Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

több mint 8 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Megcsináltam ezt a politikai tesztet amit Igor belinkelt... Gandhi lettem :S
malkav
én is majdnem, csak egy leheletnyivel jobbra helyezkedem el
slowmotion
me too
zinedine5
engem (számomra nem meglepően) Sanders szenátor úr és Mandela közé tett, előbbihez közelebb valamivel.
csebi
Gandhi lettem én is bár a koordináta értékeim kb. mindegyik fele akkora mint az övé, szóval félGandhi 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 pollo.hu/
ezt is ajánlom

eredményeknél lentebb görgetve van demográfiai megoszlás is
eaglesmcnabb
most már megvan, hogy Vona mivel tölti a kampányidőszakot 😊
csebi
pedig nem kellett volna sokat görgetned:

"De miért ilyen erős a Jobbik?
Számos visszajelzést kaptunk e-mailen és Facebookon, amelyben azt feltételezik, hogy a Pollo választási különkiadását valójában a Jobbik indította vagy támogatja. Természetesen számunkra is jól látszik a Jobbikra érkezett szavazatok felülreprezentáltsága, ennek azonban az áll a hátterében, hogy a Facebookon nagyobb részt a Jobbikot támogató oldalak és csoportok osztották meg a felmérést (köztük jelentősebb követővel rendelkező országgyűlési képviselők is). Arra biztatunk mindenkit, hogy pártszimpátiától függetlenül juttassa el minél több ismerőséhez vagy követőjéhez felmérésünk hírét."


😊
eaglesmcnabb
olvastam, de attól még jó poénnak tűnt 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
 pollo.hu/
ezt is ajánlom

eredményeknél lentebb görgetve van demográfiai megoszlás is
eaglesmcnabb
most már megvan, hogy Vona mivel tölti a kampányidőszakot 😊
csebi
pedig nem kellett volna sokat görgetned:

"De miért ilyen erős a Jobbik?
Számos visszajelzést kaptunk e-mailen és Facebookon, amelyben azt feltételezik, hogy a Pollo választási különkiadását valójában a Jobbik indította vagy támogatja. Természetesen számunkra is jól látszik a Jobbikra érkezett szavazatok felülreprezentáltsága, ennek azonban az áll a hátterében, hogy a Facebookon nagyobb részt a Jobbikot támogató oldalak és csoportok osztották meg a felmérést (köztük jelentősebb követővel rendelkező országgyűlési képviselők is). Arra biztatunk mindenkit, hogy pártszimpátiától függetlenül juttassa el minél több ismerőséhez vagy követőjéhez felmérésünk hírét."


😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 pollo.hu/
ezt is ajánlom

eredményeknél lentebb görgetve van demográfiai megoszlás is
eaglesmcnabb
most már megvan, hogy Vona mivel tölti a kampányidőszakot 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Megcsináltam ezt a politikai tesztet amit Igor belinkelt... Gandhi lettem :S
malkav
én is majdnem, csak egy leheletnyivel jobbra helyezkedem el
slowmotion
me too
zinedine5
engem (számomra nem meglepően) Sanders szenátor úr és Mandela közé tett, előbbihez közelebb valamivel.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
 pollo.hu/
ezt is ajánlom

eredményeknél lentebb görgetve van demográfiai megoszlás is

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Megcsináltam ezt a politikai tesztet amit Igor belinkelt... Gandhi lettem :S
malkav
én is majdnem, csak egy leheletnyivel jobbra helyezkedem el
slowmotion
me too
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?
peach
Olyannyira, hogy az előbb a csapatok topikban jött szemben a munkáspárt reklám.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 564 — Chiefs GM
Én félúton a Ghandi - Friedman tengelyen. 😊

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
Megcsináltam ezt a politikai tesztet amit Igor belinkelt... Gandhi lettem :S
malkav
én is majdnem, csak egy leheletnyivel jobbra helyezkedem el
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Megcsináltam ezt a politikai tesztet amit Igor belinkelt... Gandhi lettem :S
malkav
OMG, én Sztálin 😀
#JC6
Én a piros négyzet jobb alsó sarkában vagyok, majdnem középen, de csak mert a rengeteg szélsőséges válaszom kioltotta egymást. 😀
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?
peach
Da.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!
somoskovig
Gyuszi bácsi tolja még?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 564 — Chiefs GM
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!
Atari
Az hagyján, de van MIÉP, viszont nincs Munkáspárt!!!44!!4!!

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Megcsináltam ezt a politikai tesztet amit Igor belinkelt... Gandhi lettem :S
malkav
OMG, én Sztálin 😀
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Érdekelne egy olyan szavazás itt a fórumon, hogy az olvasók kire/melyik pártra szavaznának. ...
Bruce
 www.strawpoll.me/15336430
Löfli
Micsoda hallatlan inszinuáció ez itt, kérem, hogy a Közös Nevező Pártra nem lehet az elsők között voksolni?!!! Felháborító!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megcsináltam ezt a politikai tesztet amit Igor belinkelt... Gandhi lettem :S
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 720
engem a fidesz és a jobbik magas aránya lep meg, sejtettem hogy baloldali a fórum javarésze
eaglesmcnabb
lehet, ha magasabb lenne a fideszjobbik' aránya , már nem is fórumozhatnánk 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.youtube.com/watch?v=gjrFDJ0jlPY


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudnám magam beskatulyázni, hogy konzervatív vagyok vagy baloldali, esetleg liberális. Minden oldalon vannak dolgok amik tetszenek és van ami nem. Klaci79
Olyan nem is létezik, hogy csak ilyen vagy csak olyan. Én magamat az angliai éveim miatt skatulyáztam be liberálkonzervatívnak, de ez az ottani osztályozás inkább, mint hazai. Az itteni pártok mindegyikéhez képest tulajdonképpen elborzasztóan liberális, elborzasztóan konzervatív, elborzasztóan szocdem, elborzasztóan balos és elborzasztóan jobbos is vagyok egyszerre. 😀

Azzal teljesen egyetértek, hogy ilyen légkörben ahol ma már akkor is bekerülhetsz a híradóba mint soros ügynök, ha kimész kaját osztani a hajléktalanoknak, nem lehet normálisan felépíteni egy pártot. Ahhoz évek kellenek, és lehetőségek. Úgyhogy bárki arra vár, hogy majd jön egy "új erő" amelyik elsöpri a régieket, akkor várhat holta napjáig. A semmiből ma úgy lehet komoly támogatottságú pártot csinálni, ahogy Berlusconi vagy Macron csinálta. Borzasztó sok pénzből, hatalmas média támogatottsággal. Máshogy nem. Úgyhogy sem az LMP, sem a Momentum, sem MSZP, sem egy új nem fog itt 30%-ot kapni (Jobbik se), amíg egyszer valahogy kormányképesnek nem tud látszani. Ezekről a pártokról csak akkor fogják a saját szavazóik is elhinni, hogy tudnak kormányozni, ha már kormányoznak.

Kormányozni egyébként mindegyik tudna, erre ide a bökőt. (Kivéve talán a Momentumot ebben a stádiumában.) Ha megnézitek, hogy pl. a Fidesz oktatási programját milyen kvalitású nő csinálta végig, vagy most az egészségügy élén milyen kvalitású ember áll, vagy akár a külügyén, ésatöbbi.... Na olyan kvalitást random is szedek össze az utcáról fél nap alatt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
Az atszavazasrol annyit, hogy valoszinuleg az lmp-s vagy mszp-s szavazok nagy része atszavazna a jobbikra, ha visszalepnenek, viszont a jobbikosok kb fele a fideszre szavazna ha adott területen visszalépne a jobbik, szóval annak nem sok ertelmet látnám.

Jobbik, Lmp, momentum. Reszemrol ez a harom alternatíva maradt, bar nem kérdés hogy melyikre szavazok kozuluk. Szerintem A 2-3 videki szocialista fellegvaron, es hadhazi korzeten kívül Minden vidéki korzetben vissza kéne lepnie a teljes baloldalnak, a jobbiknak meg a fovarosban mindenhol.
Igy lenne ertelme ennek az egésznek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/155h3k
Kenny
bárhol szembejön, ötvenszer meghallgatom 😀
Löfli
100x nézed SE elég.

több mint 8 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
 coub.com/view/155h3k
Kenny
bárhol szembejön, ötvenszer meghallgatom 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/155h3k

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem tudnám magam beskatulyázni, hogy konzervatív vagyok vagy baloldali, esetleg liberális. Minden oldalon vannak dolgok amik tetszenek és van ami nem. Lehet én vagyok az, akinek semmi sem lenne jó. Ez a mostani mindenesetre biztosan nem. Ez a végtelenül cinikus lekezelő stílus az amitől hányingerem van, úgyhogy inkább már nem is nézek TV-t, bár neten is nehezen elkerülhető, hogy találkozzak a "kövérlaci" meg "bajerzsóti" féle jelenségekkel. Én a magam részéről valószínűleg a szocikra fogok szavazni egyéniben, meg listán is. Na nem azért mintha olyan jól csinálták volna a maguk 8 évét, látom is hogy hová vezetett, de jobbik nagy pálfordulásában nem hiszek, meg túl sok ostobát ismerek a köreikben (bár ha jobbikos lenne az "esélyes" a falumban, simán szavaznék rá), az lmp pedig nekem csak Hadházy miatt szimpatikus, viszont a nagy háttéremberük Schiffer kifejezetten ellenszenves pofa. A Gyurcsánynak már rég el kellett volna takarodnia a politikából, de félek ez még sokáig nem történik meg. A szocikban is bőven van ami nem szimpatikus, különösen a vezetésben, de legalább biztos lehetek benne, hogy szarul csinálják, akkor el lehet zavarni őket, szemben a fidesszel.
Most azt gondolom, hogy nem kellene az összefogással finnyásnak lenni. Néhány ember egzisztenciáján kívül, most azért sokat bukhatnak. Főképp a jobbik és Simicska. Persze a szavazók az más kérdés. Szavazna e vajon egy nagy 2006-os "hős" aki kilopta a vizet az MTV székházából egy szocira. Bár szerintem a legtöbb ilyen gondolkodású ember már elhagyta a jobbikot és a fideszhez bútorozott.