tudtam nyomon követni, hogy ott még kik vannak.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Az LMP-nél megint lemondott mindenki.
Amadeus
Vszeg mennek is a süllyesztőbe

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Most komolyan csodálkoztok? Ilyen langymeleg kampányt még nem láttam, ebből a Fidesz és a DK neve került csak elő, az előbbi magához képest meglehetősen visszafogottan.
Ez a válaszás az átlagember számára tétnélküli "úri huncutság", A politikai pártok a fent említett kettő kivételével el is summantották a kampányt, szerintem az őszre tartalékolnak, aminek sokkal nagyobb jelentősége van belpolitikai szempontból.

Én azt gondolom, hogy nem lesz ilyen erős a DK ősszel, aztán lehet, hogy bebetonozták magukat. A Momentum érdekesebb, ők vajon fenn tudják-e tartani az érdeklődést őszig?
csi77
2 dolog (nem feltétlen Neked címezve):
1. A DK szavazói olyanok h ha ma egész nap tornádó tombolt volna az egész országban, ők akkor is elmennek szavazni, így az EP-választásokra jellemző alacsonyabb részvételi hajlandóság Fletóék malmára hajtja a vizet.
2. Viszont pont azzal h most ennyi mandátuma lett a DK-nak várható Gyurcsányéktól h az eddig létrejött ellenzéki alkukat az önkormányzati választásokra felrúgják, elvégre itt az eredmény h bennünk jobban bíznak az emberek, több helyen induljanak a mi embereink a tieitek helyett.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Az LMP-nél megint lemondott mindenki.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Hurrá. Feri újra ringben.
Lépésről lépésre haladunk a teljes kilátástalanság felé.
dawyd728
A Jobbik-LMP puzséri "21. századi politika" projektje viszont végleg megsemmisült.
Kampman
Halva született.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nem tudom, hogy a fidesz vagy a dk eredménye elkeserítőbb, de szoros a verseny...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Most komolyan csodálkoztok? Ilyen langymeleg kampányt még nem láttam, ebből a Fidesz és a DK neve került csak elő, az előbbi magához képest meglehetősen visszafogottan.
Ez a válaszás az átlagember számára tétnélküli "úri huncutság", A politikai pártok a fent említett kettő kivételével el is summantották a kampányt, szerintem az őszre tartalékolnak, aminek sokkal nagyobb jelentősége van belpolitikai szempontból.

Én azt gondolom, hogy nem lesz ilyen erős a DK ősszel, aztán lehet, hogy bebetonozták magukat. A Momentum érdekesebb, ők vajon fenn tudják-e tartani az érdeklődést őszig?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Hurrá. Feri újra ringben.
Lépésről lépésre haladunk a teljes kilátástalanság felé.
dawyd728
Dehogyis, Feri továbbra is egy politikai zombi. A Jobbik-LMP puzséri "21. századi politika" projektje viszont végleg megsemmisült.