Politika
63 feliratkozó
több mint 14 éve
A vizsgálat eredménye rendben lesz szerintem. Politikailag akkor lesz a legkisebb veszteség, ha visszavonják a doktori címet és lemond Pálgium. A mantra a következő lesz: Kijelölésekor mi sem tudtunk erről a sajnálatos tényről, nagyon szomorúak vagyunk.Egész pontosan 215 oldalból 180 a bolgár szerző műve, 18 a németé, vagyis eddig 17 oldalnál merül fel a gyanú, hogy SP maga írta. Erre doktorit adnak...Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:egyik ismerősöm összeszámolta facen, hogy ha kivonjuk a plágium gyanús oldalakat az összesből, akkor ilyen 40-50 marad... aztán ki tudja, hogy azok honnan vannak. Németországban zu Guttenberg ebbe bukott bele.Amadeus91
1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.
Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂
http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/somoskovig
Guttenberg meg azután mondott le, hogy az egyetem visszavonta a doktori címét. Kíváncsi vagyok, itthon mi lesz a vizsgálat eredménye, sajnos vannak tippjeim, lásd a földrajzi neves bizottság tagjainak sorsa Ferihegy kapcsán.somoskovig
Annyira tarthatatlan most már a helyzete, hogy kész öngyilkosság lenne bármiféle támogatást adni neki. Erről az elején egyedül a másik IQ fighter, Győr büszkesége felejtkezett el. Azóta se a FIDESZ, se a kormány nem szólal meg, csak a kommunikációs zsenik gyűjtőhelye, a KEH küzd, mint malac a jégen.
Idegen Toll politikai hulla, és az idézett index cikk volt a kegyelemlövés.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
És aki rossznak látja mit tehet?Elképesztő ez az arrogancia, amivel kezelik a nekik esetleg kínos vagy nem tetsző dolgokat.Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.zinedine5Nézd a pozitív üzenetét: KÉT évre.
Nem hatra. Lehet ők már tudják, hogy nem ők lesznek bent 2014 után.Sobri Jóska
Hihetetlen, hogy még vannak, akik ezt jónak látják.zinedine5
Menjen értelmetlenül hőbörögni az utcára?
Vagy ríjja tele a környezetét?
Vagy mit?
több mint 14 éve
Egész pontosan 215 oldalból 180 a bolgár szerző műve, 18 a németé, vagyis eddig 17 oldalnál merül fel a gyanú, hogy SP maga írta. Erre doktorit adnak...Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:egyik ismerősöm összeszámolta facen, hogy ha kivonjuk a plágium gyanús oldalakat az összesből, akkor ilyen 40-50 marad... aztán ki tudja, hogy azok honnan vannak. Németországban zu Guttenberg ebbe bukott bele.Amadeus91
1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.
Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂
http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/somoskovig
Guttenberg meg azután mondott le, hogy az egyetem visszavonta a doktori címét. Kíváncsi vagyok, itthon mi lesz a vizsgálat eredménye, sajnos vannak tippjeim, lásd a földrajzi neves bizottság tagjainak sorsa Ferihegy kapcsán.
több mint 14 éve
Elképesztő ez az arrogancia, amivel kezelik a nekik esetleg kínos vagy nem tetsző dolgokat.Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.zinedine5Nézd a pozitív üzenetét: KÉT évre.
Nem hatra. Lehet ők már tudják, hogy nem ők lesznek bent 2014 után.Sobri Jóska
Hihetetlen, hogy még vannak, akik ezt jónak látják.
több mint 14 éve
Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.zinedine5Nézd a pozitív üzenetét: KÉT évre.
Nem hatra. Lehet ők már tudják, hogy nem ők lesznek bent 2014 után.
több mint 14 éve
De ő se mondott le egyből, csak miután több ezer német akadémikus írásban kérte.Ez így van. Erős civil szféra kell, médiástul, megmondó emberekkel együtt. Amíg ez nincs addig mehet a parasztvakítás.
Vagyis amíg nincs erős civil szféra, itt a politikusok tobzódhatnak gátlástalanul.Sobri Jóska
Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.
több mint 14 éve
De ő se mondott le egyből, csak miután több ezer német akadémikus írásban kérte.Vagyis amíg nincs erős civil szféra, itt a politikusok tobzódhatnak gátlástalanul.
több mint 14 éve
Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:egyik ismerősöm összeszámolta facen, hogy ha kivonjuk a plágium gyanús oldalakat az összesből, akkor ilyen 40-50 marad... aztán ki tudja, hogy azok honnan vannak. Németországban zu Guttenberg ebbe bukott bele.
1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.
Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂
http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/somoskovig
több mint 14 éve
Inkább nézd úgy, hogy ha Göncz ír egy 30 oldalas elemzést, és kiadja a Gyűrűk urával egy kötetben, akkor most ő lenne a szerző.Oly kevésen múlik a világhír...
több mint 14 éve
Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.
Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂
http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/
több mint 14 éve
Azt mondta pár perce "Idegen Toll", hogy azért nem plágium a kisdoktorija, mert a végén felsorolta az irodalomjegyzéket. A dolgozat írásakor elég volt a végén felsorolni, hogy mely szakirodalmakat használta fel az ember, nem kellett minden gondolat után odaírni, hogy az kitől származik. Ezek alapján volt az elején egy idézőjel, 180 oldallal később egy másik. A végén pedig ott volt a 30 oldal saját szülemény.Köztársasági Elnök Úr! Nem sül le a bőr a képéről?
Utána folytatta az Alaptörvény dicsőítésével, illetve egyéb szakmai kérdésekkel. A végén elmondta újfent, hogy azért nem az Egri Főiskolán lesz a reklámkörút egyik állomása, mert nem akarja megzavarni a vizsgaidőszakot. Ez miért nem jutott akkor az eszükbe, amikor megtervezték a hakni helyszíneit?
Keserédes mosollyal indul a nap...
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 14 éve
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4rtrqydCmDY#!
több mint 14 éve
http://kepviselofunky.blog.hu/2012/01/17/schmitt_pal_nem_akarja_megzavarni_a_vizsgaidoszakot?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_01_17&utm_campaign=index 😂Szobi22Nagyon érdekesek a kommentek.. 😀 😉
több mint 14 éve
http://index.hu/belfold/2012/01/16/orban_ne_kulfoldi_hulladekot_egyunk/Barom. Van egy olyan érzésem, hogy mindenhez ekkora szakértelemmel állnak hozzá. (Jóska bátyám méri az útszélén a fél disznót. De jól kib@szunk a mocsadék, spekuláns kereskedővel, kivéve CBA.) Egy a lényeg: vívjunk már meg egy kurva háborút.
Amennyiben a mélyen tisztelt képviselő urak elvégzik a munka dandárját, akkor szerintem ez a terv teljesen rendben van. Azt hiszik ezek a segghülyék, hogy a falusinak olyan kurva nagy bónusz zöldséget termeszteni? Az, hogy nem engedheti meg magának, hogy boltban vásároljon, vagy munka után ő is házhozszállítasson, az a kibaszott szomorú. A paraszt majd lemegy munka után a kertbe tvasszal, meg nyáron néhány órácskára, és az neki tulajdonképpen pihenés. Főleg 50 év fölött, még jót is tesz az ízületeknek. Amúgy dolgoztam egy élelmiszeripari cégnél, 100% magyar tulajdon, magyar alapanyag, takarmány, éastöbbi, hát a rühös kutyámnak nem adnám amin annak a cégnek a logója van. Kiváló magyar termék, ráadásul.füligjimmy
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
http://index.hu/belfold/2012/01/16/orban_ne_kulfoldi_hulladekot_egyunk/Amennyiben a mélyen tisztelt képviselő urak elvégzik a munka dandárját, akkor szerintem ez a terv teljesen rendben van. Azt hiszik ezek a segghülyék, hogy a falusinak olyan kurva nagy bónusz zöldséget termeszteni? Az, hogy nem engedheti meg magának, hogy boltban vásároljon, vagy munka után ő is házhozszállítasson, az a kibaszott szomorú. A paraszt majd lemegy munka után a kertbe tvasszal, meg nyáron néhány órácskára, és az neki tulajdonképpen pihenés. Főleg 50 év fölött, még jót is tesz az ízületeknek. Amúgy dolgoztam egy élelmiszeripari cégnél, 100% magyar tulajdon, magyar alapanyag, takarmány, éastöbbi, hát a rühös kutyámnak nem adnám amin annak a cégnek a logója van. Kiváló magyar termék, ráadásul.
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 14 éve
Kicsit távolinak éreztem az állaspontjaitokat az elején. Főleg azt, hogy a Jobbik és tüntetői, szimpatizánsai nem csinálnak semmi rosszat, csak, ha ha "hergelik őket áltüntetők".Szerintem ez az eszmecsere zsákutca lesz. 😉zinedine5Miért lenne az?Bazzani
több mint 14 éve
Hát igen mondjuk.Szép lesz ez a 2012 minden szempontból... :/
több mint 14 éve
Persze, csak az RTL szintű média alig várja,hogy támadási felületet találjon a Jobbikon.Hát igen max., de nem hiszem. Bár nagy az Isten állakertje, el lehet határolódni, nem lehet mindenkiért felelősséget vállalni.KroosEnnek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.KroosInkább olyan csoportokra értem a balhét,akik odacsapódnak a tüntetés ürügyén.
Remélem nem így lesz.Bazzani
Az átlagnéző meg mit lát? Jobbik tüntetés, balhé, úristengyalázat.
Lényegtelen,hogy ki az elkövető valójában.
több mint 14 éve
Hát igen max., de nem hiszem. Bár nagy az Isten állakertje, el lehet határolódni, nem lehet mindenkiért felelősséget vállalni.Ennek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.KroosInkább olyan csoportokra értem a balhét,akik odacsapódnak a tüntetés ürügyén.
Remélem nem így lesz.Bazzani
több mint 14 éve
Miért lenne az?Szerintem ez az eszmecsere zsákutca lesz. 😉zinedine5Hát ja, de igazi balhéik nem voltak. Sőt ha tüntetnek így tovább nem veszítenek semmit, ha provokálják őket és jönnek a sünök mert fekete mellényt viselnek,bűnözők( 😂 ) még többet nyernek.Autórongálás, városszétverés, gyújtogatás.
Milyen balhét tudnának csinálni? zászló égetés meg volt, anyázás meg volt.. max ha hergelik őket áltüntetők, de abból is jól jöhetnek ki... nem tudom, jó helyzetben vannak most eléggé, Fidesznek van elég baja, többi a soha se létezett demokrációt és sajtószabadságot félti..Kroos
Ezek nem vetnének rájuk jó fényt.Bazzani
több mint 14 éve
Ennek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.KroosInkább olyan csoportokra értem a balhét,akik odacsapódnak a tüntetés ürügyén.
Remélem nem így lesz.
több mint 14 éve
Ennek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.