Politika
68 feliratkozó
több mint 14 éve
atapapa, mire alapozod a véleményed, hogy ez egy látszatintézkedés? A "látszatintézkedés" annak a ténynek az indirekt bevallása, hogy mégsem járt mindenki jól az egyszeri, nagyarányú adócsökkentéssel.Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla.De ettől még tény, hogy már megint megpróbálták a rögvalóságot a Fidesz Patyomkin-falujában átalakítani. Aztán Matolcsy csodálkozik, hogy a Széll-tervet Brüsszelben két ujjal és kesztyűben fogják csak meg.Dzsokijuing
Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.atapapa
Ha már itt vagy. Hogy áll a kognitív disszonanciád MOL-INA ügyben? Egy hónapja ezt írtad: "a horvát és a szlovák cég megszerzésében a MOL viszonylag tiszta lapokkal játszott, egyrészt a tulajdonosi kör tekintetében, másrészt mindkét cég megszerzésekor a MOL pozitív hangvételű tárgyalásokon jutott dűlőre a többségi tulajdonossal, a szlovák és a horvát állammal is." Ez meg egy mai hír: "Tízmillió eurós vesztegetéssel vádolja Hernádi Zsoltot, a MOL vezérigazgatóját a horvát ügyészség. A lap szerint Hernádi Ivo Sanader volt horvát kormányfőt vesztegette meg, akit az Interpol elfogatóparacsa alapján Ausztriában tartóztattak le még a télen. Hernádi ügye az ellene folytatott büntetőeljárás során került elő."
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
http://vastagbor.blog.hu/2011/06/21/valoban_minden_kepzeletet_felolmulhttp://index.hu/gazdasag/magyar/2011/06/21/chipsado/
Már megérte felkelni...
Ez a közmunkás dolog teljesen érthetetlen számomra. A másik csak szimplán rossz.
több mint 14 éve
mint ahogy történik is, sajnos.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Speciel az SZKT-t nagyon jónak tartja Brüsszel, legfeljebb attól félnek, hogy a végrehajtás során felpuhul.Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla.De ettől még tény, hogy már megint megpróbálták a rögvalóságot a Fidesz Patyomkin-falujában átalakítani. Aztán Matolcsy csodálkozik, hogy a Széll-tervet Brüsszelben két ujjal és kesztyűben fogják csak meg.Dzsokijuing
Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.atapapa
több mint 14 éve
Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla.De ettől még tény, hogy már megint megpróbálták a rögvalóságot a Fidesz Patyomkin-falujában átalakítani. Aztán Matolcsy csodálkozik, hogy a Széll-tervet Brüsszelben két ujjal és kesztyűben fogják csak meg.
Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.atapapa
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla. Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.
több mint 14 éve
Valójában nem hülyék.A hülye talán valóban nem a legjobb kifejezés. Inkább dilettánsok.
Csak mennek, mendegélnek, pont addig, ameddig engedik őket.
És eleddig engedik.
Keresik a határaikat, és kis hazánkban, ezek a határok még mindig sehol.
Ha pragmatikusan szemléled, és ugye elfogadod, hogy a politikusnak se gerince, se önkontrollja, de még csak feljebbvalója se, akkor pont azt teszik, amire hivatottak, képesek, amiért oda akartak kerülni, ahol most vannak.Sobri Jóska
több mint 14 éve
http://vastagbor.blog.hu/2011/06/20/foglalt_beremeles_a_maganszferaban?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=indexIdézet: "Egyszerűen fogják magukat kihasználják a helyzetet, és az összes nem fideszközeli, de közbeszerzésen esélyes cégre ráeresztik az ellenőröket, és megvan a további beszerzésekből való kizárás törvényes módszere.
Most már egészen biztos vagyok benne, hogy ezek hülyébbek mint az elődeik.zinedine5
A fideszmutyi legújabb bebiztosítása." Hmmmm......
több mint 14 éve
Valójában nem hülyék.Csak mennek, mendegélnek, pont addig, ameddig engedik őket.
És eleddig engedik.
Keresik a határaikat, és kis hazánkban, ezek a határok még mindig sehol.
Ha pragmatikusan szemléled, és ugye elfogadod, hogy a politikusnak se gerince, se önkontrollja, de még csak feljebbvalója se, akkor pont azt teszik, amire hivatottak, képesek, amiért oda akartak kerülni, ahol most vannak.
több mint 14 éve
http://vastagbor.blog.hu/2011/06/20/foglalt_beremeles_a_maganszferaban?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=indexMost már egészen biztos vagyok benne, hogy ezek hülyébbek mint az elődeik.
több mint 14 éve
Karsai! Just do it! Beszéld rá a többieket is! 😂 😂Vrijbloed+1 bár azt sajnálom, hogy eme "fantasztikus" ötlet nem a Gyurcsótánynak jutott eszébe 😀
több mint 14 éve
csak most nézem, hogy miről van szó. hát lmao. btw az egyik szemem nevet, hogy végre, a másik sír, hogy ilyen egybites emberek ülnek a magyar parlamentben (ha ő éppen most nem is).
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Karsai! Just do it! Beszéld rá a többieket is! 😂 😂VrijbloedTeljesen megőrült, de legalább ingyencirkusz lesz.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Karsai! Just do it! Beszéld rá a többieket is! 😂 😂
több mint 14 éve
http://www.origo.hu/itthon/20110615-bohocforradalom-egy-szakszervezet-szerint-behivtak-az-osszes-rendort.htmlA kormány cáfolata
Ez megint egy micsoda undórító húzás a kedves kormányunktól.zinedine5
Budapest, 2011. június 15., szerda (OTS) - Minden alapot nélkülöznek azok a híresztelések melyek szerint a kormány 2011 június 29-én az országos figyelmeztető sztrájk idejére valamennyi magyar állampolgárt berendel közmunkára - közölte Nagy Anna kormányszóvivő. Schmitt Pál köztársasági elnök valóban közös sportnapra invitálja az ország lakosságát, de ez nem kötelező jellegű, kínai-svéd nyelvvizsgával és érvényes ebolaoltással rendelkező polgártársaink egyszeri adóvizsgálat után felmentést nyernek a részvétel alól.
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 14 éve
http://www.origo.hu/itthon/20110615-bohocforradalom-egy-szakszervezet-szerint-behivtak-az-osszes-rendort.htmlEz megint egy micsoda undórító húzás a kedves kormányunktól.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
balsai fia osztálytársam volt általánosban 6 évig. Akkor még jó arc volt. Persze akkor még az MDF kormány igazságügyminisztere volt, nem a NER igazhitű csatlósa
több mint 14 éve
"Balsai előterjesztett egy alkotmánymódosítási javaslatot, mely szerint 15-re emelnék az Alkotmánybíróság létszámát. Ezt követően Balsai megszavazta Balsai előterjesztését. Ezután Balsait jelölik a Balsai kezdeményezésére keletkezett helyek egyikére. Nem kell jóstehetségnek lenni ahhoz, hogy ki merjem mondani: el fog jönni az a nap, amikor Balsai meg fogja szavazni, hogy Balsai legyen a Balsai jóvoltából létrehozott alkotmánybírói státusz egyik betöltője." 😀zinedine5Egyszerűbb lenne klónozni.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
"Balsai előterjesztett egy alkotmánymódosítási javaslatot, mely szerint 15-re emelnék az Alkotmánybíróság létszámát. Ezt követően Balsai megszavazta Balsai előterjesztését. Ezután Balsait jelölik a Balsai kezdeményezésére keletkezett helyek egyikére. Nem kell jóstehetségnek lenni ahhoz, hogy ki merjem mondani: el fog jönni az a nap, amikor Balsai meg fogja szavazni, hogy Balsai legyen a Balsai jóvoltából létrehozott alkotmánybírói státusz egyik betöltője." 😀
több mint 14 éve
"..ez már az ítélet Virág elvtárs." 😀Bekeményít a Fidesz: 120 óra őrizetben, kihallgatás védő nélkül
Megtehetik: aktív képviselőből alkotmánybíró
több mint 15 éve
A parlament keddi ülése szerda reggel 3/4 6-kor ért véget, kissé túlvállalták magukat. Egy kissé elfogult 😊 insider beszámoló: http://scheiringgabor.blog.hu/2011/06/14/bohocparlament_gyorsjelentes_a_demokracia_frontvonalarol
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
Egész Európában életfogytig kényszermunkára akarják fogni az időseket a kormányok, ezt nevezik "élethosszig tanulásnak" , "nyugdíjreformnak" meg a többi fasság.A kérdés, hogy mi van akkor, amikor ez a két-három-négy gyerek kirepül. Onnantól a szűlő, ha rendőr, tüzoltó, orvos, köztisztviselő, ovónő, tanár, nyugdíjas stb..., már csak ballaszt.Tehát minden nyugdíjas ballaszt!vadibandi
zinedine5
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
A kérdés, hogy mi van akkor, amikor ez a két-három-négy gyerek kirepül. Onnantól a szűlő, ha rendőr, tüzoltó, orvos, köztisztviselő, ovónő, tanár, nyugdíjas stb..., már csak ballaszt.Tehát minden nyugdíjas ballaszt!
zinedine5



több mint 15 éve
A kérdés, hogy mi van akkor, amikor ez a két-három-négy gyerek kirepül. Onnantól a szűlő, ha rendőr, tüzoltó, orvos, köztisztviselő, ovónő, tanár, nyugdíjas stb..., már csak ballaszt.Családokat, anyákat, akik kettő-három gyermeket szülnek, gyereket nevelnek és ma azzal találják magukat szembe, hogy ahelyett, hogy elismerésre méltónak tekintenék az ő erőfeszítéseiketDiamondsHead44Ezt miért kellett belerakni? Akinek két-három gyerek van az gyakorlatilag nem adózik, hacsak nem milliomos, ha valakit megbecsül a jelenlegi kormány, akkor az az ilyen szülő.Rajna
Egyébként is megy a felkészülés a sok gyerekre.
http://www.bama.hu/baranya/kozelet/a-kettobol-egy-bolcsode-marad-komlon-382966
