Délután 2 és 5 között karbantartás miatt a fórum nem lesz mindig elérhető, köszi a türelmet!

Politika

68 feliratkozó

több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla.
Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.atapapa
De ettől még tény, hogy már megint megpróbálták a rögvalóságot a Fidesz Patyomkin-falujában átalakítani. Aztán Matolcsy csodálkozik, hogy a Széll-tervet Brüsszelben két ujjal és kesztyűben fogják csak meg.Dzsokijuing
atapapa, mire alapozod a véleményed, hogy ez egy látszatintézkedés? A "látszatintézkedés" annak a ténynek az indirekt bevallása, hogy mégsem járt mindenki jól az egyszeri, nagyarányú adócsökkentéssel.

Ha már itt vagy. Hogy áll a kognitív disszonanciád MOL-INA ügyben? Egy hónapja ezt írtad: "a horvát és a szlovák cég megszerzésében a MOL viszonylag tiszta lapokkal játszott, egyrészt a tulajdonosi kör tekintetében, másrészt mindkét cég megszerzésekor a MOL pozitív hangvételű tárgyalásokon jutott dűlőre a többségi tulajdonossal, a szlovák és a horvát állammal is." Ez meg egy mai hír: "Tízmillió eurós vesztegetéssel vádolja Hernádi Zsoltot, a MOL vezérigazgatóját a horvát ügyészség. A lap szerint Hernádi Ivo Sanader volt horvát kormányfőt vesztegette meg, akit az Interpol elfogatóparacsa alapján Ausztriában tartóztattak le még a télen. Hernádi ügye az ellene folytatott büntetőeljárás során került elő."

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://vastagbor.blog.hu/2011/06/21/valoban_minden_kepzeletet_felolmul
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/06/21/chipsado/
Már megérte felkelni...
Ez a közmunkás dolog teljesen érthetetlen számomra. A másik csak szimplán rossz.

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mint ahogy történik is, sajnos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 504 — #neverpunt
Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla.
Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.atapapa
De ettől még tény, hogy már megint megpróbálták a rögvalóságot a Fidesz Patyomkin-falujában átalakítani. Aztán Matolcsy csodálkozik, hogy a Széll-tervet Brüsszelben két ujjal és kesztyűben fogják csak meg.Dzsokijuing
Speciel az SZKT-t nagyon jónak tartja Brüsszel, legfeljebb attól félnek, hogy a végrehajtás során felpuhul.

több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 950 — Saturday Night Lights
Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla.
Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.atapapa
De ettől még tény, hogy már megint megpróbálták a rögvalóságot a Fidesz Patyomkin-falujában átalakítani. Aztán Matolcsy csodálkozik, hogy a Széll-tervet Brüsszelben két ujjal és kesztyűben fogják csak meg.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 504 — #neverpunt
Ez egy látszatintézkedés, úgy is kell kezelni. Olyan szankciókat tettek mellé, amelyek szerintem a cégek döntő többségét nem érintik, amelyiket meg érinti, több módon is ki tud bújni alóla.
Arra jó lesz, hogy Petike minden alkalommal elmondhatja: ők a maguk részéről mennyi mindent megtettek a probléma orvoslásáért.

több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 158 — #NoStress
Inkább gecik. 😊

több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
Valójában nem hülyék.
Csak mennek, mendegélnek, pont addig, ameddig engedik őket.
És eleddig engedik.
Keresik a határaikat, és kis hazánkban, ezek a határok még mindig sehol.
Ha pragmatikusan szemléled, és ugye elfogadod, hogy a politikusnak se gerince, se önkontrollja, de még csak feljebbvalója se, akkor pont azt teszik, amire hivatottak, képesek, amiért oda akartak kerülni, ahol most vannak.Sobri Jóska
A hülye talán valóban nem a legjobb kifejezés. Inkább dilettánsok.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://vastagbor.blog.hu/2011/06/20/foglalt_beremeles_a_maganszferaban?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

Most már egészen biztos vagyok benne, hogy ezek hülyébbek mint az elődeik.zinedine5
Idézet: "Egyszerűen fogják magukat kihasználják a helyzetet, és az összes nem fideszközeli, de közbeszerzésen esélyes cégre ráeresztik az ellenőröket, és megvan a további beszerzésekből való kizárás törvényes módszere.
A fideszmutyi legújabb bebiztosítása." Hmmmm......
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 158 — #NoStress
Valójában nem hülyék.
Csak mennek, mendegélnek, pont addig, ameddig engedik őket.
És eleddig engedik.
Keresik a határaikat, és kis hazánkban, ezek a határok még mindig sehol.
Ha pragmatikusan szemléled, és ugye elfogadod, hogy a politikusnak se gerince, se önkontrollja, de még csak feljebbvalója se, akkor pont azt teszik, amire hivatottak, képesek, amiért oda akartak kerülni, ahol most vannak.

több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
http://vastagbor.blog.hu/2011/06/20/foglalt_beremeles_a_maganszferaban?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

Most már egészen biztos vagyok benne, hogy ezek hülyébbek mint az elődeik.
több mint 14 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Karsai! Just do it! Beszéld rá a többieket is! 😂 😂Vrijbloed
+1 bár azt sajnálom, hogy eme "fantasztikus" ötlet nem a Gyurcsótánynak jutott eszébe 😀
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak most nézem, hogy miről van szó. hát lmao.

btw az egyik szemem nevet, hogy végre, a másik sír, hogy ilyen egybites emberek ülnek a magyar parlamentben (ha ő éppen most nem is).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 950 — Saturday Night Lights
Karsai! Just do it! Beszéld rá a többieket is! 😂 😂Vrijbloed
Teljesen megőrült, de legalább ingyencirkusz lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Karsai! Just do it! Beszéld rá a többieket is! 😂 😂
több mint 14 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
http://www.origo.hu/itthon/20110615-bohocforradalom-egy-szakszervezet-szerint-behivtak-az-osszes-rendort.html

Ez megint egy micsoda undórító húzás a kedves kormányunktól.zinedine5
A kormány cáfolata

Budapest, 2011. június 15., szerda (OTS) - Minden alapot nélkülöznek azok a híresztelések melyek szerint a kormány 2011 június 29-én az országos figyelmeztető sztrájk idejére valamennyi magyar állampolgárt berendel közmunkára - közölte Nagy Anna kormányszóvivő. Schmitt Pál köztársasági elnök valóban közös sportnapra invitálja az ország lakosságát, de ez nem kötelező jellegű, kínai-svéd nyelvvizsgával és érvényes ebolaoltással rendelkező polgártársaink egyszeri adóvizsgálat után felmentést nyernek a részvétel alól.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
http://www.origo.hu/itthon/20110615-bohocforradalom-egy-szakszervezet-szerint-behivtak-az-osszes-rendort.html

Ez megint egy micsoda undórító húzás a kedves kormányunktól.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
balsai fia osztálytársam volt általánosban 6 évig. Akkor még jó arc volt. Persze akkor még az MDF kormány igazságügyminisztere volt, nem a NER igazhitű csatlósa
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 950 — Saturday Night Lights
"Balsai előterjesztett egy alkotmánymódosítási javaslatot, mely szerint 15-re emelnék az Alkotmánybíróság létszámát. Ezt követően Balsai megszavazta Balsai előterjesztését. Ezután Balsait jelölik a Balsai kezdeményezésére keletkezett helyek egyikére. Nem kell jóstehetségnek lenni ahhoz, hogy ki merjem mondani: el fog jönni az a nap, amikor Balsai meg fogja szavazni, hogy Balsai legyen a Balsai jóvoltából létrehozott alkotmánybírói státusz egyik betöltője." 😀zinedine5
Egyszerűbb lenne klónozni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
"Balsai előterjesztett egy alkotmánymódosítási javaslatot, mely szerint 15-re emelnék az Alkotmánybíróság létszámát. Ezt követően Balsai megszavazta Balsai előterjesztését. Ezután Balsait jelölik a Balsai kezdeményezésére keletkezett helyek egyikére. Nem kell jóstehetségnek lenni ahhoz, hogy ki merjem mondani: el fog jönni az a nap, amikor Balsai meg fogja szavazni, hogy Balsai legyen a Balsai jóvoltából létrehozott alkotmánybírói státusz egyik betöltője." 😀
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"..ez már az ítélet Virág elvtárs." 😀
Bekeményít a Fidesz: 120 óra őrizetben, kihallgatás védő nélkül
Megtehetik: aktív képviselőből alkotmánybíró
több mint 15 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 950 — Saturday Night Lights
A parlament keddi ülése szerda reggel 3/4 6-kor ért véget, kissé túlvállalták magukat. Egy kissé elfogult 😊 insider beszámoló: http://scheiringgabor.blog.hu/2011/06/14/bohocparlament_gyorsjelentes_a_demokracia_frontvonalarol

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 950 — Saturday Night Lights
A kérdés, hogy mi van akkor, amikor ez a két-három-négy gyerek kirepül. Onnantól a szűlő, ha rendőr, tüzoltó, orvos, köztisztviselő, ovónő, tanár, nyugdíjas stb..., már csak ballaszt.

zinedine5
Tehát minden nyugdíjas ballaszt!vadibandi
Egész Európában életfogytig kényszermunkára akarják fogni az időseket a kormányok, ezt nevezik "élethosszig tanulásnak" , "nyugdíjreformnak" meg a többi fasság.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A kérdés, hogy mi van akkor, amikor ez a két-három-négy gyerek kirepül. Onnantól a szűlő, ha rendőr, tüzoltó, orvos, köztisztviselő, ovónő, tanár, nyugdíjas stb..., már csak ballaszt.

zinedine5
Tehát minden nyugdíjas ballaszt!




több mint 15 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
Családokat, anyákat, akik kettő-három gyermeket szülnek, gyereket nevelnek és ma azzal találják magukat szembe, hogy ahelyett, hogy elismerésre méltónak tekintenék az ő erőfeszítéseiketDiamondsHead44
Ezt miért kellett belerakni? Akinek két-három gyerek van az gyakorlatilag nem adózik, hacsak nem milliomos, ha valakit megbecsül a jelenlegi kormány, akkor az az ilyen szülő.Rajna
A kérdés, hogy mi van akkor, amikor ez a két-három-négy gyerek kirepül. Onnantól a szűlő, ha rendőr, tüzoltó, orvos, köztisztviselő, ovónő, tanár, nyugdíjas stb..., már csak ballaszt.

Egyébként is megy a felkészülés a sok gyerekre.

http://www.bama.hu/baranya/kozelet/a-kettobol-egy-bolcsode-marad-komlon-382966