Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
én megmondtam, hogy Puzsér egy pöcs.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
És lesz Nemzeti Piramisjáték is:

 index.hu/gazdasag/2019/04/04/jon_a_lakossagi_szuperkamat_de_mi_a_trukk_mogotte/
Sobri Jóska
Ez nem piramisjáték, mert valós teljesítmény van mögötte... szóval annál egy fokkal jobb.
Itt az van, hogy akit egyszer beszopattak devizakockázattal, azt most megtanítják arra, hogy nemcsak a devizaárfolyammal, hanem a kamatkockázattal/inflációval is vigyázni kell...
Nem is kell pénzügy szakot felvenni az egyetemen többé!

"Természetesen bízhatunk abban, hogy az MNB elkötelezett marad a 3 százalékos inflációs cél tartásában, de ha már szinte minden magyar államadósság forintban merül fel, az infláció egyre kevésbé lesz az állam ellensége. Ha forintban merül fel az adósság, akkor A KORMÁNYZAT SZÁMÁRA NAGY CSÁBÍTÁS LEHET ELINFLÁLNI AZ ADÓSSÁGOT, dollárban, euróban ezt nem tudná megtenni, reméljük, forintban sem fogja, de fix kamatozású állampapírok esetében a kormánynak az infláció kész főnyeremény."

Aha - bízhatunk, csábítás, reméljük... na vajon mi lesz a vége.
Igor
Mondom, piramisjáték.
Sobri Jóska
tán' nem tetszik a Miniszterelnök Úrék zsenialitása?
Amadeus
Őszinte örömmel és nagyrabecsüléssel hallelujázom a piramisjáték NER-be történő beemelését, illetve legitimizálását.
Már nagyon vártam!
Sobri Jóska
vegyed szépen az állampapírokat és ne dumálj. Vagy talán migránsokat akarsz betelepíteni?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
És lesz Nemzeti Piramisjáték is:

 index.hu/gazdasag/2019/04/04/jon_a_lakossagi_szuperkamat_de_mi_a_trukk_mogotte/
Sobri Jóska
Ez nem piramisjáték, mert valós teljesítmény van mögötte... szóval annál egy fokkal jobb.
Itt az van, hogy akit egyszer beszopattak devizakockázattal, azt most megtanítják arra, hogy nemcsak a devizaárfolyammal, hanem a kamatkockázattal/inflációval is vigyázni kell...
Nem is kell pénzügy szakot felvenni az egyetemen többé!

"Természetesen bízhatunk abban, hogy az MNB elkötelezett marad a 3 százalékos inflációs cél tartásában, de ha már szinte minden magyar államadósság forintban merül fel, az infláció egyre kevésbé lesz az állam ellensége. Ha forintban merül fel az adósság, akkor A KORMÁNYZAT SZÁMÁRA NAGY CSÁBÍTÁS LEHET ELINFLÁLNI AZ ADÓSSÁGOT, dollárban, euróban ezt nem tudná megtenni, reméljük, forintban sem fogja, de fix kamatozású állampapírok esetében a kormánynak az infláció kész főnyeremény."

Aha - bízhatunk, csábítás, reméljük... na vajon mi lesz a vége.
Igor
Mondom, piramisjáték.
Sobri Jóska
tán' nem tetszik a Miniszterelnök Úrék zsenialitása?
Amadeus
Őszinte örömmel és nagyrabecsüléssel hallelujázom a piramisjáték NER-be történő beemelését, illetve legitimizálását.
Már nagyon vártam!

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
És lesz Nemzeti Piramisjáték is:

 index.hu/gazdasag/2019/04/04/jon_a_lakossagi_szuperkamat_de_mi_a_trukk_mogotte/
Sobri Jóska
Ez nem piramisjáték, mert valós teljesítmény van mögötte... szóval annál egy fokkal jobb.
Itt az van, hogy akit egyszer beszopattak devizakockázattal, azt most megtanítják arra, hogy nemcsak a devizaárfolyammal, hanem a kamatkockázattal/inflációval is vigyázni kell...
Nem is kell pénzügy szakot felvenni az egyetemen többé!

"Természetesen bízhatunk abban, hogy az MNB elkötelezett marad a 3 százalékos inflációs cél tartásában, de ha már szinte minden magyar államadósság forintban merül fel, az infláció egyre kevésbé lesz az állam ellensége. Ha forintban merül fel az adósság, akkor A KORMÁNYZAT SZÁMÁRA NAGY CSÁBÍTÁS LEHET ELINFLÁLNI AZ ADÓSSÁGOT, dollárban, euróban ezt nem tudná megtenni, reméljük, forintban sem fogja, de fix kamatozású állampapírok esetében a kormánynak az infláció kész főnyeremény."

Aha - bízhatunk, csábítás, reméljük... na vajon mi lesz a vége.
Igor
Mondom, piramisjáték.
Sobri Jóska
tán' nem tetszik a Miniszterelnök Úrék zsenialitása?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
Jújjj, bánccsák a Gét.....

 444.hu/2019/04/05/a-magyar-kormany-arra-keri-szloveniat-akadalyozzak-meg-hogy-orbanrol-karikatura-jelenjen-meg
ozibozi
"a Mladina karikatúrája átlépi a sajtó- és a szólásszabadság határait"
vs
"Meglepetéssel olvasom, hogy Ön a szólás- és a sajtószabadság korlátozását kéri tőlem" (Orbán Viktor, 2018 december)


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
És lesz Nemzeti Piramisjáték is:

 index.hu/gazdasag/2019/04/04/jon_a_lakossagi_szuperkamat_de_mi_a_trukk_mogotte/
Sobri Jóska
Ez nem piramisjáték, mert valós teljesítmény van mögötte... szóval annál egy fokkal jobb.
Itt az van, hogy akit egyszer beszopattak devizakockázattal, azt most megtanítják arra, hogy nemcsak a devizaárfolyammal, hanem a kamatkockázattal/inflációval is vigyázni kell...
Nem is kell pénzügy szakot felvenni az egyetemen többé!

"Természetesen bízhatunk abban, hogy az MNB elkötelezett marad a 3 százalékos inflációs cél tartásában, de ha már szinte minden magyar államadósság forintban merül fel, az infláció egyre kevésbé lesz az állam ellensége. Ha forintban merül fel az adósság, akkor A KORMÁNYZAT SZÁMÁRA NAGY CSÁBÍTÁS LEHET ELINFLÁLNI AZ ADÓSSÁGOT, dollárban, euróban ezt nem tudná megtenni, reméljük, forintban sem fogja, de fix kamatozású állampapírok esetében a kormánynak az infláció kész főnyeremény."

Aha - bízhatunk, csábítás, reméljük... na vajon mi lesz a vége.
Igor
Mondom, piramisjáték.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
És lesz Nemzeti Piramisjáték is:

 index.hu/gazdasag/2019/04/04/jon_a_lakossagi_szuperkamat_de_mi_a_trukk_mogotte/
Sobri Jóska
Ez nem piramisjáték, mert valós teljesítmény van mögötte... szóval annál egy fokkal jobb.
Itt az van, hogy akit egyszer beszopattak devizakockázattal, azt most megtanítják arra, hogy nemcsak a devizaárfolyammal, hanem a kamatkockázattal/inflációval is vigyázni kell...
Nem is kell pénzügy szakot felvenni az egyetemen többé!

"Természetesen bízhatunk abban, hogy az MNB elkötelezett marad a 3 százalékos inflációs cél tartásában, de ha már szinte minden magyar államadósság forintban merül fel, az infláció egyre kevésbé lesz az állam ellensége. Ha forintban merül fel az adósság, akkor A KORMÁNYZAT SZÁMÁRA NAGY CSÁBÍTÁS LEHET ELINFLÁLNI AZ ADÓSSÁGOT, dollárban, euróban ezt nem tudná megtenni, reméljük, forintban sem fogja, de fix kamatozású állampapírok esetében a kormánynak az infláció kész főnyeremény."

Aha - bízhatunk, csábítás, reméljük... na vajon mi lesz a vége.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Jújjj, bánccsák a Gét.....

 444.hu/2019/04/05/a-magyar-kormany-arra-keri-szloveniat-akadalyozzak-meg-hogy-orbanrol-karikatura-jelenjen-meg
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
És lesz Nemzeti Piramisjáték is:

 index.hu/gazdasag/2019/04/04/jon_a_lakossagi_szuperkamat_de_mi_a_trukk_mogotte/

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
Ez már simán mehetne valami homo oldalra valamilyen seggnyalás fétis oldalra....

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/stadion-vegre-szollosi-gyorgy-jegyzete-2692627?fbclid=IwAR1XgJjVY7HSh99UIXWwl5U5PA0bUuDIPhwvvK5G9jM9WGst8OpKVbuvnNg

De szerencsére ez egy sportoldalon bőven elfér így is 😊
flzoli
Most miért basztatod Wyatt-et?
Nem ő választotta főnökének.
Érti ő a viccet, csak nem szereti.

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez már simán mehetne valami homo oldalra valamilyen seggnyalás fétis oldalra....

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/stadion-vegre-szollosi-gyorgy-jegyzete-2692627?fbclid=IwAR1XgJjVY7HSh99UIXWwl5U5PA0bUuDIPhwvvK5G9jM9WGst8OpKVbuvnNg

De szerencsére ez egy sportoldalon bőven elfér így is 😊

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Mindig van lejjebb, és az a leglehangolóbb, h ehhez még a magát magyarnak való párt is asszisztált 😕

 parameter.sk/lex-dac-bun-lesz-elenekelni-magyar-himnuszt-es-ezt-hidasok-megszavaztak?fbclid=IwAR1-d8S_SLl-hkgOLvF68_cbUSyN0NXKQFbgQbNgWfJHgyoU2LEKMWOHCkE
Tito05
Sebaj, a New York Times / Guardian / Economist majd felszólal egy ilyen szégyenletesen antidemokratikus lépés láttán. Vagy nem.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 632 — Bears fan
Mindig van lejjebb, és az a leglehangolóbb, h ehhez még a magát magyarnak való párt is asszisztált 😕

 parameter.sk/lex-dac-bun-lesz-elenekelni-magyar-himnuszt-es-ezt-hidasok-megszavaztak?fbclid=IwAR1-d8S_SLl-hkgOLvF68_cbUSyN0NXKQFbgQbNgWfJHgyoU2LEKMWOHCkE

Szerkesztette: Tito05
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Tudtok olcsó albérletet a várban?😊

Echo tv tegnap előtt letette a lantot, M3 meg hónap végén (ők mondjuk online lesznek). Mi lehet a háttérben, hogy a választásig nem hagyták őket? Nem mondom, hogy nincs elég párttv még így is, de -2 tv-ből jöhet az agymosás.
NB2
túl sok helyen szivárgott el a Orbán fidesz pénze. (ld Echo tv vezetőségében a cserék tavaly). Magyarán annyira korruptak voltak, hogy Orbánnak is tele lett a töke. Másrészt voltak önállósuló emberek a csoporton belül és az sem tetszett. Ezért lett egy gazdasági és szakmai irányítás Liszkay alatt. Ez a nagy összevonás, és pár ember kirugdosása nem nekünk szólt, hanem az elvtársaknak befele, hogy érezze mindenki hol a helye.
Amadeus
Gerkens repült is.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Tudtok olcsó albérletet a várban?😊

Echo tv tegnap előtt letette a lantot, M3 meg hónap végén (ők mondjuk online lesznek). Mi lehet a háttérben, hogy a választásig nem hagyták őket? Nem mondom, hogy nincs elég párttv még így is, de -2 tv-ből jöhet az agymosás.
NB2
túl sok helyen szivárgott el a Orbán fidesz pénze. (ld Echo tv vezetőségében a cserék tavaly). Magyarán annyira korruptak voltak, hogy Orbánnak is tele lett a töke. Másrészt voltak önállósuló emberek a csoporton belül és az sem tetszett. Ezért lett egy gazdasági és szakmai irányítás Liszkay alatt. Ez a nagy összevonás, és pár ember kirugdosása nem nekünk szólt, hanem az elvtársaknak befele, hogy érezze mindenki hol a helye.

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Tudtok olcsó albérletet a várban?😊

Echo tv tegnap előtt letette a lantot, M3 meg hónap végén (ők mondjuk online lesznek). Mi lehet a háttérben, hogy a választásig nem hagyták őket? Nem mondom, hogy nincs elég párttv még így is, de -2 tv-ből jöhet az agymosás.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Az igen 😀 nézem a híradót, felújították a metrót...
Ez a dilettáns bábu főpolgi az mondja:
Hogy milyen lesz funkcionálisan? Isten kezében vagyunk.
😀
Ez a válasza arra, hogy fog működni. OMG.
Chargers LT
Óriási ez a pali.
Most néztem meg ezt:  index.hu/video/2019/03/30/tarlos_istvan_interju_m3_metro/
Ő ADTA ÁT A NÉGYES METRÓT IS!!!!!4

remélem a Szijjártó-Kósa mellett kap majd ő is egy szobrot, 20-30 év múlva, mert megérdemli.
gamerkr
Oké, hogy a kommunizmusból ittragadt áporodott frissességgel közelíti meg a dolgokat, de azért bőven jobb vezető mint a fenti felkapaszkodott parasztok....
Pláne a Demszky féle tudatos rothasztás után
flzoli
Demszkyvel hasonlítani egy politikust olyan, mint egy futót egy betonkockához.
Meglepne, ha bárki tudna ártalmasabb, kártékonyabb, haszontalanabb politikust mondani Demszkynél a rendszerváltás óta.
Sobri Jóska
Orbán Viktor.
több mint 7 éve
dawyd728 4 268
Jo ez a brexit saga.
az utolso utani pillanatban is szopoznak emberek millioirol.es most keresnek kompromisszumot mikor volt ra 3 evuk.
ZoliMP
Ilyen a demokrácia.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
YoungZeeZee 9 843
Jo ez a brexit saga.
az utolso utani pillanatban is szopoznak emberek millioirol.es most keresnek kompromisszumot mikor volt ra 3 evuk.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
A kanyarban sincs gabcsi kártékonyságban, amikor olyan erős mezőny van, hogy pl a cigó 98'-ban mikor kevesebb szavazatot, vagy pont annyit kapott, mint a maszop, azonnal, hogy hatalomra kerülhessen, rászabadította torgyán doktort az országra, aki a maradék mezőgazdaságot-- amit az Antall- kormány meghagyott--úgy elintézett, hogy csak most kezdi elérni a 89-es adatokat. A cigány meg a gyurcsány mellett simán fel tudsz sorolni még bőven sokat bármikor, főleg hogy gabcsit azóta is sikerült alul múlni, vagy max azt a szintet hozni 😕
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Az igen 😀 nézem a híradót, felújították a metrót...
Ez a dilettáns bábu főpolgi az mondja:
Hogy milyen lesz funkcionálisan? Isten kezében vagyunk.
😀
Ez a válasza arra, hogy fog működni. OMG.
Chargers LT
Óriási ez a pali.
Most néztem meg ezt:  index.hu/video/2019/03/30/tarlos_istvan_interju_m3_metro/
Ő ADTA ÁT A NÉGYES METRÓT IS!!!!!4

remélem a Szijjártó-Kósa mellett kap majd ő is egy szobrot, 20-30 év múlva, mert megérdemli.
gamerkr
Oké, hogy a kommunizmusból ittragadt áporodott frissességgel közelíti meg a dolgokat, de azért bőven jobb vezető mint a fenti felkapaszkodott parasztok....
Pláne a Demszky féle tudatos rothasztás után
flzoli
Demszkyvel hasonlítani egy politikust olyan, mint egy futót egy betonkockához.
Meglepne, ha bárki tudna ártalmasabb, kártékonyabb, haszontalanabb politikust mondani Demszkynél a rendszerváltás óta.
Sobri Jóska
ártalmasabb, kártékonyabb: Gyurcsány, Orbán simán
haszontalanabb: ezek száma óriási (ha úgy értelmezzük, hogy olyan, aki nem csinál semmi említésre méltót)

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
Az igen 😀 nézem a híradót, felújították a metrót...
Ez a dilettáns bábu főpolgi az mondja:
Hogy milyen lesz funkcionálisan? Isten kezében vagyunk.
😀
Ez a válasza arra, hogy fog működni. OMG.
Chargers LT
Óriási ez a pali.
Most néztem meg ezt:  index.hu/video/2019/03/30/tarlos_istvan_interju_m3_metro/
Ő ADTA ÁT A NÉGYES METRÓT IS!!!!!4

remélem a Szijjártó-Kósa mellett kap majd ő is egy szobrot, 20-30 év múlva, mert megérdemli.
gamerkr
Oké, hogy a kommunizmusból ittragadt áporodott frissességgel közelíti meg a dolgokat, de azért bőven jobb vezető mint a fenti felkapaszkodott parasztok....
Pláne a Demszky féle tudatos rothasztás után
flzoli
Demszkyvel hasonlítani egy politikust olyan, mint egy futót egy betonkockához.
Meglepne, ha bárki tudna ártalmasabb, kártékonyabb, haszontalanabb politikust mondani Demszkynél a rendszerváltás óta.

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az igen 😀 nézem a híradót, felújították a metrót...
Ez a dilettáns bábu főpolgi az mondja:
Hogy milyen lesz funkcionálisan? Isten kezében vagyunk.
😀
Ez a válasza arra, hogy fog működni. OMG.
Chargers LT
Óriási ez a pali.
Most néztem meg ezt:  index.hu/video/2019/03/30/tarlos_istvan_interju_m3_metro/
Ő ADTA ÁT A NÉGYES METRÓT IS!!!!!4

remélem a Szijjártó-Kósa mellett kap majd ő is egy szobrot, 20-30 év múlva, mert megérdemli.
gamerkr
Oké, hogy a kommunizmusból ittragadt áporodott frissességgel közelíti meg a dolgokat, de azért bőven jobb vezető mint a fenti felkapaszkodott parasztok....
Pláne a Demszky féle tudatos rothasztás után

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az igen 😀 nézem a híradót, felújították a metrót...
Ez a dilettáns bábu főpolgi az mondja:
Hogy milyen lesz funkcionálisan? Isten kezében vagyunk.
😀
Ez a válasza arra, hogy fog működni. OMG.
Chargers LT
Óriási ez a pali.
Most néztem meg ezt:  index.hu/video/2019/03/30/tarlos_istvan_interju_m3_metro/
Ő ADTA ÁT A NÉGYES METRÓT IS!!!!!4

remélem a Szijjártó-Kósa mellett kap majd ő is egy szobrot, 20-30 év múlva, mert megérdemli.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Az igen 😀 nézem a híradót, felújították a metrót...
Ez a dilettáns bábu főpolgi az mondja:
Hogy milyen lesz funkcionálisan? Isten kezében vagyunk.
😀
Ez a válasza arra, hogy fog működni. OMG.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀