Politika
63 feliratkozó
több mint 12 éve
Basszus, az Erik nem jutott ki 😕 (nem tudom, hogy volt-e egyáltalán a listán, meg sem néztem az első 5-öt kivéve, hogy kik ezek a névtelenke) Remélem van kinn valami zsíros helye és nem jön haza...rejtély, hogy Szanyi Kapitánnyal az élen mégis mi a fenét vártak. Menjenek is a süllyesztőbe, 18'-ra lehet egy normális baloldali ellenzéki párt, 22're esetleg kormányváltó erő. | (fujj bazzeg, addigra már én is a 3.x-t fogom taposni) |
Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)Amadeus91Szanyi kapitánytól ez kimondottan nemes, eltekintve hogy pont szarni fog mostantól az itthoni viszonyokra.Gyurma Pappa
több mint 12 éve
Basszus, az Erik nem jutott ki 😕 (nem tudom, hogy volt-e egyáltalán a listán, meg sem néztem az első 5-öt kivéve, hogy kik ezek a névtelenke) Remélem van kinn valami zsíros helye és nem jön haza...Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)Amadeus91Szanyi kapitánytól ez kimondottan nemes, eltekintve hogy pont szarni fog mostantól az itthoni viszonyokra.

több mint 12 éve
Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)
több mint 12 éve
Respect Mestherázynak hogy ezzel a szakállal ki mer állni kamerák elé!
több mint 12 éve
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.JayBMajd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)LMP kicentizte 5,01%mustaine250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.
Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor ma hivatalosan is meghalt a baloldal? Csúnya lesz ez ősszel is...
több mint 12 éve
Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.Majd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)LMP kicentizte 5,01%mustaine250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.
Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
több mint 12 éve
Majd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)LMP kicentizte 5,01%mustaine250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.
Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............
több mint 12 éve
LMP kicentizte 5,01%mustaine250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.
Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.
több mint 12 éve
Látom előre, hogy milyen nagy arca lesz Gyurcsánynak, helyet követel majd mindenhol, holott szerintem eléggé torzak az eredmények a kis részvétel miatt.cartman023Ő maga nyilatkozta, hogy mivel az ő szavazótáboruk elkötelezettebb és aktívabb, ezért az alacsony részvétel kedvezni fog nekik (persze ettől még mohó lesz, amikor a lapokat osztják le az önkormányzati választásra)
Jobbosként alapvetően nincs bajom ezzel, Gyurcsány személye garancia, hogy ne legyen az országnak "hazai értelemben" vett baloldali kormánya.
Viszont egy valós, szalonképes alternatívát felmutatni képes erőre szükség lenne a Fidesz riválisaként, de amíg Gyurcsány tényező lesz, ez nagyon nehezen fog menni.
több mint 12 éve
Látom előre, hogy milyen nagy arca lesz Gyurcsánynak, helyet követel majd mindenhol, holott szerintem eléggé torzak az eredmények a kis részvétel miatt.cartman023Pedig Szanyi megoldaná a kis részvételt: index.hu/video/2014/05/25/240_milliarddal_jutalmazna_szanyi_a_szavazokat/ 😀
több mint 12 éve
Látom előre, hogy milyen nagy arca lesz Gyurcsánynak, helyet követel majd mindenhol, holott szerintem eléggé torzak az eredmények a kis részvétel miatt.cartman023Török Gábor: "Amúgy ha a három baloldali párt eredményét összeadjuk, az (26,84) majdnem pont annyi, mint az áprilisi hazai eredmény (26,21)"

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
78 százalékos feldolgozottságnál:1. Fidesz-KDNP 52,6%
2. Jobbik 14,89%
3. MSZP 11,18%
4. DK 9,28%
5. Együtt-PM 6,68%
6. LMP 4,78%
több mint 12 éve
Látom előre, hogy milyen nagy arca lesz Gyurcsánynak, helyet követel majd mindenhol, holott szerintem eléggé torzak az eredmények a kis részvétel miatt.
több mint 12 éve
A pártoknak ott vannak embereik, gondolom rajtuk keresztül jön ki az infóEzeket az adatokat a delegáltak szivárogtatják, vagy honnan vannak?67%:Túl jó az MSZPatapapa
1. Fidesz-KDNP 52,83%
2. Jobbik 14,96%
3. MSZP 11,22%
4. DK 9,21%
5. Együtt-PM 6,41%
6. LMP 4,77%
Schleck
(A választási irodák nem adhatnak ki infót 23:00-ig.)Atari
több mint 12 éve
Ezeket az adatokat a delegáltak szivárogtatják, vagy honnan vannak?67%:Túl jó az MSZPatapapa
1. Fidesz-KDNP 52,83%
2. Jobbik 14,96%
3. MSZP 11,22%
4. DK 9,21%
5. Együtt-PM 6,41%
6. LMP 4,77%
Schleck
(A választási irodák nem adhatnak ki infót 23:00-ig.)
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
67%:Túl jó az MSZP
1. Fidesz-KDNP 52,83%
2. Jobbik 14,96%
3. MSZP 11,22%
4. DK 9,21%
5. Együtt-PM 6,41%
6. LMP 4,77%
Schleck
több mint 12 éve
67%:1. Fidesz-KDNP 52,83%
2. Jobbik 14,96%
3. MSZP 11,22%
4. DK 9,21%
5. Együtt-PM 6,41%
6. LMP 4,77%
Azt hiszem lesz rendesen szórakoztató tartalom a következő napokban. 😀
több mint 12 éve
Nem tudom, ez mennyire megbízható forrás, de a mandiner.hu szerint a V. kerületben 57%-nál ez az állás:Közben kihoztak az országosról is egy infót 31%-os feldolgozottságnál.
1. Fidesz-KDNP 48%
2. Együtt-PM 15%
3. DK 12%
4. MSZP 9%
5. LMP 8%
6. Jobbik 7%
engem mondjuk meglep az MSZP szenvedésén kívül a "kispártok" sorrendje. Az LMP-t vártam 10-12% körül Budapesten, és ez a DK 12% elég wtf számomra.mustaine
1. Fidesz-KDNP 53,51%
2. Jobbik 15,22%
3. MSZP 11,13%
4. DK 8,97%
5. Együtt-PM 6,13%
6. LMP 4,49%
Az MSZP-DK arány azért durván meglepő.
több mint 12 éve
Nem tudom, ez mennyire megbízható forrás, de a mandiner.hu szerint a V. kerületben 57%-nál ez az állás:A DK nagyjából a volt SZDSZ, ahol az utóbbi erős volt anno, ott hasonló eredményt listán ők is elérhetnek.
1. Fidesz-KDNP 48%
2. Együtt-PM 15%
3. DK 12%
4. MSZP 9%
5. LMP 8%
6. Jobbik 7%
engem mondjuk meglep az MSZP szenvedésén kívül a "kispártok" sorrendje. Az LMP-t vártam 10-12% körül Budapesten, és ez a DK 12% elég wtf számomra.mustaine
több mint 12 éve
Nem tudom, ez mennyire megbízható forrás, de a mandiner.hu szerint a V. kerületben 57%-nál ez az állás:1. Fidesz-KDNP 48%
2. Együtt-PM 15%
3. DK 12%
4. MSZP 9%
5. LMP 8%
6. Jobbik 7%
engem mondjuk meglep az MSZP szenvedésén kívül a "kispártok" sorrendje. Az LMP-t vártam 10-12% körül Budapesten, és ez a DK 12% elég wtf számomra.
több mint 12 éve
Nagyon úgy tűnik, hogy az 5 évvel ezelőtti szdsz bukta után az idei eu választás az mszp hattyúdaláról fog szólni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
