Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Schmitt plágium.Amadeus91
PÁLGIUMneuw
http://hvg.hu/w/20120112_plagium#rss

Ha Schmitt Pálnak lett volna bármilyen méltósága, az most súlyosan sérülne, és valóban új stratégiára lenne szükség. Akinek nincs, azt viszont nem lehet méltóságon rúgni. Nyugalom, nincs itt semmi látnivaló. Schmitt személye érdektelen, pont ezzel érdemelte ki az elnöki széket. Nem pótolhatatlan, bármikor beülhetne a helyére valamelyik másik zombi, ma már futószalagon gyártja őket a rendszer. Viszont nem is kell pótolni. Nem romlott el, rendeltetésszerűen működik. Egy senki nem tud megbukni.zinedine5
S még azt mondják Magyarországon korlátozva van a sajtószabadságLol (ezt most nem Schmitt védelmében írom csak a jelenségre, hogy ilyet le lehet írni)
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Schmitt plágium.Amadeus91
PÁLGIUMneuw
http://hvg.hu/w/20120112_plagium#rss

Ha Schmitt Pálnak lett volna bármilyen méltósága, az most súlyosan sérülne, és valóban új stratégiára lenne szükség. Akinek nincs, azt viszont nem lehet méltóságon rúgni. Nyugalom, nincs itt semmi látnivaló. Schmitt személye érdektelen, pont ezzel érdemelte ki az elnöki széket. Nem pótolhatatlan, bármikor beülhetne a helyére valamelyik másik zombi, ma már futószalagon gyártja őket a rendszer. Viszont nem is kell pótolni. Nem romlott el, rendeltetésszerűen működik. Egy senki nem tud megbukni.
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
Schmitt plágium.Amadeus91
PÁLGIUM

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Schmitt plágium.
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Na, a kigyúrt, 130 kilós kopasz néger letolta a gatyáját és odalépett Vitya és pereputtya mögé. Remélem, nincs nála vazelin.

http://index.hu/belfold/2012/01/11/orbannak_egy_hete_van_visszavonulni/somoskovig
Ha allegóriát építünk "Vitya és pereputtya" a száj (+agy?), a seggluk mi vagyunk.vadibandi
Nem kell allegóriát építeni, egyébként a jelenleginél szarabb helyzet nem állhat elő, bármit kér is az EU/IMF.

több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Na, a kigyúrt, 130 kilós kopasz néger letolta a gatyáját és odalépett Vitya és pereputtya mögé. Remélem, nincs nála vazelin.

http://index.hu/belfold/2012/01/11/orbannak_egy_hete_van_visszavonulni/somoskovig
Ha allegóriát építünk "Vitya és pereputtya" a száj (+agy?), a seggluk mi vagyunk.




több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, a kigyúrt, 130 kilós kopasz néger letolta a gatyáját és odalépett Vitya és pereputtya mögé. Remélem, nincs nála vazelin.

http://index.hu/belfold/2012/01/11/orbannak_egy_hete_van_visszavonulni/somoskovig
Kemény. Azt hiszem Orbán számára eljött azt idő, hogy befejezze a nevetséges szabadságharcát, és lerakja a fegyvert.
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Na, a kigyúrt, 130 kilós kopasz néger letolta a gatyáját és odalépett Vitya és pereputtya mögé. Remélem, nincs nála vazelin.

http://index.hu/belfold/2012/01/11/orbannak_egy_hete_van_visszavonulni/

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Elnézést ha kicsit erősen fogalmaztam.respectvv4laci
ne fogalmazz erősen mert legközelebb megint kivág valakiHöri
Értem cimbi , de azt nem h merre a hozzászolásom? felvilágositanál?
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elnézést ha kicsit erősen fogalmaztam.respectvv4laci
ne fogalmazz erősen mert legközelebb megint kivág valaki

több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Remélem láttátok a házon kívüliben, hogy szegény kormánybiztosoknak milyen tragaccsal kell járniuk.Bondi
Azért az ilyen 3-400 ezret futott A6-osoknak tényleg van már minden baja. Az hogy kívül belül tip-top egy dolog, műszakilag az már a végét járja. Ezek a SuperB-k jónak tűnnek, nem olyan hivalkodó, olcsóbb és gyakorlatilag ugyanaz mint az A6.JayB
Jah, és ez a havi 2000-es korlát is teljesen ésszerű szerintem.Schleck
Ez mind igaz. A történet az elején bicsaklik meg: eddig nem járt nekik semmi.
(http://index.hu/belfold/2011/12/28/kormanybiztosoknak_is_jar_auto_es_sofor/)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem láttátok a házon kívüliben, hogy szegény kormánybiztosoknak milyen tragaccsal kell járniuk.Bondi
Azért az ilyen 3-400 ezret futott A6-osoknak tényleg van már minden baja. Az hogy kívül belül tip-top egy dolog, műszakilag az már a végét járja. Ezek a SuperB-k jónak tűnnek, nem olyan hivalkodó, olcsóbb és gyakorlatilag ugyanaz mint az A6.JayB
Jah, és ez a havi 2000-es korlát is teljesen ésszerű szerintem.

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Remélem láttátok a házon kívüliben, hogy szegény kormánybiztosoknak milyen tragaccsal kell járniuk.Bondi
Azért az ilyen 3-400 ezret futott A6-osoknak tényleg van már minden baja. Az hogy kívül belül tip-top egy dolog, műszakilag az már a végét járja. Ezek a SuperB-k jónak tűnnek, nem olyan hivalkodó, olcsóbb és gyakorlatilag ugyanaz mint az A6.
több mint 14 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem láttátok a házon kívüliben, hogy szegény kormánybiztosoknak milyen tragaccsal kell járniuk.

több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://index.hu/kulfold/2012/01/10/martonyi_elhatarolodott_matolcsytol/

Mi van?

"nem gondoljuk, hogy az a demokratikus párbeszéd útja, hogy ki tud több embert kivinni az utcára"

Heeee? :/
Tudom, hogy hazudnak a politikusok, de azért ennyire nyilvánvalót ne már.

Egyébként ismét megmutatkozott Viktorunk polizikai nagysága:

http://index.hu/belfold/2012/01/10/majtenyi_fia_nem_lehetett_foiskola_itanar/

"a rendszerváltás óta nem fordult elő, hogy egy felsőoktatási intézmény által támogatott jelölt, ha a formai kritériumoknak megfelelt, ne kapta volna meg a kinevezést"zinedine5
Ez Viktor emberi nagyságát méri meg.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/kulfold/2012/01/10/martonyi_elhatarolodott_matolcsytol/

Mi van?

"nem gondoljuk, hogy az a demokratikus párbeszéd útja, hogy ki tud több embert kivinni az utcára"

Heeee? :/
Tudom, hogy hazudnak a politikusok, de azért ennyire nyilvánvalót ne már.

Egyébként ismét megmutatkozott Viktorunk polizikai nagysága:

http://index.hu/belfold/2012/01/10/majtenyi_fia_nem_lehetett_foiskola_itanar/

"a rendszerváltás óta nem fordult elő, hogy egy felsőoktatási intézmény által támogatott jelölt, ha a formai kritériumoknak megfelelt, ne kapta volna meg a kinevezést"
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
http://youtu.be/CZElwyZLYtU 😀
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ezt az idézetet most találtam. Nem túl aktuális, de tetszik!

"A legjobb érv a demokrácia ellen: öt perc beszélgetés egy átlagos szavazóval."




több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska


holland újságcikk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Oké, ezeken érdemes elgondolkodni. Tény, hogy ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy minél kevesebb embernek jusson eszébe a rendszer megdöntésének gondolata. Azzal persze már lehet vitatkozni (történészek teszik is, csak még nagyon közeli az élmény, ugye nincs meg a történelmi távlat), hogy amiket felsoroltál, valóban olyan komoly rendszerfenntartó erőt képviseltek, vagy csak túlmisztifikálják.

Magam azért emeltem ki a szovjet csapatokat, mert véleményem szerint a fent felsoroltakkal ellentétben az ő hiányukban már nem lehetett volna fenntartani a rendszert, munkásőrség, "besúgóhálózat stb. nélkül, de szovjet csapatokkal a hátuk mögött, azért még ment volna.G-men
Szerintem '56 leverése pontosan megmutatta a magyaroknak, hogy ha a szovjet katonák nincsenek is az országban, pillanatok alatt itt lesznek szükség esetén. Az akkori "élményekre" már elég erős elnyomó rendszert lehetett építeni helyben lévő idegen seregek nélkül is.
De fogalmazhatok úgy is, hogy az MSZMP és az idegen hadsereg közösen táplálta az elnyomó rendszert. Ha elfogadnánk azt, hogy csak a hidegháború miatt voltak itt évtizedeken át, az ittlétük helyi lakosságra gyakorolt megfélemlítő hatását akkor se lehetne figyelmen kívül hagyni.

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Ritkán írok ide, de ez nagyon nagy..
http://hvg.hu/itthon/20120106_orban_viktor_forintgyengules

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Az igen:

http://www.hirado.hu/Hirek/2012/01/06/17/Amerikai_tabornok_idezetevel_reagalt_a_Fidesz_az_amerikai.aspx
több mint 14 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
remélem nem volt még 😀 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=vPawzK0b58c&context=C3fd8a19ADOEgsToPDskJTOU3S12WfWE0neQhoJgNbZorddd
2:20-at bírtam belőle..., ki ez a futóbolond??? 😂gdavid
Zseniális, pláne, ha igazat beszél.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
remélem nem volt még 😀 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=vPawzK0b58c&context=C3fd8a19ADOEgsToPDskJTOU3S12WfWE0neQhoJgNbZorddd
2:20-at bírtam belőle..., ki ez a futóbolond??? 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: