Politika
63 feliratkozó
több mint 14 éve
Fizetés+költségtérítés+mutyi+egyéb.Ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor az aljas és műveletlen.Azért azt is látni kell, hogy a pár évvel ezelötti GYF kormány elleni tüntetéssorozat közben sem jutott eszébe nekik lemondani.
Sad but trueszaba
Tehát, ha most netán a bal-liberális oldal elkezdene tüntetni, hogy ez egy rakás szar, akkor sem történne semmi. Nálunk a politikai elit egész egyszerűen nem éri el azt a szintet, hogy lemondjon, amíg nem kell menni.zinedine5
Símán megér egy kis szidást.
több mint 14 éve
Ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor az aljas és műveletlen.Azért azt is látni kell, hogy a pár évvel ezelötti GYF kormány elleni tüntetéssorozat közben sem jutott eszébe nekik lemondani.
Sad but trueszaba
Tehát, ha most netán a bal-liberális oldal elkezdene tüntetni, hogy ez egy rakás szar, akkor sem történne semmi. Nálunk a politikai elit egész egyszerűen nem éri el azt a szintet, hogy lemondjon, amíg nem kell menni.
több mint 14 éve
http://index.hu/gazdasag/vilag/2012/05/26/imf_a_gorogok_segitsenek_magunkon/Christine Lagarde, a Nemzetközi Valutaalap (IMF) vezérigazgatója szerint a gazdasági válságtól szenvedő görögöknek az adók befizetésével kellene segíteniük magukon.
ennyi.
több mint 14 éve
Ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor az aljas és műveletlen.És ez teljesen igaz. Lásd béke menet, Bayer Zsolt...
Sad but trueszaba
több mint 14 éve
Ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor az aljas és műveletlen.Sad but true
több mint 14 éve
Nem lesz itt semmi. Birkák vagyunk mi ahhoz.Kíváncsi vagyok meddig tűr a nép, és milyen új adónemeket tudnak kivetni. Gondolkodtam már a járdaadón mert hát járkálással tönkretesszük, a meleg adón mert nekünk jó ha meleg van hisz nem fűtünk,viszont a villamos sineknek meg utaknak rossz és hasonlókon...TocaA sztori vége is hasonló lesz?zinedine5Kellene már valami komoly megmozdulás mert a végén tényleg azt hiszik, hogy mindent megtehetnek. Állítólag 9 új adónem jön még.Bazzani
több mint 14 éve
Kíváncsi vagyok meddig tűr a nép, és milyen új adónemeket tudnak kivetni. Gondolkodtam már a járdaadón mert hát járkálással tönkretesszük, a meleg adón mert nekünk jó ha meleg van hisz nem fűtünk,viszont a villamos sineknek meg utaknak rossz és hasonlókon...Kellene már valami komoly megmozdulás mert a végén tényleg azt hiszik, hogy mindent megtehetnek. Állítólag 9 új adónem jön még.BazzaniBukarestben, Ceausescu építettet magának ugye egy palotát...Gyurma PappaA sztori vége is hasonló lesz?zinedine5
több mint 14 éve
Tegnap anyum és a barátnője (60év felettiek mindketten) Lázár úr házának utcájában sétált és két nagyon veszélyes fagylaltot tartottak a kezükben.Fogszuvasodás?
Elhaladtak a ház előtt ahol két nagy fekete (9 személyes) autó állt. Amikor odaértek kiugrott belőle két keménylegény és addig követték őket amíg le nem fordultak a következő utcában.
Mitől félünk Lázár bátyám?
Bazzani
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
Kellene már valami komoly megmozdulás mert a végén tényleg azt hiszik, hogy mindent megtehetnek. Állítólag 9 új adónem jön még.Bukarestben, Ceausescu építettet magának ugye egy palotát...Gyurma PappaA sztori vége is hasonló lesz?zinedine5
több mint 14 éve
Bukarestben, Ceausescu építettet magának ugye egy palotát...Gyurma PappaA sztori vége is hasonló lesz?
több mint 14 éve
Sejtik mi jön 😀Bár nagy 24 rajongó vagyok, mégse sokat értek a terrorelhárításhoz, de talán az arra illetékesek úgy gondolták, hogy nem feltétlenül Rambónak öltözve álcázza magát egy potenciális merénylő/felderítő.Ismerősömék ùjították fel a házát.
Az is előfordulhat, hogy Lázár és vagy Orbán a tegnapi tűntetések apropóján kapott valami komolyabban vehető fenyegetést (állami vezetőknél ez viszonylag gyakori), vagy igen, az is lehet hogy Lázár tényleg csak paranoiás és valójában emiatt mond le a polgármesterségről és mostantól minden egyes, az utcájában elhaladó lélekre díszkíséretet küldatapapa
Hatalmas bunkerszerű pincerészt csináltatott a ház alá.
Állítólag nagyon brutál.Bazzani
Bukarestben, Ceausescu építettet magának ugye egy palotát, ami nyolc emelet magas és nyolc emelet mély. Azért, hogy kiemelkedjen, dombot is építettek alá, az egyébként tök sík városban. Azt mondják olyanok, akik látták belülről, ha nem kapják el a vezért, és elkészül a teljes bunker rendszer, annyi kaját meg mindent halmozott fel, és olyan bonyolult volt a rendszer, hogy akár évekig is el lehetett volna. Most ez az épület Románia parlamentje.
Ezt csak úgy elmeséltem, semmi köze Lázárhoz, csak érdekesség 😊

több mint 14 éve
Bár nagy 24 rajongó vagyok, mégse sokat értek a terrorelhárításhoz, de talán az arra illetékesek úgy gondolták, hogy nem feltétlenül Rambónak öltözve álcázza magát egy potenciális merénylő/felderítő.Ismerősömék ùjították fel a házát.
Az is előfordulhat, hogy Lázár és vagy Orbán a tegnapi tűntetések apropóján kapott valami komolyabban vehető fenyegetést (állami vezetőknél ez viszonylag gyakori), vagy igen, az is lehet hogy Lázár tényleg csak paranoiás és valójában emiatt mond le a polgármesterségről és mostantól minden egyes, az utcájában elhaladó lélekre díszkíséretet küldatapapa
Hatalmas bunkerszerű pincerészt csináltatott a ház alá.
Állítólag nagyon brutál.
több mint 14 éve
Bár nagy 24 rajongó vagyok, mégse sokat értek a terrorelhárításhoz, de talán az arra illetékesek úgy gondolták, hogy nem feltétlenül Rambónak öltözve álcázza magát egy potenciális merénylő/felderítő. Az is előfordulhat, hogy Lázár és vagy Orbán a tegnapi tűntetések apropóján kapott valami komolyabban vehető fenyegetést (állami vezetőknél ez viszonylag gyakori), vagy igen, az is lehet hogy Lázár tényleg csak paranoiás és valójában emiatt mond le a polgármesterségről és mostantól minden egyes, az utcájában elhaladó lélekre díszkíséretet küld
több mint 14 éve
Meg ha ott van (egy zárt erődítmény szerű házban) sem hiszem, hogy két fagyizó nagyi olyan nagy veszélyt jelentene.Lehet, a Köztársasági Őrezred még Orbán nyilvános szerepléseinek időbeosztását sem szokta megosztani velem, nem beszélve a nyilvános szereplések közti elfoglaltságairól.atapapaVagy fél, vagy előfordulhatott az is, hogy a véletlenül pont a városban tartózkodó miniszterelnök is Lázár házában volt éppen, akinek a jelenléte kicsit magasabb biztonsági követelményeket teremtett a környéken.atapapaVagy épp nem volt már ott, mert elment addigra.Bazzani
Elképzelem amikor betörik a ház oldalát és rárontanak Lázárékra.
Főleg, hogy Lázár az egész utcát (!!!) bekameráztatta pár hete.
több mint 14 éve
Lehet, a Köztársasági Őrezred még Orbán nyilvános szerepléseinek időbeosztását sem szokta megosztani velem, nem beszélve a nyilvános szereplések közti elfoglaltságairól.Vagy épp nem volt már ott, mert elment addigra.BazzaniTegnap anyum és a barátnője (60év felettiek mindketten) Lázár úr házának utcájában sétált és két nagyon veszélyes fagylaltot tartottak a kezükben.Vagy fél, vagy előfordulhatott az is, hogy a véletlenül pont a városban tartózkodó miniszterelnök is Lázár házában volt éppen, akinek a jelenléte kicsit magasabb biztonsági követelményeket teremtett a környéken.atapapa
Elhaladtak a ház előtt ahol két nagy fekete (9 személyes) autó állt. Amikor odaértek kiugrott belőle két keménylegény és addig követték őket amíg le nem fordultak a következő utcában.
Mitől félünk Lázár bátyám?
Bazzani
több mint 14 éve
Vagy épp nem volt már ott, mert elment addigra.Tegnap anyum és a barátnője (60év felettiek mindketten) Lázár úr házának utcájában sétált és két nagyon veszélyes fagylaltot tartottak a kezükben.Vagy fél, vagy előfordulhatott az is, hogy a véletlenül pont a városban tartózkodó miniszterelnök is Lázár házában volt éppen, akinek a jelenléte kicsit magasabb biztonsági követelményeket teremtett a környéken.atapapa
Elhaladtak a ház előtt ahol két nagy fekete (9 személyes) autó állt. Amikor odaértek kiugrott belőle két keménylegény és addig követték őket amíg le nem fordultak a következő utcában.
Mitől félünk Lázár bátyám?
Bazzani
több mint 14 éve
Tegnap anyum és a barátnője (60év felettiek mindketten) Lázár úr házának utcájában sétált és két nagyon veszélyes fagylaltot tartottak a kezükben.Vagy fél, vagy előfordulhatott az is, hogy a véletlenül pont a városban tartózkodó miniszterelnök is Lázár házában volt éppen, akinek a jelenléte kicsit magasabb biztonsági követelményeket teremtett a környéken.
Elhaladtak a ház előtt ahol két nagy fekete (9 személyes) autó állt. Amikor odaértek kiugrott belőle két keménylegény és addig követték őket amíg le nem fordultak a következő utcában.
Mitől félünk Lázár bátyám?
Bazzani
több mint 14 éve
Tegnap anyum és a barátnője (60év felettiek mindketten) Lázár úr házának utcájában sétált és két nagyon veszélyes fagylaltot tartottak a kezükben.A fagyi tele van koleszterinnel, még ettől is védik őket.
Elhaladtak a ház előtt ahol két nagy fekete (9 személyes) autó állt. Amikor odaértek kiugrott belőle két keménylegény és addig követték őket amíg le nem fordultak a következő utcában.
Mitől félünk Lázár bátyám?
Az is vicces, hogy pár (budapesti...) tüntetőről beszéltek a hírekben. Azért jóval száz fölött volt az igazi adat, voltam lenn megnézni.Bazzani
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 14 éve
Tegnap anyum és a barátnője (60év felettiek mindketten) Lázár úr házának utcájában sétált és két nagyon veszélyes fagylaltot tartottak a kezükben.Elhaladtak a ház előtt ahol két nagy fekete (9 személyes) autó állt. Amikor odaértek kiugrott belőle két keménylegény és addig követték őket amíg le nem fordultak a következő utcában.
Mitől félünk Lázár bátyám?
Az is vicces, hogy pár (budapesti...) tüntetőről beszéltek a hírekben. Azért jóval száz fölött volt az igazi adat, voltam lenn megnézni.
több mint 14 éve
Aki a kicsit nem becsüli 😀„Magyarország minden tőle telhető támogatást megad Németországnak a gazdasági válság leküzdéséhez" – jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke berlini látogatásánköbö egyenértékű azzal, mint amikor az egér odaszól az elefántnak a hídon: hallod milyen hangosan dübörgünk?DiamondsHead44
mehetne a vicc topicba isKori
Innetől a német gazdaság dübörögni fog és ezt nekünk köszönhetik, egyem a jó szívünket 😀
több mint 14 éve
„Magyarország minden tőle telhető támogatást megad Németországnak a gazdasági válság leküzdéséhez" – jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke berlini látogatásánköbö egyenértékű azzal, mint amikor az egér odaszól az elefántnak a hídon: hallod milyen hangosan dübörgünk?
mehetne a vicc topicba isKori
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 14 éve
Karsai egy igazi clown!http://index.hu/belfold/2012/05/25/karsai_jozsef_kielegito_allapotban_van/



több mint 14 éve
„Magyarország minden tőle telhető támogatást megad Németországnak a gazdasági válság leküzdéséhez" – jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke berlini látogatásán😀 😀 😀 😀 😀 😀
mehetne a vicc topicba isKori
igazából az egész hatalmas.
több mint 14 éve
„Magyarország minden tőle telhető támogatást megad Németországnak a gazdasági válság leküzdéséhez" – jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke berlini látogatásánIllik a nyilatkozatsorba.
mehetne a vicc topicba isKori
több mint 14 éve
„Magyarország minden tőle telhető támogatást megad Németországnak a gazdasági válság leküzdéséhez" – jelentette ki Kövér László, az Országgyűlés elnöke berlini látogatásánmehetne a vicc topicba is
