Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
tehetségtelen? No. Ugyanúgy, ahogy a bibós srácoknak is megvan a sütnivalója, Lásd Viktortól Fodorig. A legtöbb hülye még mindig a jobbikban van, ex-hökös kb. az összes. Schiffer meg külön kategória, az egyik legnagyobb tudású magyar jogász.[/quote]Mint ember, mint közgazdász, mint előadó nem, de politikusként rohadtul tehetségtelen. Illetve rossz tanácsadói vannak, ha meg jók, nem hallgat rájuk..

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 index.hu/kulfold/2014/05/27/donyeckben_megoltek_50_szakadart/#

kurvaélet... Most jön akkor az, hogy innentől (is) szívnak keményen a szakadárok?

Ha Porosenkóék komolyan gondolják, vajon hány szakadárt kell megölniük ahhoz, hogy mintegy feladják Donyecket és a többi keleti területet?
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Egyszerre próbálsz a színpad és a háttér oldaláról is közelíteni, de ha belegondolsz a DK annyira stabil és állandó szavazóbázissal rendelkezik, amihez ha hozzáadod az aktivizálódó MSZP törzsszavazót, máris máshol vagyunk. A háttér oldalt tekintve, képességeivel, csak a Feri tudja összefogni a baloldalt, és ezt be is fogják látni. De annál neki sokkal több esze van, mint hogy miniszterelnök akarjon lenni.Gyurma Pappa
Attól függ mit értesz szavazóbázison. Azokat-e, akik ha piros hó esik, és atom hull az égből akkor is elmennek szavazni és szavaznak a szeretett pártra/vezérre, vagy a pártokra szavazók többségét? Az egyik esetben nem sok emberről beszélünk. Tulajdonképpen még a Fidesz esetében sem. Nekik van messze a legtöbb "stabil" szavazójuk, de az is maximum a teljes szavazóbázis harmada lehet. A többi egyszerűen azért szavaz rájuk, mert az összes többi párt büdös nagy hitelesség-problémával küzd, vagy pedig egyszerűen nincs elég tehetség a vezetésben.

Namost, a Gurcsány egy pojáca. És nem is tehetséges szerintem. Csak populista, és ezért a szélen egy bizonyos rétegben népszerű tud maradni. De a számára csak addig lesz hely, amíg a Torgyánoknak és társaiknak volt a jobb oldalon. Amíg nem jön egy normálise társadalmi ajánlatot felmutatni képes balos erő. Amint lesz egy ilyen, el fog fonnyadni, mert át fognak szavazni a szavazói, amint azt érzik, hogy a Gyurcsánynál esetleg bukhat a szavazatuk. Most éppen nem ez a helyzet, mert nem volt tét, amúgy is vereségre volt ítélve a baloldal. Ha rivalizálna a Fidesszel, egész más lenne a szitu.

Egyébként az ilyen "markáns figurák" után, mint a Gyurcsány általában ez szokott történni. Szétesés, több felé szakadás, belső harcok, mert a bukott vezető úgy ragaszkodik az utolsó szalmaszálhoz is, mint a fuldokló. Mert ezeket ez élteti. Szinte mindegy, hogy 5 vagy 50 százaléka van, az a lényeg, hogy "kavarhasson". Orbán is ez a típus egyébként .Megjósolható, hogy ha kifullad a Fidesz gőzös, akkor ott is lesz egy hasonló szétesés, majd reboot, mert ő se fog csak úgy lelépni a színről, és beülni a kertje végébe focit nézni.peterk2005
tehetségtelen? No. Ugyanúgy, ahogy a bibós srácoknak is megvan a sütnivalója, Lásd Viktortól Fodorig. A legtöbb hülye még mindig a jobbikban van, ex-hökös kb. az összes. Schiffer meg külön kategória, az egyik legnagyobb tudású magyar jogász.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.blikk.hu/blikk_aktualis/20050110/gyurcsany_szembenezett_a_halallal


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Már kiderült, Gyurcsányon a rák se fog.
Talán egy kis bubópestissel nemesített antraxtól... ágynak dőlne néhány napra.atapapa
Kerestem már erre, de nem találtam, az kamu sztori volt, vagy tényleg lenyomta?Gyurma Pappa
Saját bevallása szerint bőrrákja volt, a sztorival még miniszterelnökként csalt könnyeket a nézők szemébe valami talkshow vendégeként.atapapa
Valamelyik kertv-én talán, de szerintem még csak sportminiszter volt. De lényegtelen, csak azt hittem hátha hallottál valami konkrétat.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Már kiderült, Gyurcsányon a rák se fog.
Talán egy kis bubópestissel nemesített antraxtól... ágynak dőlne néhány napra.atapapa
Kerestem már erre, de nem találtam, az kamu sztori volt, vagy tényleg lenyomta?Gyurma Pappa
Saját bevallása szerint bőrrákja volt, a sztorival még miniszterelnökként csalt könnyeket a nézők szemébe valami talkshow vendégeként.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Már kiderült, Gyurcsányon a rák se fog.
Talán egy kis bubópestissel nemesített antraxtól... ágynak dőlne néhány napra.atapapa
Kerestem már erre, de nem találtam, az kamu sztori volt, vagy tényleg lenyomta?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Már kiderült, Gyurcsányon a rák se fog.
Talán egy kis bubópestissel nemesített antraxtól... ágynak dőlne néhány napra.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyszerre próbálsz a színpad és a háttér oldaláról is közelíteni, de ha belegondolsz a DK annyira stabil és állandó szavazóbázissal rendelkezik, amihez ha hozzáadod az aktivizálódó MSZP törzsszavazót, máris máshol vagyunk. A háttér oldalt tekintve, képességeivel, csak a Feri tudja összefogni a baloldalt, és ezt be is fogják látni. De annál neki sokkal több esze van, mint hogy miniszterelnök akarjon lenni.Gyurma Pappa
Attól függ mit értesz szavazóbázison. Azokat-e, akik ha piros hó esik, és atom hull az égből akkor is elmennek szavazni és szavaznak a szeretett pártra/vezérre, vagy a pártokra szavazók többségét? Az egyik esetben nem sok emberről beszélünk. Tulajdonképpen még a Fidesz esetében sem. Nekik van messze a legtöbb "stabil" szavazójuk, de az is maximum a teljes szavazóbázis harmada lehet. A többi egyszerűen azért szavaz rájuk, mert az összes többi párt büdös nagy hitelesség-problémával küzd, vagy pedig egyszerűen nincs elég tehetség a vezetésben.

Namost, a Gurcsány egy pojáca. És nem is tehetséges szerintem. Csak populista, és ezért a szélen egy bizonyos rétegben népszerű tud maradni. De a számára csak addig lesz hely, amíg a Torgyánoknak és társaiknak volt a jobb oldalon. Amíg nem jön egy normálise társadalmi ajánlatot felmutatni képes balos erő. Amint lesz egy ilyen, el fog fonnyadni, mert át fognak szavazni a szavazói, amint azt érzik, hogy a Gyurcsánynál esetleg bukhat a szavazatuk. Most éppen nem ez a helyzet, mert nem volt tét, amúgy is vereségre volt ítélve a baloldal. Ha rivalizálna a Fidesszel, egész más lenne a szitu.

Egyébként az ilyen "markáns figurák" után, mint a Gyurcsány általában ez szokott történni. Szétesés, több felé szakadás, belső harcok, mert a bukott vezető úgy ragaszkodik az utolsó szalmaszálhoz is, mint a fuldokló. Mert ezeket ez élteti. Szinte mindegy, hogy 5 vagy 50 százaléka van, az a lényeg, hogy "kavarhasson". Orbán is ez a típus egyébként .Megjósolható, hogy ha kifullad a Fidesz gőzös, akkor ott is lesz egy hasonló szétesés, majd reboot, mert ő se fog csak úgy lelépni a színről, és beülni a kertje végébe focit nézni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
kíváncsi vagyok nagyon, hogy összejön-e az eu-szkeptikus frakcióbaggio
Olyan már eddig is volt. (Nem csak a "szélsőségesek" azok).

Persze attól függ kire gondoltál. Ha a nyugati jobbos radikálisok frakciójára (a szélsőbalnak eddig is volt), akkor valószínűleg lesz - Le Pen-ékkel az élen -, de sztem többen maradnak kívül, mint ahányan bekerülnek. Sok azért az ellentét, egymást is utálják rendesen.

Kis funfact: Tudjátok melyik az a frakció, amelyik leírtan is a föderális Európa (népszerű nevén az Európai Egyesült Államok, bár ez úgy hülyeség ahogy van) felé menetelt tűzte ki célul? A Néppárt. Amelyikbe a Fidesz tartozik. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Ezek konteo szintjén létező állítások (illetve jórészt wishful thinking), nem tények. Egyszerre próbálsz a színpad és a háttér oldaláról is közelíteni, de ha belegondolsz a DK annyira stabil és állandó szavazóbázissal rendelkezik, amihez ha hozzáadod az aktivizálódó MSZP törzsszavazót, máris máshol vagyunk. A háttér oldalt tekintve, képességeivel, csak a Feri tudja összefogni a baloldalt, és ezt be is fogják látni. De annál neki sokkal több esze van, mint hogy miniszterelnök akarjon lenni.
Gyurma Pappa
Arra a pár százezer 70+-os törzsszavazóra nem érdemes 2022-t felépíteni.. Amúgy meg a tudatos mszp szavazó eléggé utálja Gyurcsányt, bármennyire is hihetetlen. Azzal az aktív tagság nagyjából tisztában van, hogy a párt koporsójába ki verte a legtöbb szöget (GyF), ráadásul teljesen tudatosan. Ha nem ment belülről a saját arcra formálás, akkor majd megy kívülről.
Tény, vannak olyan baloldali szavazók, akik egy idő után követni fogják Gyurcsányt, de sokat el fog vinni a Jobbik is. És én nem zárom ki továbbra sem, hogy valaki végre az igazi szociáldemokráciát is képviselni kívánja majd.

Feri meg nem sokáig fog a háttérben maradni, ezt számos esetben bizonyította már. nem is alkalmas rá a személyisége. Hidd el szakmailag meg tudom az ilyet állapítani, mert nem csak jurisztikából van promócióm.. 😉


Nem. Orbán akkor lenne bajban, ha...James007
Akkor is
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
 www.origo.hu/itthon/20140523-az-ep-kepviselok-fizetese-juttatasai.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Mindez igaz is lehetne, ha nem lenne ennyire támadható. Sokkal megosztóbb, mint bárki Magyarországon, ráadásul a baloldalon belül is megvannak az ellenségei, ergo ha szükség lesz a kilövési engedélyére, akkor meg lesz hozzá a "pecsét".˙Kétlem, hogy ilyen előzményekkel (v.ö.: szétvert mindent gátlástalanul, csak hogy a romokból főnixként ő támadjon fel) össze tudná fogni a teljes baloldalt, de majd a jövő erre választ ad. Az elkényelmesedett jobboldaliakat viszont még 20 év múlva is lehet ellene mozgósítani.
A bérmálkozásaihoz hasonló, fél másodperc alatt lebuktatható kínos hazugságai pedig hetente jöhetnek elő, mert néha nagyon nincs önkontrollja.
Ja, és a diplomadolgozata is megvan valahol, csak még nem kellett elővenni 😉
James007
Ezek konteo szintjén létező állítások (illetve jórészt wishful thinking), nem tények. Egyszerre próbálsz a színpad és a háttér oldaláról is közelíteni, de ha belegondolsz a DK annyira stabil és állandó szavazóbázissal rendelkezik Gyurma Pappa
yes, csak ideje nincs sok a törzs-szavazó korfa miatt, mondjuk ha az MszP-vel lenyeletik a gombócot megin egybesül a Feri-Gyuri, de ki lesz akivel megcsináltatják a behódolást?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Mindez igaz is lehetne, ha nem lenne ennyire támadható. Sokkal megosztóbb, mint bárki Magyarországon, ráadásul a baloldalon belül is megvannak az ellenségei, ergo ha szükség lesz a kilövési engedélyére, akkor meg lesz hozzá a "pecsét".˙Kétlem, hogy ilyen előzményekkel (v.ö.: szétvert mindent gátlástalanul, csak hogy a romokból főnixként ő támadjon fel) össze tudná fogni a teljes baloldalt, de majd a jövő erre választ ad. Az elkényelmesedett jobboldaliakat viszont még 20 év múlva is lehet ellene mozgósítani.
A bérmálkozásaihoz hasonló, fél másodperc alatt lebuktatható kínos hazugságai pedig hetente jöhetnek elő, mert néha nagyon nincs önkontrollja.
Ja, és a diplomadolgozata is megvan valahol, csak még nem kellett elővenni 😉
James007
Ezek konteo szintjén létező állítások (illetve jórészt wishful thinking), nem tények. Egyszerre próbálsz a színpad és a háttér oldaláról is közelíteni, de ha belegondolsz a DK annyira stabil és állandó szavazóbázissal rendelkezik, amihez ha hozzáadod az aktivizálódó MSZP törzsszavazót, máris máshol vagyunk. A háttér oldalt tekintve, képességeivel, csak a Feri tudja összefogni a baloldalt, és ezt be is fogják látni. De annál neki sokkal több esze van, mint hogy miniszterelnök akarjon lenni.

"Sok helyen a DK lett a legerősebb ellenzéki párt. Gyurcsány határozott, de visszafogott szerepet szán magának az Orbánt leváltó tábor felépítésében."

Orbán akkor lenne bajban, ha egy vízióval rendelkező, karizmatikus, de támadhatatlan, már-már becsületes, friss baloldali jelölttel kellene megküzdenie.. Ezekből az első kettő adott Ferencnél, ez tény, de a többit ne firtassuk.James007
Nem. Orbán akkor lenne bajban, ha a párton belül képes lenne megerősödni valamelyik erős ember, és nem tudna a jobboldal egyértelmű vezetője lenni. A váltópárt/ok megjelenése csak idő kérdése, kizárt hogy 3-4 ciklusnál többet kibírjon a Fidesz (a jobboldal).

De ahogy látjuk, sosem engedik megerősödni eléggé egyik erős embert sem, lásd Rogán életmód kiszivárogtatása.

több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.James007
Ennél nagyobbat rég tévedtél. GYF hatalmas tervet hajt végre, melynek egyértelmű célja, hogy az MSZP pártszervezete (ami hatalmas) újra őt szolgálja. Ez egy rohadt hosszú folyamat, de 2022-re a baloldal potens lesz kihívni a Fideszt. És ezt egy olyan politikai realista, mint Atis nem tudja megoldani. Ő kiváló pártigazgató lenne vagy egy pragmatikusabb időszakban talán lehetne belőle potens m.e. jelölt, de egy OV-ral szemben ő teljesen érdektelen. Hogy üzleti életből hozzak párhuzamot, Atis egy general manager: jól vezeti a céget, jól szervez, kiválóan rendezi a viszályokat. OV és GYF CEO-k: vízióik vannak, álmaik, ezt közvetítik, motiválnak, elhitetik a választókkal, a párttal hogy előre vezet az út.

Nincs mese: a baloldal csak és kizárólag akkor fog túlélni, ha elhiszik amit GYF mondd vagy csinál. Nem lesz ő m.e. jelölt szvsz, de fel fogja tudni építeni, amit a pragmatikus négy év leépített.

Az, hogy nekem jobboldaliként hányingerem van tőle, senkit nem érdekel a baloldali szavazók közül.Gyurma Pappa
Mindez igaz is lehetne, ha nem lenne ennyire támadható. Sokkal megosztóbb, mint bárki Magyarországon, ráadásul a baloldalon belül is megvannak az ellenségei, ergo ha szükség lesz a kilövési engedélyére, akkor meg lesz hozzá a "pecsét".˙Kétlem, hogy ilyen előzményekkel (v.ö.: szétvert mindent gátlástalanul, csak hogy a romokból főnixként ő támadjon fel) össze tudná fogni a teljes baloldalt, de majd a jövő erre választ ad. Az elkényelmesedett jobboldaliakat viszont még 20 év múlva is lehet ellene mozgósítani.

A bérmálkozásaihoz hasonló, fél másodperc alatt lebuktatható kínos hazugságai pedig hetente jöhetnek elő, mert néha nagyon nincs önkontrollja.
Ja, és a diplomadolgozata is megvan valahol, csak még nem kellett elővenni 😉

Orbán akkor lenne bajban, ha egy vízióval rendelkező, karizmatikus, de támadhatatlan, már-már becsületes, friss baloldali jelölttel kellene megküzdenie.. Ezekből az első kettő adott Ferencnél, ez tény, de a többit ne firtassuk.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Respect Mestherázynak hogy ezzel a szakállal ki mer állni kamerák elé!JayB
2010 előtt volt már neki, akkor azért borotválta le, hogy komolyabbnak nézzen ki.
úgy látszik, most előre megérezte a bukást, és kicsit már állórajtból ment neki a poszt-pártelnöki időszaknak 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.James007
Ennél nagyobbat rég tévedtél. GYF hatalmas tervet hajt végre, melynek egyértelmű célja, hogy az MSZP pártszervezete (ami hatalmas) újra őt szolgálja. Ez egy rohadt hosszú folyamat, de 2022-re a baloldal potens lesz kihívni a Fideszt. És ezt egy olyan politikai realista, mint Atis nem tudja megoldani. Ő kiváló pártigazgató lenne vagy egy pragmatikusabb időszakban talán lehetne belőle potens m.e. jelölt, de egy OV-ral szemben ő teljesen érdektelen. Hogy üzleti életből hozzak párhuzamot, Atis egy general manager: jól vezeti a céget, jól szervez, kiválóan rendezi a viszályokat. OV és GYF CEO-k: vízióik vannak, álmaik, ezt közvetítik, motiválnak, elhitetik a választókkal, a párttal hogy előre vezet az út.

Nincs mese: a baloldal csak és kizárólag akkor fog túlélni, ha elhiszik amit GYF mondd vagy csinál. Nem lesz ő m.e. jelölt szvsz, de fel fogja tudni építeni, amit a pragmatikus négy év leépített.

Az, hogy nekem jobboldaliként hányingerem van tőle, senkit nem érdekel a baloldali szavazók közül.

több mint 12 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.JayB
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.James007
Néha én úgy érzem, hogy Gyurcsány a Fidesz beépített embere.
Egyszerűen túl tökéletes a Fidesz szempontjából Ferenc minden egyes lépése.
több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
LMP kicentizte 5,01%mustaine
250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.

Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Majd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)

Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.JayB
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az megvan, hogy Szanyi kapitány 8 órakkor még a 7 mszp-s képviselőt sem látta lehetetlennek?csebi
Így jár az, aki már reggel elkezd piálni.cartman023
😀😀 😀😀 😀😀
több mint 12 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
az megvan, hogy Szanyi kapitány 8 órakkor még a 7 mszp-s képviselőt sem látta lehetetlennek?csebi
Így jár az, aki már reggel elkezd piálni.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
az megvan, hogy Szanyi kapitány 8 órakkor még a 7 mszp-s képviselőt sem látta lehetetlennek?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


kíváncsi vagyok nagyon, hogy összejön-e az eu-szkeptikus frakcióbaggio
Összejöhetne, már ha el tudják viselni egymást a közös cél - belülről bomlasztani - érdekében. 😀😀
Itt vannak lebontva, hogy melyik országban mekkora volt a részvétel most és korábban
 www.eredmenyek-valasztasok2014.eu/hu/turnout.html
Az újabb tagokról (élükön a cseh-szlovákkokal) elmondható, hogy szarnak bele az egészbe.

Eredmények frakciónkénti lebontásban:
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante


kíváncsi vagyok nagyon, hogy összejön-e az eu-szkeptikus frakció


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Basszus, az Erik nem jutott ki 😕 (nem tudom, hogy volt-e egyáltalán a listán, meg sem néztem az első 5-öt kivéve, hogy kik ezek a névtelenke) Remélem van kinn valami zsíros helye és nem jön haza...

Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)Amadeus91
Szanyi kapitánytól ez kimondottan nemes, eltekintve hogy pont szarni fog mostantól az itthoni viszonyokra.Gyurma Pappa
rejtély, hogy Szanyi Kapitánnyal az élen mégis mi a fenét vártak. Menjenek is a süllyesztőbe, 18'-ra lehet egy normális baloldali ellenzéki párt, 22're esetleg kormányváltó erő. | (fujj bazzeg, addigra már én is a 3.x-t fogom taposni) | Amadeus91
| Én már most is azt taposom, egyelőre annyira még nem szar. 😀😀 |