Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 829
Fekete-Győr javára visszaléptetések kapcsán kezdtem el gondolkodni milyen bonyolult alkuk lehetnek. Ugye egyáltalán nem ő volt a legesélyesebb jelölt.. Ezzel kb mindenhol visszaléptetések lesznek részükről, az a minimum. Plusz gondolkodtam mi lesz az 5% alatti nem kamu pártok listájával. Hagyni kárba veszni azokat a szavazatokat az óriási felelőtlenség lenne. Simán azt is elhiszem, ha lesz még egy visszalépés, a javukra, de lehet már az sem kell, és azt mondják listán ne ránk szavazzatok Momentumosok, hanem pl az LMP-re. Azzal az LMP listája erősödne, de nekik ezt a DK-MSZP felé vissza kell valahogy adni, amit ők csak egyéniben tudnának...
Kb mint nba-ben 1-1 blockbuster trade. Mondjuk ebben a képletben az Együtt és Juhász Péter nem tudom hogyan lesz kárpótolva, de lehet asztal alatt megoldják.
Azért szívesen lennék pók a falon az ilyen valóban háttérben zajló tárgyalásokon. 😊
dawyd728
meztelen a király Fegyőréknél. Igazából az egész momentummal tele van a hócipőm. Annak idején megkérdeztem egy elnökségi tagot - régi személyes ismeretség, aminek apropóján próbált volna beszervezni-, hogy mondd kérlek, miért szeretnél politizálni? Azt az adekvát választ adta, hogy 40 éves korára maximum miniszter akar lenni.

Nem lehet más a politika.
Amadeus
Miért itt mi a jó válasz ?
A hazám érdekeit szolgáló politikus akarok lenni bullshit?
Minden ember sikeres akar lenni miért baj hogy neki ez a célja ?
Toca
ne azért kezdjen el valaki politizálni, hogy fixen bársonyszékbe jusson.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 20 714 — Vikings fan
Fekete-Győr javára visszaléptetések kapcsán kezdtem el gondolkodni milyen bonyolult alkuk lehetnek. Ugye egyáltalán nem ő volt a legesélyesebb jelölt.. Ezzel kb mindenhol visszaléptetések lesznek részükről, az a minimum. Plusz gondolkodtam mi lesz az 5% alatti nem kamu pártok listájával. Hagyni kárba veszni azokat a szavazatokat az óriási felelőtlenség lenne. Simán azt is elhiszem, ha lesz még egy visszalépés, a javukra, de lehet már az sem kell, és azt mondják listán ne ránk szavazzatok Momentumosok, hanem pl az LMP-re. Azzal az LMP listája erősödne, de nekik ezt a DK-MSZP felé vissza kell valahogy adni, amit ők csak egyéniben tudnának...
Kb mint nba-ben 1-1 blockbuster trade. Mondjuk ebben a képletben az Együtt és Juhász Péter nem tudom hogyan lesz kárpótolva, de lehet asztal alatt megoldják.
Azért szívesen lennék pók a falon az ilyen valóban háttérben zajló tárgyalásokon. 😊
dawyd728
meztelen a király Fegyőréknél. Igazából az egész momentummal tele van a hócipőm. Annak idején megkérdeztem egy elnökségi tagot - régi személyes ismeretség, aminek apropóján próbált volna beszervezni-, hogy mondd kérlek, miért szeretnél politizálni? Azt az adekvát választ adta, hogy 40 éves korára maximum miniszter akar lenni.

Nem lehet más a politika.
Amadeus
Miért itt mi a jó válasz ?
A hazám érdekeit szolgáló politikus akarok lenni bullshit?
Minden ember sikeres akar lenni miért baj hogy neki ez a célja ?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én ebben nem látok problémát. Ha engem megkérdezel 25 éves koromban, hogy mi akarok lenni, akkor vagy azt mondom, hogy egy IT cég top menedzsere, vagy azt, hogy a saját sikeres vállalkozásom tulajdonosa és gazdag ember.

Részben jött csak össze, de nem azért, mert közben nem kezdtem el lopni a közvagyont. Nem feltétele az egyik a másiknak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 829
Fekete-Győr javára visszaléptetések kapcsán kezdtem el gondolkodni milyen bonyolult alkuk lehetnek. Ugye egyáltalán nem ő volt a legesélyesebb jelölt.. Ezzel kb mindenhol visszaléptetések lesznek részükről, az a minimum. Plusz gondolkodtam mi lesz az 5% alatti nem kamu pártok listájával. Hagyni kárba veszni azokat a szavazatokat az óriási felelőtlenség lenne. Simán azt is elhiszem, ha lesz még egy visszalépés, a javukra, de lehet már az sem kell, és azt mondják listán ne ránk szavazzatok Momentumosok, hanem pl az LMP-re. Azzal az LMP listája erősödne, de nekik ezt a DK-MSZP felé vissza kell valahogy adni, amit ők csak egyéniben tudnának...
Kb mint nba-ben 1-1 blockbuster trade. Mondjuk ebben a képletben az Együtt és Juhász Péter nem tudom hogyan lesz kárpótolva, de lehet asztal alatt megoldják.
Azért szívesen lennék pók a falon az ilyen valóban háttérben zajló tárgyalásokon. 😊
dawyd728
meztelen a király Fegyőréknél. Igazából az egész momentummal tele van a hócipőm. Annak idején megkérdeztem egy elnökségi tagot - régi személyes ismeretség, aminek apropóján próbált volna beszervezni-, hogy mondd kérlek, miért szeretnél politizálni? Azt az adekvát választ adta, hogy 40 éves korára maximum miniszter akar lenni.

Nem lehet más a politika.
több mint 8 éve
dawyd728 4 265
Fekete-Győr javára visszaléptetések kapcsán kezdtem el gondolkodni milyen bonyolult alkuk lehetnek. Ugye egyáltalán nem ő volt a legesélyesebb jelölt.. Ezzel kb mindenhol visszaléptetések lesznek részükről, az a minimum. Plusz gondolkodtam mi lesz az 5% alatti nem kamu pártok listájával. Hagyni kárba veszni azokat a szavazatokat az óriási felelőtlenség lenne. Simán azt is elhiszem, ha lesz még egy visszalépés, a javukra, de lehet már az sem kell, és azt mondják listán ne ránk szavazzatok Momentumosok, hanem pl az LMP-re. Azzal az LMP listája erősödne, de nekik ezt a DK-MSZP felé vissza kell valahogy adni, amit ők csak egyéniben tudnának...
Kb mint nba-ben 1-1 blockbuster trade. Mondjuk ebben a képletben az Együtt és Juhász Péter nem tudom hogyan lesz kárpótolva, de lehet asztal alatt megoldják.
Azért szívesen lennék pók a falon az ilyen valóban háttérben zajló tárgyalásokon. 😊
több mint 8 éve
dawyd728 4 265
Na 2 éve kb (1,0;0,5) voltam, most (-1,25;-0,1). Azért a 2,25 egységnyi balra tolódás kicsit meglepett.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 712 — Grady Judd fan
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?
peach
Olyannyira, hogy az előbb a csapatok topikban jött szemben a munkáspárt reklám.
kittli
ezek targetált hirdetések ám, szóval most kiderült, hogy vannak még közöttünk őskomcsik is!
r.baggio
Hát ja.
Én még emlékszem mikor Brezsnyev elvtárs halálakor a rádióban nem ment szórakoztató műsor.
De legalább jó 10 évvel később nem lepett meg, hogy elmaradt egy vasárnap a családi disney délután. 😊
kittli
Nem maradt el, csak félbeszakadt a Kacsamesék...
Lecsó
Szelektív már az emlékezetem. Öregszem.
kittli
Végighallgattam Chopin Gyászindulóját, Boross Péter beszédét abban a hitben, hogy onnan folytatják a Kacsameséket ahol félbeszakították, aztán Ausztrál Expressz és végül a Csipet csapat. De nem. Cserbenhagyták a generációmat, a mi érdekünk senkit sem érdekelt! Szerintem Antall Józsefnek se tetszett volna a dolog. 😕
gyeek
Ha egyszer végre folytatnák és tisztességesen befejeznék azt a Kacsamesék epizódot, talán a rendszerváltás is befejeződne és minden helyre jönne.
Kampman
Ja. De sose fogják! Hol vannak a felelősök, illetve kiben lesz elég bátorság, hogy az akkori óvodásoktól, általános iskolásoktól és az általános infantilis nézőktől elnézést kérjen?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?
peach
Olyannyira, hogy az előbb a csapatok topikban jött szemben a munkáspárt reklám.
kittli
ezek targetált hirdetések ám, szóval most kiderült, hogy vannak még közöttünk őskomcsik is!
r.baggio
Hát ja.
Én még emlékszem mikor Brezsnyev elvtárs halálakor a rádióban nem ment szórakoztató műsor.
De legalább jó 10 évvel később nem lepett meg, hogy elmaradt egy vasárnap a családi disney délután. 😊
kittli
Nem maradt el, csak félbeszakadt a Kacsamesék...
Lecsó
Szelektív már az emlékezetem. Öregszem.
kittli
Végighallgattam Chopin Gyászindulóját, Boross Péter beszédét abban a hitben, hogy onnan folytatják a Kacsameséket ahol félbeszakították, aztán Ausztrál Expressz és végül a Csipet csapat. De nem. Cserbenhagyták a generációmat, a mi érdekünk senkit sem érdekelt! Szerintem Antall Józsefnek se tetszett volna a dolog. 😕
gyeek
Ha egyszer végre folytatnák és tisztességesen befejeznék azt a Kacsamesék epizódot, talán a rendszerváltás is befejeződne és minden helyre jönne.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 712 — Grady Judd fan
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?
peach
Olyannyira, hogy az előbb a csapatok topikban jött szemben a munkáspárt reklám.
kittli
ezek targetált hirdetések ám, szóval most kiderült, hogy vannak még közöttünk őskomcsik is!
r.baggio
Hát ja.
Én még emlékszem mikor Brezsnyev elvtárs halálakor a rádióban nem ment szórakoztató műsor.
De legalább jó 10 évvel később nem lepett meg, hogy elmaradt egy vasárnap a családi disney délután. 😊
kittli
Nem maradt el, csak félbeszakadt a Kacsamesék...
Lecsó
Szelektív már az emlékezetem. Öregszem.
kittli
Végighallgattam Chopin Gyászindulóját, Boross Péter beszédét abban a hitben, hogy onnan folytatják a Kacsameséket ahol félbeszakították, aztán Ausztrál Expressz és végül a Csipet csapat. De nem. Cserbenhagyták a generációmat, a mi érdekünk senkit sem érdekelt! Szerintem Antall Józsefnek se tetszett volna a dolog. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
bolondok 😀
 444.hu/2018/03/23/a-ketfarku-kutyapart-jeloltje-elment-a-koztevebe-egy-csirkejelmezben-es-vegigkotkodalta-az-interjut
Löfli
Ettől ők jobbak voltak azért...
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Juhász is nagyot ment az M1-es 5 percben! 😊
Ha máshol nem is, itt már úgy látom megvolt az ellenzéki összefogás!
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?
peach
Olyannyira, hogy az előbb a csapatok topikban jött szemben a munkáspárt reklám.
kittli
ezek targetált hirdetések ám, szóval most kiderült, hogy vannak még közöttünk őskomcsik is!
r.baggio
Hát ja.
Én még emlékszem mikor Brezsnyev elvtárs halálakor a rádióban nem ment szórakoztató műsor.
De legalább jó 10 évvel később nem lepett meg, hogy elmaradt egy vasárnap a családi disney délután. 😊
kittli
Nem maradt el, csak félbeszakadt a Kacsamesék...
Lecsó
Szelektív már az emlékezetem. Öregszem.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
bolondok 😀
 444.hu/2018/03/23/a-ketfarku-kutyapart-jeloltje-elment-a-koztevebe-egy-csirkejelmezben-es-vegigkotkodalta-az-interjut


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.
Kampman
Te pedig magyar vagy. Kurvasok magyar adót csal. Te adócsaló!
Duff
Százalékosan kevesebb magyar csal adót, mint ahány tisztességtelen politikus van 😊
Kampman
És ez igazolja az általánosítást?
peterk2005
Nem, ez csak egy válasz volt a felvetésére
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.
Kampman
Te pedig magyar vagy. Kurvasok magyar adót csal. Te adócsaló!
Duff
Százalékosan kevesebb magyar csal adót, mint ahány tisztességtelen politikus van 😊
Kampman
És ez igazolja az általánosítást?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Kampman
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
az lmp van annyira tisztességes, hogy ők előre szólnak


r.baggio
Bár már nagyon régi de LMP = Lopni Megyünk a Parlamentbe 😊

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.
Kampman
Te pedig magyar vagy. Kurvasok magyar adót csal. Te adócsaló!
Duff
Százalékosan kevesebb magyar csal adót, mint ahány tisztességtelen politikus van 😊
Kampman
Attól még ugyanúgy általánosítás.

Valóban sok elmúlt húsz évben tevékenykedő politikusról 100%-osan állítható, hogy lop. De vannak akiknek még nem volt "lehetőségük bebizonyítani", hogy lopnak. És az még mindig sokkal jobb opció, mert nem 100%.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Kampman
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
az lmp van annyira tisztességes, hogy ők előre szólnak



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.
Kampman
Te pedig magyar vagy. Kurvasok magyar adót csal. Te adócsaló!
Duff
Százalékosan kevesebb magyar csal adót, mint ahány tisztességtelen politikus van 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?
peach
Olyannyira, hogy az előbb a csapatok topikban jött szemben a munkáspárt reklám.
kittli
ezek targetált hirdetések ám, szóval most kiderült, hogy vannak még közöttünk őskomcsik is!
r.baggio
Hát ja.
Én még emlékszem mikor Brezsnyev elvtárs halálakor a rádióban nem ment szórakoztató műsor.
De legalább jó 10 évvel később nem lepett meg, hogy elmaradt egy vasárnap a családi disney délután. 😊
kittli
Nem maradt el, csak félbeszakadt a Kacsamesék...
Lecsó
bizonyám, pont amikor Dagobert bácsiék elindultak volna kideríteni, hogy mi süllyesztette el a hajót, ami Dagobert bácsi fele vagyonát szállította
slowmotion
Azt is politikusok lopták el.... és a sok buta 5-6 éves nem értette az egyértelmű célzást!!! Vagy mégis, és ezért szavaztak 2006-ban Gy-ra?

Nem értem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.
Kampman
Te pedig magyar vagy. Kurvasok magyar adót csal. Te adócsaló!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.
Kampman
Gyenge érv... Ennyi erővel te szélsőjobbos vagy, tehát fasiszta, azok meg tudjuk mit csináltak, szóval te is azt csinálod...
Lecsó
A politikának része a lopás, ezt még a legmegátalkodottabb párthívek sem tagadják, én viszont nem vagyok szélsőjobbos.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.
Kampman
Gyenge érv... Ennyi erővel te szélsőjobbos vagy, tehát fasiszta, azok meg tudjuk mit csináltak, szóval te is azt csinálod...

Szerkesztette: Lecsó
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Életemben nem szavaztam a Fideszre, nem hiszek a kormánypropagandának és elítélem a korrupciót is, de hát mindenki lop...
Ha szavazok, a Fideszre fogok.
#JC6
Honnan tudod, hogy az LMP/Momentum/Együtt/Jobbik/MKKP lop?
Duff
Politikusok.